I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 07 cze 2006, 16:28

kotek pisze:czy po prostu uważasz, że nikt nie ma prawa wyrażać swojego zdania, jeśli jest ono inne niż twoje - bądź inne niż ogółu - bądź po prostu nie miłe?

Puste szkło najgłośniej dzwoni :)
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 07 cze 2006, 17:47

luz - z tym, że nie mam w sobie żadnych religijnych pierdół :]
amen tylko wtedy, kiedy kulturę wypowiedzi będą komentować kulturalni ludzie - a dajmy na to Tomek, Ty akurat na tym forum kulturą nie świecisz
co więcej wyrażenie "gówno" nie jest więcej nie kulturalne niźli "nie paplaj" czy "mi się jelita wywracają"
idąc dalej widzę - nie masz innych argumentów, oprócz mojego "braku kultury", a muzycznie mnie nie przekonasz?
bredzę, bo mówię gówno? a jak powiem "tam muzyka jest denna" to też mnie zjedziesz za brak kultury?
a jak napiszę "closter jest zajebisty" to już mam kulturę?

dzwon głośnym bo pusty? nie w tym przypadku :]

akutalnie De Mono.
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 07 cze 2006, 18:55

Weronika pisze:osobiście bardzo lubię i cenie ten zespół.

bardziej cenię, jak lubię ;)
dziubek pisze:o gustach się nie dyskutuje

oczywiście że sie dyskutuje :) inaczej mówilibyśmy sobie tylko dzień dobry ;)
kotek pisze:wypowiadam się o muzyce, a nie o tym, że słucha tego Em, czy ktokolwiek inny - więc to nie jest komentarz dotyczący Ema gustów czy jego czegokolwiek innego o czym pomyśleliście ;]

prawda. ja się tylko zastanawiam: że Em słucha akurat tego.. trudno ;) może jeszce zmienić zdanie ;) ale że Ty wolisz gówno od złota.. przyznając się że większości tych lepszych rzeczy nie znasz.. szkoda ;)
kotek pisze:uszanujcie to, że dla mnie kiczowata Anja nie jest boginią głosu i czegoś tam jeszcze ok?

pozwolę sobie zaznaczyć: Anja nie jest kiczowata.. tylko jej niektóre teksty (no dobra, może większość ;) ale Głos Anji to zupełnie inna brocha. Potęga. dla mnie drugi wokal w polsce po Renacie Przemyk. a może i ex aequo ;) i oceniam po doznaniach live artystów.
Michiru pisze:jassne a szczególne prawo nazywać czyjąś muzykę 'gównem' na oficjalnym forum

oczywiście że tak. a dlaczego nie? i jakie "szczególne"? całkiem zwyczajne.
kotek pisze:uczepiłaś się tego clostera bo też uważach anje za boginię czy po prostu uważasz, że nikt nie ma prawa wyrażać swojego zdania, jeśli jest ono inne niż twoje

to chyba chodzi o specyficzne podejście "artystów nie należy krytykowac (zwłaszcza na ich forach)" :P
ciacho pisze:Troche kultury osobistej w wypoweidzi nie zaszkodzi

i Ty to mówisz Watsonie? ROTFL!
Michiru pisze:p.s. i w mojej opinii sama nie jestem.

Ula w swojej na szczęście też nie :)

to tyle ode mnie :) jak to dobrze że dla mnie już nie ma artystów-bogów ;) i zrozumiałe że to co ja uważam za Cudo inny może uważać za gówno ;)
taki lajf.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
greeni

Postautor: greeni » 07 cze 2006, 19:33

eech myślalam ze pierwsza nawiąze ale widze ze Jesoos mnie wyprzedzil: Ciacho o kulturze? - niesmaczny żart. Pytanie czy się czepiacie dziewczyny że powiedziała, że muzyka danego zepsołu to gówno czy czepiacie się jej bo nazwała tak muzykę WASZEGO ulubionego zespołu.
Niejednokrotnie pamiętam różnorodne eiptety i mniej lub bardziej cenzuralne słowa na temat innych wykonawców na tym forum. a że się czepnę nie wymieniajac z nicka tym razem. kto swojego czasu mówił ze Bohema jest ch*? popis to był kultury rzeczywiście niesamowity. oczywiscie zaraz uslysze nie porownuj bohemy do clostera. ale i to zepol i to zespol. i akzdy mzoe wyrazac swoje zdanie. bo taki mamy pieprzony ustrój. ja osobiescie clostera muzyki nie trawie ale wokalistka jest uroczą kobieta.
imagine all the people living life in peace...
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 07 cze 2006, 19:56

no widzisz jesoosku kochany...
nie tak bardzo zgodzę się, że nie znam tego, co złotem - przecież jak oboje wiemy, to złoto jest pojęciem szalenie względnym, szczególnie w muzyce ;)
btw kiczowatości - nie chodziło mi o jej głos, ale o jej wizerunek, teksty itp. mroczne sprawy :P
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 07 cze 2006, 20:12

wizerunek ma całkiem ok imo ;) a do mrocznych spraw ma podejście jak każdy dojrzały człowiek -nie obwiesza się krzyżami czy amuletami (no i nie pisze piosenek o księżycu i upadłych aniołach ;))) i niesamowite poczucie humoru.. tzw kobieta 100%towa :) na koncerty warto iśc choćby dla jej tekstów między utworami.. oj lubi sobie pogadać ;))
It's the only way.
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 08 cze 2006, 1:12

Jachowska pisze:Ciacho o kulturze? - niesmaczny żart

Spierdalaj.

Jachowska pisze:a że się czepnę nie wymieniajac z nicka tym razem. kto swojego czasu mówił ze Bohema jest ch*?

Ja to powiedziałem i nadal twierdzę,że Bohema jest ch* tak samo jak ch* jest Coma,ale to są kapele totalnie wtórne,nie robiące nic nowego,tylko rżnące stare,sprawdzone wzorce.Poza tym na forum tutaj nigdy nie napisałem,że Bohema jest ch*,więc nie sie nie czepiaj :P
Z Closterem jest trochę inaczej.Po pierwsze,Anja ma zajebisty głos (w porównanie z Roguckim i tym kolesiem z Bohemy),a po drugie na koncercie Clostera nigdy się nie wynudziłem,co miało miejsce na wystepach Bohemy i Comy.

Ot cała różnica.
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 08 cze 2006, 10:19

Ciacho, może byś usunął te piękne wyrazy, które tak pogrubiłeś? :?
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 08 cze 2006, 15:14

żenujące.

btw
ciacho pisze:a po drugie na koncercie Clostera nigdy się nie wynudziłem,co miało miejsce na wystepach Bohemy i Comy.

a co to znaczy wg Ciebie "nudzić się na koncercie" ? bo ja na koncertach Clostera -poza wrażeniami ze śpiewu Anji- nudze się makabrycznie.. ani teksty do mnie nie przemawiają ani muzyka jakaś taka.. "nie w kanał" :P
It's the only way.
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 08 cze 2006, 17:42

a dla mnie to więcej niż żenujące
to tragiczne - za mało
ciacho, popisujesz się przed kimś?
jedziesz tak po green, chcesz zaspokoić swoje pobudzone instynkty? człowieku, idź na piwo, daj sobie siana z takimi tekstami, bo ani nikomu nie zaimponujesz, a raczej to świadczy o Twoim niskim poziomie:
1) uczysz MNIE kultury?
2) jak się wyrażasz do kobiety?
bleeeeeeeeeeeh :/
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 08 cze 2006, 18:58

Osobiste uwagi na swój temat piszcie sobie na PW.
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 08 cze 2006, 20:52

kotek pisze:2) jak się wyrażasz do kobiety?

W przypadku Jachowskiej nie używałbym tak daleko idących słów :twisted:
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 09 cze 2006, 20:08

a u mnie od kilku dni coś zupełnie INNEGO.. niż zazwyczaj ;>
i tak:
The Misfits -pnajpierw poszło na tapetę Walk Among Us, teraz Earth A.D.
Sex Pistols - Never Mind The Bollocks -miszczostwo. a Anarchy In The U.K. rozpierdala.
The Vaselines - dzieła zebrane, m.in. "jesus don't wont me for a sunbeam" bardzo sympatyczne, lekko kopninęte ;)
i ukochana kapela Adasia
Siouxie And The Banshees - A Kiss In The Dreamhouse :) coś mi prześwitywało.. i doszedłem wreszcie -takie dźwięki powtórzyły się już na "Black Horse" Fading Colours :) nawet trochę Cave'a tu słyszę :) kiedyś to grali "gotyk" ;]
It's the only way.
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 10 cze 2006, 19:07

jesoos pisze:Siouxie And The Banshees - A Kiss In The Dreamhouse :) coś mi prześwitywało.. i doszedłem wreszcie -takie dźwięki powtórzyły się już na "Black Horse" Fading Colours :) nawet trochę Cave'a tu słyszę :) kiedyś to grali "gotyk" ;]

ja nawet pokusiłabym się o stwierdzenie, że później polecieli nieco w pop..;p Choćby piosenka "cry".
Mimo to, uwielbiam ten zespoł :)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 10 cze 2006, 19:22

ta składanka The Vaselines tez wyczesana :) ciekawe czy to idzie jeszcze gdzieś dostać :>
It's the only way.

Wróć do „Różne czyli Inne”