ŁZY W BRAVO

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 25 lip 2003, 19:37

plakat od jakiegos czasu wisi nad moim łózkiem :lol: ledwo kiłam gazetke poleciałam do domu by go powiesić ;)
ja też chce tą koszulke :cry: przede wszytskim chce byc w FFc, ale póki co sylwia nie odpisuje mi na wiadomości zoastawione na GyGy ;)

Benek, nowy kolor czcionki? .........
marigell

Postautor: marigell » 25 lip 2003, 19:53

Asiuncia - nie zostawiaj Sylwi wiadomości na GG bo Ona zapewne ma ich bardzo dużo, tylko zrób to co pisała by sie dostac do FanKlubu :wink:
JA MOŻE NAPISZĘ TU O IDENTYFIKATORACH....BO NIE JESTEM W STANIE ODPISAĆ KAŻDEMU NA SMS-a......CZY TEŻ ODPOWIEDZIEĆ NA GG.......
WIĘC SŁUCHAJCIE........JEŚLI KTOŚ CHCE POSIADAĆ IDENTYFIKATOR FAN-CLUBU.......POWINIEN NA MÓJ ADRES KTÓRY JEST PODANY NA STRONIE GŁÓWNEJ WYSŁAĆ SWOJE ZDJĘCIE LEGITYMACYJNE+DANE OSOBOWE......CZYLI IMIĘ I NAZWISKO....ADRES.....DATE URODZENIA.......DRUGA SERIA PLAKIETEK BĘDZIE ROBIONA OK.25 CZERWCA....WIĘC CHĘTNI I ZAINTERESOWANI NIECH SIĘ SPRĘŻĄ :)
STEMPNIAK SYLWIA
MARIAŃSKA 12/3
44-200 RYBNIK
WOJ.ŚLASKIE
W RAZIE CZEGO PODAJĘ TEŻ TELEFON KONTAKTOWY........WSZYSTKIM KTÓRZY MAJĄ JAKIEKOLWIEK PYTANIA......LUB SĄ ZAINTERESOWANI ZAŁOZENIEM FAN-CLUBU W SWOIM MIEŚCIE....
502427220
PS.ZAPOMNIALAM DODAĆ ŻE NASTEPNĄ SERIĘ BĘDZIEMY ROBIĆ PO 20 CZERWCA...

No i czytaj forum dokładnie :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Łezka.....

Postautor: Łezka..... » 27 lip 2003, 23:32

a ja mam naj l;epiej bo moja mamusia prowadzi kiosk i mam wsazystkie gazetki za free :P ale jest jeden minus..... jeszcze nie mam komórki :cry:
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 31 lip 2003, 1:31

W BravoGirl jest niby wywiad z Anią i Adamem, pt.: 'Zapytanki do Adama i Anki' :lol:
Postaram się to jutro kupić i przepiszę :)
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 31 lip 2003, 9:47

jak byłam teraz nad morzem z racji tego iż nie miałam dostępu do netu i nie wiedziałam co sie dzieje w świecie łezek i forum, to latałam do kiosku i przeglądałam wszystkie gazety. w czwartek trafiłam na ..."Bravo" (gazete która nie cieszy sie u mnie popularnością) i postanowiłam sobie kupić.
teraz plakat pięknie sie prezentuje na ścianie, tyle że zaczyna brakować mi miejsca :-)
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 31 lip 2003, 11:52

Ja-samotna pisze:W BravoGirl jest niby wywiad z Anią i Adamem, pt.: 'Zapytanki do Adama i Anki' :lol:

nie niby tylko naprawde, czytalam ale w sklepie (ludzie sie dziwnie patrzyli ze czytam takie pismo :P), i w sumie mozna sie wielu interesujacych zeczy dowiedziec :wink:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 31 lip 2003, 13:34

sliwka pisze:
Ja-samotna pisze:W BravoGirl jest niby wywiad z Anią i Adamem, pt.: 'Zapytanki do Adama i Anki' :lol:

nie niby tylko naprawde, czytalam ale w sklepie (ludzie sie dziwnie patrzyli ze czytam takie pismo :P), i w sumie mozna sie wielu interesujacych zeczy dowiedziec :wink:

Ja również ową gazetę czytałam w sklepie.Ładne zdjęcią są.Jedyne co z tego zapamiętałam to, to że Ania lubi truskawki,Adam pała miłością do szachów i że wydał ostanio kilka tysięcy na ubrania(ehh tez bym tak ciala...)
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 31 lip 2003, 14:18

ja jakos zapamietalam dokładnie to samo co Cień Aniołka :D
a w dzisiejszym Bravo głownymi bohaterami krzyzowki sa wlasnie Łezki :D
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 05 sie 2003, 15:17

Heh pozyczylem to Bravo Girl i zeskanowalem wywiad, obrazki poscilem do moderatorow, moze gdzieś tu umieszczą ;)
marigell

Postautor: marigell » 05 sie 2003, 16:11

Zanim umieszczą wyślij mi :) albo wklej gdzieś na chwile chociaż :D
Obrazek
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 05 sie 2003, 17:55

będe musiał sobie kupić te gete jak bedzie jescze
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 05 sie 2003, 17:57

będe musiał sobie kupić te gete jak bedzie jescze
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 05 sie 2003, 18:06

ja tez poprosze ten skan :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 05 sie 2003, 21:33

Czyli nie przepisywać? Bo dopiero dzisiaj dorwałam to Bravo... Jeszcze powinny być w kioskach. Przynamniej dzisiaj były :)
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 06 sie 2003, 12:50

Musze liczyć na to, że ktoś z was cos przepisze na nasze kochane forum, bo jakoś gazet nie kupuję... Aha i jeszcze jedno w magazynie "Estrada i studio" (nareszcie sie dowiedziałam ze tak sie nazywa...) jest to taki magazyn dotyczący sprzętu (ci co jechali busem łez na koncert w Pietrowicach pamiętacie jak oglądaliśmy gazetki, to tam był wcześniejszy numer tego) jest chyba 7 albo 9 stron o łza... ale wszystko pod kątem pracy w studi... Jest tam rozmowa z panem Rogulem o sprzęcie jakiego uzywali... normalny śmiertelnik mało co zrozumie... ;)
Ostatnio zmieniony 13 sie 2003, 10:54 przez Syriel, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Łzy”