Jaki jest największy przebój Łez?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 19 paź 2003, 22:40

mloda.jg pisze:Jedyną piosenką Łez która mnie "przesladowała" są Oczy, ale Agnieszkę uważam za największy przebój, już pisała, to dzieki niej wiele osób usłyszało o Łzach

tak to od "Agnieszki" zaczął sie ten sukces medialny. sama Ania powiedziala w Szansie na Sukces.
uważam ze dzięki Agnieszce stali się popularni.
ale dla mnie największym przebojem są oczywiście "Oczy"
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 20 paź 2003, 15:53

^^Julia^^ pisze:zgadzam sie z opinia niektorych...oczy przebija agnieszke..anie watpie ze kiedys cos przebije oczy :)

Hehehe.....tylko czekaj na piatą płyte....Łzy wyskoczą z takim przebojem ,że Oczy to przy tym pikuś :D :D
Jestem tego pewna
Awatar użytkownika
Deathcola

Postautor: Deathcola » 20 paź 2003, 16:57

Przebój...? "Oczy szeroko zamknięte" lub "Anastazja, jestem". Mimo tego najbardziej mi się podoba tekst "Czasami, ot tak" i koniec. :wink: [/b]
Skoro już jestem tu
Nie zatrzymujcie mnie
Jeśli mnie znasz to wiesz
Zrobię co chcę...!
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 20 paź 2003, 17:50

ja chyba nie potrafie wybrac :) ale wydaje mi sie ze najpopularniejsze sa: "Agnieszka" i "Oczy" choc ludzie z mojej klasy mnie czasem zaskakują znajomoscią piosenek Łez... :P[/b]
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 20 paź 2003, 18:14

eisen pisze:ja chyba nie potrafie wybrac :) ale wydaje mi sie ze najpopularniejsze sa: "Agnieszka" i "Oczy" choc ludzie z mojej klasy mnie czasem zaskakują znajomoscią piosenek Łez... :P[/b]

No to sie ciesz,że masz fajna klase....bo ja najcześciej słysze komentarze dotyczące disco polo :(
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 20 paź 2003, 18:28

pffff.... a kto mi niedawno mowil ze ma fajna klase?? poza tym to klase trzeba sobie umiec wychowac...w zeszlym roku mialem gupio w klasie...a teraz juz jest w miare spox... wystarczy dobre podejscie psychologiczne :D :lol:
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 20 paź 2003, 18:57

Masz fajną jesli chodzi o muzykę....Tak ogólnie to moja też jest super...tylko z muzyką fają to niebardzo...wolą HH i yechno :(
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 20 paź 2003, 18:58

a ja mam klasę tragiczną..
jest jedna fanka Łez, z ktorą byłam na koncercie w sobote
a reszta albo słucha hiphopu
albo.. niczego :/
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 20 paź 2003, 19:01

no to wspolczuje wam klas...no ale w sumie nie powinno sie oceniac ludzi po tym czego sluchaja...ja slycham wszystkiego...wiec techno mi nie przeszkadza...zalezy tez jakie...chociaz na rodzajach techno to ja sie nie znam... ale hh to juz nie przejdze :/ hehe...
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 20 paź 2003, 19:05

eisen pisze:no to wspolczuje wam klas...no ale w sumie nie powinno sie oceniac ludzi po tym czego sluchaja...

ale ja w ocenie kierowałam sie tylko i wyłacznie tym, czego sluchaja ;) bo jaka osoby sa spoko, tylko ich gusta muzyczne nieszczegolnie. ;)
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 20 paź 2003, 19:10

eisen pisze:nie powinno sie oceniac ludzi po tym czego sluchaja.....

Ja nie oceniam po tym czego słuchają,ale jeżeli ktoś słucha HH to razcej ma inne zainteresowania niż ja i sie z nim jakos suoper nie dogadam :P
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 20 paź 2003, 19:41

no tag... wiem...rozumiem...heheh... :P
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 20 paź 2003, 19:48

Jadac na koncert do Wrocławia siedział ze mną w przedziale chłopak... rozmawialiśmy całą dorgę, na początku nie zdradzilam mu czego słucham itp... wolałam posluchać jego opinii... i co mi powiedział? że tacy jak ja (czyt. słuchający rocku, metalu, punk rocku. gotyku itp.)to śmiesznie isę ubierają, chodzą piją bełty, i ubrać porzadnie isę nie umią i w ogóle to są głupki :O po czy mzdradziłam że jadę na rockowy koncert i powiedziałam "no to poznałeś wkońcu pierwsza porzadną osobę , słuchająco rock"... bez komenatarza... nie oceniajcie ludzi po muzyce, pozory mylą, a to że jeden człowiek słuchający czegosjest zły nei znaczy że każdy inny jest taki sam
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 20 paź 2003, 23:00

i to jest najlepszy dowód na to że nie powinno sie ludzi oceniać po muzyce jaką słuchają.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 21 paź 2003, 22:11

U mnie dziwnczyny rapują na przerwach(lub tańczą żuczki do ''Anki'':P)....A chłopcy męczą mnie o autografy Łez:D

Wróć do „Łzy”