Cudowne texty....

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 26 lis 2003, 19:20

MARTYNKA pisze:No co za głupki... Odkopują stare tematy :twisted: Ino czemu zaś mój? :twisted:

bo twoje sa fajowe :twisted:
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 27 lis 2003, 0:15

MARTYNKA pisze:No co za głupki... Odkopują stare tematy :twisted: Ino czemu zaś mój? :twisted:

powinnaś się cieszyć że spotkał Cie taki zaszczyt. a poza tym Twoje tematy zasługują na ODkopanie.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Christiane

Postautor: Christiane » 27 lis 2003, 13:03

Do do opisów na GG... to ja nigdy jakoś specjanie nie zastanawiam się jakiego zespołu, czy wykonawcy daję sobie w opisie cytat... grunt żeby on odzwierciedlał mój stan ducha a danej chwili...

ja dokładnie tak samo, zawsze mam jako opis jakiś cytat z piosenki, a cytaty Łez najczęściej, gdyż zawsze w ich tekstach są słowa które by dokładnie opisywały mój stan ;)

Do you want to know
Why I keep avoiding your eyes
And why I’m running away?
It’s crazy, I know

I’ve been conceiving you for too long

Awatar użytkownika
lutien

Postautor: lutien » 27 lis 2003, 14:48

Pffff... o tekstach łez juz sie wypowiadalam w obszernym temacie 'zespol kiczrockowy' bo wlasnie kiczrockowe te teksty sa... zgodze sie z kims kto wczesniej pisal o Cyganie i Staszewskim. Jesli twierdzicie ze teksty łez sa dobre to chyba nigdy nie czytaliscie/slyszeliscie dobrego tekstu. Do wymienionych dwoch panow dorzucilabym jeszcze Grabaża, Nosowską, Ciechowskiego(dzieki, Adas, za przypomnienie:)) Nie przecze ze teksty łez moga sie komus podobac, bo z pewnoscia moga, ale na pewno nie sa dobre. Wedlug mnie ich teksty to banał.
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 27 lis 2003, 16:31

Do do opisów na GG... to ja nigdy jakoś specjanie nie zastanawiam się jakiego zespołu, czy wykonawcy daję sobie w opisie cytat... grunt żeby on odzwierciedlał mój stan ducha a danej chwili...

zgadzam się, dokładnie tak samo mam :) a najczęściej są to właśnie Łzy..

lutien - a przytocz tutaj choc jeden tekst, który jest lepszy od wszystkich tekstów Łez? hm.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 27 lis 2003, 17:08

lutien pisze:Jesli twierdzicie ze teksty łez sa dobre to chyba nigdy nie czytaliscie/slyszeliscie dobrego tekstu.

To Ty chyba nigdy nie słyszałeś tekstów Łez :roll:
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 27 lis 2003, 18:38

A mnie to poprostu wkurzają ludzie, którzy mówią że teksty Łez są głupie, beznadziejne itd. Słyszeli jedyne Agnieszke a ostatnio Ankę,ot tak i oceniaja zespół na podstawie tych piosenek. To po prostu przykre. I mi jest przykro jak ktoś mówi że jestem głupia ponieważ słucham Łez (no niestety wśród takich płytkich ludzi się obracam i chyba nie ja jedyna). Ja oczywiście mam te komentarze gdzieś,ale to jest naprawdę przykro, gdy ktos tak mówi o łezkach.
Ja bez tekstów Łezek życia sobie nie wyobrażam, toważyszą mi w każdej chwili życia!I też czesto daje opisy na gg wywodzące się z piosenek Łezek...i niestety ludzie ich nie rozumieją i pytają sie o co chodzi...a jak tłumaczę to większość i tak nie kapuje...PRZYKRE :cry:
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 27 lis 2003, 19:05

mila pisze: Słyszeli jedyne Agnieszke a ostatnio Ankę,ot tak i oceniaja zespół na podstawie tych piosenek. To po prostu przykre.

Niestety tacy ludzie są...jeszce kiedyś Agnieszka była hitem...wszedzie jej słuchali...do tej pory na dyskach leci....a tak oceniaja teksty :( ...ale zdarza sie , ze ludzie (czesc) lubia Agnieszke i najczescjiej kojarzą ja z Łzami :!:
Ja nic do Agnieszki nie mam :wink: do Anki,ot tak tez nic....sporo ludzi nie lubi tej piosenki....u mnie w szkole w klasie ostatnio puscilismy Anke...az sie zdziwiłam..wszyscy zaczęli ją spiewać :shock: :D zrobiło mi sie miło, iż przynajmniej u mnie dziewczyny ją lubią.....ja Mi sie podobają teksty Łez...sa bardziej lubiane i mniej,ale nie mozna od razu oceniać czy zespoł jest dobry czy nie :!:

Kod: Zaznacz cały

I mi jest przykro jak ktoś mówi że jestem głupia ponieważ słucham Łez (no niestety wśród takich płytkich ludzi  się obracam i chyba nie ja jedyna). Ja oczywiście mam te komentarze gdzieś,ale to jest naprawdę przykro, gdy ktos tak mówi o łezkach.

mój brat tak mówi...ze jestem głupia słuchając Łez.....równie dobrze moge mowic ze jest głupi słuchając Evanescence :? kazda osoba ma swój styl, i swój rodzaj muzyki....nie można jej krytykować bo słucha tego czy tego....to zalezy od osoby...jesli słucha disco polo..nikt sie nie powinien smac( :D heh)ktos słucha hip hop tez nie powinni sie smaic inni słuchają rocka i Łezek..i tym bardziej nie powinni sie smiać :!: I zawsze jest mi przykro podobnie jak milej gdy mówi sie ze jestes głupia słuchając Łez....zaraz mam chcec ryczeć :cry: chcetnie bym te osobe zabiła co tak mówi :!:
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 27 lis 2003, 19:10

lutien pisze:(...)Wedlug mnie(...)

....i to jest całe sedno Twojego "mądrego" uzasadnienia.
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 27 lis 2003, 19:21

"mój brat tak mówi...ze jestem głupia słuchając Łez.....równie dobrze moge mowic ze jest głupi słuchając Evanescence :? kazda osoba ma swój styl, i swój rodzaj muzyki....nie można jej krytykować bo słucha tego czy tego....to zalezy od osoby...jesli słucha disco polo..nikt sie nie powinien smac( :D heh)ktos słucha hip hop tez nie powinni sie smaic inni słuchają rocka i Łezek..i tym bardziej nie powinni sie smiać :!: I zawsze jest mi przykro podobnie jak milej gdy mówi sie ze jestes głupia słuchając Łez....zaraz mam chcec ryczeć :cry: chcetnie bym te osobe zabiła co tak mówi :!: [/quote]"

Wiesz kasieńka! My to się chyba doskonale rozumiemy!!! :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 27 lis 2003, 19:28

nie martw sie....glowa do góry...nie przejmuj sie tym..nie zwracaj wogole uwagi...trzeba cieszyc sie że Łezki są i będą;-) :D głowa do góry...jutro bedzie lepiej :D
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 27 lis 2003, 19:32

No tak kasieńka masz rację...Ale jak ktoś żle sie wyraża o Łezkach to mam ochotę mu przywalić w ryj!!! :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 27 lis 2003, 19:42

mila pisze:No tak kasieńka masz rację...Ale jak ktoś żle sie wyraża o Łezkach to mam ochotę mu przywalić w ryj!!! :evil: :evil: :evil:

to przywal i zgłowy jednego goscia :wink: :D nie zasmiecajmy bo nam przywalą :wink: :D wiec głowa do góry i zyjemy dlaej z usmiechem na twarzy :!:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 27 lis 2003, 19:46

Ja chyba mam na tyle szczęścia że obracam się w tolerancyjnym i inteligentnym towarzystwie, gdzie raczej nikt nie połakomi sie o krytykę kiedy nie zna dobrze twórczości kogoś... ja też wolę najpierw posłuchać, a potem z czystym sumieniem powiedzieć że coś mi isę podoba, lub coś mi isę nie podoba, bo poprostu wiem co wykonawca reprezentuje...
Jedynie brat m iczasem w KŁÓtniach wytyka rock ale ogólnie... dlaniego rock, gotyk to kicz
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 27 lis 2003, 19:48

MARTYNKA pisze:Ino czemu zaś mój? :twisted:

bo fajnie widać jak się zmieniasz ;)

Wróć do „Łzy”