I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

I co jeszcze?????

Postautor: mloda.jg » 23 cze 2002, 5:16

Mam po raz kolejny :D (jak zwykle to ja) do WAS pytanie. I do Fanów i do ZESPOŁU. Kogo oprócz Łezek słuchacie????? Jestem ciekawa... hmm.... bo tak poprostu :)
Awatar użytkownika
Paulina

Postautor: Paulina » 23 cze 2002, 5:45

Ja słucham bardzo różnej muzyki :) Ale uwielbiam Closterkellera, Artrosis, Nightwisha, P.O.D., Crazy Town i jeszcze różne zasepoły techno.... Nio a dziś chyba polubiłam Myslovitza i Renatę Przemyk :)... Więc słucham generalnie wszytkiego oprócz jazzu, disco-polo.. A ostatnio coś nie mogę scierpieć popu w stylu Ich Troje i Stachurskiego ;)
Buziaczki dla Kochanych Słoneczek z FFc
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 23 cze 2002, 5:50

a ja lubię rock
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 23 cze 2002, 18:08

A wiec : ja nie cierpię Ich Troje , Stachurskiego itp...
Czego słucham oprócz Łez ?
Najbardziej na świecie kocham Bajm... :D
Lubię jeszcze Nickelback , Lady Pank , Perfect , Anastacie , Destiny's Child.... Czasem P.O.D , Pink...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 23 cze 2002, 20:34

Ehhh ... ja już chyba kiedyś gdzieś to pisałam ... ale nie pamiętam już kiedy i gdzie :wink: No więc jakby to sobie podzielić na polskie and not polskie :wink: no to tak ...

POLSKIE -----> ŁZY !!! ŁZY !!! ... ups ... miało być oprócz ŁEZ :roll: ... no więc Urszulę, TRES, Bajm, Budkę Suflera ( ale raczej tę Budkę kiedy śpiewała tam Urszula :roll: ), lubię sobie czasem wrócić ( jak mi się zbierze na wspominki ) do starego Varius Manx ... i to chyba by było na tyle :roll:

NOT POLSKIE -----> The Corrs, Britney Spears ( a zabijcie mnie za to :roll: ), Lene Marlin, Him, Goo Goo Dolls, czasem lubię wrócić do piosenek z filmu " Dirty Dancig " ( też kiedy mnie weźmie na wspominki heh :wink: ) ... No Doubt też trochę ( tylko ostatnio coś ucichli ) ... jeszcze Vonda Shepard i Texas ... no i to na tyle

A jeśli chodzi o zespół, to wiem na pewno od Adasia ( Konkola ), że wszyscy słuchają " System Of A Down " ... i to Adaś ich tym zaraził ... przynajmniej tak mówił ostatnio na czacie :wink:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 23 cze 2002, 21:00

No to w takim razie to ja tak dokładniej lubię SCORPIONS, Metallice (troszeczkę), Perfect, Brainstorm, Myslovitz. Ale tak najbardziej to ŁZY i Scorpions
Martynka

Postautor: Martynka » 23 cze 2002, 21:30

Ja to słucham tak:
ŁZY,KoRn,ŁZY,Myslovitz,Łzy,TRES,ŁZY,P.O.D,ŁZY,nirvana,ŁZY,HiM, ŁZY,SOAD,ŁZY,LP,ŁZY,LB,ŁZY,SAMI,ŁZY,(czasami)The offspring,ŁZY....

Jeszcze może potem coś dopisze..

BUZIAKI!!
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Krzych Ayanami

Postautor: Krzych Ayanami » 23 cze 2002, 23:20

Czego słucham oprucz Łez"...
Osobiście jestem wielbicielem nieco starszych piosenek (typu Queen'owskiego) takich jak "Wind of change" , "Final Countdawn" "Totally eclipse of the heart" ,oraz "Moon River"...
Czasami zdarzy mi się posłuchać Britney Spears , starego Varius Manx (np. "Pocałuj noc") czy pierwszych płyt Edyty Górniak.

A oprucz tego , że jestem fanem "Łez" to jestem również fanem japońskiej animacji i z tego powodu bardzo sobie cenie Gershiwna, Beethovena , Bacha i Mozarta.
Nie wiem niestety kto napisał "Jesus bleibet meine Freude (Herz und Mund und Tat und Leben)"
Ulubionych wykonwaców nie mam natomiast bardzo sobie nie które utwory ("Komm susser Tod" , "Toki ni ai wa")
.
Awatar użytkownika
real_alien_FFC

Postautor: real_alien_FFC » 23 cze 2002, 23:30

Iron Maiden (rulez!), Slipknot, System Of A Down, Metallica (Fade To Black - yeah!), Queen, Aquagen, Cosmic Gate... i w ogóle wszystkiego, z wyjątkiem Ich3 i disco-polo
I will hope
My soul will fly
So I will live forever
Heart will die
My soul will fly
And I will live forever
Awatar użytkownika
M. Newsted Ziaja

Postautor: M. Newsted Ziaja » 23 cze 2002, 23:53

MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA MetallicA
i pozniej Łzy
Beer'em All, And Metall Up Your Ass.
MetallicA & ŁZY Rulezzzzzzz.
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 24 cze 2002, 0:02

Czas na mnie.
KULT, HEY, K.KOWALSKA, MYSLOWITZ, LADY PANK, URSZULA, WILKI (ale raczej do "Baśki"), T.LOVE, URSZULA, E.BARTOSIEWICZ, BAJM;

RAMMSTEIN, KORN, LINKIN PARK, CRANBERRIES, METALLICA;

kolejność przypadkowa...... :D :D
Sylwia
Awatar użytkownika
Szarooka

Postautor: Szarooka » 24 cze 2002, 0:27

Bjork, Metallica, czasem Myslovitz
"Ze wszystkich ruin świata, bez wątpienia najbardziej smutna jest ruina człowieka" - T. Gautier
Awatar użytkownika
inermis

Postautor: inermis » 24 cze 2002, 0:56

Jakiej Muzyki ? Pięknej ... Czyli Closterkeller , Moonlight , Batalion D ' Amour , Artrosis , Lorien , Ocean . CRee , Dżem . illusion , Crew , Harlem , Riders , o czymś zapomniałam ? Oczywiście to bylo poza Łezkami ....
Nie możemy dojść do miejsca Gdzie rozmowy tracą sens A słowa powtarzają się Nie mają już żadnej Mocy ....
Martynka

Postautor: Martynka » 24 cze 2002, 2:21

Pozwole se podopisywać
Iron Maiden (Fear of the dark,właśnie leci)!!!
Slipknot
RHCP
Marylin Manson
No i (zapomniałam,qurcze)
moja APOCALYPTICA!!
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Shiva

Postautor: Shiva » 24 cze 2002, 2:32

Zdecydowanie METALLICA! :)

Wróć do „Różne czyli Inne”