I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 09 cze 2007, 9:51

No właśnie ja pomyślałam nad tym samym co Daria ;>
Może ktoś powie dokładniej o co chodzi :P
ZU, może Morelka?'

EDIT: Dobra weszłam na forum Rubika i już wiem o co chodzi :P
Ostatnio zmieniony 09 cze 2007, 10:21 przez Martuś, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
Błażej
Kontaktowanie:

Postautor: Błażej » 09 cze 2007, 10:01

nie znam się za bardzo na tym, ale Dody mogło nie być dlatego, że już w ubiegłym roku została uhonorowana za "Ficcę" :)
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 09 cze 2007, 11:30

Ten podział na 1A i 1B bez sensu jak dla mnie ;> Po co dwa razy grać tę samą piosenkę ;>

No i bez sensu też to głosowanie, aby ktoś wystąpił jeszcze raz ;> Dziwne, że soliści Rubika dopiero na końcu grali i jakimś cudem dostali najwięcej głosów ;>

Co do reszty występów, to podobał mi się bardzo występ Myslovitz, szczególnie "Peggy Brown" - wersja koncertowa jest bardzo fajna ;) Maria Peszek dała dosyć oryginalne widowisko;P Szczególnie ciekawie brzmiał w jej wykonaniu przebój Gosi Andrzejewicz ;D Blog 27 - nie cierpię tej dziewczyny ;P Nowa piosenka Rubika - kolejny materiał na przebój, bardzo podobne do poprzednich hitów;>

Natomiast jeśli chodzi o nowy kawałek Dody, to wydaje mi się, że to będzie przebój, bo ta piosenka ma wszystkie cechy przeboju ;) Tekst jest beznadziejny, ale muzycznie ta piosenka wcale nie jest taka zła, mimo że schematyczna ;) Doda chyba pomyliła stroje, bo strój z "Katharsis" bardziej pasował do "Szansy" i odwrotnie ;) No i Dody głos chyba trochę szwankował;> To nie pierwszy raz, gdy śpiewa na żywo i nie wiem dlaczego tak się dzieje, bo zarzucić jej, że nie ma głosu nie można, więc nie wiem o co chodzi ;P

A dziś TRENDY. O wygraną będzie walczyć 6 wykonawców - Afromental, Bracia, Kashmir, Losza Vera, Maciej Silski i 96 Project. Oczywiście trzymam kciuki za Maćka (nie tylko ze względu na to, że jest ze Szczecina ;P) :wink:
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 09 cze 2007, 19:04

a ktos mi powie, kiedy beda wilki na top trendy ? czy juz byly ? :P
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 10 cze 2007, 6:48

Chyba jutro Cieniu.

A ten gość z Afromental ( nie ten z MTV) prowadził w tym roku olsztyńską Kortowiadę.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 10 cze 2007, 12:37

Wilki były w piątek w koncercie TOP na 10 miejscu i grali 4 kawałki ;)
A ich jubileuszowy koncert będzie dziś o 23.40, bo widziałem dziś w tv reklamę ;)

A wcześniej będzie koncert "Cyganera", poświęcony Jackowi Cyganowi. Wystąpią m.in. Perfect, Ewelina Flinta, Edyta Górniak, Marcin Daniec, Bracia i Ania Dąbrowska ;)

A co do wczorajszego koncertu, to oczywiście Maciek Silski był najlepszy, i oczywiście wygrali Bracia, co było do przewidzenia ;) To trochę bez sensu, że mniej znani artyści konkurują ze znanymi, bo wiadomo, że nie mają z nimi większych szans ;)
Koterski jest fajny ;P

A oczywiście Ibisz musiał się wkręcić w kolejną imprezę i prowadził TOP ;P

-

-

Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 10 cze 2007, 14:24

Myslo jak zwykle super, natomiast Peszek absolutnie mi się nie podobała. A Wilki powinny swoją ostatnią płytę spalić w piecu.
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 10 cze 2007, 20:37

Czekałam aż Marysia zagra swoje piosenki.. tak jak rok temu na jakimś festiwalu-mistrzostwo :)
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 11 cze 2007, 17:17

Strachy nagrywają 2 płyty nowe :). Więcej info na forum Strachów (ts to Grabaż jak ktoś nie wie).
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 11 cze 2007, 20:36

Martuś pisze:Może ktoś powie dokładniej o co chodzi :P
ZU, może Morelka?'

To skoro zostałam tutaj wywołana to może coś dodam;)

Ze względu na to, że Piotr Rubik zakończył współpracę z solistami i teraz ma nowa ekipe pojawił sie mały problem jak to rozwiazac. Wybrano takie wyjscie aby obie ekipy zaśpiewały... A ogranizatorzy wymyślili, aby podzielić ich na 1a i 1b, co było totalną bzdurą i nie podobało sie ani Rubikowi ani solistom - ale ich wspolny wystep był niemozliwy, wiec nic nie mogli zrobic.

Co do piosenke - skoro solisci zaspiewali dwa najwieksze przeboje to Rubik miał niewielkie szanse na zwyciestwo, a takze chcial pokazac nowa ekipe w swoim hicie - stad dwukrotne wykonanie "Psalmu dla Ciebie.

Poza tym Rubik na zwyciesto nie miał szans, bo głosowanie zakonczono zdecydowanie zbyt wczesnie... (prawdopodobnie gdy był na scenie). A ludzie zostali wprowadzeni w błąd... bo nie wiedzieli ze głosując na piosenki Rubika w wykonaniu solistów, glosują na jego konkurentów.

Nowa piosenka Rubika mimo iz inna, mnie niesamowicie urzekła... Odnosi sie do powstałego konfliktu (np. gdy mowa o szeciu czarny krzesłach jest to nawiazanie do koncertu w Elblągu, gdy Rubik stał na scenie sam posród 6 pustych krzeseł, bo solisci nie przyjechali na koncert zostawaijąc Rubika samego sobie)

A co do piosenki Dody nowej to mi sie podoba... lubie gdy słychac ze piosenka jest szczera i płynie prosto z serca (co takze widac w nowej piosence Rubika)
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 11 cze 2007, 21:33

morelka pisze:Nowa piosenka Rubika mimo iz inna, mnie niesamowicie urzekła... Odnosi sie do powstałego konfliktu (np. gdy mowa o szeciu czarny krzesłach jest to nawiazanie do koncertu w Elblągu, gdy Rubik stał na scenie sam posród 6 pustych krzeseł, bo solisci nie przyjechali na koncert zostawaijąc Rubika samego sobie)

Aż taki hardkor był ;D ? Opowiedz coś więcej ;P

I dla mnie ta piosenka Rubika nie jest inna, tylko taka jak wszystkie ;P

Co do wczorajszego koncertu to "Cyganeria" wypadła bardzo fajnie. Ciekawe duety i fajne wykonania wielkich hitów ;)
Jeśli chodzi o Wilki, to widziałem tylko pierwsze 5 piosenek, było ok, ale szkoda, że grali nowsze kawałki ;)

Dziś w 4. dniu festiwalu Kabareton, ale transmitowany był tylko przez godzinę, reszta w najbliższe czwartki ;P

A jeszcze napiszę o "Hitach na czasie" w Szczecinie, transmitowanych przez TVP2 wczoraj - oczywiście same shity, oprócz Patrycji Markowskiej - bardzo podobał mi się jej występ, grali "Nie zatrzyma nikt" - moją ulubioną piosenkę ;P No i pierwszy raz słyszałem nowy singiel - fajna ballada ;)

-

-

Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 11 cze 2007, 22:04

Nemo pisze:Jeśli chodzi o Wilki, to widziałem tylko pierwsze 5 piosenek, było ok, ale szkoda, że grali nowsze kawałki ;)

no cos Ty, tylko jedna piosenka byla z najnowszej plyty 'Love story'. wlasnie pod koniec szly takie piosenki jak aborygen czy o sobie samym ;)
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 11 cze 2007, 22:20

Widziałem "Love Story", "Bohema" i "Słońce pokonał cień" - te uważam za nowe ;P
A "Aborygen" i "O sobie samym" to rzeczywiście starsze, ale w tych pięciu przeważyły starsze ;P
W sumie trochę przesadziłem :twisted:

-

-

Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 11 cze 2007, 22:52

Nemo pisze:Aż taki hardkor był ;D ? Opowiedz coś więcej ;P

Coś więcej... tylko co by tu napisać, jakbym chciała napisac wszystko to by za dużo było... ;) Ale tak w skrócie:)

Miały się odbyć koncerty w Elblągu i Olsztynie, na które agencja koncertowa DUO ( z która Rubik wczesniej zerwał wspolprace) miała podpisane umowy z lokalnymi organizatorami. DUO ogłosiło, ze Rubik na tych koncertach sie nie pojawi, bo on juz z nimi nie wspołpracuje. No wiec lokalni organizatorzy nie chcieli koncertu "Rubika bez Rubika" i zerwali umowy z DUO. Rubik powiedział że przeciez DUO nie jest potrzebne do koncertu i odbedzie sie on bez nich. No i wtedy zaczeły sie problemy z solistami... Poczatkowo powiedzieli ze będa, potem że to im sie nie podoba i chca sie z Rubikiem spotkac, bo czuja sie manipulowani i chca z nim pogadać - on się zgodził A tu nagle dzien przed konceretm zadzwonił jeden z solistów i w imieniu wszystkich i powiedział, że soliści do Elbląga i Osztyna nie przyjadą. Rubik powiedział, że jak nie przyjada na ten koncert to już wiecej razem z nim nie zagrają. No i tak tez sie stało. W Elblągu na koncercie Rubik był sam - bez solistów, z nową orkiestrą i chórami (tamte miały umowy z DUO). Sam więc śpiewał cały koncert trzymając w jednej ręce batutę a w drugiej mikrofon. Ludzie w większosci byli zachwyceni... (zawsze zdarzaja sie wyjatki). Przed Olsztynem w nocy zadzwonił do Zosi Nowakowskiej (która miała śpiewac w nowej kantacie "Zakochani w Krakowie) i ona postanowiła mu pomóc i jadac do Olsztyna w samochodzie uczyła się piosenke z "Psałterza Wrzesniowego"... no i tym razem wystąpili we dwójkę - śpiewając i po raz kolejny zachwycając publiczność. Ludzie mogli oddawać bilety, bo były informacje ze nie bedzie solistów. Nie zrobili tego...
No i teraz jeżdzą dwie ekipy wykonujące oratoria... Rubik+nowa ekipa oraz stara ekipa+nowy dyrygent.

Ufff... mam nadzieje ze wystarczy... Bo ja to bym mogła jeszcze dużo napisać;)
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 12 cze 2007, 10:47

Agressiva 69 nękana przez policję podczas koncertów w Polsce:

http://muzyka.onet.pl/10173,1551506,newsy.html

:lol:

Wróć do „Różne czyli Inne”