Gdzie Was szukać, oczekiwać, wyglądać.....??

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Błażej
Kontaktowanie:

Postautor: Błażej » 10 sie 2007, 10:00

W dziale "Koncerty-zagramy" jest informacja o Dniu Kotana.
Czyli 15 września prawdopodobnie zobaczymy Łzy w TV :)
Ciekawe tylko, co w tym roku zagrają...:)
Awatar użytkownika
Gabra
Kontaktowanie:

Postautor: Gabra » 10 sie 2007, 11:12

Szansa na Sukces - Myslovitz
19.08.2007 (Niedziela), godzina: 15:05

W związku ze zbliżającym się jubileuszem 15 - lecia obecności programu "Szansa na sukces" na antenie, Dwójka przypomina widzom najciekawsze wydania "Szansy". Tym razem uczestnicy śpiewają piosenki zespołu Myslovitz. Rywalizację wygrała wówczas Anna Wyszkoni, obecnie solistka zespołu Łzy.

a mnie nie ma :(
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 10 sie 2007, 13:10

to ja to spróbuję nagrać.
zobaczymy co z tego wyjdzie... :lol:
Awatar użytkownika
Gabra
Kontaktowanie:

Postautor: Gabra » 10 sie 2007, 15:27

no, Belitka, licze na Ciebie :P

Gwiazdy dzielą się posiłkiem!
Wielki koncert 24 sierpnia na Placu Wolności w Poznaniu

Koncert Gwiazd - Podziel się Posiłkiem, który odbędzie się 24 sierpnia w Poznaniu, zainauguruje piątą edycję programu na rzecz walki z niedożywieniem dzieci. Swoje największe hity z ostatnich pięciu lat zagrają: Kayah, Lady Pank, Krzysztof Kiljański, Stachursky, Paweł Kukiz i Yugopolis, Kasia Cerekwicka, Łzy, Blue Cafe, Szymon Wydra & Carpe Diem, Jeden Osiem L i Agnieszka Włodarczyk.
Transmisję koncertu obejrzeć będzie można w Telewizji POLSAT 24 sierpnia o godz. 20.00.
Awatar użytkownika
Błażej
Kontaktowanie:

Postautor: Błażej » 10 sie 2007, 16:41

wreszcie coś blisko mnie :D może pojadę
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 14 sie 2007, 19:42

Z głównej

ŁZY w tv
24 sierpnia Łzy wystąpią na charytatywnym koncercie telewizji Polsat "Podziel sie posiłkiem" (transmisja na żywo). 22 sierpnia Ania Wyszkoni pojawi się w jubileuszowym wydaniu Szansy na Sukces (TVP 2). Dzień później Łzy nagrają trzy odcinki programu "Jaka to melodia" (TVP 1). Na przełomie sierpnia i września zespół pojawi się również w letnim programie TVN-u "Projekt Plaża". O terminach emisji wszystkich tych wydarzeń telewizyjnych z udziałem Łez będziemy informować Was na bieżąco.
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
Błażej
Kontaktowanie:

Postautor: Błażej » 14 sie 2007, 21:39

o.. wreszcie będą w "Jaka to melodia?" :) byli już kiedyś (2003 albo 2004 chyba)... w programie tym czasami grają "Oczy..." i Janowski zawsze mówi, że to piękny utwór... ;P

zauwazyliście, że ostatnio coraz więcej łez w TV? :)
Awatar użytkownika
Emanuelnoire
Kontaktowanie:

Postautor: Emanuelnoire » 14 sie 2007, 23:15

Pierwsze zdjęcie jest najlepsze. Ja jednak widziałbym je inaczej obrobione bo sama obróbka Żany psuje świetny klimat. Drugie to kompletna porażka. Przekontrastowane, i nieciekawe. Reszta ok.
Cosmic Love
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 14 sie 2007, 23:26

Pierwsze jest boskie :) A trzecie to w ogóle moje ulubione :wink:
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
ewcia_s
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ewcia_s » 15 sie 2007, 0:05

Emanuelnoire pisze:Pierwsze zdjęcie jest najlepsze. Ja jednak widziałbym je inaczej obrobione bo sama obróbka Żany psuje świetny klimat. Drugie to kompletna porażka. Przekontrastowane, i nieciekawe. Reszta ok.

Hmmm.. dziwne.. ja trochę inaczej uważam. Po pierwsze Żana przez takie zdjęcia nadaje klimat, a nie psuje.. pokazuje kobiecość Ani. Jak się ogląda takie zdjęcia to odrazu widać, że przynajmniej są o czymś, nadają charakteru, a nie tak jak większość innych zdjęć, które są mdłe i nijakie. Uważam, że Żana jest artystką i na tyle się zna, że to ona bardzo dobrze wie jak ukazać swoją wizje, jak to wszystko czuje, ale może masz poprostu inną wizje na sztukę.
;)
Kochać kogoś tzn. widzieć cud niewidoczny dla innych...
---
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 15 sie 2007, 9:16

Mnie trochę za bardzo kłuje w oczy tymi kontrastami.
Ale 3 zdjęcie to chyba moje ulubione :) Piękne kolory-nie mówiąc o modelce.
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
Błażej
Kontaktowanie:

Postautor: Błażej » 15 sie 2007, 9:50

Mnie się najbardziej podoba zdjęcie nr 3, no i jeszcze ewentualnie nr 4.
Do pierwszego nic nie mam, ale zdjęcie nr 2 jakoś mi do gustu nie przypadło...
:)
Awatar użytkownika
adir
Członek FFC

Postautor: adir » 15 sie 2007, 10:11

A mi najbardziej chyba 1 i 3. 2 jak dla mnie bardzo sztuczne, a na ostatnim Ania jest nie podobna do siebie i jakoś tak dziwnie wyszła, ale ogólnie też może być...
After all is said and done,
One and one still is one.
When we cry, when we laugh,
I am half, you are half.
Awatar użytkownika
Emanuelnoire
Kontaktowanie:

Postautor: Emanuelnoire » 15 sie 2007, 10:37

ewcia_s pisze:
Emanuelnoire pisze:Pierwsze zdjęcie jest najlepsze. Ja jednak widziałbym je inaczej obrobione bo sama obróbka Żany psuje świetny klimat. Drugie to kompletna porażka. Przekontrastowane, i nieciekawe. Reszta ok.

Hmmm.. dziwne.. ja trochę inaczej uważam. Po pierwsze Żana przez takie zdjęcia nadaje klimat, a nie psuje.. pokazuje kobiecość Ani. Jak się ogląda takie zdjęcia to odrazu widać, że przynajmniej są o czymś, nadają charakteru, a nie tak jak większość innych zdjęć, które są mdłe i nijakie. Uważam, że Żana jest artystką i na tyle się zna, że to ona bardzo dobrze wie jak ukazać swoją wizje, jak to wszystko czuje, ale może masz poprostu inną wizje na sztukę.
;)

Ewcia, Słońce Ty moje nie do końca o to mi chodziło (:. Otóż na zdjęciu jest bardzo, bardzo mocny kontrast co jest niebezpieczne bo można przedobrzyć i fotografia wygląda jak marna kserokopia. Nie pasuje mi jeszcze kolor pozostawiony na telefonie. Wydaje mi się że Żana chciała nadać trochę oddechu lat 30-50 tych, a można by to było zrobić inaczej. Mimo wszystko i tak jest ładnie. I mówiłem o "zepsuciu klimatu" tylko w pierwszym zdjęciu, reszta jest ok ( po za drugim ! :twisted: ).
Cosmic Love

Wróć do „Łzy”