I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 03 lis 2007, 20:57

Z.U.-Oliwia pisze:[b]Buahahah Asiuncia no proszę Cię.. ja smutna i zakompleksiona? Widać, że nie wiesz o mnie nic.

Asi chyba chodziło o Twoje niektóre wypowiedzi.
Tzn. że tylko jak ja krytykuję Dodę, to jestem zakompleksiona etc. a reszta jest cacy? hahaha

Przecież nie tak napisała i nawet dla Kasi zacytowała fragment, na który należy zwrócić uwagę.

Nie mówię, ze wstyd mi za całe pokolenie, tylko np. za to, że chłopak w moim wieku rzuca butelką w aktora w teatrze, że nie potrafią zachować sie w kinie na waznym filmie.

I tak włąśnie dziwnie przeskoczyłaś od Dody na to, najpierw napisałaś, że wstyd Ci WTEDY za Twoje pokolenie, kiedy ktoś stylizuje się na Dodzie,a potem nagle ni stąd ni zowąd dodałaś o butelkach? To w końcu kiedy Ci wstyd? I co butelki mają do Dody?
Awatar użytkownika
pama63

Postautor: pama63 » 03 lis 2007, 21:27

Dagmara pisze:
Nie mówię, ze wstyd mi za całe pokolenie, tylko np. za to, że chłopak w moim wieku rzuca butelką w aktora w teatrze, że nie potrafią zachować sie w kinie na waznym filmie.

I tak włąśnie dziwnie przeskoczyłaś od Dody na to, najpierw napisałaś, że wstyd Ci WTEDY za Twoje pokolenie, kiedy ktoś stylizuje się na Dodzie,a potem nagle ni stąd ni zowąd dodałaś o butelkach? To w końcu kiedy Ci wstyd? I co butelki mają do Dody?

mysle ze Doda rowniez niepotrafi sie zachowac z w niektorych sytuacjach
a bardzo latwo jest brac przyklad z idolki i wielu ludzi tak robi
gg: 3908874 :)
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 03 lis 2007, 21:47

Dyskusja wchodzi na coraz ciekawsze tematy :).
Pama, nie zgodzę się z tym twierdzeniem. Zachowanie idola ma niewiele wspólnego z zachowaniem fana. Wiele kapel czy solistów ma opinie alkoholików, dewiantów, ćpunów. Nie wspomnę co w myśl tej teorii powinni wyczyniać fani Marylin Mansona :D
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
pama63

Postautor: pama63 » 03 lis 2007, 21:58

mar-r pisze:Dyskusja wchodzi na coraz ciekawsze tematy :).
Pama, nie zgodzę się z tym twierdzeniem. Zachowanie idola ma niewiele wspólnego z zachowaniem fana. Wiele kapel czy solistów ma opinie alkoholików, dewiantów, ćpunów. Nie wspomnę co w myśl tej teorii powinni wyczyniać fani Marylin Mansona :D

Nie mowie ze dotyczy to wszystkich ludzi.
Ale znam bardzo duuuuzo ludzi ktorzy zachowuja sie w podobny sposob jak Doda (taki modny styl: olewam wszysko jestem najlepsza :D) i wiele innych rzeczy :D:D
gg: 3908874 :)
...Julia...
Członek FFC

Postautor: ...Julia... » 03 lis 2007, 22:29

i o takim zachowianiu była mowa.
kto jest gwiazdą probramu? Ta Pani czy ten Pan? A teksty "weź się odwal" w TV publicznej są poniżej krytyki

a że głos ma dziewczyna dobry to już inna para kaloszy
.::kiedy przyjdzie dzień,że zawołasz mnie, to ja powiem mojej muzyce,ona popłynie też::.
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 03 lis 2007, 22:32

By Nietop:

"Proponuję taki wyrafinowany sposób : wmówić tym od zamachów na Polaków w Iraku, że Doda jest naszym wodzem i że bez Niej jesteśmy bezbronni i zginiemy jako naród.
"

Tak dla rozładowania atmosfery:P.
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 04 lis 2007, 11:16

pama63 pisze:
Dagmara pisze:

mysle ze Doda rowniez niepotrafi sie zachowac z w niektorych sytuacjach
a bardzo latwo jest brac przyklad z idolki i wielu ludzi tak robi

Dokładnie tak, po prostu nie jesteście zmuszeni do obracania się w gronie gimnazjalistów i licealistów.

Dagmara pisze:
Z.U.-Oliwia pisze:Buahahah Asiuncia no proszę Cię.. ja smutna i zakompleksiona? Widać, że nie wiesz o mnie nic.

Asi chyba chodziło o Twoje niektóre wypowiedzi.

Daga, ja jeszcze nie mam schizofrenii-nigdzie niczego takiego nie pisałam i nie można z żadnej wypowiedzi czegoś takiego wywnioskować.

Dziękuję, miłej niedzieli :)

PRZEPRASZAM, WYSŁAŁAM POSTA RAZ, ALE SŁYNNE BIAŁE OKIENKO ZROBIŁO SWOJE.
Ostatnio zmieniony 04 lis 2007, 11:19 przez Z.U.-Oliwia, łącznie zmieniany 2 razy.
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 04 lis 2007, 14:30

Z.U.-Oliwia pisze:Dokładnie tak, po prostu nie jesteście zmuszeni do obracania się w gronie gimnazjalistów i licealistów.

???
Nie rozumiem co to ma do tematu, a poza tym, to przecież Ty masz jakiś problem???Ze swoim pokoleniem.
Awatar użytkownika
moniczka-s14
Członek FFC

Postautor: moniczka-s14 » 04 lis 2007, 15:01

A ja rozumiem o co chodzi Oliwii i Pamie ;) Na ten przykład: byłam niedawno w teatrze na tragedii antycznej z klasą i oprócz nas były jeszcze jakieś dwie szkoły, licea. Siedzenie na tej sali z pewnością nie należało do przyjemnych rzeczy. Co chwila jakieś śmiech, bo chór się pojawił, aktor wyszedł na koturnach itd. Albo zabawa dzwonkami w telefonie podczas sztuki i ciągłe rozmowy, krzyczenie na cały teatr do aktora jesteś głupi itp. :roll: Jak to ma być kultura, to przepraszam, może ja przybyłam z prehistorii :roll:
Oczywiście nie można powiedzieć, że to wszystko wina Dody, bo tak przecież nie jest, ale moim zdaniem ona reprezentuje sobą niewiele więcej niż ta młodzież o której napisałam powyżej. Owszem, lubię jej niektóre kawałki, ale jej samej nie.
Tennessee Williams napisał:
’’Kiedy tak wielu ludzi jest samotnych,
byłoby niewybaczalnym egoizmem,
być samotnym samotnie”
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 04 lis 2007, 15:05

Dagmara pisze:
Z.U.-Oliwia pisze:Dokładnie tak, po prostu nie jesteście zmuszeni do obracania się w gronie gimnazjalistów i licealistów.

???
Nie rozumiem co to ma do tematu, a poza tym, to przecież Ty masz jakiś problem???Ze swoim pokoleniem.

I to ja nie czytam ze zrozumieniem?
Mnóstwo gimnazjalistów i liecealistów stylizuje się na Dode, stąd takie efekty w zachowaniu.
Nie mam żadnego problemu z moim pkoleniem, nie podoba mi się jedynie większości zachowanie, jest mi w wielu sytuacjach wstyd. KONIEC

Nie chce mi się tu dalej pisać. Jesli ktoś chce kontynuować dyskusję, to prosze prywatnie.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 04 lis 2007, 15:06

A ja nie widzę nic wspólnego z Dodą.
:roll:
U mnie w podstawówce też takie zachowania były, a Doda także wtedy jeszcze zabawiała w podstawówce, w gimnazjum zresztą też.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 04 lis 2007, 15:14

Z.U.-Oliwia pisze:I to ja nie czytam ze zrozumieniem?

No to po co mi piszesz, że nie jestem zmuszona zadawać się z gimnazjalistami i licealistami, skoro to nie ja mam coś do nich, tylko Ty?
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 04 lis 2007, 16:34

Dagmara pisze:

No to po co mi piszesz, że nie jestem zmuszona zadawać się z gimnazjalistami i licealistami, skoro to nie ja mam coś do nich, tylko Ty?

Bo nie widzisz połączenia ich zachowania i Dody. I pytałaś o związek z inną wypowiedzią.
Proszę moderatorów o usunięcie postów, bo już długo jest nie na temat, a rozmowę można kontynuować prywatnie.
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 04 lis 2007, 16:42

Z.U.-Oliwia pisze:
Dagmara pisze:

Bo nie widzisz połączenia ich zachowania i Dody. I pytałaś o związek z inną wypowiedzią.
Proszę moderatorów o usunięcie postów, bo już długo jest nie na temat, a rozmowę można kontynuować prywatnie.

Doda (ponoć) "głupio" zachowała się na EMA, więc na ten koszt gimnazjalista rzuci sobie butelką w aktora. Powodzenia :lol:
Masło maślane, zachowujecie się jak politycy. Piszesz coś, a w następnym poście mówisz, że wcale tego nie napisałaś po czym prosisz o usnięcie postów.

Śmiechu warte.
No ale cóż, jestem licealistką- tak więc jestem najcudowniejsza a wszystkich mam w dupie, przecież moją idolką jest Doda. wybaczcie mi ;]
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 04 lis 2007, 17:29

Asiuncia pisze:Doda (ponoć) "głupio" zachowała się na EMA, więc na ten koszt gimnazjalista rzuci sobie butelką w aktora. Powodzenia :lol:
Masło maślane, zachowujecie się jak politycy. Piszesz coś, a w następnym poście mówisz, że wcale tego nie napisałaś po czym prosisz o usnięcie postów.

Śmiechu warte.
No ale cóż, jestem licealistką- tak więc jestem najcudowniejsza a wszystkich mam w dupie, przecież moją idolką jest Doda. wybaczcie mi ;]

Szkoda, że nie umiesz tego wszystkiego poprzeć żadnym argumentem. Poza tym, prosze zanalizuj słowo: większość. Większość nie oznacza: wszyscy, więc niepotrzebnie bierzesz to do siebie.
Nie widzicie też społecznych powiązań w zachowaniu, psychice. Trudno.
Pozdrawiam

Wróć do „Różne czyli Inne”