Gdzie Was szukać, oczekiwać, wyglądać.....??

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 18 wrz 2003, 19:13

no ja tez czekam chetnie poczytam!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 19 wrz 2003, 0:19

Ja pozwole sobie wyprzedzić Magde ponieważ akurat mam chwile wolną więc przepisze.

Ania Wyszkoni, Sensacja roku w polskim świecie muzycznym. Przez siedem lat znali ją głównie fani zespołu Łzy. Teraz znają ją wszyscy. Krytycy mówią że jej piosenki są kiczem. A ona wierzy w ich terapeutyczną moc.

W PIOSENKACH KTÓRE ŚPIWASZ BOHATERKĄ JEST DZIEWCZYNA NIESZCZĘŚLIWA NA KRAWĘDZI ZAŁAMANIA ŚMIERCI. CZY MOŻESZ POWIEDZIEĆ: ONA TO JA?
Zawsze zastanawiam się nad tekstem- czy mogę go zaśpiewać szczerze z moimi emocjami.jeśli tak się nie dzieje tekst jest odrzucany. Nie śpiewam słów które dla mnie nic nie znaczą. Bohaterka tych piosenek jest moją bardzo dobrą przyjaciółką.
WIERZYSZ ŻE MUZYKA KTÓRĄ GRACIE MA WPŁYW NA INNYCH?
Jestem o tym przekonana. Kiedyś dostałam maila od dziewczyny która napisała ze nasza piosenka powstrzymała ją od samobójstwa. Słowa które śpiewam dały jej siłe do życia. Na takie potwierdzenie niektórzy artyści czekają całe życie. Nie trafiamy w próżnię. Krytycy mówią ze jesteśmy ucieleśnieniem kiczu. Ale ja ignoruje te opinie, bo maile takie jak od tej dziewczyny są dowodem na to że krytycy nie mają racji.
JAK RADZISZ SOBIE Z ZAINTERESOWANIEM MEDIÓW?
Wcześniej byłam anonimowa i wazny był tylko mój śpiew. Teraz widze że moje życie staje się własnoscią innych. Niedawno byłam na poczcie. Siedziały tam dwie dziewczyny i czytały artykuły na mój temat. Kiedy mnie zobaczyły, zamilkły. Poczułam się nieswojo. Często czuje na sobie spojrzenia innych. Ludzie przyglądają mi się na ulicy czasem przechodzą i mówią „sądziłem ze jest pani wyższa”. Czasem myśle że ja przeciez chciałam tylko śpiewać. A tak się porobiło...przyzywczaiłam się do tego, bo to konsekfencja mojej pracy. Sama interesuje się życiem gwiazd, lubie oglądaćw telewizji dzienniki z newsami o ludziach ze świata show biznesu. To też się wiąże z moją pracą.
DO NIEDAWNA UBIERAŁAŚ SIĘ NA CZARNO I WYGLĄDAŁAŚ JAK ZBUNTOWANA NASTOLATKA W GLANACH. NA FESTIWALU W OPOLU WYSZŁAŚ NA SCENE BOSO, W SEKSOWNEJ SUKIENCE. ZDOBYŁAŚ NAGRODE PUBLICZNOŚCI. CZY TO BYŁ TYLKO ZBIEG OKOLICZNOŚCI?
To co się stało w Opolu było kulminacją pewnych zdarzeń w moim życiu. Przestałam się buntować. Urodziłam dziecko i wiem kto jest dla mnie najwazniejszy. Rozstałam się z mężem. To bardzo wpływa na sposób myślenia i wiele uczy, biała sukienka o której wspomniałaś i występ w Opolu były przypieczetowaniem pewnego okresu. Początkiem czegoś nowego. Pokazałam sobie i ludziom że jestem kobietą a nie zbuntowaną dziewczynką. Byłam zadowolona z tego jak wyglądam.
JAK FANI ZAREAGOWALI NA ZMIANE?BYŁY REAKCJE TYPU „SPRZEDAŁA SIĘ”?
Reakcje były różne. Zarzuty że się sprzedałam też były. Ale wiem ze zdobywam nowych fanów. Mam nadzieje iż oni wierzą że w tym co robie nic nie jest marketingowym zabiegiem. Mój wygląd świadczy o mnie.
MARTENSY WYLĄDOWAŁY W ŚMIETNIKU?
Nie, są w szafie. Może przydadzą się w zimie.
JAKICH MIAŁAŚ IDOLI JAKO KILKUNASTOLETNIA DZIWCZYNA?
Miałam i mam idoli, ale nie lubie zdradzać nazwisk, bo publiczność a zwłaszcza dziennikarze zawsze doszukują się porównań. A ja jestem sobą i to że słucham takiej czy innej wokalistki nie oznacza ze ją podrabiam. Chodzi o to by muzyka której słuchasz była jakby stworzona dla Ciebie.cały czas odkrywam nowych wykonawców,nowe dźwięki. Np. ostatnio kupiłam płyte Simply Red, którego wcześniej nigdy nie słuchałam. Potrzebowałam muzyki, która mnie uspokoi.
A BOHATEROWIE ULUBIONYCH KSIĄŻEK LUB FILMÓW?
Nie utożsamiam się z nikim poza krótkim okresem fascynacji Ally McBeal. Ona też miała problemy z facetami..
MASZ 23 LATA. NIE KAŻDA DZIEWCZYNA W TWOIM WIEKU WIE CO TO MACIEŻYŃSTWO, KARIERA I NA DODATEK PLANUJE ROZWÓD. DUŻO CIE TO NAUCZYŁO!
Nieudane małżeństwo nauczyło mnie mniej niż rozstanie. Okazało się że ktoś komu ufałam i kochałam go nagle całkowicie się zmienił. Sztuką jest rozstać się z klasą, ale należy pamiętać ze nie da się nikogo siłą przy sobie zatrzymać.
CZY POSTAWIŁAŚ SOBIE SZLABAN NA FACETÓW?
Nie, ale potrzebuje czasu żeby komuś zaufać. Wierze cały czas że spotkam tego jedynego.
CZY PODOBASZ SIĘ MĘŻCZYZNOM?
Czuje ze zwracają na mnie uwage. Oceniają głośno nawet gdy mnie spotykają na ulicy.
SŁYSZYSZ CZASEM OKREŚLENIE „NIEZŁA LASKA”?
Tak. I nie uważam że jest to obraźliwe. Ale ostrożnośc i nieufność o której wspomniałam wcześniej nie pozwala mi na to reagować. Musi minąć troche czasu zanim pozbęde się wątpliwości czy on patrzy na mnie jak na Anne Wyszkoni z Łez czy Anie, z którą budzi się rano i je śniadanie.Widze że kobiety znane mają niekomfortową sytucaje. Nie wiedzą kogo ten mężczyzna naprawde kocha.
ILE MIAŁAŚ LAT GDY URODZIŁAŚ DZIECKO?
21. wtedy cała sytuacja mnie przerastała. Pytałam siebie czy jestem na to gotowa. Nie wiedziałam czy będę w stanie dać dziecku tyle miłości na ile zasługuje. Nie mogłam wyobrazić sobie siebie w roli matki. Wątpliwości zniknęły po porodzie. To prawda że kiedy kobieta przytuli dziecko tuż po urodzeniu jej świat zmienia się na zawsze. Tak było ze mną. Moim życiem stał się od tej chwili syn Tobiasz i nawet gdybym przeżyła jakieś załamanie nie poddałabym się. On żyje dla mnie a ja dla niego.
KIEDYŚ KAYAH WYZNAŁA ZE NIE WIDZIAŁA PIERWSZYCH KROKÓW SWOJEGO SYNA. POTRAFISZ POGODZIĆ ŚPIEWANIE Z WYCHOWANIEM TOBIASZA?
Jestem szczęściarą bo widziałam jak stawiał pierwsze kroki. Mam koncerty 3 razy w tygodniu i gdy mnie nie ma wychowaniem syna zajmuje się moja mama. W zeszłym roku dokładnie w moje urodziny zadzwoniła i powiedziała ze ma dla mnie prezent: Tobiasz ma pierwszy ząbek.
A SŁYSZALAŚ JAK PIERWSZY RAZ POWIEDZIAŁ „MAMA”?
Pierwszym słowem jakie powiedział był „traktor”. Teraz zna bardzo dużo słów i każde brzmi magicznie.
KIEDY WIDZI CIE W TELEWIZJI?
Wie, ze to jestem ja i śpiewa razem ze mną.ulubioną jego piosenką jest utwór „oczy szeroko zamknięte”
JAK O SIEBIE DBASZ?
Nie mam specjalnych sposobów na dobry wygląd. Sportu nie uprawiam. Pije dużo soków i wody. Mam kilka nawilżających kremów. Uwielbiam perfumy. Lubie J`adore Diora i męskiego niebieskiego Davidoffa.
POZWALASZ SOBIE NA ZAKUPOWE SZALEŃSTWA?
Mam hopla na punkciespodni i z każdej trasy przywoże nową pare. Ostatnio pojechałam do sklemu kupić sobie sweter, ale wróciłam oczywiście ze spodniami. Mam ok. 30 par w szafie.
ZAWSZE BYŁAS TAKA SZCZUPŁA?
Tak, moi rodzice są bardzo drobni. Odziedziczyłam budowe po nich. Zawsze dużo jadłam. Podstawowym posiłkiem jest dla mnie śniadanie. Bez niego nie wychodze z domu. Rozmiar ciuchów mam stały 34-36. mogę jeść ulubione snickersy, czekolade i nie wpływa to na moją sylwetkę. Poza tym czekolada jest świetna na doły emocjonalne.
MASZ TERAZ WIĘCEJ PIENIĘDZY. CZY PANUJESZ NAD NIMI?
Znam stan swojego konta i kontroluje wydatki,. Teraz mam komfortową sytuacje bo jak ide do sklepu i coś mi się podoba mogę to kupić. Ale gdyby pieniądze się skończyły, na pewno poradziłabym sobie, bo pochodze z normalnego domu. Po prostu inaczej planowałabym wydatki. Ostatnio wyznaczyłam sobie nowy cel na który oszczędzam. Chce kupić dom dla siebie i syna. Nie myśle o przeprowadzce do Warszawy. To miasto kojarzy mi się tylko z pracą. Chce mieć dom z dala od zgiełku. Teraz mieszkam jeszcze z rodzicami i będzie to dla mnie wielki krok w samodzielność.
ANIA WYSZKONI TO 23- LATNIA ROZWÓDKA Z 1,5 ROCZNYM DZIECKIEM. DUŻO ŚPIEWA, MA SŁABOŚĆ DO KUPOWANIA SPODNI I JEST NA DOROBKI. CZY WSZYSTKO SIĘ ZGADZA?
Jeszcze nie całkiem rozwódka, bo mój były partner życiowy nie chce mi dać rozwodu. Ale poradze sobie z nim jak z wieloma przeciwnościami losu. Reszta w zasadzie się zgadza. Ciekawy życiorys prawda?

KONIEC. Mam nadzieje ze Magda się na mnie nie pogniewa ze odebrałam jej tę „przyjemność” przepisywania.

p.s przepraszam za błędy i przede wszystkim za brak interpunkcji. w takich pracach sie tego nie uwzględnia :wink:
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 wrz 2003, 8:41

Paula_Jestem pisze: Ludzie przyglądają mi się na ulicy czasem przechodzą i mówią „sądziłem ze jest pani wyższa”.

Hehe :P
Dziękuję Paulik ;*
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 19 wrz 2003, 14:33

Paula_Jestem pisze:
Pierwszym słowem jakie powiedział był „traktor”

:P :D niezłe.... a ciekawe jakie było moje pierwsze slowo... muszę spytac mamuśki :P :D !! Pozdrawiam sylwia;-)
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 19 wrz 2003, 21:18

dzięki Paulik za przepisanie ;)
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 19 wrz 2003, 21:55

dziekuje:*:*:*:*: super sie czytalo
Obrazek
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 19 wrz 2003, 22:42

Wam sie super czytało (z czego sie bardzi ciesze) a mnie sie super pisało.
pisałam to w wordzie i mi troche nie wyszedł cudzysłów ale nie bede już zmieniać- za późno sie zorientowałam, wszyscy wiedzą o co chodzi.
a jeśli chodzi o moje pierwsze słowo to też musze sie spytać, bo jakoś nie pamiętam co ja tam gadałam jak byłam mała :wink:
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 21 wrz 2003, 20:23

JEŚLI CHODZI O CKM.....TO NIESTETY BĘDZIECIE SIĘ MUSIELI UZBROIĆ W CIERPLIWOŚĆ :? (ZWŁASZCZA PANOWIE)....podobno fotki były nie takie jakie trzeba....więc obdędzie się jeszcze jedna sesja. O terminie wydania numeru z Anią poinforumuję Was jak tylko będę wiedziała kiedy będzie to mieć miejsce.
Sylwia
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 23 wrz 2003, 15:24

Pauliczku dzieki, świetny wywiad.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 23 wrz 2003, 16:14

Dzięki Paulik ;******
Swietnie mi się to czytalo...
Czekam na następne ;p

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 23 wrz 2003, 18:33

Dzięki Paulik... a ja mam do Was pytanie i całkiem odbiegnę od tematu... czy ma ktoś nuty do którejś z piosenek Łez, oprócz "Agnieszki", "Oczu", "Narcyza", "JJJ" ?? chcę mieć normalny dzwonek... a u mnie się normalnie wklepuje nuty...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 23 wrz 2003, 22:43

pisać coś dla Was to wielka przyjemność :-********
Marik jeśli chodzi o dzwonki to mam ten sam problem. nie mam tego co szukasz....pozostaje ....zmienić telefon, najlepiej na taki gdzie dzwonek można sciągnąć z netu :wink:
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 24 wrz 2003, 0:34

Wkoncu to jest temat o tym o czym wszyscy wiedzą, wiec wypatrzyłem reklamę, że w "Viva -Uroda" jest wywiad z Anną W. Dla tych co na szybko chcą przeczytac w miejscach typu Empik to ten wywiad jest na stronie dwudziestej czwartej. Pozdrawiam i miłej lektury :-)
You cry, You learn
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 24 wrz 2003, 0:51

Hehe widać ,że forum szkoda na kupowanie gazet :P
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 24 wrz 2003, 3:21

W kolejnym wydaniu Pani Domu czyli w poniedzialek 29 wrzesnia bedzie plyta Łez z ich przebojami (Agnieszka i Narcyz to jush standart, na Oczy nie macie raczej co liczyc :P )
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====

Wróć do „Łzy”