I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 02 lis 2007, 19:34

Z.U.-Oliwia pisze:I nie podoba mi się, że mam do czynienia w wieloma osobami stylizującymi się na Jej zachowaniem. Wstyd mi wtedy za moje pokolenie.

"ja ja nienawidze swoej gneraci
moja geneacj chora o rzemocy
mja generacja -przeklnstwo fryzjerow
speedy i tluste oczy
" ;))))
TY aprawde nie masz innych problmow? ;) kazdy sie zawsze do czegos-kogos upodabnia. mozna wrecz powiedziec ze cos takiego jak "wlasny styl" nie istnieje :P
Poza tym, wygrała z Nowską? Oj, oj :/ Na szczęście MTV to plastikowy, amerykański potwór, więc może i lepiej, że nie dostała.[/b]

Wy tak powaznie ze chcielibyscie zobazyc Noowska w MTV? kto niby mialby ja wybrac? dziewczny sluchajace Paris Hilton czy chlopcy ubierajacy si jak 50cent? prosze was, troche poczucia rzeczywistosci :P

juz pomijam ze Nosowska by na rzadne mjuzik awards nie pojchala. bo to chyba oczywiste :)

ps: niestety ten "plastikowy potwor" juz nie jest tylko ameryknski. o ile w ogole byl "tylko"
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 02 lis 2007, 21:52

Toteż właśnie pisałam Jędrzeju o baardzo niewielkim przedziale wiekowym osobników oglądających MTV.;)
Nie przywiązuję wagi do znaczenia tych nagród,bo takowe nie istnieje.

Co,do Dody to niekoniecznie musicie wrzucać osoby krytykujące osobę Doroty,czy Jej twórczość,bo działacie tak samo,jak adresaci Waszych zarzutów.Bo to "modne".

Mnie się dyskografia Virgin nie podoba,tak samo jak może nie podobać mi się np. KoRn i mam do tego prawo.Nie lubię samej Dody,nie podoba mi się Jej styl,prezencja,sposób bycia,pseudointeligencja i solowa twórczość.
Nie jest tak,że wszyscy krytykujący Dodę robią to dla zasady.Część mogła poznać Jej twórczość,obserwować promocję,być na koncercie i na podstawie realnych przesłanek wyrobić sobie zdanie na parę tematów związanych z Jej osobą.

:wink:

EDIT:
Tania pisze:Co robiła?

Darła się;)
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 02 lis 2007, 22:50

jesoos pisze:
ciacho pisze:pamiętam czasy

LOL jaki dzadzia ;)))

No co,pamiętam no :P To było EMA 1996,Metallica zagrała wtedy "Last Caress / So What" i zrobili małą demolke sceny.Nagrody prowadził wówczas Robie Williams.

jesoos pisze:
ciacho pisze:a sama ceromonia jest o kant dupy potłuc.Nie oglądam EMA od kilku ładnych lat.

nie prosciej naisac ze MTV ma teraz tyle wspolnego z muzka co radio maryja z naukami jezusa? ;)

W sumie to tutaj masz rację,ale chciałem tak "poetycko" :P
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 03 lis 2007, 10:52

jesoos pisze:
Z.U.-Oliwia pisze:I nie podoba mi się, że mam do czynienia w wieloma osobami stylizującymi się na Jej zachowanie. Wstyd mi wtedy za moje pokolenie.

"ja ja nienawidze swoej gneraci
moja geneacj chora o rzemocy
mja generacja -przeklnstwo fryzjerow
speedy i tluste oczy
" ;))))
TY aprawde nie masz innych problmow? ;) kazdy sie zawsze do czegos-kogos upodabnia. mozna wrecz powiedziec ze cos takiego jak "wlasny styl" nie istnieje :P

Nie zgadzam się, to raz, a dwa.. nie wiem co tutaj mają do rzeczy inne problemy? Uważasz, ze to mało ważne. A ja jednak jak widzę, że rzuca się w aktora w teatrze butelką, czuję wstyd, że być może kiedyś ktoś taki będzie mnie w czymś reprezentował.
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 03 lis 2007, 14:43

Tutaj zdjęcia z tej uroczystości:
http://muzyka.wp.pl/id,48409,size,2,gal ... 096200.195
Też tego nie oglądałem, a jeszcze kilka lat temu nie przegapiłem żadnej tego typu imprezy :wink:
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 03 lis 2007, 17:53

Z.U.-Oliwia pisze:
Asiuncia pisze:
mar-r pisze:Weźcie mi w końcu wytłumaczcie, czego Wy chcecie od Dody. Jest świetną wokalistką, muzykę tworzy dla ludzi tak samo jak Łzy. Ja Dorocie gratuluję z całego serca i życzę wielu nagród jeszcze.
A płytą Bimbo wiele osób na tym forum się zachwycało (do dziś lubię do niej wracać) i nie widzę powodu do opluwania kogoś "dla zasady".

Zgadzam się z Tobą Marku w stu procentach. Objeżdżanie Dody stało się "modne". Jak dla mnie to cudowne, że wygrała tą nagrodę. I na zdrowie.

Bzdura, ja Bimbo czasem posłucham, ale Jej teraźniejsza 'tFFórczość" to żenada, teksty rodem z pamiętnika nieszczęśliwe zakochanej 13-latki. Warunki głosowe ma, ale to wszystko.
I nie podoba mi się, że mam do czynienia w wieloma osobami stylizującymi się na Jej zachowaniem. Wstyd mi wtedy za moje pokolenie.
Poza tym, wygrała z Nowską? Oj, oj :/ Na szczęście MTV to plastikowy, amerykański potwór, więc może i lepiej, że nie dostała.

Współczuje Ci Twojego podejścia do życia. Nie dziwie się, że jesteś wiecznie smutna czy tam jakas zakompleksiona, skoro tak odbierasz świat :]
Nie odbieraj mojego posta jako wjazd na Ciebie. po prostu mnie rozśmieszyłaś ;] wstyd Ci za Twoje pokolenie? to ubierz się w mocher i uadawaj kobiecinę pokolenia poprzedniego.
Ostatnio zmieniony 03 lis 2007, 18:59 przez Asiuncia, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 03 lis 2007, 18:05

och. mi też nie odpowiada styl Dody czy Jej obecna twórczość. Dwóch pierwszych płyt czasem słuchałam, ale reszta to nie dla mnie. Czyli też jestem zakompleksiona etc ?
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 03 lis 2007, 18:06

Cień Anioła pisze:och. mi też nie odpowiada styl Dody czy Jej obecna twórczość. Dwóch pierwszych płyt czasem słuchałam, ale reszta to nie dla mnie. Czyli też jestem zakompleksiona etc ?

Nie wiem Kasiu, nie pisałam tego posta do Ciebie.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 03 lis 2007, 18:30

po prostu nie rozumiem, dlaczego jak komuś się nie podoba to co Doda robi, jest zakompleksiony ;)
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 03 lis 2007, 19:01

Cień pisze:po prostu nie rozumiem, dlaczego jak komuś się nie podoba to co Doda robi, jest zakompleksiony ;)

Asiuncia pisze:Współczuje Ci Twojego podejścia do życia. Nie dziwie się, że jesteś wiecznie smutna czy tam jakas zakompleksiona, skoro tak odbierasz świat :]
...Julia...
Członek FFC

Postautor: ...Julia... » 03 lis 2007, 19:09

tak tzn jak?

bo narazie zakompleksieni są Ci którzy nie uważają Dody za wartą wszelkich nagród.
.::kiedy przyjdzie dzień,że zawołasz mnie, to ja powiem mojej muzyce,ona popłynie też::.
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 03 lis 2007, 19:20

...Julia... pisze:

bo narazie zakompleksieni są Ci którzy nie uważają Dody za wartą wszelkich nagród.

taka na tym forum inteligencja, nadludzie. A żadne nie potrafi czytać ze zrozmieniem.
...Julia...
Członek FFC

Postautor: ...Julia... » 03 lis 2007, 19:38

bo z Twoich wypowiedzi właśnie to wynika.

może piszesz skrótami myślowymi, cholera wie.
.::kiedy przyjdzie dzień,że zawołasz mnie, to ja powiem mojej muzyce,ona popłynie też::.
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 03 lis 2007, 20:08

Buahahah Asiuncia no proszę Cię.. ja smutna i zakompleksiona? Widać, że nie wiesz o mnie nic. Szkoda mi czasu na taką gadkę. I prawda jest taka, że niczego nie wyjaśniłaś, żadnego argumentu nie przytoczyłaś.

Asiuncia pisze:
Cień Anioła pisze:och. mi też nie odpowiada styl Dody czy Jej obecna twórczość. Dwóch pierwszych płyt czasem słuchałam, ale reszta to nie dla mnie. Czyli też jestem zakompleksiona etc ?

Nie wiem Kasiu, nie pisałam tego posta do Ciebie.

Tzn. że tylko jak ja krytykuję Dodę, to jestem zakompleksiona etc. a reszta jest cacy? hahaha

Nie mówię, ze wstyd mi za całe pokolenie, tylko np. za to, że chłopak w moim wieku rzuca butelką w aktora w teatrze, że nie potrafią zachować sie w kinie na waznym filmie. I za Ciebie, że rzucasz się na mnie nic o mnie nie wiedząc, wyciągając irracjonalne wnioski i nie szanując mojego zdania.
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 03 lis 2007, 20:44

Z.U.-Oliwia pisze:I za Ciebie, że rzucasz się na mnie nic o mnie nie wiedząc, wyciągając irracjonalne wnioski i nie szanując mojego zdania.

nie rzucam się na Ciebie tylko się śmieje :)

Wróć do „Różne czyli Inne”