Gdzie Was szukać, oczekiwać, wyglądać.....??

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Michiru

Postautor: Michiru » 26 mar 2005, 22:59

Byłam na tym koncercie w Pniewach (3 link od góry) rzeczywiście było genialnie!! Dzięki Sylwia :**
[b:2104711a63]w ciemności ostrząc paznokcie, rozszarpuję noc...
w lesie gdzie płaczą cykady, nie ma odwrotu...[/b:2104711a63]
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 28 mar 2005, 9:45

Jeżeli ktoś nie oglądał wczorajszego programu to ma szanse teraz, bo właśnie leci ;)
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 28 mar 2005, 10:18

Nie warto oglądać tego programu, bo Polsat delikatnie mówiąc zrobił nas w konia. Ludzie czekali na PIERWSZĄ ŁZE a tu puścili ją na napisach końcowych i w dodatku tylko połowę.... :x :x :x Zdenerwowałem się trochę, bo to nie w porządku... mam nadzieję, że w Stratosferze nie obetną tej piosenki :twisted:
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 28 mar 2005, 10:25

No własnie zrobili nas w konia... tak sie wkurzylam ze szok... nawet moi rodzice sie zbulwersowali... Cały program ogladalam tylko po to zeby na napisach usluszec jakis kawalek piosenki... :roll:
Bez sensu :evil:

Ale za to Wyszko fajnie wygladala jak byl ten konkurs i uczestnikow oceniac musiala :P Polewka była :D 8)
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 28 mar 2005, 10:30

Jak te babcie profanowały kawałki Łez to mi nie było do śmiechu, to było żałosne, nawet nie znali textów np. Agnieszki, który zna praktycznie każdy, nawet jeśli nie cierpi Łez, najbardziej wkurzyło mnie, że jakaś babcia śpiewała OWJH, a to nie jest pisoenka do rozrywkowego programu :x

-

-

Awatar użytkownika
Michiru

Postautor: Michiru » 28 mar 2005, 10:34

Na stronie "Na zawsze razem" pisze, że powtórki są w czwartek o 9.45 i w sobote o 13.15. Ale nie ręczę głową za to, że będą bo tak samo napisali, że ten program jest w niedziele o 17.15 i 21.10, a jak wiadomo o 17.15 nic nie było.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 28 mar 2005, 11:36

Nemo pisze:Jak te babcie profanowały kawałki Łez to mi nie było do śmiechu, to było żałosne nawet nie znali textów np. Agnieszki, który zna praktycznie każdy, nawet jeśli nie cierpi Łez, najbardziej wkurzyło mnie, że jakaś babcia śpiewała OWJH, a to nie jest pisoenka do rozrywkowego programu :x

Postaw się w roli tych babci - ciekawe jakbyś Ty zaśpiewał piosenkę z repertuaru jaki był w ich czasach? To chyba logiczne, że przypuścmy 50-60 letnia kobieta nie zaśpiewa Ci piosenki tak jak 25 latka.Poza tym nie rozumiem co Cie tak oburzyło....przecież to tylko konkurs teściowa - zięć :P
Jak widać NIE KAŻDY zna tekst "Agnieszki".
Jeśli zaś chodzi o "OWJH" to równie dobrze mogli zaśpiewać coś innego..."Anastazję" bądź inną piosenkę. Wybrali akurat tą, bo babcia mogła sobie założyć kapelusz na głowę i ubrać się na czarno - zupełnie jak dziewczyna w piosence :lol:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 28 mar 2005, 12:03

No jakby zaśpiewały Anastazje to chyba bym zwariował :evil:

-

-

Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 28 mar 2005, 12:22

Ogolnie program taki se jest... :/ Rozrywka dla ogółu :P "Konkurs" "talentów" był tak wspaniały, ze az Anna musiała to okazać :P. Zachowala twarz... :P

A mi tam napisy nie przeszkadzały, bo ja piosenke znam od poczatku do konca... :P
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 28 mar 2005, 12:59

Nemo pisze:Nie warto oglądać tego programu, bo Polsat delikatnie mówiąc zrobił nas w konia. Ludzie czekali na PIERWSZĄ ŁZE a tu puścili ją na napisach końcowych i w dodatku tylko połowę.... :x :x :x Zdenerwowałem się trochę, bo to nie w porządku... mam nadzieję, że w Stratosferze nie obetną tej piosenki :twisted:

Nemo ja na przyklad nieczekalam na "Pierwsza łze", bo ja czekalam ogolnie na łzy i tam sie ciesze ze byly i ze Anka zaspiewala "Oczy" ,ze musiala wybrac jedna pare ,ktora zaspiewala najciekawiej piosenke z jej repertuaru i ze ladnie wygladala jak zwylke zreszta, i ze sobie ladna fryzurke zrobila;]
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 28 mar 2005, 13:48

Nemo chyba troszeczkę w swoich wypowiedziach przesadzasz... a jak ci sie nie podobało trzeba było nie oglądac bo marudzisz jak nikt inny :roll:

Michiru... to ta strona na zawsze razem niezła jest, skoro sami nie wiedza kiedy w TV maja być :P

ANo ale teraz będziemy czekali na Strotosferę :D
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 28 mar 2005, 14:05

morelka pisze:Nemo chyba troszeczkę w swoich wypowiedziach przesadzasz... a jak ci sie nie podobało trzeba było nie oglądac bo marudzisz jak nikt inny :roll:

Michiru... to ta strona na zawsze razem niezła jest, skoro sami nie wiedza kiedy w TV maja być :P

ANo ale teraz będziemy czekali na Strotosferę :D

Morelka,tak bedziemy czekali na "Straosfere" :D znaczy sie ja juz czekam :lol:
Awatar użytkownika
Michiru

Postautor: Michiru » 28 mar 2005, 14:26

w stratosferze raczej nam Łez nie obetną bo w tym programie to przeważnie wszystko w całości leci. Ale stronka srtatosfery też nie jest wiele lepsza od tej Na zawsze razem bo jak ją kiedyś przeglądałam to pisało, że Łzy będą w marcu. Ehh telewizja :?
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 28 mar 2005, 15:29

ten program, na zawsze razem, jest beznadziejny. i ten wczoraj rownież był beznadziejny.
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 31 mar 2005, 15:07

W niedziele w jakimś miasteczku na jedynce znowu Pierwsza Łza, hmm... mam nadzieję, że tym razem pokażą ją w całości i nie na napisach końcowych:) :twisted:

-

-

Wróć do „Łzy”