Gdzie Was szukać, oczekiwać, wyglądać.....??

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 23 maja 2003, 2:12

Asiuncia pisze:Sylwia, a kiedy na MTV Ania bedzie? a w Teraz Rocku co sie juz ukazał czy ukaże?

w czerwcowym....
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 25 maja 2003, 22:43

Na dzień dzisiejszy kiedy Ania będzie w MTV....nie wiem....przypuszczam, że w tym tygodniu.....jak tylko sie dowiem to napiszę.......a jutro przypominam o 16.00 ROWER BŁAŻEJA :)

ps.Adama nie będzie....tak więc nie regulujcie odbiorników......gdy go nie będzie na ekranie.... :) :lol:
Sylwia
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 26 maja 2003, 2:35

Adama nie będzie... :( szkoda... to bedzie trochę nudno... chyba że tym razem Aruś, albo Dawid będą trzeć na tarce cebulę ;) hihihi
Martynka

Postautor: Martynka » 26 maja 2003, 2:37

Syriel pisze:chyba że tym razem Aruś, albo Dawid będą trzeć na tarce cebulę ;) hihihi

Albo omawiać problemy nastolatek ;)
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 26 maja 2003, 2:47

No wlasnie i jeszcze jedno kto wynajdzie takie fajne uzadzenie jak "podskakujacy" , błękitny (koniecznie :P ) fotel Adas chyba lubi brykac jak Tygrysek :P
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 26 maja 2003, 13:43

O tak :)... no ale skoro Adama nie będzie to pozostali chłopcy mają pole do popisu.... Ciekawe czy będą grać z plabacku na tej śmiesznej scenie Rroweru? :P :wink:
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 26 maja 2003, 17:48

We wczorajszym programie "Wybierz teledysk" były Łzy...prowadzący zapytał sie o płytę...a odpowiedzi były już nam dokładnie znane...czyli wszystko co już wiemy :D Puścili teledysk do "Oczu..." i to wszystko....
Aha...i był jeszcze konkurs, w którym pięc pierwszych osób, ktore wyśle maila do redakcji programu z dedykacją na płytę jaką chcieliby otrzymać od zespołu...otrzyma właśnie płytkę ze swoją wymyśloną dedykacją :D
Ja wysłałam...ale jeszcze rzadnej odpowiedzi nie dostałam...
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Ali3

Postautor: Ali3 » 17 cze 2003, 2:08

Wydaje mi się że to miejsce w którym powinna być jakaś informacja o tym kiedy i gdzie będzie emitowany program Gwiazdy kontra Gwiazdy. Sylwia w temacie Gwiazdy kontra Gwiazdy pisze że może około 20 czerwca, czy już coś wiadomo?
A tak już z innej beczki starzy forumowicze mają pretensje do nowych o zakładanie tematów które już są, no może nie wszyscy np:"poprostu ja" ma dużo wyrozumiałości i dobrej woli za co jestem jej wdzięczny, a Alareel choś miał jak najbardziej racje usuwając mój temat , to jednak nie wyrzucił go tylko przeniósł w odpowiednie miejsce i za to mu dziękuje, ale łatwo się krytykuje innych gdy samemu się już zna wszystkie stare tematy- nowi muszą je czytać od początku a niektórzy mają modemy i nie mogą całymi nocami siedzieć i czytać wszystkiego po kolei. Czy zastanawialiście się kiedyś ile trwa przebrnięcie przez pierwszą strone forum- ja wam powiem- popatrzcie sobie kiedy do was dołączyłem wtedy jest- start - do tego po usunięciu mojego tematu przyłożyłem się jeszcze bardziej do czytania by więcej nie popełniać takich błędów, piątek 17 do 23, sobota 16 do 24, niedziela 09 do 23 z 3 godzinną przerwą na rower- i nareszcie dziś zdołałem około 19 opuściś 1!!!!! strone forum a gdzie tam 8!!!!! strona- a praktycznie by nie zostać zlinczowany za założenie tematu który już jest powinienem przeczytać wszystkie aż do 8 strony. Ja akurat moge sobie na to pozwolić bo mam stałe łącze, ale pomyślcie o tych co mają modemy, za tyle godzin to by dostali taki rachunek od telekomunikacji że można by kupić sobie fajny samochód, więc prosze w imieniu wszystkich nowych forumowiczów o troche więcej wyrozumiałości u tych którzy wszystko już tu przeczytali i teraz mogą czytać sobie tylko nowe posty. Pozdrawiam wszystkich nowych i starych forumowiczów - starajcie się jednak być jedną rodziną, zgoda buduje , niezgoda rujnuje. :idea:
Do zobaczenia w Chorzowie- PA :D
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 17 cze 2003, 2:17

całe szczęście że Alareel i Moon mają cierpliwość :D
a to "gonienie" za nowe tematy zaczęło się o ile dobrze pamietam od załżenia kilku teamtów jeden pod drugim o Opolu... choć wczesniej były przejawy gdy był kolejny temat mówiący nam "cześc jestem tu nowa/y"
ehhh... nowy temat na tematktóry był dawno nie jest przesępstwem i mnie osobiście nie denerwuje...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 17 cze 2003, 2:46

ALI3 - toż właśnie po to tu się staramy pilnować porządku, żeby ktoś, kto przyjdzie następny i następny po Tobie nie musiał się przebijac przez tysiące identycznych tematów w których ciekawych zdań jest jedno na sto...

W ostatnich dwóch tygodniach zarejestrowało się tu kilkadziesiąt nowych osób, gdyby tak każdy chciał sie tylko przywitać na początek w jednym temacie....i zadał ze dwa pytania do zespołu, bo przeciez jest nowy i nic nie wie...oczywiscie kazde pytanie w osobnym temacie....wyobrażasz to sobie?;)

Ja wlasnie mam modem:(
Awatar użytkownika
Ali3

Postautor: Ali3 » 17 cze 2003, 3:12

Adasiu ja naprawde nie mam do nikogo preternsji, bardzo dobrze że pilnujecie tu porządku,chwała Wam za to, prosze tylko o troche wyrozumiałości dla wszystkich nowych, bo na przykład w jednym z postów ktoś miał pretensje do kogoś nowego że przeciesz podobny temat już jest na 8!!! stronia. :D

Co z Gwiazdami nikt nic nie wie- kiedy i gdzie :?:
Awatar użytkownika
Ali3

Postautor: Ali3 » 17 cze 2003, 23:18

W sobote o 21.50 TVP 1 w programie Gwiazdy kontra Gwiazdy zobaczym zespół Łzy. Miłego oglądania :D
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 17 cze 2003, 23:48

Ali3 pisze:W sobote o 21.50 TVP 1 w programie Gwiazdy kontra Gwiazdy zobaczym zespół Łzy. Miłego oglądania :D

Zespół Łzy i autobus forumowiczów na widowni ;)
...o ile nie wmontują widowni z innego odcinka heheh
marigell

Postautor: marigell » 18 cze 2003, 1:27

O rany!! Mam tylko nadzieje, ze nie zapomne ... nie mogłabym tego przegapić :lol:
Obrazek
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 18 cze 2003, 1:34

W lipcowym popcornie ma być arykuł....o łzach...
Sylwia

Wróć do „Łzy”