I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
adir
Członek FFC

Postautor: adir » 30 lip 2007, 11:18

Ja juz sluchalem "Diamon Bitch" i tez jestem dosyc milo zaskoczony. Wydaje mi sie ze Doda na tej plycie gra troche ostrzej i to mi sie podoba, no i poza tym jest kilka naprawde fajnych ballad... Jedynie co nie podoba mi sie w tworczosci Dody to w niektórych utworach teksty, wg mnie sa troche za banalne... A piosenka "Diamond Bitch" to wg mnie porazka :D
After all is said and done,
One and one still is one.
When we cry, when we laugh,
I am half, you are half.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 04 sie 2007, 23:10

Po pierwszym przesłuchaniu płyty Dody byłem rozczarowany. Teraz już jest lepiej, ale i tak się zawiodłem. Płyta średnia - wyprodukowana perfekcyjnie itd., ale to nie wystarczy, aby płyta była dobra. Największy minus to banalne, na siłę "osobiste" i słabe teksty. Najlepsze piosenki to "Całkiem inna", "Prowokacja", najlepsza moim zdaniem - "Judasze" oraz "Diamond Bitch" (choć tekst nie zachwyca :roll: ). Średnie są "Ćma" i "Dziękuję". Reszta słaba, szczególnie ballady. "Cheerlederka" maksymalnie ściągnięta z "Girlfriend" Avril Lavigne", a "Rany" przypominają Gosię Andrzejewicz.
Płyta ogólnie może być, taki wesoły lekki rock. Ale nic nadzwyczajnego.

EDIT - Strona Dody uległa zmianie w dzień premiery płyty ;P
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 05 sie 2007, 1:26

Połowę tego co napisał Nemo miałam napisać ja :P
Jakoś nie jestem pozytywnie zaskoczona tą płytą, przesłuchałam...i ot...przesłucham, tylko tyle.
Nic mnie szczególnie nie zachwyciło, teksty banalne.
Jak dla mnie płyta na siłę nagrana, ot tak by nie mieć zastoju w showbiznesie.
Wg.mnie najlepsza Katharsis jak narazie....i głównie za "nie wybrałeś mnie - żegnaj więc" z tym przeciąganiem i wszystkie te 'ubarwienia' ;)

Nie linczujcie mnie o fani Doroty - może zmienię zdanie po kilkakrotnym przesłuchaniu ;)

Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 05 sie 2007, 11:33

A oto news ze strony Dody:

"Juhuuuuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem cudowna nieziemska, niezastapiona i rozbrajajaco nieskromna!!!! Mamy ZLOTA PLYTE (k...wa, moj amerykanski laptop nie ma polskich literek... no coz, cos kosztem czegos-jest rozowy:) taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak sie ciesze, ze MASAKRA!!!! Wielkimi krokami zblizamy sie do platyny, w zwiazku z czym wymyslilam cos cudownego dla wszystkich, ktorzy przyczynili sie do naszego wspolnego sukcesu i kupili oryginalna plyte "D.B". Sprawiliscie mi ogromna radosc i satysfakcje z pracy, ktora wlozylam by ja nagrac. Nie ma nic piekniejszego dla muzyka, poza oddanymi fanami na koncertach, jak to, ze mam swiadomosc, ze ponad 25 tys. ludzi, 10 dni po premierze slucha w swoich domach moich wspanialych wypocin:). Tak bardzo sie staralam zeby sie udalo i jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest eeeeeeeem na pierwszym miejcu!! Yes, yes:). DZIEKUJE WAM!!!!!!!!!!!!!! Teraz w akcie dzikiej satysfakcji, jednoczymy sie i pokazujemy gola dupe do ekranu kompa w nadziei, ze wszyscy zlosliwi, wredni krytycy i konfidenci zapiekla sie z zazdrosci..hi hi hi.

WY uszczesliwiacie mnie pomagajac dojsc do diamentowego nakladu, ja tez postanowilam zrobic Wam niespodzianke jakiej jeszcze nikt nie sprawil swoim fanom (mam nadzieje.. bo cholera znowu powiedza,ze sciagam i zgapiam..a to bedzie ponad moje sily:) he he:). Wierze,ze kazdy zrozumial ironie?

Dobra,do rzeczy: postanowilam zafundowac 100 BILETOW DLA FANOW na koncert w Sopocie, ktory bede miala przyjemnosc poprowadzic i zaspiewac tam kilka piosenek!! Pierwsza setka wielbicieli mojego talentu, ktora od teraz wysle maila na adres: redakcja@doda.net.pl z odpowiedzia na pytanie: reklama jakiego produktu pojawia sie w teledysku katharsis???? OTRZYMA ODE MNIE WEJSCIOWKE. UWAGA!!!!!!! Z calym szacunkiem do mlodziutkich fanow, jest to konkurs dla tych, ktorzy bez problemu beda mogli wybrac sie na koncert bez rodzicow,gdyz otrzymacie pojedyncze zaproszenia. Aaaaaaaaaaaaaleeeeeeeeeeee bedzie SZALOWO!!!!!!!

To nie koniec niespodzianek dla moich FANOW!!!!!! Pragne rowniez w Sopocie zorganizowac WIELKIE PODPISYWANIE najnowszej plyty oraz dla WSZYSTKICH ktorzy przyjada kibicowac i podziwiac moja cudowna konferansjerke przygotowalam COS SPECJALNEGO!!!!!!! Ale nie powiem teraz... dowiecie sie niedlugo..

NIE MOGE SIE DOCZEKAC!!!!! Buziexy moje mordki.GLEBA.
Wasza DODA"

-

-

Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 05 sie 2007, 12:15

Jaki produkt jest reklamowany w teledysku DODY? ;P

To naprawde ona pisała? JezusieChrystusie.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 05 sie 2007, 12:45

Chyba prezerwatywy Durex ;P

-

-

Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 05 sie 2007, 20:44

O płycie Dody.
To z Gosią A. to ja z Ewcią od razu wyczaiłyśmy :P Zważając na mój brak sympatii do Dody płyta po pierwszym przesłuchaniu wydała mi się beznadziejna. Ale po kolejnych, z czego sama się dziwie, nie jest taka zła.
adir pisze: A piosenka "Diamond Bitch" to wg mnie porazka :D

A mnie właśnie ta piosenka od razu najbardziej się spodobała. Mimo iż tekst nie jest za wysokich lotów to ona podoba mi się najbardziej. Ciekawi mnie kto użycza wokalu w tej piosence :wink:
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
pama63

Postautor: pama63 » 05 sie 2007, 21:09

płytka nie jest zła. kilka piosenek ma naprawdę dobrych moim zdaniem np. "prowokacja" czy "całkiem inna". ale Diamond Bitch dla mnie jest chyba jakaś pomyłka.
gg: 3908874 :)
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 06 sie 2007, 14:20

Mi płyta podoba się bardzo bardzo.
ulubione piosenki: Całkiem inna, To jest to, Prowokacja, Judasze, Dziękuje.

Piosenka "Diamond Bitch" jest moim zdaniem beznadziejna. Miała być ostra, a jedyne co jest godne uwagi w tym utworze to początkowe słowa wymawiane głosem dziecka "co mi zrobisz jak mnie złapiesz? będę dziś niegrzeczna".

Płyta bardzo fajnie wydana, udana sesja fotograficzna. Doda udowodniła, że potrafi.
Po katharsis wiedziałam, że płyta będzie fajna jednak wciąż miałam malutkie obawy. Teraz już wiem, że gdy się chce, to można ;)
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 06 sie 2007, 14:27

klaudus99@op.pl pisze: bo skoro Doda reprezentuje najwyższy poziom artystyczny, to co w takim razie reprezentują takie gwiazdy jak,np. Perfect, Szyman Wydra, Dżem,Patrycja Markowska itd. o Łzach i Ani to już nawet nie wspomnę !!!

Sory, ale Markowska i Wydra to akurat moim zdaniem reprezentują najniższy poziom artystyczny w Polsce :roll: przecież to kompletne dno.
po 2, Łzy i Ania? jaka Ania? chyba Dąbrowska. Pierwsze słysze, by Wyszkoni była brana jako odrębna wokalistka. A może zespół? :lol:

ps. przez to, że wziełas ten sam kolor co ja nasze wypowiedzi się troche zlewają........... No ale trudno.
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 06 sie 2007, 14:38

Martuś pisze: Ciekawi mnie kto użycza wokalu w tej piosence :wink:

Jej brat, z tego co wiem i czytałem ;-)

Słowa ma debilne ta piosenka ;)
...Julia...
Członek FFC

Postautor: ...Julia... » 06 sie 2007, 19:18

Asiuncia pisze:
klaudus99@op.pl pisze: bo skoro Doda reprezentuje najwyższy poziom artystyczny, to co w takim razie reprezentują takie gwiazdy jak,np. Perfect, Szyman Wydra, Dżem,Patrycja Markowska itd. o Łzach i Ani to już nawet nie wspomnę !!!

[color=orange]Sory, ale Markowska i Wydra to akurat moim zdaniem reprezentują najniższy poziom artystyczny w Polsce :roll: przecież to kompletne dno.
color]

Popieram w 100% Markowska jedzie na talencie ojca, a Wydra? Miejrnota w czystej postaci. Ni to przystojny showman ni to dobry wokal
Ostatnio zmieniony 06 sie 2007, 19:26 przez ...Julia..., łącznie zmieniany 3 razy.
.::kiedy przyjdzie dzień,że zawołasz mnie, to ja powiem mojej muzyce,ona popłynie też::.
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 06 sie 2007, 19:25

Dla mnie płyta Dody jest nudna, monotonna i monotematyczna.
Dawno nie słyszałam tak beznadziejnych tekstów. Jedynie sama muzyka jest ok, bez tekstów.

Nic nowego, banał i kicz górą.
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 06 sie 2007, 20:00

Z.U.-Oliwia pisze:Dla mnie płyta Dody jest nudna, monotonna i monotematyczna.
Nic nowego, banał i kicz górą.

zgadzam się z tym w 100%.
nawet piosenki,które wydawało mi się,że mogą być dobre (Rany i Judasze) okazały się tandetą. Jedyna płyta,która mi się jakoś Dody yy..Virgin znaczy spodobała to "Virgin"
Dla mnie Wydra ma świetny głos, który najlepiej prezentuje się na jego koncertach ,a niektóre piosenki np. "Bezczas", "Siła wiatru", "Kanibal", "marzeń nigdy nie dość" lub "Ostatni anioł" są utworami genialnymi.
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 06 sie 2007, 20:11

Płyta Dody po pierwszym przesłuchaniu nie zachwyciła mnie..
Po kolejnych już bardziej. Nie jest zła, choć niektóre teksty są.. beznadziejne.
Ale nie wszystkie. Coś tam jest jednak do posłuchania..
Muzycznie jest ok ;-)

Co do Markowskiej się nie zgodzę - ale są gusta i guściki i różne opinie ;-)
Mam inne zdanie ;-)A mam ku temu powody.
Ja ją lubię i szanuję.

Właśnie słucham płyty Piaska "Jednym tchem" - kupiłam mojej mami na urodzinki..

Wróć do „Różne czyli Inne”