Cudowne texty....

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
shermon

dziewczynko

Postautor: shermon » 29 lip 2002, 20:56

cooooooooo łzy pisza dobre teksty to tak jak bys powiedziala
ze satanizm uczy dobra.
przepraszam czego ty sluchasz, tymi slowami obrazilas takich teksciarzy
jak cygan,staszewski itp.
chcesz posluchac prawdziwych tekstow o smierci to wlacz nicka cave
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 29 lip 2002, 22:49

Pomyłka - nie chcę słuchać tekstów o śmierci, tylko chcę słuchać tekstów Łez ... jak mam ochotę posłuchać o śmierci to włączam HIM-a ... a nie widzę związku między Łzami a satanizmem ... nie przepraszaj - słucham Łez ... jeśli Cygan się zna na dobrych tekstach, to raczej się chyba na mnie nie obraził ... a jak się obraził, no to cóż ... SORRY JACEK !!! Ale zdania nie zmienię ... A czy satanizm uczy dobra ( chociaż nie wiem jaki to ma związek ) ... jakby zła nie było, to nie byłoby też dobra, a ludzie nie potrafiliby odróżnić jednego od drugiego, bo byłoby tylko jedno wielkie nic ... więc możliwe, że satanizm uczy dobra ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Re: dziewczynko

Postautor: Adas » 24 lis 2003, 23:44

shermon pisze:tymi slowami obrazilas takich teksciarzy

mi się nie podobają teksty Staszewskiego :twisted: a Cygana za malo kojarze...
Awatar użytkownika
dokturek

Postautor: dokturek » 25 lis 2003, 0:15

shermon pisze:cooooooooo łzy pisza dobre teksty to tak jak bys powiedziala
ze satanizm uczy dobra.
przepraszam czego ty sluchasz, tymi slowami obrazilas takich teksciarzy
chcesz posluchac prawdziwych tekstow o smierci to wlacz nicka cave

"daaaaary, daaaary looosu" - to dopiero jest "wybitny" tekst - chyba właśnie Cygana :lol:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 25 lis 2003, 0:20

dokturek pisze:"daaaaary, daaaary looosu" - to dopiero jest "wybitny" tekst - chyba właśnie Cygana :lol:

Ja zawsze myślałam, że to Rynkowskiego, którego piosenek osobiście nie lubie :roll:
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 25 lis 2003, 14:11

Cień Anioła pisze:
dokturek pisze:"daaaaary, daaaary looosu" - to dopiero jest "wybitny" tekst - chyba właśnie Cygana :lol:

Ja zawsze myślałam, że to Rynkowskiego, którego piosenek osobiście nie lubie :roll:

Tekst Cygana, a śpiewa Rynkowski, którego też nie lubię bo jest TAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKIIIIII NUUUUUUUDDDDDDDDNNNYYYYYYY :twisted:

NATOMIAST, jeżeli chodzi o łzawe teksty, to uważam, że są świetne... Chociaż ostatnio, jak tak sobie z aniołem_ciemności siedziałam, to doszłyśmy do wniosku, że Łzy śpiewają albo o miłości, albo o śmierci... W każdym razie, nie udało mi się wysłuchać czegos innego... Ale przynajmniej nie są to piosenki bez sensu ( daaaaaaaaaaaryy, daaaaaaaryyyy loooossssuuuuuuuuu) , bo nawet "zabij się, zabij" ma wyrazisy przekaz :-)
Awatar użytkownika
annagdy

Postautor: annagdy » 25 lis 2003, 14:46

teksty Łez?
dla mnie super :) równierz czasami stosuję je do statusu w gg :) ale nie każdy je rozumie i wtedy zaczynają sie schody.A wiecia jak to fajnie wygląda ja 5 latek jedzie autobusem i śpiewa sobie pod nosem '' ja jestem dilerem narkotyków,srzedaję je na mieście przy szkole na chodniku...'' :) urps.. nie należy słuchać takich kawałków przy dzieciakach :lol: :lol: :lol: pozdrowionka i do zobaczenia gdzieś tam...
annagdy
Awatar użytkownika
taszak

Postautor: taszak » 25 lis 2003, 15:34

Adas pisze:
shermon pisze:tymi slowami obrazilas takich teksciarzy

mi się nie podobają teksty Staszewskiego :twisted: a Cygana za malo kojarze...

Ja tam wogule nie znam cygana, ale texty Kazika o śmierci są nie tylko najlepsze ale i prawdziwe, bo np."Komu Bije Dzwon" został napisany ku pamięci perkusisty kultu - szczoty i jest wręcz wzruszający. Shermon ma rację, ale Kazik może by sie nie obraził a tylko wyśmiał to. W każdym bądź razie txty łez są robione dla rużnyh potrzeb i dobrze wpadaja w uho nastolatkom (szczegulnie tym zakohanym). Bo takie txty o śmierci raczej jeszcze nie skłoniły nikogo do samobujstwa. W piosnkah łez tylko niekture wersety sa w miare inteligentne, ale nigdy cała piosenka. Co ci wszyscy teksciarze wogule wiedzą o śmierci, a już szczegulnie łzy? A opisy na gg z piosenek łez już dawno mi zbrzydły, ale moje kolezanki maja ih duuuuużo
Nie ma boga na tym świecie !!!
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 25 lis 2003, 16:08

taszak pisze:Co ci wszyscy teksciarze wogule wiedzą o śmierci, a już szczegulnie łzy?
Aha... No i tu stanę, w obronie Adama K... bo z tego co wiem... kto jak kto, ale Adam chyba może coś o tej sprawie powiedzieć...

taszak pisze:A opisy na gg z piosenek łez już dawno mi zbrzydły, ale moje kolezanki maja ih duuuuużo

Do do opisów na GG... to ja nigdy jakoś specjanie nie zastanawiam się jakiego zespołu, czy wykonawcy daję sobie w opisie cytat... grunt żeby on odzwierciedlał mój stan ducha a danej chwili...
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 25 lis 2003, 16:18

Ooo....z tego co widzę to Adaś stary temat odkopał;P
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 25 lis 2003, 20:15

Martynka_Pajonczek pisze:Ooo....z tego co widzę to Adaś stary temat odkopał;P

Gdzie te moderatory? Takie komentarze niezwiązane z tematem powinno się chyba usuwać? :roll: Oczywiscie razem z tym tu moim postem :twisted:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 25 lis 2003, 20:25

przyjemnie sie czyta ten temat :D
a teksty też wykorzystuję do opisu na gg, ale tak jak Syriel raczej daję taki opis który odwierciedla to co czuję, a że najczęściej sa to Łzy :D nic nie poradzę na to ze mają tak doskonale pasujące do moich odczuć teksty :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 25 lis 2003, 23:28

taszak pisze:Bo takie txty o śmierci raczej jeszcze nie skłoniły nikogo do samobujstwa.

bo niezawsze text o smierci ma zaraz do niej prowadzic...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 25 lis 2003, 23:29

cytaty z piosenek Łez są idealne jeśli chodzi o opisy na gg. często właśnie je sobie daje, to dlatego że ich piosenki są prawdziwe,każdą piosenke każdy cytat można dopasować do danej chwili. najbardziej lubie "nie szukajcie mnie, odchodze gdzieś w nieznane..."
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Martynka

Postautor: Martynka » 26 lis 2003, 19:15

No co za głupki... Odkopują stare tematy :twisted: Ino czemu zaś mój? :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...

Wróć do „Łzy”