Gdzie Was szukać, oczekiwać, wyglądać.....??

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 20 lut 2004, 21:01

hmm Anka moze dlatego, ze w Hiszpanii od czwartku zaczal sie karnawal. w sumie to fajne jest bo ludzie pomimo padajacego deszczu jezdza na rowerach i takich platformach po miescie i spiewaja, graja i sluchaja muzyki. A Anka jest jedna z weselszych piosenek w repertuarze Lez.
dla mnie spoko jest to, ze Lzy sluchaja w Hiszpanii nawet jesli to puszczaja Polacy. a jakby to bylo np. Blue Cafe :x to bym ze wstydu padla na srodku maista az by mnie confetti przysypalo
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 20 lut 2004, 21:11

Jak ja bym była w Hiszpani, to bym się cieszyła jakbym Anke usłyszała, co z tego że Anka czy Julia, pewno ze wolałabym Anastazje, czy opowiem wam jej historie, ale była bym szcześliwa ze będąc 2 tygodnie na "Łzowym głodzie" mogłam coś od nich usłyszeć , sam głos Ani poprawił by mi nastrój.
Jak ja byłam w Hiszpanii to wtedy cały pensjonat słuchał Agnieszki. A teraz własnie słucham" Dla miłosci warto" i tak sobie mysłe ze jak bym teraz była w Hiszpani to jak bym usłyszła DMW to cała plaża moja, swoimi ruchami zagiełabym Hiszpanów, zawsze jak słucham DMW to skacze jak głupie.
Daria ja rozumie ze się cieszyłaś i szczerze mówiąc to Ci zazdroszcze ze jesteś teraz w Hiszpani, ty marudzisz ze tam jest 17 stopni a u mnie - 11 :), co ty teraz tam robisz???wczasy?.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 26 lut 2004, 13:17

tak wczasy, jasne, raczej harowka. a co do glodu to nie jestem na takim calkowitym. fakt nie wzielam z soba calej dyskografii ale jedna plytka to zawsze cos. mi nie chodzilo o to ze to byla Aka tylko o fakt ze to Lzy, bo bylam pozytywnie zaskoczona
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 27 lut 2004, 11:50

Na CGM jest "coś" o Łzach...

"Łzy W Brukseli
W Europie Zachodniej zaczynają się otwierać dla naszych wykonawców coraz to nowe, polonijne "zagłębia koncertowe". Kolejnym (po Londynie) może być Bruksela.

Skąd taka teza? Kilka miesięcy temu kilka tysięcy biletów na swój koncert w tamtejszej "Brussel Event Brewery" wyprzedała grupa Ich Troje. 6 marca ich śladem pójdzie grupa Łzy - bilety na ten koncert już teraz podobno nieźle się sprzedają. Nieco ponad 3 miesiące później, jak już zapewne wiecie, na specjalnym koncercie europejskim 19 czerwca w centrum Brukseli wystąpi cała reprezentacja naszej sceny - Kayah, Edyta Górniak, Myslovitz, Anna Maria Jopek i Brathanki.
I wiele wskazuje na to, że to nie będzie koniec, bo brukselska Polonia (już w tej chwili kilkusettysięczna) będzie bardzo szybko się rozrastać, głównie o urzędników, po 1 maja tego roku..."
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 27 lut 2004, 13:38

ja zapodam link do w/w artykułu -> http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl. ... 4360ab2519 coraz bardziej się zastanawiam, czy wszystkie strony mają tylko jedno bądź dwa zdjęcia Łez.. bo ciągle widze te same.

hm, oglądałam dziś "Rosyjską Ruletkę", nie wiem, czy to był jakiś nowy odcinek, czy stary. Ale padło pytanie:

"Jaki Zespół zdobył nagrodę publiczności na Festiwalu w Opolu w 2003roku?" (mniej więcej tak)

były trzy odpowiedzi: Wilki, Ich Troje i Łzy.

facet dobrze odpowiedział. ;)
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 27 lut 2004, 13:45

No cóż,....pytanie nie było zbyt trudne, zważywszy na to, ,ze jezeli mnie pamiec nie myli, to ani Wilki, ani Ich Troje nie brali udziału w konkursie :P
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 28 lut 2004, 21:37

wlasnie przegladalam sobie Vipnews... i znalazlam cos o gali Top Trendy... jest tam zdjecie Ani... jak ktos ma ochote to moze sobie zobaczyc :D http://www.vipnews.pl/!__octopus_front/article.php?category=4&article=604
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 28 lut 2004, 23:20

Ally fajne zdjęcia ale te na pierwszym planie Alex (ble) ale Kurt super... :D
"Żyj tak jakbyś wiedział, że jest to ostatni dzień twojego życia."
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 05 mar 2004, 10:55

Sylwia
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 05 mar 2004, 17:41

News z głownej strony...bo chyba nie wszyscy czytają :wink:

"
"Już jutro, w pierwszym programie z cyklu "Jestem, jaki jestem" na antenie TVN, będziecie mogli zobaczyć na żywo zespół ŁZY! Premierowe, telewizyjne wykonanie piosenki "Trochę wspomnień, tamtych dni" wzbogacone będzie sensacyjnym zapisem spotkania Michała Wiśniewskiego z Adamem Konkolem w Klinice w Zabrzu!
Będzie to pierwsze publiczne wystąpienie Adama przed kamerami od czasu pogorszenia się stanu jego zdrowia. Zapraszamy! "

No i cóż..Łzy znowu z JJJ :wink:
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 05 mar 2004, 18:04

z tego artykułu, który podała Sylwia najbardziej podobają mi się komentarze.. "Łzy spiewaja beznadziejniasta muzyke powinni isc spac." :lol:

a co do "JJJ"... no tak, to chyba zasługa Maćka.. hm, ale ciesze się, że można będzie zobaczyć Adama... ;) i ciesze się, że "TWTD" już wchodzi..
Awatar użytkownika
centuria15

Postautor: centuria15 » 05 mar 2004, 18:20

[quote="iwonkax"]sensacyjnym zapisem spotkania Michała Wiśniewskiego z Adamem Konkolem w Klinice w Zabrzu!
[/quote

Hmm, ciekawe co o zespole myśli Michał W. :roll: :lol:
Musze oglądać to, jestem bardzo ciekawa...
...:::Zamykam serce i udaję że nie czuje
Zamykam oczy i udaję że nie widzę:::...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 05 mar 2004, 18:28

Jak to co Michał twierdzi o Łzach "Przeciez to Łezki Nasz kochane....ludzie ze śląska" Tak powiedział w pierwszej edycji JJJ :wink: Poza tym ...z tego co wiem to sie przyjaźnią
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
centuria15

Postautor: centuria15 » 05 mar 2004, 18:49

Małgorzata pisze: "Przeciez to Łezki Nasz kochane....ludzie ze śląska":wink:
Poza tym ...z tego co wiem to sie przyjaźnią

Tak? Wow :!: nigdy bym się nie spodziewała :roll:
A już myślałam że go "zjedzie" albo będzie sobie jaja robił z "Łez"
:twisted: :wink:
...:::Zamykam serce i udaję że nie czuje
Zamykam oczy i udaję że nie widzę:::...
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 05 mar 2004, 19:08

a dlaczego Michał miałby kogokolwiek zjezdzać? :roll: Z tego co wiem, to publicznie obraził jedynie Wojewódzkiego i Leszczynskiego, którzy również nie szczędzą wyżej wymienionemu obraźliwych uwag. A Łzy już wiele razy były pytane na czatach i w wywiadach, co sądzą o Ich Troje.. i odwrotnie równiez.

ale, to nie temat. ;)

Wróć do „Łzy”