Teledyski....

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 31 sty 2005, 15:26

Hmm... szkoda, że nie ma "Niebieskiej sukienki"... W ankiecie na stronie też nie uwzględniono tego teledysku. Dziwne, gdyż w moim skromnym rankingu to jedna z lepszych piosenen ŁEZ i teledysk też nie jest najgorszy... :roll:
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 31 sty 2005, 15:37

łał :shock: az 8 teledysków to chyba musze sie wybrac do sklepu albo wejsc do sklepiku łez i kupic ta reedycje jednak.Ate teledyski sa dobrej jakosci znaczy czy wygladaja tak jak w tv ,czy sa takie jak na stronce na tak jak naprzyklad "Anka ot tak"????? :?
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 31 sty 2005, 18:14

nie, na stronie sa kiepskiej jakoscie, żeby zmiescily sie na serwer
Na plycie jakosc jest bardzo dobra
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 31 sty 2005, 18:21

Nie no nie mówmy że aż takiej słabej jakości bo jesli ktoś nie ma teledysków nie zna strony z której można ściągnąć teledyski i nie ma kasy na płytkę to nawet te teledyski słabej jakości mu starczają :lol:
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 31 sty 2005, 18:26

Ja nie powiedziałam, że są az tak słabej jakości :|
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 31 sty 2005, 18:48

no wiesz masz racje aż takiej słabej jakości to one nie są ale na przykład "Anka ot tak" ściągnięta ze strony łezkowatych bardzo sie różni od oryginału... 8)
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 31 sty 2005, 19:09

co masz na myśli mówiąć różni? bo sceny są raczej te same :roll: gorzej je tylko widac
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 31 sty 2005, 19:50

Miałam na myśli to że jeśli ściągasz teledyski ze strony łezkowatych to teledyski sa bardziej zamazane a z tąd wiem że są zmazane bo samam niedawno ściągnęłam sobie "Ankę ot tak" z ich strony i sa naprawde zamazane noż originały.... :lol:
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 31 sty 2005, 20:47

Są zamazane bo te teledyski sa mocno skompresowane,a na kompresji traci się na jakości obrazu niestety.Poza tym jak pisała Iga muszą się te klipy zmieścic na serwerze,wiec nei wyawlą teledysków w formacie avi o rozmiarzwe np.50 mega,tlyko skompresują go do 5-6 mega.Dlatego jakość obrazu i dźwięku jest słaba.
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 31 sty 2005, 21:36

Ciachoo dzikei za wytłumaczenie już teraz wiem dlaczego teledyski na stronce łezkowatych sa takie zamazane dziex Ciachoo 8)
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 26 kwie 2005, 19:18

odgrzebuję temat teledysków, bo w sumie nie tak odległy jest termin premiery "Pierwszej łzy". w związku z tym chyba powstanie jakiś klip?moje pytanie brzmi,czy ktoś, coś wie na ten temat?
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 26 kwie 2005, 21:08

Powstanie klip do "Pierwszej łzy" ;-) Informacja jest w aktualnościach na głownej stronie :D że 16 maja będzie można posłuchać i obejrzeć ten własnie klip :)
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 01 cze 2005, 19:26

świeżynka pisze:Jakie łzy mają teledyski? Kto z was mógłby je udostępnic do ściagnięcia?

wd5 pisze:czesc mozna sciagnac ze strony, niektore na cgm.pl, www.videoclips.pl byl na www.rockhouse.pl sa w lepszej jakoci

wercia666 pisze:1."Narcyz sie nazywam"
2."Agnieszka"
3."Ja nie lubie nikogo"
4."Jestem jaka jestem"
5"Anastazja jestem"
6."Niebieska sukienka"
7."Opowiem wam jej historie"
8."Oczy szeroko zamkniete"
9."Anka ot tak"
10."Troche wspomnien tamtych dni"
11."Julia tak na imie mam"

Takie łzy maja teledyski

A 3 z nich mozesz sobie sciagnac na stronie łez

wd5 pisze:zapomnialas Wercia o slynnym dilerze Jeszcze jest klip Jestem dilerem

wercia666 pisze:Nie napisalam go specjalnie-bo raczej go trudno dostac a z cgm mi sie nie chcial otworzyc

wd5 pisze:ale on istnieje

wercia666 pisze:No istniec istnieje ale nie wszyscy maja do nie go dostep-bo ja na przyklad go ani obejrzec nie moge ani nic

Birdus pisze:Ja akurat mam taką przyjemność i mógłbym w jakiś sposób go udostępnić.

Iwona Bielawa pisze:I wydaje mi się (ale nie dam sobie głowy uciąć) ze był klip do Aniele Mój...

mar-r pisze:nie było, a teledyski mam wszystkie więc jak ładnie poprosicie.....

Od siebie dodam, że ja widziałam coś jakby teledysk do "Ja-samotnej", który został specjalnie nakręcony na potrzeby programu na regionalnej telewizji, swego czasu puszczany w TV Regionalnej Katowice. Teledysk wyglądał mniej więcej tak: Ania ubrana w skórę niebieską z wielkim słońcem albo księżycem.....chyba księżycem, już dokładnie nie pamiętam, taki wisiorek kiedyś miała....w długiej, czarnej sukni spacerowała brzegiem jakiejś plaży nad jeziorkiem...a potem siedziała i śpiewala "Ja-samotną" :wink:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Michiru

Postautor: Michiru » 01 cze 2005, 21:37

Małgorzata pisze:Od siebie dodam, że ja widziałam coś jakby teledysk do "Ja-samotnej", który został specjalnie nakręcony na potrzeby programu na regionalnej telewizji, swego czasu puszczany w TV Regionalnej Katowice. Teledysk wyglądał mniej więcej tak: Ania ubrana w skórę niebieską z wielkim słońcem albo księżycem.....chyba księżycem, już dokładnie nie pamiętam, taki wisiorek kiedyś miała....w długiej, czarnej sukni spacerowała brzegiem jakiejś plaży nad jeziorkiem...a potem siedziała i śpiewala "Ja-samotną" :wink: [/color][/b]

Jezus Maria (że tak sobie pozwolę krzyknąć) Wiedziałam, po prostu wiedziałam :!: Zawsze mam się o to zapytać Łzom ale jak juz jestem na koncercie to zaczynamy inne tematy i zawsze zapomnę.
Kiedyś siedziałam sobie i robilam lekcje z koleżanką a w tv leciał jakiś program na telewizji regionalnej. Pamiętam, że spojrzałam kątem oka i właśnie widziałam dziewczynę w długiej, czarnej sukni która szła po czymś piaszczystym. Potem jak zobaczyłam "Narcyza" to od razu mi się skojarzyła Anulka ale niegdy nie miałam 100% pewności i tak to za mną te kilka lat już chodzi. ale teraz to mam pewność. Achh wspomnienia :)
[b:2104711a63]w ciemności ostrząc paznokcie, rozszarpuję noc...
w lesie gdzie płaczą cykady, nie ma odwrotu...[/b:2104711a63]
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 02 cze 2005, 13:25

Ja ściągam wszystko programem Emule , dosyć sprawnie i szybko to idzie, i tam jest dużo teledysków, Łezków między innymi :wink:
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub

Wróć do „Łzy”