Cudowne texty....

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 30 lis 2003, 9:34

jesoos pisze:
moon pisze: Większość piosenek z banalnym tekstem są u Łez stworzone na żarty np. "Anka", "Przebój"!

Tylko pytanie które mnie od pewnego czasu nurtuje: dlaczego piosenki te sa -czasem na siłe, jak w przypadku Anki- kreowane na przeboje...i często ieudanie...

Może dlatego, że kiedy wydali "Agnieszkę" to spodobała się publiczności i zwiększyła się nagle sprzedaż płyt! Do "Agnieszki" mam jeszcze trochę sympatii bo myślę, (mam nadzieję), że ona nie była napisana i stworzona pod tym kontem (sukcesu). Ale jeśli taka piosenka się spodobała to czemu nie tworzyć więcej takich piosenek... Mimo, że "Anka" różni się od "Agnieszki" prawie wszystkim... to mają wspólną banalność! Myślę, że tutaj chodzi już o pieniądze (jeśli dawno już o to nie chodziło, tylko byliśmy zaślepieni).

Myślę, jednak, że po wydaniu "ANKI" i powiedzmy szczerze jej klapie, powinni zauważyć, że niekoniecznie tego typu piosenki podobają się i są dobre!!! Ale 'Julia' chyba wszystko mówi, że nic nie dało im to do zrozumienia. Może 'Julia' jest w marę lepsza od Anki i niektóre jej momenty są dobre, ale kiedy pomyślę, że została stworzona tylko na Eurowizję nie trawie jej! Czy jeszcze kiedyś nowe piosenki Łez będą miały jakieś przesłania dla ludzi, jak kiedyś???
Ostatnio zmieniony 30 lis 2003, 10:54 przez Marcin-Moon, łącznie zmieniany 1 raz.
...
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 30 lis 2003, 10:50

Hej, a może "Ankę" chcą też wykreować na przebój, bo to kolejny utwór w tytule z imieniem żeńskim, które może podbić listy, tak jak to było w przypadku "Agnieszki", czy "Anastazji", ale już za chwilę wejdzie "Julia"... Qrde już niedługo nie będę mogła się połapać w tych żeńskich tytułach :P buziaki sylwia;-)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 30 lis 2003, 12:27

Sylwia;-) pisze: które może podbić listy, tak jak to było w przypadku "Agnieszki", czy "Anastazji",

Ale "Anastazja" nie podbijała list przebojów...
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 30 lis 2003, 14:42

Cień Anioła pisze:
Sylwia;-) pisze: które może podbić listy, tak jak to było w przypadku "Agnieszki", czy "Anastazji",

ale anastazja miala gleboki tekst i ludzom sie nie podobala... ale szkoda...
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 30 lis 2003, 17:18

Cień Anioła pisze:

No fakt faktem nie zrobiła szturmu tak jak "Aga", ale jakiś sukces osiągnęła... sylwia;-)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 30 lis 2003, 17:34

Sylwia;-) pisze:No fakt faktem nie zrobiła szturmu tak jak "Aga", ale jakiś sukces osiągnęła... sylwia;-)

Jaki sukces osiągnęła :roll:
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 30 lis 2003, 18:10

No nie da się ukryć ze Anastazja nie podbiła list przebojów..ale za to podbiła nasze serca..Może nie przekłada się to na medialny sukces..ale uważam ze to też jest ważne osiągnięcie..
Poza tym( o dziwo) Teledysk do Anastazji widuję najczęściej w Tv(oczywiście poza Oczami..no ale wiecie..)..
Więc jednak ktoś musiał docenić tą piosenkę

Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
lutien

Postautor: lutien » 30 lis 2003, 19:19

i tu jest pies pogrzebany co innego byc innego zdania (i chwała bogu że wszyscy się różnimy ) tudzież mieć inne gusta...a co innego obnosic sie przesadnie ze swoja awersja i byc na przekór "dla zasady"

Mam rozumieć, Jesoosie, że zaliczasz mnie do tej drugiej grupy?[/quote]
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 30 lis 2003, 19:25

moon pisze:Myślę, jednak, że po wydaniu "ANKI" i powiedzmy szczerze jej klapie, powinni zauważyć, że niekoniecznie tego typu piosenki podobają się i są dobre!!! Ale 'Julia' chyba wszystko mówi, że nic nie dało im to do zrozumienia.

Bezsensu... czepiacie sie "Julii" ale przeciez nie można wymagać by piosenka na Eurowizję była ambitna, lepiej z oceną tego czy zespół "schodzi na złą drogę" lepiej poczekać do następnej płyty?
Przecież ambitna ani "ostrzejsza" piosenka nie miałaby szansy już nawet na krajowym konkursie Eurowizji nie mówiąc o finale Eurowizji
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 30 lis 2003, 22:56

Ninona pisze:[b][i]No nie da się ukryć ze Anastazja nie podbiła list przebojów..ale za to podbiła nasze serca..Może nie przekłada się to na medialny sukces..ale uważam ze to też jest ważne osiągnięcie..
Poza tym( o dziwo) Teledysk do Anastazji widuję najczęściej w Tv(oczywiście poza Oczami..no ale wiecie..)..
Więc jednak ktoś musiał docenić tą piosenkę

No chyba to jest sukces.... sylwia;-)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 30 lis 2003, 23:05

mloda.jg pisze:
moon pisze:Myślę, jednak, że po wydaniu "ANKI" i powiedzmy szczerze jej klapie, powinni zauważyć, że niekoniecznie tego typu piosenki podobają się i są dobre!!! Ale 'Julia' chyba wszystko mówi, że nic nie dało im to do zrozumienia.

Bezsensu... czepiacie sie "Julii" ale przeciez nie można wymagać by piosenka na Eurowizję była ambitna, lepiej z oceną tego czy zespół "schodzi na złą drogę" lepiej poczekać do następnej płyty?
Przecież ambitna ani "ostrzejsza" piosenka nie miałaby szansy już nawet na krajowym konkursie Eurowizji nie mówiąc o finale Eurowizji

powiem tak: jaki festiwal, taka piosenka...
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 30 lis 2003, 23:11

Paula_Jestem pisze:
mloda.jg pisze:

Dokładnie..na Eurowizję nie mogło pójść nic ambitnego..bo to ma dotrzeć do wszystkich a nie do wybranych..którzy słuchając muzyki chcą przeżyć coś..cos przemyśleć..
Nie wymagajmy za duzo od społeczeństwa..
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 30 lis 2003, 23:18

Ninona pisze:
Paula_Jestem pisze:
mloda.jg pisze:

Dokładnie..na Eurowizję nie mogło pójść nic ambitnego..bo to ma dotrzeć do wszystkich a nie do wybranych..którzy słuchając muzyki chcą przeżyć coś..cos przemyśleć..
Nie wymagajmy za duzo od społeczeństwa..

Tak, ale Zespół wyraźnie podkreślił w wywiadach, że gdyby "Julia" nie dostała się do 15-stki to nakręciliby do niej klip i wypuścili jako singiel :)
...
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 02 gru 2003, 14:22

Zgodze się z wami Anastazja jest przepiękna, znajduje się w mojej czołówce najlepszych piosenek łez, piękna muzyka i poruszający tekst.
Jednak ktoś miał racje mówiąc że nasz kraj to lubi takie utworu przy których nóżka dryga, niestety tak jest i tego nie zmienimy.
Julia moze być, ten refren mi się nie podoba. A najbardziej ten moment wolny i sam początek
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 02 gru 2003, 14:38

W naszym kraju owszem są ludzie, którzy lubią łatwo wpadające w ucho piosenki, ale bez przesady... Są różni ludzie!
...

Wróć do „Łzy”