Dlaczego tak warto należeć do FFC???

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Dlaczego tak warto należeć do FFC???

Postautor: Belitka » 01 paź 2003, 19:08

Nurtuje mnie jedno pytanie.... Dlaczego tak warto należec do FFC?????
Kocham zespół ŁZY i nigdy nie przestanę..... Tylko dlaczego tak warto do FFC należeć. Rozumiem mieć kontakt z zespołem. Nie wiem jeszcze dużo o FFC. Wyjaśnij cie mi co tak wogóle się robie w FFC?????

DLACZEGO DO FFC??????????????? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 01 paź 2003, 19:13

Dla mnie nazwa FFC z każdym dniem traci na wartości... Żeby była jasność nazwa... a nie ludzie...
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 01 paź 2003, 19:15

eee... powiem Ci tylko że do FFC należeć warto głównie dla samego należenia... jeśli chcesz w tym szukać jakichś aspektów innych (np. materialnych) to lepiej sie po prostu nie zapisuj... :)... sorki..ale troche nie rozumiem tego tematu... po co to pytanie?? "dlaczego warto należeć do FFC??" czy to że jak mowisz kochasz zespoł Łzy nie wystarczy?? bo jesli nie no to sie nie nadajesz jak na moj gust...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 01 paź 2003, 19:16

Tutaj masz historię FFC... http://www.ffc.lzy.pl/ffc.php?s=historia
i nie tylko...

A zasady FFC.. ja sam już nie wiem na czym teraz polegają ... Trzeba chyba Zespół zapytać.
...
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 01 paź 2003, 20:20

FFC jest wogóle spoko. Moon wsdzystko podał więc po co coś jeszcze pisać. :)
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 01 paź 2003, 20:26

Dla wspomnień...dla wspaniałych ludzi ,którzy tworzą FFC...dla muzyki...dla zespołu...
Każdy ma własne wartości.
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 01 paź 2003, 20:32

no właśnie dlatego ze im więcej jestem na tej stronie i na chacie i poznaje ludzi z ffc tym bardziej nei mogę się doczekać aż dostanę lygitymację aż ich spotkam i poznam na żywo ffc to przede wszystki ludzie którzy kochają łzy i których warto poznać poznajesz przyjaciól którzy podzielają twoje zainteresowania no i tak jak napisał cień
Cień Anioła pisze:dla muzyki...dla zespołu...
Awatar użytkownika
Jasiek170

Postautor: Jasiek170 » 01 paź 2003, 20:37

Ja tesh należę do FFC i cieszę się chociażby z samego należenia i mam z tego satysfakcję. Niestety mam 13 lat i nie mogę jeździć na ogniska ani tym podobne :cry: I przy okazji jak już piszę to czy to ze mnie nie ma na koncertach i na ogniskach podważa moje należenie do FFC??????
....Darling Only You
Are The Light Amoung
THE DARK!!!.......
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 01 paź 2003, 20:45

Naprawdę...dziwne to pytanie...jeśli uważnie czytasz forum...to powinnaś sama do tego dojść...
Nie widze potrzeby zakładania tego temtu, bo o FFC tematów już jest trochę na tym forum...wystarczy tylko odszukać i "odświeżyć" :roll:

A dlaczego warto....przede wszystkim dla tego, że stajesz sie jednym z najwierniejszych fanów Łez....chociaż teraz to dziwne określenie, bo w FFC sa osoby, które są tylko po to aby być :? ...A my działamy...staramy sie jak tylko możemy by promować zespół, głosujemy, udzielamy sie w pewnych kwestiach, jeździmy na koncerty, spotkania, zloty...przede wszystkim warto dla przyjaźni, które mają szansę przetrwać długi okres czasu, dlatego, żeby kiedyś w życiu mieć wspomnienia, bo "WSPANIAŁE WSOMNIENIA TO WIELKI SKARB" :wink:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 01 paź 2003, 20:48

Jasiek170 pisze:Ja tesh należę do FFC i cieszę się chociażby z samego należenia i mam z tego satysfakcję. Niestety mam 13 lat i nie mogę jeździć na ogniska ani tym podobne :cry: I przy okazji jak już piszę to czy to ze mnie nie ma na koncertach i na ogniskach podważa moje należenie do FFC??????
Skoro napisałeś, że należysz do FFC...to chyba sam powinieneś odpowiedzieć sobie na to pytanie....
Pozdrawiam!
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 01 paź 2003, 21:18

hmm czemu warto należeć do ffc???
Co toza pytanie...
Dla ludzi..dla wspaniałych spotkańz nimi..dla miło i wesoło spędzonego czasu..ale zawiązania znajomości...za koncerty...nagrania programów..zlotów..ognisk...i przede wszystkim dla zespołu,który jak napisałaś kochasz ;D
Pozdrawiam ;))
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 01 paź 2003, 21:23

moim zdaniem FFC to cos niepowtarzalnego bo nie ma chyba nigdzie tak zzytego Fan Clubu tutaj w FFC prawie wszyscy sie znaja i lubia... to jest cos wspanialego... Chyba zaden zespol nie ma takieg swietnego FC....
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 01 paź 2003, 22:27

dla mnie FFC jest naprawde ważne. zespół koncerty i spotkania z FyFyCy. nie raz już pisałam że jest to dla mnie ważne. mogłabym to pisać w nieskończoność. i nie moge sie doczekać kiedy znów z nimi sie spotkam.
a teraz odpowiadam na pytanie postawione w temacie: dlaczego warto być w FFC? chociażby dla ludzi którzy je tworzom.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 02 paź 2003, 7:59

Syriel pisze:Dla mnie nazwa FFC z każdym dniem traci na wartości... Żeby była jasność nazwa... a nie ludzie...

Ja powoli czyje to samo :?
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 02 paź 2003, 15:02

dlaczego? dlatego ze chce :D

Wróć do „Łzy”