Gdzie Was szukać, oczekiwać, wyglądać.....??

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 20 paź 2003, 19:50

tak, młoda, ale w Gali jest jeszcze zdjęcie Ani z Łzami, z Tobiaszem i jedno wielkie, na cała strone.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 20 paź 2003, 19:52

kurcze to isę zastanówcie czy tak czy nie i jeśli ktos może zeskanować tutaj?
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 20 paź 2003, 22:45

po przeczytaniu tego wywiadu i wogóle powiem że najbardziej mi w tym wszystkim szkoda Tobiaszka bo to on najbardziej ucierpi na rozpadzie tego związku. a on przecież nie jest niczemu winny.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 20 paź 2003, 23:25

tak z tego wszystkiego Tobiaszek jest najbardziej pokrzywdzonmy :!: :( dltaego sprawa powinna jak najszybciej sie roztrzygnąć i Ania powinna zajać sie poszukiwaniem kochanego Tatusia i kochanego męza...wiadomo ze to nie bedzie łatwe ...ale lepiej Dla Tobiaszka aby szybciej miał Nowego Tatusia...bo wtedy nic nie bedzie pamiętał :( Tobiaszek trzymaj się:*****
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 20 paź 2003, 23:42

ale i tak kiedyś bedzie mu trzeba powiedzieć prawde. i myśle ze jest w takim wieku że raczej bedzie pamiętał. a po co ma sie spieszyć z szukaniem, lepiej to robić długo a skutecznie. Tobiasz pewnie zrozumie.
teraz oby tylko sprawa z rozwodem sie jak najszybciej uspokoiła,biedny maluch. buziaki dla niego :-* :-* :-*
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 21 paź 2003, 8:24

Trochę histeryzujecie. Ania nie pierwsza i nie ostatnia się rozwodzi, Tobiasz też nie jest pierwszym i ostatnim dzieckiem, które przez takie coś przejdzie. To wszystko jest oczywiście smutne i trudne, ale żeby zaraz nazywać Tobiasza "biedny" ? Ma mamę, która Go kocha, dziadków (z tego co Ania mówi wywnioskowałam że tak jest :P ).... Inne dzieci nawet tego nie mają, więc nie przesadzajcie ze słowem "biedny" Tobiasz...
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 21 paź 2003, 8:34

Justysia, pewnie masz racje.. Ale tak to juz jest, jesli cos przydarzy sie zespolowi/wokalistce/wokaliscie(lub jego rodzinie), ktorego jestesmy fanem, to zazwyczaj jest on dla nas najbiedniejszy, najbardziej pokrzywdzony, etc.. chociaz dobrze wiemy, ze sa ludzie, ktorzy maja gorzej. podobnie jest, jak cos stanie sie Twojemu znajomemu - zazwyczaj sie rozpacza, a przeciez tyle ludzi ma gorzej. ale tego nie zmienisz, tak widocznie musi byc :)

(troche zakrecilam ale mam nadzieje ze rozumiesz o czym mowie:D)
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 21 paź 2003, 13:03

ILE JEST RODZIN KTORE PRZEZYWAJA WIEKSZE NIESZCZESCIA...MOZE NIE DOKONCA DOBRZE TO UJELAM ALE MAM NADZIEJE ZE MNIE ZROZUMIECIE... NAJBARDZIEJ ZIRYTOWALA MNIE TWOJA KASIENKO WYPOWIEDZ - JAK MOZESZ MOWIC ZE ANIA POWINNA SZYBCIUTKO ZNALEZC DLA TOBIEGO NOWEGO TATUSIA... ANIA WIELE ZMIENILA W SWOIM ZYCIU NA RZECZ TOBIASZKA, WIEC SADZE ZE JEZELI NIE ZNAJDZIE TEJ WIELKIEJ MILOSCI TO I TAK SOBIE DA RADE... NIE MUSI SZUKAC FACETA TYLKO ZE WZGLEDU NA SYNA... TO TROSZKE NIEMORALNE CO NAPISALAS.... :evil:
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 21 paź 2003, 15:05

Ojej... mi równiez jest szkoda tylko tego, że ucierpi na tym wszystkim dziecko- w tym przypadku Tobiasz... Ale cóż cieszmy sie, że nie ma gorszej tragedii niz ten rozwód (może to głupio zabrzmiało- sorry)... Ale do czego innego piję... Na informatyce przeczytałam ten wywiad i komentarze, które niekiedy są żałosne... miałam ochotę rozwalić kompa... a najbardziej zdenarwowały mnie "o wyborze imienia dla Tobiasza"- co to do cholery innych obchodzi jakie imie ma dziecko i czy sie komuś podoba czy nie... inny "sława robi swoje" czy "było Ci za dobrze" albo "kto to jest", "zdziwienie".... :evil: :cry: :( :x normalnie zaraz tych ludzi to powyszczelam (nie no az tak to chyba nie, ale sie wqrzyłam)... sylwia;-(
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 21 paź 2003, 15:39

boze.. mnie te komentarze pod wywiadem dobijaja.. zwlaszcza jeden..

"Chłopak jest w porządku, nie pije, nie bierze prochów, co weekend bierze swojego syna do siebie. Ania przecież dała dupy lekarzowi za napisanie tekstu piosenki " Oczy szeroko otwarte.." a teraz się sądzą o kasę !"

nie wiem o co ludziom chodzi.. chcą sie popisac? zazdroszczom Ani sukcesu? nudzi im sie?! kur..cze, niech sie troche zastanowia za nim cokolwiek napisza, bo nie wiedzą, ile ludzi mogą tym urazić.. i zasmucić.. a przecież to same kłamstwa. :(
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 21 paź 2003, 16:24

A skąd wiesz,że same kłamstwa??Może jest w tym jakieś ziarno prawdy a moze nie....ale treść tego komentarza była rzeczywiście chamska i nie na miejscu :?
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 21 paź 2003, 16:28

no, moze w 1 zdaniu tak, ale konkretniej chodzilo mnie o 2.. :/
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 21 paź 2003, 16:40

No chyba,że tak :)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 21 paź 2003, 23:28

o jakich wy teraz wywiadach i komentarzach mówicie?
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 22 paź 2003, 0:21

Paula_Jestem pisze:o jakich wy teraz wywiadach i komentarzach mówicie?

w nowej gali jest wywiad z Ania na stronie tej gazety zamieszczony jest jego fragment i pod nim komentarze internautów

Wróć do „Łzy”