Gdzie Was szukać, oczekiwać, wyglądać.....??

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 24 gru 2003, 10:56

wywiad z Anią i Adamem, nt. Julii i Eurowizji.. :

http://eurowizja.com/article.php?type=i ... 9832ce14fc
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 24 gru 2003, 20:04

Przed chwilką na TVP3 nasza Ania śpiewała wraz z Małgosią Korzonek jakąś piosenkę świąteczną :) Dzięki Sylwia za sms'ks ;) Co prawda na solowy występ Ani nie zdążyłem więc nie wiem co spiewała (widziałem 2 sekundy :P). Szkoda tylko, że nikt nie wiedział, że był taki program nagrywany :))

W gazecie pisze, że jeszcze o 21:45 ma być jakiś program muzyczny (może to będzie 2 część, albo powtórka, ale raczej to pierwsze :P)
...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 24 gru 2003, 22:03

moon pisze:Przed chwilką na TVP3 nasza Ania śpiewała wraz z Małgosią Korzonek jakąś piosenkę świąteczną :)

Na regionalnych tak :?: Ale na wszystkich czy tylko u Was na Śląsku :roll:
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 24 gru 2003, 22:51

hmmm... nie wiem Moon, czy mowimy o tym samym, ale ja przed chwilka tez widzialam na tvp3 Anie :D tylko widzialam 3 kawalki...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 25 gru 2003, 10:38

Tak Asiu, mówimy o tym samym :] Widziałem jeszcze tę drugą część o 21.45 na TVP3 (może kiedyś jeszcze to powtórzą :? ). Ania spiewała tym razem sama, a na końcu zaśpiewali wszyscy, którzy tam występowali :] Jeszcze raz piszę, że szkoda, że nie wiedzieliśmy wcześniej, że będzie coś takiego :( Z chęcią pojechałbym do kościoła w Raciborzu (bo tam to było nagrywane)
...
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 25 gru 2003, 11:47

Nie śpieszę się i mogę czekać wiecznie, nikt mnie nie popędza, lubię być solo, nie ma się czego obawiać, nie ma żadnej presji. W międzyczasie, będę żyła, jakby jutro miało się nigdy nie zdarzyć", to słowa piosenki śpiewanej przez Annę Wyszkoni, tym razem śpiewającej nieco inaczej niż zwykle.

22 września w podziemiach Opactwa Cysterskiego w Rudach odbył się recital autorski Anny Wyszkoni, znanej wokalistki zespołu "Łzy". Spotkanie to, zatytułowane "Więc Ci rzuciłam marzenia pod stopy, stąpaj lekko, stąpasz po marzeniach", ukazało dotąd mało znaną stronę jej osobowości. Wszystkie piosenki wykonane zostały w języku angielskim i różniły się one od utworów śpiewanych z zespołem "Łzy".

Jak sama wyznała, inspiracje czerpie od takich gwiazd jak Alanis Morisette, która jest dla niej fenomenem muzycznym. Anna zaprezentowała piosenki swojego autorstwa oraz utwory swoich "inspiratorów", wspomnianej Alanis Morisette oraz Joan Osbourne. Piękny głos, nastrojowość piosenek, świetnie zharmonizowały się z podziemiami klasztoru. Mroczne wnętrza rozświetlały promienie świec, tworząc niezwykły efekt światłocieni. Koncert miał miejsce w dawnych pomieszczeniach pałacowej kuchni. - Kiedyś podawano tu strawę dla ciała, dziś niech ta muzyka będzie strawą duchową - powiedział na wstępie ks. Jan Rosiek, dyrektor Zespołu Klasztorno-Pałacowego. Słowa te bardzo dobrze oddały atmosferę recitalu, który był prawdziwą ucztą duchową. Koncert ten rozpoczął cykl, zatytułowany "Jazz, muzyka w Starym Opactwie", a zorganizowany został przez Zespół Klasztorno-Pałacowy w Rudach, Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu i Tygodnik Nowiny Raciborskie. Recital był także okazją do przedstawienia kolejnego etapu odbudowy zespołu, a mianowicie kolejnego odnowionego pomieszczenia.

Pewnie podobne klimaty, szkoda że nie widziałem
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 25 gru 2003, 11:55

:( Skąd jest ten aktykół??? Czemu znów o niczym nie wiedzieliśmy :( To jest to samo o czym pisałem wyżej czy znów coś innego.. bo już się gubię... ale raczej cos innego, bo ten program na TVP# był świąteczny :) I gdzie to było w TV ??
...
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 25 gru 2003, 12:43

Ja ogladałam i bylo bardzo fajne!!!Ania śicznie śpiewła i w duecie z Marzenka i solo..no i ze wszystkimi tez..:]
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 25 gru 2003, 15:37

http://republika.pl/aniapal/wywiad_lzy.html :arrow: Stary i dość dziwny wywiad...
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 25 gru 2003, 18:36

Cień Anioła pisze:http://republika.pl/aniapal/wywiad_lzy.html :arrow: Stary i dość dziwny wywiad...

wow :D jakie glębokie, dlugie i przemyslane odpowiedzi :D
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 25 gru 2003, 20:38

Widziałem ten wywiad.. dawno dawno temu...

Chcę wrócić do postu Mar-r, bo nie daje mi to spokoju, czy ktoś wie coś na ten temat ????
...
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 25 gru 2003, 21:49

o ile się orientuje, to ten artykuł jest sprzed roku, albo nawet starszy. ktos juz go dawał na forum.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 26 gru 2003, 18:57

Właśnie widziałam reklamę na jedynce...
Nawet nie wiem czy Łzy całe 5 sekund pokazali :? :evil: Chyba nie są jako gwiazda wieczoru :P Ania była w czerwonej bluzce ( w tej co w Jaworznie ) i nie wiem jakiej piosenki urywek puścili, bo w tym czasie ktoś coś gada...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 26 gru 2003, 23:14

reklame do tego programu Sylwakowego??
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 27 gru 2003, 0:40

Paula_Jestem pisze:reklame do tego programu Sylwakowego??

Tak właśnie tego ,ale gwiazdą programu jest Garou i DJ Bobo - nauczyli Ich gadac po polsku :P

Wróć do „Łzy”