Gdzie Was szukać, oczekiwać, wyglądać.....??

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
adir
Członek FFC

Postautor: adir » 19 cze 2006, 20:40

Sylwia pisze:Nie. Jutro Łez nie będzie w programie z tego co wiem. W każdym razie o reklamie słyszałam ale myślę, że może tam pokażą clip w telewizji publicznej po raz pierwszy lub "powtórkę" z Opola.

Ale i tak wstanę wcześniej!
After all is said and done,
One and one still is one.
When we cry, when we laugh,
I am half, you are half.
Awatar użytkownika
adir
Członek FFC

Postautor: adir » 20 cze 2006, 7:59

NO i co!! BYLI!!! Ale się nagadali!! Co nie co o nowym singlu, płycie i takie tam bajery! I nawet całą minutę teledysku puścili!
I am half, you are half.
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 20 cze 2006, 8:02

Chyba się muszę wytłumaczyć. Właśnie piłam kawę przed pracą i oglądałam KAWĘ CZY HERBATĘ....i jednak był zespół ...znaczy jego trzon...Ania i Adam. Wczoraj jak dostawałam sms-y czy to prawda, że zespół będzie zadzwoniłam do Adiego i On zaprzeczył...widocznie Oni sami nie wiedzieli, że Ania i Adaś będą tam. Przepraszam bardzo Was. Następnym razem będę pytać Adama....ale jakoś tym razem Adi mi się wcisnął w telefonie. A swoją drogą szkoda, że na stronie nie było żadnej informacji.

Co w wywiadzie?
Mówiono o tym, że aktor Jacek Poniedziałek jak dostał propozycję zagrania w clipie pytał w środowisku aktorskim i podobno Łzy są znane i lubiane i to przeważyło nad tym, że sie zgodził. Potem Adam mówił, że już wraca po chorobie na scenę, że zagrają w Tomaszowie i Bogatyni w ten weekend i że tworzą muzykę prosto z serca dlatego tak długo się utrzymują na scenie. Było też 5 sekund clipu.

Ps. Rada dla prezesa. Radzę się konsultować z Jolą gdzie można zespół zobaczyć i interweniować, żeby to było na stronie....Ja tak przynajmniej robiłam zawsze i zazwyczaj FFC wiedziało co gdzie i kiedy.....zresztą ten temat kilka lat temu też w tym celu założyłam.

Jeszcze raz przepraszam, jeśli ktoś nieoglądał przeze mnie.....a właściwie przez Adriana :roll:
Sylwia
Awatar użytkownika
moniczka-s14
Członek FFC

Postautor: moniczka-s14 » 20 cze 2006, 9:59

Ja się poswięciłam i wstałam w ciemno o 6 rano(cieżko było:P), przesiedziałam poltorej godziny przed telewizorem czekając na Łzy i w koncu poszłam sobie zrobic jakies sniadanko. I co sie dzieje jak ja siedze w kuchni? Oczywiście akurat teraz Łzy, ale naszczeście mój brat mi powiedział i przegapiłam tylko troche teledysku:D:D:D Troche pogadali o singlu tak jak Sylwia mówiła o Poniedziałku i o zdrowiu Adama i na koniec mieli do rozdania pare singli i zadali trudne pytanie"Kto juz dawno tutaj nie mieszka?" :lol:

A na dział Łzy w mediach to juz dawno nie ma co liczyć
Tennessee Williams napisał:
’’Kiedy tak wielu ludzi jest samotnych,
byłoby niewybaczalnym egoizmem,
być samotnym samotnie”
Awatar użytkownika
Michiru

Postautor: Michiru » 20 cze 2006, 10:06

znowu robi się bałagan, od komentowania jest temat 'wasze wrażenie po występach Łez w tv" :roll:
[b:2104711a63]w ciemności ostrząc paznokcie, rozszarpuję noc...
w lesie gdzie płaczą cykady, nie ma odwrotu...[/b:2104711a63]
Awatar użytkownika
dzieffczynka15

Postautor: dzieffczynka15 » 20 cze 2006, 11:02

a jednak byli rano w kawie czy herbacie. osobiscie ich nie widzialam ale moja mama mi powiedziala :) aaa pokazywali teledysk i Ania mowila ze w niedziele maja koncert w Bogatyni wiecej nie wiem :)
Umiesz Liczyc? Licz na siebie!!! Twoje szczescie innych JEBIE.q(~_^)p
Awatar użytkownika
adir
Członek FFC

Postautor: adir » 20 cze 2006, 12:45

dzieffczynka15 pisze:a jednak byli rano w kawie czy herbacie. osobiscie ich nie widzialam ale moja mama mi powiedziala :) aaa pokazywali teledysk i Ania mowila ze w niedziele maja koncert w Bogatyni wiecej nie wiem :)

No chyba masz napisane wyżej!! :arrow:
I am half, you are half.
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 20 cze 2006, 18:24

Awatar użytkownika
dzieffczynka15

Postautor: dzieffczynka15 » 20 cze 2006, 21:21

adir pisze:
dzieffczynka15 pisze:a jednak byli rano w kawie czy herbacie. osobiscie ich nie widzialam ale moja mama mi powiedziala :) aaa pokazywali teledysk i Ania mowila ze w niedziele maja koncert w Bogatyni wiecej nie wiem :)

No chyba masz napisane wyżej!! :arrow:

wiem ale nie zauwazylam .... sorka
Umiesz Liczyc? Licz na siebie!!! Twoje szczescie innych JEBIE.q(~_^)p
Awatar użytkownika
Syberyt
Członek FFC

Postautor: Syberyt » 21 cze 2006, 11:31

To teraz już wiemy dlaczego Ania zdecydowała się na tą długą sukienkę... Żeby miała największe zdjęcie w 'Gali' 8) :lol:

Dzieffczynka15 chyba nie wiesz do czego służy forum. Tu się nie przeprasza ludzi cytując wszystkie popszednie wypowiedzi. Zobacz jaki robicie bałagan. Jak chcesz komuś o czymś powiedzieć to napisz tzw. PW(prywatna wiadomość). Pod postem adira jest taki znaczek 'PW'.
Teraz moderator zamiast jednego posta musi skasować cztery, albo zostawić ten śmietnik :!:
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 21 cze 2006, 11:58

na merlinie pojawila sie w wiekszym rozmiarze okladka. stwierdzam, ze jest ladna.
Izma wróciła
Awatar użytkownika
adir
Członek FFC

Postautor: adir » 21 cze 2006, 12:07

wd5 pisze:na merlinie pojawila sie w wiekszym rozmiarze okladka. stwierdzam, ze jest ladna.

To jest ta okładka w powiększeniu: http://www.merlin.com.pl/images_big/23/3705252.jpg
I am half, you are half.
Awatar użytkownika
Emanuelnoire
Kontaktowanie:

Postautor: Emanuelnoire » 21 cze 2006, 13:01

Kropla mi się tylko nie podoba, reszta jest b. dobra.
Cosmic Love
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 21 cze 2006, 22:23

ja juz wole krople niz to zdjecie z dvd. mam nadzieje, ze bedzie jakas ciekawa wkladka, a nie tylko kto info, kto muzyke i sciagnij dzwonek za 5 zeta ;)
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 22 cze 2006, 10:05

Kropla jest okropna. Em zrobił lepszą okładkę.

Właśnie przed chwilą w programie "Pytanie na śniadanie" został wyemitowany teledysk do "Niebieskiej sukienki" :shock: :shock: :D :D
Moja mama się zdziwiła, że Łzy "tak fajniej kiedyś grały" :lol:
Wyemitowali, bo w kuferku jest też singiel do tej piosenki (;
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]

Wróć do „Łzy”