I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 01 paź 2007, 15:49

nowa piosenka Tarji mi sie bardzo podoba. a nowej plyty nightwisha ani tarji nie mialam okazji slyszec ;) jakbys mial linki gdzie one sa albo wyslal na maila to bylabym wdzieczna :mrgreen:
ale poki co wole tarje, tak z sentymentu ;)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 01 paź 2007, 17:24

Oczywiscie.

Pamietalem o premierze

oczywiscie poszedlem i oczywiscie zanabylem 2cd limit box :P
drugi krazek to wersje instrumentalne, zaganiany jestem wlasnie ale jutro sie tym wszystkim zainteresuje.

ladnie to wyglada..
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 01 paź 2007, 19:11

jesoos pisze:Oczywiscie.

Pamietalem o premierze

ladnie to wyglada..

Premier jest wdzięczny :P
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 01 paź 2007, 22:04

Ja powiem tak.
Płyta Nightwisha podoba mi się. Jednak także podoba mi się nowa piosenka Tarji. Więc chyba rozsądzić będę mogła po przesłuchaniu obu płyt :wink:
A wraz z Damianem zastanawimy się, na razie w sferze planów, nad koncertem Nightwisha :wink:
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 02 paź 2007, 20:46

Cień Anioła pisze:jakbys mial linki gdzie one sa albo wyslal na maila to bylabym wdzieczna :mrgreen:

Jak coś, to odezwij się na gg :)

O nowej płycie Nightwish już pisałem w tym temacie wcześniej. Czytałem różne opinie w necie i są bardzo sprzeczne. Mnie się płyta bardzo podoba :)
A co do piosenki Tarji, to też bardzo mi się podoba, ale to na razie jedna piosenka, więc jeszcze nie wiem jaka będzie reszta, ale ta piosenka szybko wpada w ucho i jest fajna ;P Teledysk też. Za to nowy klip Nightwisha z tymi dziewczynami grającymi na instrumentach nie za bardzo mnie się podoba ;) Co innego "Amaranth" ;)
Na dzień dzisiejszy jednak, gdybym miał wybrać Nightwish lub Tarję, to wybieram Nightwish ;)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 05 paź 2007, 11:25

http://www.merlin.com.pl/frontend/brows ... 58553.html

Czyyli - Dzieciuff Squad już właściwie do kupienia za kilka dni :)
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 05 paź 2007, 22:29

Incydent w windzie - Doda vs. Grupa Operacyjna ;)
http://muzyka.wp.pl/id,46002,size,2,galeria.html
Raczej skłaniam się ku wersji Grupy Operacyjnej, niż Dody ;)

-

-

Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 06 paź 2007, 8:28

Cóż no, Grupa Operacyjna ma z Dodą na pieńku-zresztą chyba są pozwani w sądzie.
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
Błażej
Kontaktowanie:

Postautor: Błażej » 06 paź 2007, 14:22

Tak, chodzi bodajże o tekst piosenki "Podobne przypadki" Grupy Operacyjnej.
Mimo że nie słucham hip-hopu lubię ten utwór :)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 06 paź 2007, 16:49

1. Porownanie Tarjii do Anette. Obraz wygladal jak malowidlo olejne przedstawiajace wojownikow Rohanu podazajacych do boju a nad nimi gloria Tarjii zagrzewajaca ich do boju :P teraz glos Anette sytuuje ja w pozycji giermka niosacego zbroje za takim wojwnikiem. Powiedzialbym ze to nieszczescie dla Anette, bo moze nawet nie ma wcale takiego zlego glosu, ale na tle Tarjii jest po prostu niczym. Jest slaba i blada jesli o struny chodzi (wrednie powiem ze nadaje sie bardziej na rozkladowke niz do kapeli). i dziwie sie ze akurat na nia padlo, bo mysle ze znalezli by sto lepszych wokalistek w samej finii :P

i to w sumie najwazniejsza kwestia bo..

2. Album oprocz kwestii wokalnej nie jest niczym nowym (no ale w sumie fani Tolkien-metalu nie gustuja w jakis rewolucjach sie mi wydaje :) chorki i symfonie owszem bardzo ladne.. akle tylko i wylacznie fajne. nic nie powala, nie zachwyca. Wprowadzajacy 15? minutowy kawalek ktorym wszyscy sie tak zachwycaja mozna wg mnie z powodzeniem podzielic na 3 osobne tracki nie majace muzycznie wiele wspolnego ze soba. No niestety, jesli chodzi o epickie wzniosle cuda trudno mu konkurowac z imo genialnym Adulruna Rediviva Therion, z pierwszego polrocza (w ogole trudno mowic o konkurencji przy tym kawalku).
Przesluchanie calej plyty zajelo mi tydzien :P nic co by urzeklo, zapadlo w pamiec, zadnych zwrotow akcji, wznioslych momentow. Tylko radosne lupanie w gitary, bez czego nie bylo by zabawy na koncertach ;]
Wracam do Century Child jesli o N. chodzi.

dobrze ze Apocalyptica sie jednak postarala :)
It's the only way.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 06 paź 2007, 17:05

Według Billboard.com 20 listopada 2007 nakładem Universal Music Enterprises światło dzienne ujrzy DVD Nirvany zawierające akustyczny występ grupy z 18 listopada 1993, który miał miejsce w studiach MTV. Przypomnijmy, że 1 listopada 1994 ukazał się album "MTV Unplugged in New York". DVD, tak jak wydane już CD, zawierało będzie m.in. utwory "Something in the Way" i "Oh Me", których zabrakło w transmisji koncertu w MTV. Dodatkowo na krążku zobaczyć będzie można ujęcia zza sceny i próbę dźwiękową Nirvany.
(http://www.rockmetal.pl/wiesci.html?news_id=14529_Nirvana_bez_pradu_na_DVD)

LOL. ja tego szukalem w sklepach a nikt tego dvd jeszcze nie wydal ;>
It's the only way.
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 09 paź 2007, 11:05

http://muzyka.onet.pl/10174,1620269,newsy.html

Najgorsi tekściarze wszechczasów;)
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 09 paź 2007, 21:21

"Nie mogę już patrzeć na te żałosne oświadczenia i programy telewizyjne, w których ochoczo lansuje się Mieszek, wciskając Wam stek bzdur. Dziś całą prawdę o zajściu złożyłam jako doniesienie o przestępstwie gróźb i nietykalności cielesnej na policji. Mam już dosyć frajerstwa, zakłamania, a przede wszystkim bólu kręgosłupa, który doskwiera mi po tej bezsensownej szarpaninie. To prawda - czekałam przy windzie, aż oni podejdą. Jakby mogli postawiliby sobie namiot przy recepcji, aby tylko się ze mną nie spotkać... Ale ja jestem cierpliwa. W końcu jednak miałam okazję rozpocząć miłą pogawędke w sławnej windzie. Polegała ona na tym, że Mieszek z trzesącą się brodą zmieniał kolor twarzy na sinozielony, a jego wyszczekana odwaga uleciała razem z wielkim bąkiem strachu i zakłopotania. Generalnie sytuacja była żenująca. Lubię pewne rzeczy usłyszeć 'na własne uszy', więc ciekawa byłam co ma mi do powiedzenia. Tym bardziej, że na jego miejscu ucieszyłabym się z okazji, w której mogłabym konsekwentnie potwierdzić wypowiadane wcześniej słowa na temat danej osoby. Jednakże oprócz dukania pod mieszkowym nosem nic ciekawego nie usłyszałam. Natomiast jego kolega okazał się być mężczyzną z krwi i kości i zaczął swoją grubą, piękną buzią wykrzykiwać jakieś obelgi i bluzgi w stosunku do mojej osoby - jakby miał ADHD albo korzenie patologiczne. Szarpnął mnie mocno za rękę, na co moi "koledzy z Pruszkowa" :) wyprowadzili delikwentów z windy, abym mogła spokojnie z managerką pójść do swojego pokoju. Cipki zadzwoniły na policje, po czym gdy przyjechała zabarykadowały się w swoim pokoju. Nie ubliżając swojej płci - gorszych bab w życiu nie widziałam. Nienawidzę i gardzę ludźmi, którzy są takimi obłudymi tchórzami. Także moje kochane dziewczynki - korzystajcie ze swoich 5 minut, wymyślajcie coraz to nowsze historie o Waszych wstrząsach mózgu (z drugiej strony szkoda, że to brednie, bo może by się coś poprzestawiało w łepetynkach), nie podnoście natomiast nigdy więcej ręki na kobiete. A gdy przypadkiem traficie do pierdla, weźcie w zestawie szminke i wazelinke. Mówiłam ja - Doda z Pruszkowa. Dziś w południe "Grupie Po Nieudanej Operacji" założyłam sprawę karną. Żarty się skończyły..."

ze strony Dody ;)

-

-

Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 10 paź 2007, 0:23

Nowego Nightwisha przesłuchałam dopiero dziś.

Dla mnie muzycznie płyta jest jak najbardziej w standardzie Zespołu.Co więcej,podoba mi się.

Wokalnie natomiast to istna żenada w porównaniu z Tarją.Po całej płycie jestem zniechęcona i nie mam zamiaru wracać do tego albumu.
Giermek-zgadzam się z Jędrzejem.

Czekam na solowy longplay Tarji.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 10 paź 2007, 21:31

__daria__a pisze:
Wokalnie natomiast to istna żenada w porównaniu z Tarją.

Nie za ostre słowa? Wiadomo, że Tarja to była Tarja i nikt jej nie zastąpi, ale bez przesady ;> Mnie też po kilku pierwszych przesłuchaniach płyta się nie podobała, ale teraz podoba mi się bardzo i lubię jej słuchać ;)

Ale oczywiście z niecierpliwością czekam też na album Tarji, po nowym singlu wnioskuje, że to może być coś naprawdę dobrego ;)

-

-

Wróć do „Różne czyli Inne”