Gdzie Was szukać, oczekiwać, wyglądać.....??

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
greeni

Postautor: greeni » 30 sie 2008, 16:31

http://www.lansik.pl/8978/lzy-i-video-m ... ich-fanow/ ktoś już to przyuważył(tak to się pisze?)

p.s. teraz już wiadomo na jakie strony najczęsciej zagląda green :P
imagine all the people living life in peace...
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 30 sie 2008, 16:53

Jak naprawdę było z tym koncertem :|
Obrazek
isko_:)
Członek FFC

Postautor: isko_:) » 30 sie 2008, 19:12

Czemu mam wrażenie, że ktoś z FFC to napisał? :P
Ska ska, ska skaranie,
Skaranie boskie z tym drogi panie!
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 30 sie 2008, 19:20

Na pewno nie zrobił tego nikt z poza FFC. Ktoś totalnie przesadził, ale pewnie odważny się nie przyzna.
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
isko_:)
Członek FFC

Postautor: isko_:) » 30 sie 2008, 19:24

Trzeba przyznać, że teraz obie strony postąpiły nie fair... Niech będzie potępiony! :evil:
Ska ska, ska skaranie,
Skaranie boskie z tym drogi panie!
Awatar użytkownika
Solve
Kontaktowanie:

Postautor: Solve » 30 sie 2008, 19:29

A to co tam piszą to prawda??
Awatar użytkownika
Solve
Kontaktowanie:

Postautor: Solve » 30 sie 2008, 19:56

To może napisać do nich sprostowanie, albo puścić ten artykuł w niepamięć...
Oczywiście nie myślcie, że podoba mi się ten artykuł. To co zostało zaplanowane nie zawsze może się odbyć. Na pewno będzie jeszcze niejedna okazja na wspólne ognisko.
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 30 sie 2008, 21:04

Koncert w Szczecinie został odwołany ponieważ bilety się nie sprzedawały.Zespół nie odwołał tego koncertu. Wyjaśniałam parokrotnie na łamach forum i wieloma innymi drogami powody tej decyzji. Rozumiem,że wszystkim żal było odwołanego ogniska,ale nic nie usprawiedliwia tego, co ktoś zrobił tym donosem. Nie wiem jak to możliwe,że "wierny i cudowny Fan Club" wbił zespołowi kosę tym donosem w plecy,ale Fan Club miał za dobrze.Po prostu, a osoba,która to napisała podała niewłaściwe informacje,krótko mówiąc kłamała.
Jest mi wstyd.
Awatar użytkownika
Solve
Kontaktowanie:

Postautor: Solve » 30 sie 2008, 21:35

Nie powinnaś się wstydzić, to nie Twoja wina, że ktoś z powodu rozgoryczenia takie coś powypisywał. Jak tak można???
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 30 sie 2008, 21:35

Widzę, że dyskusja toczy się w dwóch działach, ale wolę napisać w tym ogólnodostępnym.

Po pierwsze - takich rzeczy się nie robi. Osoba, która to napisała jest świnią i nie zasługuje na bycie w FFC.

To była prywatna sprawa fan clubu, na temat której pisaliśmy w dziale dla FFC, a jeśli ktoś wyciąga to dalej i w dodatku dzwoni/pisze do takiego czegoś, jak lansik, to świadczy wyłącznie o jego poziomie.

Ja też się wkurzyłem, że nie ma ogniska - w końcu ja także je organizowałem, co zajęło mi sporo czasu, no i pieniędzy, bo dostałem dwukrotnie większy rachunek telefoniczny niż zawsze, ale trudno. Stało się i już. Nie udało się teraz, zrobi się ognisko następnym razem, o ile zespół jeszcze będzie miał ochotę na takie ognisko, po tym artykule...

Piszą tam, że zespół odwołał ognisko. Zespół nie organizował żadnego ogniska, ognisko organizowaliśmy my i zespół miał być naszym gościem.

Jak donosi "źródło" zespół ma gdzieś swoich fanów - to mnie rozbawiło najbardziej.
Akurat Łzy to zespół, dla którego fani są zawsze ważni i na pewno nie mają ich gdzieś, mało jest zespołów, które tak się troszczą o swoich fanów.
Zespół, który praktycznie na każdym koncercie wpuszcza swój FC przed barierki, który zawsze po koncercie przychodzi porozmawiać, który zaprasza na nagrania teledysków, który zaprasza na różne wspólne imprezy, który stara się nam zawsze załatwić wejściówki na zamknięte koncerty itd. itd. I niech ktoś teraz powie, że Łzom nie zależy na fanach. Zresztą nawet wczoraj po koncercie w Bydgoszczy. Kto był ten wie, ile zrobili dla nas wczoraj.

"Zastanawiamy się, jak taki zespół jak Łzy może mieć w ogóle fanów?" -
Zespół Łzy miał zawsze wiernych fanów i będzie ich miał.
A osoba, która rozdmuchała całą sprawę powinna się wstydzić.

Mam nadzieję, że ten artykuł nie pojawi się zaraz na innych plotkarskich portalach i w babskich tygodnikach.
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Solve
Kontaktowanie:

Postautor: Solve » 30 sie 2008, 21:42

Masz całkowitą rację. Łzy zawsze odkąd pamiętam troszczyli się o swoich fanów i rozdawali wszystkim autografy. Po koncercie zawsze przychodzili do tłumu fanów, który na nich oczekiwał. Tak było w Głubczycach, spieszyli się na koncert do Głogówka, ale mimo to Ania i muzycy bardzo długo rozdawali autografy. Potem wiele razy słyszałem pozytywne komentarze na temat Łez, wszyscy wypowiadali się o nich bardzo ciepło i nie zdziwiłbym się gdyby kupili więcej ich płyt.
Awatar użytkownika
juicy22

Postautor: juicy22 » 30 sie 2008, 21:59

Coz ludzie sa zawistni...To przykre co sie stalo... Ten kto to zrobil tak naprawde nie jest fanem.... Bo fani tak nie robia....
Awatar użytkownika
MeDuZa
Kontaktowanie:

Postautor: MeDuZa » 30 sie 2008, 22:27

Sorry, że przerywam temat, ale mógłby ktoś nagrać jutrzejsze "Hity na czasie"?
Obrazek
Obrazek
don't copy
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 30 sie 2008, 22:39

Prosiłabym bardzo tych z Was,którzy zdają sobie sprawę,co się stało,żeby wysłali do lansika mail z opisem prawdziwej sytuacji i stosunku Zespołu do fanów.Może częściowo to cokolwiek da.
Awatar użytkownika
Michiru

Postautor: Michiru » 30 sie 2008, 23:32

Napisał to pewnie jakiś mało odpowiedzialny człowiek, wyciągnął osobistą sprawę FFC na forum..to wszystko głupota i po prostu chamstwo ale ludzie Lansik? Błagam jak już ktoś chciał to coś wywlec to przynajmniej na czymś porządniejszym. Prawda jest taka, że jesli ktokolwiek wierzy w to co pisze na lansiku, egoistach czy białych kozaczkach to znaczy, że nie dorósł do korzystania z internetu.
[b:2104711a63]w ciemności ostrząc paznokcie, rozszarpuję noc...
w lesie gdzie płaczą cykady, nie ma odwrotu...[/b:2104711a63]

Wróć do „Łzy”