Gdzie Was szukać, oczekiwać, wyglądać.....??

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Sylwia
Członek FFC

Gdzie Was szukać, oczekiwać, wyglądać.....??

Postautor: Sylwia » 17 cze 2002, 21:34

W tym temacie chciałabym zostawić pole do popisu zespołowi (hm...narazie tylko chyba Adamowi bo nikt inny się u Nas niepojawia).
Jak można zauważyć w rubryce KONCERTY można dowiedzieć się o wszystkich (lub większości) koncertach ale jak wiadomo pojawiacie się czasem i w mediach.
Tak więc jeśli coś nagrywacie wcześniej bądź wiecie że gdzieś będzie Was można zobaczyć (znaczy w programie telewizyjnym bądź w rozgłośni radiowej) to prosilibyśmy żeby w tym miejscu pojawiała się taka informacja z możliwie jak najszybszym (w miarę możliwości oczywiście) wyprzedzeniem.
Na tymczasowym FFC czasami zdarzało się, że nawzajem siebie informowaliśmy o wszelkim Waszym pojawieniu się czy to w BB czy w Vipie ale niezawsze to była informacja przed emisją danego programu a czasem dopiero po (choć zazwyczaj osoba która oglądała dawała nam pole do wyobraźni).
Więc reasumując.
JEŚLI WIECIE TO POWIEDZCIE..........a nasze magnetowidy oczywiście CZUWAJĄ!!!!

Z góry Wam dziękujemy.... :lol: :roll: :roll:

Wiadomo, że w dziale NOWOŚCI taka informacja się może pojawić aczkolwiek osobiście sobie przypominam sytuację z programu BAR gzie o Waszym w Nim występie dowiedzieliśmy się na 2 godziny przed emisją (wprawdzie z przyczyn może od Was niezależnych) a wiadomo, że KTO JAK KTO ale Wy będziecie chyba czasem szybsi niż "ludzie od stronki" (z całym szacunkiem) :wink:
Sylwia
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 07 paź 2002, 2:30

Wprawdzie ten temat był przeznaczony dla zespołu ale chyba się nie doczekamy czegokolwiek więc ja bym chciała tu dwa zdania wpisać.

Po pierwsze: W SOBOTĘ O 9.45 W POLSACIE W PROGRAMIE "HITOMANIA" GOŚCIĆ BĘDĄ ŁZY

Po drugie: WE WTOREK NA OFICJLANEJ STRONIE 30 TON ODBĘDZIE SIĘ CHAT Z ZESPOŁEM

Wprawdzie te waidomości są na stronie FFC ale postanowiłam że i tu by warto o tych sprawach wspomnieć (Martyniu mam nadzieję że się nie gniewasz że Cię uprzedziłam) :lol: :lol:
Sylwia
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 07 paź 2002, 4:37

swietny pomysł Sylwia :)
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 07 paź 2002, 14:10

No we wtorek chat. Bede musial sie z trzech ostatnich lekcji zwolnić. :D
Martynka

Postautor: Martynka » 07 paź 2002, 22:17

Sylwiaczku,jak możesz pytać o coś takiego??:) Przeciesh ja Cie tak koffffffam i mam być na Ciebie zła?? phi (Kasiu,podwalam sie pod Twoje słówko hihi)!!BUZIACZKI KOCIACZKI!!
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 23 paź 2002, 1:11

To nie jest pewna informacja ale Adam w Pszowie na próbie mówił, że zespół będzie gościł w takim programie na VIVIE jak STAREXPRESS....wiem, że najbliższy będzie nadany jutro o 13.00 ale nie wiem czy akurat to będzie wydanie z nimi...czy dopiero będzie...czy może w ubiegłą środę było :? ....w każdym razie w programie tym "gwiazda zaproszona do studia" wybiera utwory i artystów które coś dla niej znaczą czy którzy mieli jakiś wpływ na rozwój "przysłowiowej kariery" :) :) ...ale żeby nie było....NIEOBIECUJĘ :P :P
Sylwia
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 23 paź 2002, 1:53

Hmm. Ciekawy taki porgram. Tylko szkoda, że nie mam VIVY POlska. Ale spodziewam sie relacji na forum.
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 23 paź 2002, 3:36

Świetny pomysł Sylwiaczku. Tylko jestem troszeczkę pogubiona czy to ma być ten temat co ty zrobiłaś czy łzy mają zrobić osobny.
Pozdrawiam
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 23 paź 2002, 3:44

Ten temat Ewelinko już jest....właściwie miał być dla Łez ....ale my chyba lepiej jesteśmy poinformowani gdzie ich w najbliższym czasie będzie można zobaczyć....oczywiście jeśli chodzi o media......chyba czasem lepiej wiemy niż Oni sami :D
Sylwia
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 23 paź 2002, 4:08

A co ty na to Sylwuś żeby jeszcze raz zrobić dla łez taki temat a ten by jush został do naszej dyskusji i my byśmy się wypowiadali.
No nie wiem co o tym sądzisz.
Pozdrawiam
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 23 paź 2002, 4:12

Ale tu nie ma o czym dyskutować Ewelinko wiesz.......tu są raczej zamieszczane wiadomości gdzie ŁZY można zobaczyć.......do dyskusji masz całe mnóstwo tematów....:):):)
Sylwia
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 23 paź 2002, 4:22

źle mnie zrozumiałaś. Mi chodzi o nasze dyskusje o tym gdzie można ich zobaczyć.
A ja myślałam o osobnym temacie tylko dla zespółu.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Lena
Kontaktowanie:

Postautor: Lena » 23 paź 2002, 11:22

dobry pomysł... byle by wypalił >;)
Pragnę Cię... lecz Ty mnie w ciąż nie... Cóż zrobić mam... jaką się dla Ciebie stać...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 24 paź 2002, 23:54

zgadzam siem z ogółem- spoko pomysł
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 25 paź 2002, 0:54

MOglo by tak byc ale czy sie uda.

Wróć do „Łzy”