Gdzie Was szukać, oczekiwać, wyglądać.....??

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 13 kwie 2003, 23:03

jeśli tak będzie4, to zapowiada się niezła zabawa :D tlyko mój tata będzie zdziwiony co tak nagle Familiadę oglądam :wink:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 14 kwie 2003, 19:42

Familiada :)... hehehe... fajnie by było... Sylwia jesteś naszą skarbnicą wiedzy "co i kiedy"... Ale chyba też takie informacje powinny znajdować się w newsach na stronie głównej... Wogóle ta strona pod względem nowości zeszła na psy... (przezpraszam za wyrażenie), jedyne co tu żyje to forum, no i teraz koncerty... Nawet o tytule nowej płyty sie dowiedziałam z 30 ton... to chyba powinno sie najpiwerw znajeźć na oficjalnej stronie Łez...
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 14 kwie 2003, 21:08

Syriel pisze:Ale chyba też takie informacje powinny znajdować się w newsach na stronie głównej

no powinny ale Sylwia pisala, ze to nie jest potwierdzona informacja wiec jak bedzie potwierdzona, to byc moze znajdzie sie w newsach.
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 14 kwie 2003, 21:20

Syriel, a jaki jest tytół płyki?
to w familiadzie teraz zespoły a nie rodziny grają? :wink:
ja nie cierpie tego programu. jeszcze ten Hamburger tak sztywno to prowadzi :P
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 14 kwie 2003, 23:00

Asiuncia pisze:Syriel, a jaki jest tytół płyki?
to w familiadzie teraz zespoły a nie rodziny grają?

Ja jestem na czasie z tym prgramem :D mój tata ogląda każdy odcinek i wiem, że od święta są wydania specjalne gdzie grająwłaśnie zespoły nacele charytatywne :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 19 kwie 2003, 21:10

Asiuncia masz już na głównej stronie... "nie czekaj na jutro..."
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 27 kwie 2003, 22:15

OK.17.30....FRAGMENCIK "OCZU....."Z WARSZAWY ZE SŁUZEWCA MA BYĆ W TVN......ALE NIE OBIECUJE......KARINA DZWONIŁA....ALE TEŻ NA 100% NIE BYŁA PEWNA.....ALE MAM PRZECZUCIE....... :P
Sylwia
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 27 kwie 2003, 22:17

OK.17.30....FRAGMENCIK "OCZU....."Z WARSZAWY ZE SŁUZEWCA MA BYĆ W TVN......ALE NIE OBIECUJE......KARINA DZWONIŁA....ALE TEŻ NA 100% NIE BYŁA PEWNA.....ALE MAM PRZECZUCIE....... :P
Sylwia
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 28 kwie 2003, 0:21

Byli przed sekundą ... Ania wyglądała super ... i tak ( aż nie wierzę, że to piszę " naturalnie ... :D No i Marta w chórkach :D Puścili prawie całą, a Blue Cafe urwali w połowie :P Jeszcze raz dodam, że Ania wyglądała super, super, super :D
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 28 kwie 2003, 0:30

wszystkich urywali, nawet Ich Troje urwali, ledwo do refrenu doszli :D a nasze kochane Łezki, prawie w całości.. Widze, ze powoli telewizja zaczyna rozumiec, co naprawde dobre :D Ania wyglądała swietnie, jak zwykle zresztą =) Tak mrocznie, mrrau :D
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 28 kwie 2003, 0:33

a ja się wybije i powiem że mi się za bardzo nie podobało jak Ania wyglądała... ale ogólnie występ mi się podobał... no i wlaśnie... puścili tak dużo... i w ogóle zwariowałam.......
Są łzy, które jak ogień palą...
Martynka

Postautor: Martynka » 28 kwie 2003, 0:36

Wiecie czemu ŁZY były do końca? Bo kamerzyści dostali szoku :lol: Ale wiecie co, ja Anie lubie, no ale bez przesady... Jestem szczera------> wyglądała FATALNIE :lol: Kasia - może to faktycznie ten harley :lol: buehehehe Nie, naprawde.... :lol: Jak zobaczyłam Anie to :shock: :lol:
Ale podobały mi sie 3 rzeczy :lol:
1) Wspaniała Marta w chórkach!!!! :lol: :lol: :lol: BUZIACZKI DLA MARTY!!! :*
2) Spodnie Dawida :lol: Serio mi sie podobały (jesoos- to nie jest ironia :P )
3) Broda Dawida!! Bo Dawid to jest w ogóle zajebisty gość 8) :lol:
A tak po za tym... No... Śmiesznie było :lol:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 28 kwie 2003, 1:13

Mnie sie bardzo podobalo na prawde ,no tylko Anie nie zbyt wygladala,ona w ogole niepotrzebnie sciela wlosy :( A Martynka juz mnie wyprzedzila Dawida spodnie sa swietne(pisalam jej to na gadu) Nio i jego brudka (Dawid fajnie ,ze ja zafarbowales :P ) No i Adas i reszta chlopakow fajnie wygladala takie mieli czerwone noski hihi to od zimna ,wiem ,wiem
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 28 kwie 2003, 2:41

A mi się w końcu podobał wygląd Ani :D Naprawde super wyglądała :) Tylko nie wiem czemu ciągle pokazywana była tylko prawa strona sceny.... :?
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 28 kwie 2003, 3:32

Bardzo fajnie, że wreszcie na takiej oficjanej imprezce rozpoczęła się promocja "Oczu...". Co do wyglądu... to ciesze się widząc ich w nomalnych stroiach... na czarno (no nie licząć spodni Dawida ;))... jednak nasze obawy nie okazały sie trafne (i bardzo dobrze)... Szkod tylko ze występ był z playbacku :(... liczyłam ze Łzy pokażą klasę i zagrają na żywo...

Wróć do „Łzy”