RZADKA AKTUALIZACJA STONY???

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 04 maja 2004, 21:45

no tak... znaczna poprawa tym bardziej że i nowi zaczęli t zauważać bałagan :lol:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 05 maja 2004, 17:03

mloda.jg pisze:no tak... znaczna poprawa tym bardziej że i nowi zaczęli t zauważać bałagan :lol:

Marik, nie wiem czy próbowałaś kiedyś zacząć się wypowiadać na tak 'rozbudowanym' forum jak nasze (duża liczbie użytkowników, postów i tematów)... Ja próbowałam, było to forum Castle Party... Jestem tam zalogowana już ponad rok, a mam chyba dwa posty ( :wink: )... Powód jest prostu, nie mogałam sie połapać... wydawało mi sie, że jest tam straszny 'burdel'... Co innego jeśli tu zaglądam prawie codziennie i jestem na bierząco, co innego jeśli zapisuję sie na forum, gdzie użytkowników jest 100... Zapewniem Cię, że połapać się na 'wiekszym' forum (takim jakie niewątpiliwie jest forum ŁEZ) wcale nie jest łatwo...

Nie wiem jak ty, ale ja (jako stała bywalczyni) czuję jakąś - małą, bo małą - ale poprawę... :wink:

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 05 maja 2004, 23:32

poprawa jest znaczna :D i to widzę i nawet forum ożyło i jest co raz więcej do czytania :D i w przeciwieństwie do jeszcze niedawna wchodząc tu poprawia mi isę teraz niesamowicie humor
Nie byłam jeszcze na żadnym innym większym forum... chyba że liczy sieforum Iry bo czytałam temat Ciacha :D
nie ma po prostu innego forum na któym chciałabym cośpisać i by mnie interesowało...
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 06 maja 2004, 1:52

Marik,ale forum IRY jest jeszcze dość skromne.W obecnej formie od niedawna,jakoś od 22 kwietnia :D i choć mimo krótkiego okresu zdążył się zrobić mały burdelik.Na szczęście nasz admin (elvIRA) zdążył opanować to i już jest pożądek. :D

Jak kogoś zainteresuje odwiedzenie naszego forum to zapraszam do nas http://www.ira.art.pl/forum
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 06 maja 2004, 17:38

a ja Wam powiem że tam jest temat założóny przez Ciacha i Iromaniacy wypowiadają sie na temat Łez... ciekawa lektura...
...przepraszam ze odbiegam od tematu : nowi nie bierzcieze mnie przykładu :lol:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 05 lip 2004, 20:48

Gabra

Wysłany: Pon Lip 05, 2004 20:44 Temat postu: Download

--------------------------------------------------------------------------------

Czy Wy też nie możecie obejrzeć teledysków? Ciągle wyskakuje mi wiadomość ,,Nie ma takiej strony"
Awatar użytkownika
*Łezka**
Kontaktowanie:

Postautor: *Łezka** » 13 lip 2004, 19:30

Zgadzam sie. Strona jest rzadko kiedy aktualizowana. W dodatku nie mozna sciagac teledyskow przynajmniej u mnie. Musialo sie cos zwalic. :roll:
Awatar użytkownika
Madzior

Postautor: Madzior » 12 sie 2004, 13:26

na stronce przydały by sie w galerii jakies nowe zdjecia.

ps. niektore tematy mi nie otwieraja sie-wyskkuje mi napis, ze nniema w tym temaciezadnychpostów.
Lenka
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 31 sie 2004, 18:04

Ja bym proponowała zmienić lub usunąć numer komórki Kariny z kontaktów, bo chyba od jakiegoś czasu jest nieaktualny.
Małgoś
Członek FFC

Postautor: Małgoś » 24 paź 2004, 15:33

Dla stałych bywalców tej stronki częstsza aktualizacja na pewno byłaby atrakcyjna, jedfnak ja żadko mogę ją odwiedzać ze względu na brak neta w domu :( i kiedy w końcu na nią wejdę newsów jest dla mnie za dużo i w zupełności wystarczy gdy co kilka dni coś nowego się pojawi.
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 26 paź 2004, 17:22

Pytanie jest tylko jedno, czy tu co kilka dni cos sie pojawia?? Ja tu jestem praktycznie codziennie i milo mi sie spedza czas na czytaniu nowych notek na forum,na koncerty patrze raz na jakis czas, bo wiem ze raczej nic nowego zbyt czesto sie nie pojawia,a na reszte linkow wchodze znacznie rzadziej, tak dla odswiezenia pamieci co sie tam znajduje :wink:
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
Konrado

Postautor: Konrado » 26 paź 2004, 21:19

Od ostatnimi czasu bardzo duzo czasu spedzam na stronach lez i wydaje mi sie ze forum jest malo przejrzyste.

Porownujac je z podobnymi jak chodzby http://student.legnica.edu.pl/forum/index.php gdzie jest 690 uzytkownikow i zawsze umiem sie tam znalezc, a tutaj am napisane dwa posty z czego jeden usuniety bo podobny temat juz byl.

Przydaly by sie tez jakies zmiany jak chodzby wybor stylu forum oraz jakis sposob wyrozniania bardziej aktywnych uzytkownikow.

To chyba na razie wszystko. Nie traktujcie tego jak slow krytyki tylko porad jak zmieniac forum aby stawalo sie coraz lepsze :)

Jeszcze jedno czy w profilu nie mozna dodac opcji wyboru avatara z dysku kazde forum jakie znam kozysta z tej opcji. Wprowadziloby to pewna swiezosc i roznorodnosc forum
Ostatnio zmieniony 28 paź 2004, 8:18 przez Konrado, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 26 paź 2004, 22:20

Konrado pisze:Jeszcze jedno czy w profilu nie mozna dodac opcji wyboru avatara z dysku kazde forum jakie znam kozysta z tej opcji. Wprowadziloby to pewna swiezosc i roznorodnosc forum

Avatary chyba nie byłyby głupim patentem :D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 27 paź 2004, 17:34

no no no!! yo no asentir :twisted:
Avaty to na innych forach....w kazdym badz razie niejestem za tym 8)
Awatar użytkownika
ARTURO2000

Postautor: ARTURO2000 » 29 paź 2004, 17:17

oj przydalyby sie jakies zdjecia zespolu i poszczegolnych czlonkow i opisy kolejnych koncertow tak jak na starej stronie :(

Wróć do „Łzy”