I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 27 maja 2003, 2:15

A co do Rhapsody to ja jakos nie przepadam z power metalem, za słodkie to dla mnie :)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 27 maja 2003, 2:22

jesoos pisze:Dagmara: Tak sie jakoś składa :P że mnie jakos nie po drodze do tego Wrocławia (wspominałem cos o zapraszaniu ;) )
pozatym z nagraniem płyty o ironio jest łatwiej bo kasety nie mam jak przegrać..w tej chwili dysponuje tylko jedną kopią...a chyba Syriel była pierwsza jak pamietam...może więc pozycze Ci to demko to sobie przegrasz :P

A podobno jeszcze komuś miałeś to przegrywać i "tak, Tobie od razu też" - pamiętasz? :twisted: Eh.... Zapraszam Cie... Kiedy chcesz.... I Ty dobrze o tym wiesz ;)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 27 maja 2003, 2:34

Justysia pisze:A podobno jeszcze komuś miałeś to przegrywać i "tak, Tobie od razu też" - pamiętasz? :twisted: Eh.... color]

no ok...dałem dupy :wink: wszystkoprzez to ze qmpela posiadajaca odpowiedni sprzęt działa nie zawsze po mojej mysli...ale tak to juz bywa...

Justysia pisze:[color=olive]Zapraszam Cie... Kiedy chcesz.... I Ty dobrze o tym wiesz ;)

hmmm teoretycznie.... ale ja lubie byc zapraszany na konkretną date tudzież godzine :P :wink: bo na takich "zawsze jestes zaproszony" juz sie nie raz przejechałem :P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Jasiek170

Postautor: Jasiek170 » 27 maja 2003, 2:38

Linkin Park, Guano Apes, Moonlight, Delight...... :twisted:
....Darling Only You
Are The Light Amoung
THE DARK!!!.......
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 27 maja 2003, 2:40

A ja sobie teraz własnie słucham Black Sabbath "Sabbath Bloody Sabbath" a zaraz potem posłucham sobie "Black Sabbath". Kto nie zna tego zespołu niech sie wstydzi ;) :P
Martynka

Postautor: Martynka » 27 maja 2003, 2:48

U mnie "Kochana" - K. Nosowka i R.Przemyk...
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 27 maja 2003, 5:56

Rhapsody jest rzeczywiscie cool-o czym doswiadczyl mi Jesoos na zlocie u niego :wink: A co ja ostatnio slucham hmmm w sumie nic bo nie ma zadnego nic interesujacego-jedynie podobaja mi sie niektore nowe przeboje techno ale wiem ze tego wy nie lubieć hehe .
A wlasnie podoba mi sie nowa piosenka Rozynka czy tam Rodzynka-"Silacz"-macie ja moze ktos???? Bo kurcze na Kazie i Imeshu jej ni ma :( Jak macie to baaaardzo prosze wyslijcie ja na iwanek18@wp.pl :D
Aha jeszcze tak znowu z innej beczki-kilka dni temu byl koncert Flinty na rynku w Katowicach-dowiedzialem sie o tym dzien po :( Kumpel mi powiedzial ze po koncercie se z nia gadal....Tym bardziej zaluje .... :?
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 27 maja 2003, 22:37

A włąsnie kto z was wyczekuje nowej Metallicy ?? Zapowiada sie naprawde rewelacyjna płytka, wogle Metallica bardzo sie zmieniłą... jak czytałem jakies relacje z koncertów to w setliscie z 4 koncerów tylko na jendym zagrao uytwór z Load, reszta głownie z starych płyt do "...And Justice For All" i wogóle opinie ludzi kótrzy słyszeli nowy album zapowiadają wielki powrót. Zobaczymy :)
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 28 maja 2003, 1:15

jesoos pisze:
Justysia pisze:[color=olive]A podobno jeszcze komuś miałeś to przegrywać i "tak, Tobie od razu też" - pamiętasz? :twisted: Eh.... color]

no ok...dałem dupy :wink: wszystkoprzez to ze qmpela posiadajaca odpowiedni sprzęt działa nie zawsze po mojej mysli...ale tak to juz bywa...

A wiec tak... grrrr :evil: ... mojego demka już nie będzie...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 28 maja 2003, 1:22

Ja czekam z ciekawością... na cgm mozna podobno cały teledysk zobaczyć... ciekawa jestem, tym bardziej, że mają zmieniony troszkę skład...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 28 maja 2003, 1:28

No ja juz widziałem nowy klip StAnger i to połaczenie troszke wolnego w refrenie, ale jest pare naprawde ostrych momentów... i jak gdzies czytalem na płycie dominują włąsnie takie ostre momenty... no i jak na razie z tego co czytalem nowy basista sprawdza sie bardzo dobrze na koncertach , w koncu słabi basisci nie grali by u Ozziego :)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 28 maja 2003, 2:08

Syriel pisze:A wiec tak... grrrr :evil: ... mojego demka już nie będzie...

A gdzie takie rewelacje wyczytałaś? powiedziałbym że wręcz odwrotnie.... Tobie obiecałem pierwszej o ile mnie pamięć nie myli -to po pierwsze...po drugie Daga mieszka bliżej więc nawet jakby cos to mogę jej porzyczyć albo podrzucic przy okazkji....i w końcu po trzecie: o ile mi wiadomo Daga ma bliższe kontakty z zepołem więc naprawde nie rozumiem jak to sie stało że demka do tej pory nie ma...... :twisted:
It's the only way.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 28 maja 2003, 2:33

Też się interesuję St. Anger'em....ale szczerze powiedziawszy nie mamk pojęcia czego sie po nich spodziewać...wyczytałem w TR że kawałki mają byc dużo dłuższe...to jedyne co wiem na ten temat.... pozatym po wyczynach chłopców z ostatnich 2 chyba lat i ostatnim experymencie muzycznym bardzo się boję co z tego wyjdzie.... ale w najgorszym razie mozna tego poprostu nie kupowac :P mam nadzieję że tak xle nie będzie....

i ten LimpBizkit i LinkinPark na trasie....'na szczęście' nie w polsce...może do polski póxniej zawitają....

a basista też całkiem sympatyczny...i włoski ma odpowiedniej długości..... :twisted:
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 28 maja 2003, 2:38

Ale wiesz co mnie najbardziej zszkowoało ze na ostatnich koncertach, w sumie 4 zagrali tylko jedne kałek z ReLoad, zadnego z Load, chyba z czarnego tez było niewiele, głownie stare płyty, dla mnie szok :D
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 28 maja 2003, 3:36

jesoos, ale wyobraź sobie, że Adam też nie ma dema ;)

Wróć do „Różne czyli Inne”