Czy lubimy porządek?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Rafael

Czy lubimy porządek?

Postautor: Rafael » 17 cze 2002, 22:32

Nie dość, że biało na czarnym, a nie czarno na białym, to jeszcze w dodatku przeszłość, również ta mroczna, łączy sie z terażniejszosćią. Dobrze, że nie z przyszłością ...choć kto wie..(sic!)
I dlatego zastanawiam sie, czy nie dokonać podsumowania "grubą kreską" i nie otworzyć nowego rozdziału. A i archiwum miałoby "zajęcie"...
Cieżko sie polapać, kto - do kogo, z kim, o kim i w ogole dlaczego...
Warto tez zachowac pewną wstrzemieźliwośc i nie pisać, ze komuś własnie wykipiało mleko lub piesek nie wytrzymał i ......;))
Mozemy, jak kiedys stworzyc tematy imienne: masz do kogos pytanie, sprawę, wpisz sie na Jej/Jego temat.
Równiez stworzyc nasz temat o ŁZACH w prasie, gdzie mozemy komentowac Ich wywiady itd...(tylko przykład)

Pomyślmy, prosze, jak to poukaldac
Pozdr
rafael
"Jeszcze zdążymy swoją miłością siebie zachwycic, siebie zachwycic i wszystko w krąg....wojna to bedzie straszna, bo świat nas bedzie chciał zniszczyć, lecz nam sie uda zachwycic go..."
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 17 cze 2002, 23:50

A ja myślę, że tu jako tako porządek to jest a brakuje ludzi którzy to forum tworzyli (przynajmniej niektórych-wiadomo o kim mowa :lol: ), zresztą tych Nowych też tu niezadużo....... :cry: :cry:
Sylwia
Awatar użytkownika
Sewer

Postautor: Sewer » 18 cze 2002, 0:01

Witam
Po bardzooooooo długiej nieobecności witam ponownie, nie miałem ostatnio dużo czasu (i nadal go brak "sesja"). Strasznie się tu pozmieniało, szkoda mi że nie odryłem strony FFC, bo bym tam w miarę wolnego czasu zaglądał.
Mam nadzieję, że nadal mogę się się uważać za osobe z FFC. Tak więc pozdrawiam gorąco "starą" ekipę jak i nowych ludzi :D .
Do następnego napisania.

Sewer
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 18 cze 2002, 0:15

Noooooooo Sewerku! Lepiej późno niż wcale. :lol: :wink:
Do zobaczenia tutaj znowu!!!!!
Sylwia
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 18 cze 2002, 0:16

Zobaczymy co z resztą .................... :? Miejmy nadzieję, że to nie był SŁOMIANY ZAPAŁ...... :cry: :cry:
Ostatnio zmieniony 18 cze 2002, 0:22 przez Sylwia, łącznie zmieniany 1 raz.
Sylwia
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 18 cze 2002, 1:39

Ja mam zamiar tu być na wieki wieków ... ŁZY :wink: [/color]
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 18 cze 2002, 1:40

Serwer, my sie chyba jeszcze nie znamy... A więc... Jestem Dorota:)
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
nadmanganian

Postautor: nadmanganian » 18 cze 2002, 2:27

Dzien dobry! :) Jestem tutaj zdecydowanie nowy...
Moze tyle wystarczy na sam poczatek... 8)
Awatar użytkownika
Paulina

Postautor: Paulina » 18 cze 2002, 2:47

Ja witam wszystkich starych i nowych :) I strasznie się cieszę, że Nasze FFC przetrwało już tyle czasu :) Chyba nawet pół roku :) A Serwera witam i mam nadzieję, że będzie zaglądał na Naszą stronkę FFC :) Bo tam jesteś zawsze bardzo miło widziany. Hmm.. a co do porządku.... To... ja jestem za tym jak jest teraz.. Nie lubię jak wszystko jest tak poukładane :) Niech każdy pisze, co chce :) I wtedy będzie bardzo wesoło i ciekawie na Forum :). A tematy dla niektórych 'zbędne' są przecież na naszym satrym Forum :)
Buziaczki dla Kochanych Słoneczek z FFc
Awatar użytkownika
Rafael

Postautor: Rafael » 18 cze 2002, 15:15

Jejku. nie seRwer, a sewer...ale to juz przerabialismy kilka miesiecy temu!. Sewer, witam Cie serdecznie. Czas reaktywować FFC, reaktywować w klimacie takim jaki tu panował na samym początku. Pamiętacie te początki??
Czas tez chyba podsumowac to, co sie działo ostatnio. Zatem: ............ - ok, podsumowane. Wraz z come back sewerka, mozemy otworzyć nowy rozdział - to dobry pretekst.
Spróbujmy zignorować złe mysli gdzies tam zasiane przez wątek ostatnich wydarzeń.
I czas pozbierać nas "do kupy".
Prosze o wpis na "wpisz sie tylko raz".

Pozdr/ Rafael
"Jeszcze zdążymy swoją miłością siebie zachwycic, siebie zachwycic i wszystko w krąg....wojna to bedzie straszna, bo świat nas bedzie chciał zniszczyć, lecz nam sie uda zachwycic go..."
Awatar użytkownika
Rafael

Postautor: Rafael » 18 cze 2002, 15:15

Jejku. nie seRwer, a sewer...ale to juz przerabialismy kilka miesiecy temu!. Sewer, witam Cie serdecznie. Czas reaktywować FFC, reaktywować w klimacie takim jaki tu panował na samym początku. Pamiętacie te początki??
Czas tez chyba podsumowac to, co sie działo ostatnio. Zatem: ............ - ok, podsumowane. Wraz z come back sewerka, mozemy otworzyć nowy rozdział - to dobry pretekst.
Spróbujmy zignorować złe mysli gdzies tam zasiane przez wątek ostatnich wydarzeń.

Pozdr/ Rafael
Awatar użytkownika
Rafael

Postautor: Rafael » 18 cze 2002, 15:16

Pozdr/ Rafael
Awatar użytkownika
Paulina

Postautor: Paulina » 19 cze 2002, 2:06

Nio racja... przepraszam Sewera za 'serwera' ... Ale ja mam krótką pamieć :) Więc sami wiecie :)
Buziaczki dla Kochanych Słoneczek z FFc
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 19 cze 2002, 3:53

Cześć Sewer. Jestem tu nowa, ale też Ciebie WITAM baaaaaardzo gorąco :D
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 15 lip 2002, 23:29

Może ktoś powie, że się czepiam ale zanim utworzymy nowy temat popatrzmy czy jeszcze takiego ewentualnie podobnego nie ma bo szkoda miejsca na temat który dziś utworzył Piotrek FORUM....a który to już jest i to w dodatku 2 razy......... :?
Sylwia

Wróć do „Łzy”