Prolemy nasze - trudne i mniej trudne

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 05 paź 2003, 13:35

Ja również w gimn nie byłam akceptowana. Chodzenie do tamtej szkoły to był dla mnie horror, robiłam co mogłam bym nie musiała iść. Na szczęście teraz jestem w LA i nie mam tego problemu :D
Ale niestety, jest grupka osób wśród których jestem obgadywana. I nie chodzi o szkołe tylko o osoby spoza.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 05 paź 2003, 13:41

Dziękuje Wam kochani za poparcie ;*.
Co do wd5 to wiem ,że nie tylko ja tak myślę.Choćby Twoje niepotrzebne posty w temacie 'FFC-niszczy same siebie' obrażające Apo(choć nie masz o tym zbytniego pojęcia), rozmowy na gg-straszne natręctwo.Mówie, że nie mam czasu a Ty mi piszesz jakiś wykład na gg co się u Ciebie dzieje,"zespół" AV mówi sam za siebie,Twój blog ...
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 05 paź 2003, 14:21

Wd5 chyba powinienes sie zastanowic co piszesz i co robisz....bo boli Cie to ze ktostam Cie nie akceptuje i zalozyles o tym temat zeby sie poradzic....Kaska powiedziala co o tym sadzi a Ty sie jakos glupio Jej czepiles....a moze czepiasz sie tak wsyztskich...dlatego Cie nie akceptuja....przemysl to....
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 05 paź 2003, 14:33

wd5 pisze: (byc może jestem slepa)

jesteś

Teraz to ja sie nie dziwie, że masz taki problem. :evil: :x sylwia;-)
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 05 paź 2003, 14:42

teraz to ja was w ogle nie rozumiem :shock: :? :?: :?: :?

zwłaszcza ciebie Cien,. co ma do tego moj blog? hmm, zespol juz nie sitnieje. Nie rozumiem. No dobra, jak siewam nie podobam no to ok. bede grzeczny :)

a co do komentarza na temat Apo to zapomiijmy. Nie ma sensu tego wspominac
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 05 paź 2003, 15:27

wd5 pisze: co ma do tego moj blog?

Blog ma to do siebie ,że swojego czasu wciąż mnie męczyłeś o wpis na niego.
wd5 pisze:hmm, zespol juz nie sitnieje.

Ale istniał
wd5 pisze:a co do komentarza na temat Apo to zapomiijmy. Nie ma sensu tego wspominac

A tutaj się wypierasz własnych słów.Czy to ma jakiś sens?Pomyśl zanim napiszesz.
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 05 paź 2003, 16:28

niczego sie nie wypieram Kasiu. Ty tez masz niezly charakterek. Cóz, ale co ma do mnie zespol. Czy ja moze robilem zle? Nie czyn mnie gorszym tylko dlatego, ze Anetka spiewała b. zle. Dlaczego nie moglas mi powiedziec, ze ci to tak przeszkadza jesli chodzi o blog? W ogole ostatnio dziwnie sie wobec mnie zachowujesz.
Izma wróciła
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 06 paź 2003, 19:58

wiem, ze bardzo na temat, sorry wd5, że psuję Ci Twój problem i pisze o sobie, przepraszam, ale noie chce zakładać nopwego tematu, nie chcę się tu czuć jeszcze gorzej, tylko mam pytanie. Czy Wy czasem tak macie, że nienawidzicie świata, i chcecie sie zabić, tak na poważnie. Prosze, powiedźcie, że ot mija......
:(
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 06 paź 2003, 23:40

anka, ot tak pisze:Czy Wy czasem tak macie, że nienawidzicie świata, i chcecie sie zabić, tak na poważnie. Prosze, powiedźcie, że ot mija....

Anka, ot tak ja maiłam kilka razy takie mysli ale cóż stwierdziłam, że nie warto... a zreszta przeczytaj temat, który sama założyłam jakiś czas temu pt: "Łzy ratuja ludzkie zycie"... miłej lektury sylwia;-)
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 07 paź 2003, 7:48

czy ja wiem. moze byly takie chwile, ale nie przypominam ich sobie. czesciej zdarza sie chec zabojstwa niz samobojstwa.
Izma wróciła
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 07 paź 2003, 10:01

Ghrave pisze: powiem, za to tak... takimi glosami tych wszytskich nie nalezy sie przejmowac... i dumnie isc do przodu... trzeba odnalez wartosc do samego siebie... nie patrzec na tych wsyztskich niedowartosciowanych ludzi, który poprzez krytyke taką chca sie dowartosciawac jakos... trzeba przec do przodu...

ten tekst mi się spodobał, tylko żebym ja tak zawsze myślała... jestem optymistką, ale po jakimś dłuższym czasie szczęścia, przychodzi dół, tak jak teraz i zawsze się pojawia w czasie szkoły ;) i jest naprawdę duży... ale gdy z niego wyjdę, znów olewam to co inni myślą...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 07 paź 2003, 16:51

ja mam doła jak nadchodzi jesien i odchodzą zielone lasy. Jest wtedy taki zderzenie, to gorsze, bo to lepsze jest w kwietniu.
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 07 paź 2003, 23:18

a ja mam doła kiedy nie umiem sobie z tym wszystkim poradzić. nie zdąrzam z lekcjami. w szkole codziennie do 16:00 to jest męczarnia. próbuje sobie z tym radzić, zobaczymy jak będzie.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 08 paź 2003, 0:41

Paula_Jestem pisze: próbuje sobie z tym radzić, zobaczymy jak będzie.

Będzie dobrze musisz tak wierzyć!!! Nie poddawaj się :wink: Trzymaj się sylwia;-)
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 08 paź 2003, 8:15

Paula_Jestem pisze:a ja mam doła kiedy nie umiem sobie z tym wszystkim poradzić. nie zdąrzam z lekcjami. w szkole codziennie do 16:00 to jest męczarnia. próbuje sobie z tym radzić, zobaczymy jak będzie.

Jak ja bym chciał miec lekcje do 16, ja np.siedze w szkole od gdzies 12 do 20 przewaznie, to jest dopiero menczarnia... :/

Wróć do „Różne czyli Inne”