I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 03 wrz 2007, 11:08

Z.U.-Oliwia pisze:Niestety widziałam to, jaka tragedia.. i Silski tam śpiewał :| :roll:

Ja tam jestem starym wielkim fanem Big Brothera i fajnie było znowu zobaczyć ten program :) Silski fajnie, ale z playbacku ;)
Prowadzący nie przypadli mi do gustu, uczestnicy też. Pierwsza edycja osiągnęła taki sukces, bo był tam przekrój przez całe społeczeństwo - ludzie ładni, brzydcy, szczupli, grubsi, młodzi, starzy itd. Natomiast tutaj dają samych "pięknych" 20-latków ;)
I dlatego to przypomina bardziej Polsatowskie reality niż tvn-owskie ;) Poza tym oczywiście wszystko dzieje się we Wrocławiu ;P
Ale jest duży plus - programu nie prowadzi Krzysztof Ibisz \m/
Chyba będę oglądał ten program jak będę miał czas i napiszę za kilka dni jakie mam wrażenia ;P
Ale już wczoraj "straszny" Wielki Brat podjął przerażającą decyzję o nie wpuszczeniu kolejnych uczestników \m/ Normalnie, aż spadłem z krzesła z przerażenia ;D

A strona Ani też mi nie działa ;)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Błażej
Kontaktowanie:

Postautor: Błażej » 03 wrz 2007, 12:19

Nemo pisze:Natomiast w międzynarodowym konkursie moi faworyci to kapela ze Stanów Zjednoczonych z taką znaną piosenkę, ale nie pamiętam ani nazwy kapeli, ani piosenki ;P

Zespół- The Cloud Room
Piosenka- 'Hey now now' z jakiejś reklamy, chyba Coca Coli xD
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 04 wrz 2007, 20:45

Nowy album Happysad średnio mi się podoba.
Piosenki jakieś takie nijakie, nie ma nic co by zatrzymało przy tej płycie, co by zachwyciło ;) Brakuje czegoś w stylu młodej zielarki ;P Słabe teksty, muzyka przewidywalna ;)

Najlepsza piosenka "Długa droga w dół" ;)
Mogą być: "Milowy las", "Jałowiec", "Taka historia" (brzmi jak Hey ;D) i "Ludzie chcą usłyszeć wieści złe".
Reszta średnia, albo słaba ;)

Teraz wsłuchuję się w nowy album Iry i mam jeszcze bardziej negatywne wrażenia niż po pierwszym przesłuchaniu Happysad ;)

EDIT -

Cichopek i Hakiel tuż za podium :wink:
http://www.film.wp.pl/idGallery,2289,id ... caid=1467c

Wulgarna Doda :twisted:
http://muzyka.wp.pl/id,44132,size,2,gal ... 929109.916

-

-

Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 07 wrz 2007, 20:00

Doda miała wypadek.
http://muzyka.wp.pl/id,44447,size,2,gal ... 186465.337

5 lat więzienia grozi wokaliście Lady Pank ;)
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... 186461.778

Magiczne łzy Britney Spears ;)
http://muzyka.wp.pl/g,0,id,32377,w,ps,n ... 187914.187

A jeśli kogoś to interesuje to tu można posłuchać nowego singla Britney:
http://pl.youtube.com/watch?v=E-UUkxe3524

-

-

Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 07 wrz 2007, 23:33

Ja dziś poł wieczora spędziłam czytając forum Dody. Zaglądam tam od czasu do czasu, ale takiej afery to nie widziałam nigdy :shock: Zawsze większość ślepo ją wychwalała kompletnie bez obiektywizmu. A od paru dni wszyscy strasznie na nią zaczeli nalatywać. Teraz już trochę osób wymięka, ale dość ostro było. Poszło o to, że Doda cały czas mówiła jaka ta płyta jest osobista i w ogóle jej. A co się okazało? Że przynajmniej 3 piosenki są z publishingu, czyli banku piosenek i wykonuje je już ktoś inny. Szkoda, że są one zrobione dokładnie tak samo. Sama Doda dolała oliwy do ognia stwierdzając, że leje na to co myślą jej fajni teraz :wink: No nieładnie.
Dla zainteresowanych:
http://pl.youtube.com/watch?v=-CKb2ZKcQZQ Emma Varg - "Cannonball" vel Doda - "Prowokacja"

http://trig.com/emmavarg/media/song/164 Emma Varg - "Shooting Star" vel Doda "Ćma"

http://pl.youtube.com/watch?v=EZTfueCM9Rw Miz - "Circles" vel Doda "To jest To"
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 08 wrz 2007, 11:51

Forum Dody mogą czytać tylko osoby zalogowane, więc pewnie większość z Was nie wie co tam się dzieje ;P Więc wkleję kilka postów, najważniejszy jest post Dody, która tak odpowiedziała na ataki forumowiczów, że ich oszukała, że mówiła, że na płycie będą jej osobiste piosenki itd., a są tam kawałki z publishingu. Oto jej post:

"powiem wam szczerze,bez lizania dupy.co wy ku* *pier*?takie z was madrale za klawiatura?znawcy muzyki?pokrzywdzone biedulki??zla doda oklamala fanow!!!zrobila w ch*??leje na to co teraz pomyslicie!mozecie sie obrazac,am to w dupie po tym co przeczytalam..rzeczywiscie,o ja niedobra moglam szukac do usranej smierci dobrych kompozycji z polski,a moze powinnam poprosic tomexa,ktory olal nasz zespol ,zeby zkleil kilka znanych przebojow w super utwor??????????och...jaka to bylaby cudowna,niepowtarzalna i jedyna plyta dody...ale za 2lata moze 3..tego byscie chcieli??sprobujcie czasem znalezc sie w mojej sytuacji i zamiast zacietrzezwiac sie w swoich ch* teoriach wysilcie mozgi i pomyslcie.publishing to bank piosenek,z ktorego korzysta zarowno edyta gorniak jak i brian adams! i co?i gowno... "antidotum" kasi kowalskiej ukazalo sie w 3 roznych krajach.i co?gowno..moje piosenki lubert sprzedawal i sprzedaje gdyz rowniez znajduja sie w banku piosenek z ktorego skorzystala eva farna..i co??i trzeci raz gowno!!!!!!!!!!!!!nie jes to zadne przestepstwo,obciach ani kradziez.wbijcie sobie w glowki publishing nie ma nic wspolnego z PLAGIATEM ani COVEREM.zamiast obrazac mnie drodzy "fani" jaka to niewiarygodna jestem zastanowcie sia kilka razy.wszystko co napisalam teraz i wczesniej jest szczere i prawdziwe,a moja plyta D.B jest zajebista i do bolu osobita za rowno pod wzgedem muzycznym jak i tekstowym.nie da sie tego czytac,*pier* czasem jak "pudle"...ogarnijcie sie:)"

A oto kilka kolejnych postów "jej fanów" :

"Jest mi glupio, ze jako 18letni chlopak bieglem na pociag z samego rana, wyjebalem 100zl na taksowke i zdzieralem sobie buty aby miec Diamond Bitch juz pierwszego dnia - jak najszybciej. Jest mi wstyd, ze tak dlugo bronilem Cie przed moimi przyjaciolmi. Slyszac zle slowa na Twoj temat klocilem sie z nimi setki razy. Zawsze stalem za Toba murem! ( Nawet gdy *pier* popeline pt. Ficca ) Wystawialem sie na posmiewisko broniac cie w rockowym srodowisku. W zamian za to, Ty na mnie lejesz. Jest mi glupio Doda, wstydze sie teraz, ze tak bardzo dalem sie oszukac. Kasa odjebala ci do glowy.
Boze, jest mi tak przykro, ze nie moge tego opisac."

"gorzej jak Twoi fani zaczna ''lac'' na Ciebie :/ ..zdecydownie nie takiej odpowiedzi po Dodzie sie spodziewalam tym bardziej do ludzi ktorzy jej tak bronia,kupuja plyty,robia wszystko jakby nie patrzec dla swojego idola"

"Doda pokazała gdzie nas ma, a ten jej post jest absolutnym przegięciem. Ale w sumie po co jej teraz fani - ma "miłość, pieniądze i sławę"."

"Do mnie tez nie dochodzi i nie dojdzie. Nikomu o nim nie powiem bo sie wstydze.
Ja DZISIAJ zrobilem oficjalne pozegnanie z Doda. Nie mam juz jej plakatu ani zdjecia w ramce. Przy pierwszym podpisywaniu plyt w moich okolicach oddam Dodzie Diamond Bitch. Niech se JA W DUPE WSADZI."

"pani Dodo, nie zapomnij, że to tylko dzięki nam masz tą swoją platynową płytę i to dzięki nam mogłaś zdobyć diament. Nie życzę ci już diamentu, no bo na niego nie zasługujesz. Zastanawiam się, czy nie zrobić tak jak mourner [wybacz, jeśli źle napisałem twój nick], mianowicie oddać płytę i wyrzucić plakaty. "

"co mi po tym, że latałem po całej Bydgoszczy w poszukiwaniu Empiku w poszukiwaniu płyty, na którą kasę zbierałem miesiąc, skoro moja własna idolka ma mnie w dupie?"

"Mi brak słów...
Chamstwo itd. To nie jest Doda z przed kilku lat. Bardzo dużo straciła w moich oczach, tak ostrymi słowami kierowanymi w sumie do Nas.
Teraz zwisa mi to i powiewa co zrobi, jak się dalej zachowa... Jest nikim jeśli sądzi, że może tak po prostu wszystkich obrażać. "

"Doda swoja wypowiedzią stałaś się dla mnie żałosna no sory ale jak szanujący się artysta może powiedzieć że ma w dupie fanów. Kiedyś stałem za tobą murem a teraz tracę nadzieje kasa cię strasznie zmieniła i nie rób nas w ch* że nie zależy ci na kasie bo tak nie jest!"

;)

-

-

Awatar użytkownika
pama63

Postautor: pama63 » 08 wrz 2007, 12:21

:shock: no niepowiem zatkalo mnie na maxa. jak juz sie od niej fani odwroca to po wielkiej slawie dody... hmmm.. czy ona nie mysli... :twisted:
gg: 3908874 :)
Awatar użytkownika
Błażej
Kontaktowanie:

Postautor: Błażej » 08 wrz 2007, 13:20

'dodomania' sie niedługo może skończyć :D:D
Awatar użytkownika
moniczka-s14
Członek FFC

Postautor: moniczka-s14 » 08 wrz 2007, 13:56

Jakoś nie jestem specjalnie zaskoczona ;) Doda od zawsze sprawiała wrażenie, że ma wszystkich i wszystko w czterech literach, a teraz po prostu to pokazuje. W ogóle nie rozumiem jej myślenia i jak można powiedzieć do fanów "że się na nich leje i ma się ich w dupie" :roll: Niedługo Doda chyba sama będzie swoje płyty kupować.
Tennessee Williams napisał:
’’Kiedy tak wielu ludzi jest samotnych,
byłoby niewybaczalnym egoizmem,
być samotnym samotnie”
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 08 wrz 2007, 18:38

Osiągnęła platynę za album, o tym marzyła, więc teraz jak już ją ma, wydaje Jej się, że może tak powiedzieć...
Szkoda mi Jej, naprawdę. Mnie ta OSOBISTA płyta wogóle nie powaliła....wręcz przeciwnie, może 2 utwory znalazłabym dla siebie, wszystko.
Co kasa robi z mózgu....
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 08 wrz 2007, 21:18

Małgorzata pisze:Osiągnęła platynę za album, o tym marzyła, więc teraz jak już ją ma, wydaje Jej się, że może tak powiedzieć...

Nieprawda ;) Ona marzy o płycie diamentowej, w końcu Diamond Bitch. Gdzieś chyba nawet mówiła, że wydaje jej się, że to osiągnie (jak na razie w Polsce udało się to chyba tylko płycie "ad.4" Ich Troje, ale mogę się mylić). Chyba jednak tym postem zaprzepaściła szansę na to, chociaż kto wie...
Doda napisze teraz wzruszającą piosenkę, jak to Bóg dał jej kolejną szansę i wyszła cało z wypadku i 13-letnie fanki padną na kolana...

A co do tej całej afery, to z jednej strony rację mają fani, bo jeśli Doda mówi, że to będzie najbardziej jej osobista płyta itd., to niech tak będzie w rzeczywistości. Powinna chociaż wspomnieć o tym, że korzystała z publishingu. Nie widziałem wkładki do Diamond Bitch, ale raczej wątpię, żeby ten "zabieg" został zatajony. Przecież w środku muszą być napisani prawdziwi kompozytorzy i jeśli tego nie ma, to chyba grozi to jakąś odpowiedzialnością karną?
Patrząc jednak z drugiej strony, prawdziwy fan nie patrzy tylko na zdjęcia Dody z gołą dupą w płycie, ale czyta to co jest napisane w środku. Więc Doda ma też rację, że się denerwuje. Przecież to nie jest żaden grzech korzystać z publishingu, robią to największe gwiazdy muzyki w Polsce i nie tylko. Jest tylko jedno ALE - można to napisać delikatniej ;] Gdyby Doda to samo napisała łagodnymi słowami, to nie byłoby całej afery, ale emocje ją poniosły;)
W każdym razie ja jestem przeciwnikiem korzystania z publishingu i mam nadzieję, że Łzy nigdy po to nie sięgną. Lepsza ch**owa piosenka, ale własna, niż zajebista, ale taka, którą wykonuje na świecie jeszcze 10 osób ;]

I jak ktoś też pisał na forum Dody, ja polubiłem ten zespół za muzykę, a nie za dupę wokalistki. Ale moje "lubienie" jest już coraz mniejsze. W zasadzie skończyło się po drugiej płycie, skończyło się z Virgin (Doda, Lubert, Najman, Posejdon i teksty Orthodox). Potem już pojedyncze piosenki są ok ;)

Aha, i najważniejsza sprawa - nie można mówić, że się leje na fanów (można tak myśleć, ale nigdy mówić), bo to dzięki fanom Doda jest teraz tym kim jest.

Ale się rozpisałem :P

-

-

Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 09 wrz 2007, 12:17

Niestety, nie sadze, zeby sława Dody sie skończyła. Dużo fanów lubi ją za ten właśnie ,,ostry język". A co do publishingu, to Doda zawsze utrzymywała, ze to ona napisała wszyskie tekst do ,,Diamond Bitch", więc uwazam, że się zachowała nie fair.
gg: 1604953
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 09 wrz 2007, 14:03

Szczerze wątpię by dostała diamentową płytę za tak słabą płytę :lol:
Tylko tu teraz można byłoby polemizować, że nieważne jaka płyta byłaby, to Jej fani i tak ją kupią, no bo to przecież nowe "dziecko" Ich ulubionej idolki.
Gdyby jednak oceniano na podstawie zawartości płyty i gdybym to ja mogła być w jury (ale marzenie :lol: :twisted: ) to nie dałabym Jej nawet złotej płyty. Ta płyta kompletnie mi się nie podoba (czyżbym przeczuwała publishing wczesniej? 8) ).

Nemo - piosenki o kolejnej szansie nie napisze, bo już jedna jest ;)
Swoją drogą, piosenka "Szansa" nominowana jest na Vivie do jakiegoś tam konkursu nagród Vivy i podpisane jest VIRGIN. Jakby wygrała, ciekawa jestem jak się podzielą nagrodą z Tomkiem, bo przecież....razem już nie tworzą tego zespołu. Kolejna afera? :wink:
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 09 wrz 2007, 20:25

Ewcia163 pisze: A co do publishingu, to Doda zawsze utrzymywała, ze to ona napisała wszyskie tekst do ,,Diamond Bitch", więc uwazam, że się zachowała nie fair.

Doda napisała teksty na "Diamond Bitch" ;]

Małgorzata pisze: Swoją drogą, piosenka "Szansa" nominowana jest na Vivie do jakiegoś tam konkursu nagród Vivy i podpisane jest VIRGIN.

Bo to piosenka Virgin, a nie Dody ;)
A co do tej nagrody, to też jestem ciekawy, co to będzie ;P Pewnie Doda będzie chciała odebrać tę nagrodę, no ale Tomkowi ona należy się tak samo, albo może i bardziej, więc zobaczymy...

-

-

Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 09 wrz 2007, 22:35

Wiem, że to piosenka Virgin Nemo :wink: dlatego napisałam, że zastanawiam się jak to wypadnie, jeśli ta piosenka zwycięży..... :lol:

Wróć do „Różne czyli Inne”