Gdzie Was szukać, oczekiwać, wyglądać.....??

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Michiru

Postautor: Michiru » 16 kwie 2005, 22:54

marigell pisze:nie wiem czemu sie tak oburzacie ... :roll:

Ja dlatego, że jak już pisałam nie zna faktów jak np. autora tekstu "Oczu szeroko zamkniętych" i wyrywa fragmenty piosenek z kontekstu, nabijając się później z ich domniemanej bezsensowności.
[b:2104711a63]w ciemności ostrząc paznokcie, rozszarpuję noc...
w lesie gdzie płaczą cykady, nie ma odwrotu...[/b:2104711a63]
marigell

Postautor: marigell » 16 kwie 2005, 23:00

Czyli też wyrywasz 2 rzeczy z kontekstu i oburzasz się na całośc i piszesz ze
Ta kobitka co to pisała jest totalna ignorantką

Oceniając NCNJ nie musiała się zapoznawac z wszystkimi płytami Łez a byc może miała wersje NCNJ gdzie jako autor tekstu Oczu widnieje Ania czyli podała autora tekstu zamieszczonego na płycie czyli ze źrodła które powinno byc wiarygodne ... :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Michiru

Postautor: Michiru » 16 kwie 2005, 23:10

I tak uważam, że wcale nie mówiła o NCJ tylko o całym zespole i tego nie trwię. A ja wyrywając pytanie z Twojej wypowiedzi nie zmieniłam jej sensu w przeciwieństwie do niej, ale to nie temat na tą dyskusję.
[b:2104711a63]w ciemności ostrząc paznokcie, rozszarpuję noc...
w lesie gdzie płaczą cykady, nie ma odwrotu...[/b:2104711a63]
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 17 kwie 2005, 9:47

Ale recenzja...... :x Na szubienice z tą autorką :twisted: A co niby na koncertach nie ma zajebistej atmosfery!!!
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 17 kwie 2005, 9:49

A dziś MIASTECZKO MARZEŃ z Łzami, mam nadzieję, że nie utną znowu piosenki :twisted: :twisted: :twisted:
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...

-

...Nemo my name forevermore...

-

Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 17 kwie 2005, 9:50

marigell pisze:
wd5 pisze: Zresztą... kto powiedzial, ze anka ot tak to gothic? Chyba ona sama :P

To była ironia. I nazwała Anke ciężkim rockiem 8)

a moja wypowiedz to moze nie ironia? :P
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 17 kwie 2005, 12:08

Nemo pisze:A dziś MIASTECZKO MARZEŃ z Łzami, mam nadzieję, że nie utną znowu piosenki :twisted: :twisted: :twisted:

Taa albo niepowiedza,ze program zostal przeniesiony na inny termin :lol:
Awatar użytkownika
śmiech_przez_łzy
Kontaktowanie:

Postautor: śmiech_przez_łzy » 17 kwie 2005, 12:36

Czemu oni zawsze puszczają w TV Łezki w niedzielę? Wtedy mnie nie ma w chacie :( Ale za to 28.V. "Stratosfera" jest w sobotę :twisted: Jeeeah
Awatar użytkownika
Elly
Kontaktowanie:

Postautor: Elly » 17 kwie 2005, 14:25

Cała piosenka będzie ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 17 kwie 2005, 14:31

Elly pisze:Cała piosenka będzie ;]

No ja mam nadzieje ze bedzie cala piosenka,bo jak niebedzie cala to rozwale ekran telewizora 8)
Awatar użytkownika
Syberyt
Członek FFC

Postautor: Syberyt » 17 kwie 2005, 15:05

"Oczywiście to stwierdzenie nie jest grzechem, jeśli tak naprawdę nie ma się kompletnie żadnego pojęcia o takich terminach jak growling, gotyk, rock, metal czy zespołach typu Nightwish. " Niektórzy z FFC wiedzą co to gotyk i znają taki zespół Nightwish :wink:
"Nie będę jednak okrutna i wspomnę o niezaprzeczalnym plusie kawałka - fragment tekstu "nananana hej" z pewnością jest jednym z najlepszych wodzirejskich motywów na "zajebistą" (to też cytat dosłowny) atmosferę koncertów zespołu." " -Autorka recenzji chyba nie była na żadnym z koncertów przecież Ania porusza się po scenie jak Michael Jackson, chodzi po ścianach jak spiderman i w dodatku śpiewa pop'owe piosenki na płycie z kategorii "rock". Jednym słowem nasza Ania jest przecudowna :-) :wink: 8)
"Jeden wielki czad, nanana hej. " " Teraz trochęironicznie: Przecież nanana hej to nasz ulubiony FFC'owy kawałek :D :lol: :D"
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 17 kwie 2005, 16:11

wercia666 pisze:
Elly pisze:Cała piosenka będzie ;]

No ja mam nadzieje ze bedzie cala piosenka,bo jak niebedzie cala to rozwale ekran telewizora 8)

mi byłoby szkoda telewizora :P

Syberyt pisze:"Jeden wielki czad, nanana hej. " " Teraz trochęironicznie: Przecież nanana hej to nasz ulubiony FFC'owy kawałek :D :lol: :D"

No, ja nawet mam singiel "Nanana, hej" :D Zaczyna sie od słow "Ho, ho, ho" :P
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 17 kwie 2005, 16:22

Michiru pisze: Ale chyba kobitka nie słyszała "Słońca" czy "W związku z samotnością", które to płyty Ci ludzie słyszeli na pewno i raczej nie czytała wywiadów ze Łzami w których sami mówili, że na tej płycie poszli w stronę bardziej rozbudowanych aranżacji. Tylko pogratulować ignorancji, niewiedzy i totalnego pozerstwa!!

Wg mnie to ona nie tylko nie słyszała poprzednich płyt Łez, ale nawet tej nie przesłuchała o której jest ta niby-recenzja.
Coś takiego można napisać nie słuchając w ogóle płyty, wystarczy być anty-fanem jako tako władającym językiem polskim.
Jasne jest więc, dlaczego Pani Recenzent pisze w internecie... Net jest łatwo dostępny, pisać każdy może, ale żyć z recenzowania płyt...to by owa pani nie wyżyła, oj nie...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 17 kwie 2005, 16:29

marigell pisze:Oceniając NCNJ nie musiała się zapoznawac z wszystkimi płytami Łez

Skoro pisze o gotyku, i cytuje wypowiedzi fanów o gotyku (wypowiedzi nie dotyczące na pewno NCNJ, o czym wszyscy wiemy, a co bezsensownie sugeruje autorka podpierając się cytatami fanów wyrwanymi z kontelstu) - to powinna zapoznać się z tym, o czym mówią cytaty fanów. A wystarczy posłuchać Księżyca czy Emmanuelle, żeby co najmniej nie wyśmiewać słów gotyk i rock w odniesieniu do Łez.

marigell pisze:a byc może miała wersje NCNJ gdzie jako autor tekstu Oczu widnieje Ania czyli podała autora tekstu zamieszczonego na płycie czyli ze źrodła które powinno byc wiarygodne ... :roll:

Ignorantką jest dlatego, że nie tylko w przypadku "Oczu..." upiera się, że Ania pisze te teksty. Z całej tej "recenzji" wynika jednoznacznie, że autorka nie ma zielonego pojęcia kto napisał te teksty. Cały jej tekst wskazuje na to, że w ogóle nie miała w ręku oryginalnej płyty.
marigell

Postautor: marigell » 17 kwie 2005, 16:53

Adas pisze:
marigell pisze:a byc może miała wersje NCNJ gdzie jako autor tekstu Oczu widnieje Ania czyli podała autora tekstu zamieszczonego na płycie czyli ze źrodła które powinno byc wiarygodne ... :roll:

Ignorantką jest dlatego, że nie tylko w przypadku "Oczu..." upiera się, że Ania pisze te teksty. Z całej tej "recenzji" wynika jednoznacznie, że autorka nie ma zielonego pojęcia kto napisał te teksty. Cały jej tekst wskazuje na to, że w ogóle nie miała w ręku oryginalnej płyty.

Ona sie nie upiera tylko podaje Anie jako autorke tekstu. A o autorach innych tekstów (jak chobyc Anki) nie ma tam ani słowa ... więc jednak mogła miec w reku orginalna płyte i z tamtad podac autora Oczu ...
Obrazek

Wróć do „Łzy”