I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 04 lis 2007, 19:32

Ja się mogę ewentualnie zgodzić, że Doda reprezentuje dzisiejsze postawy młodzieży. Z tym że robi to świadomie i z premedytacją. A nie odwrotnie. A Oliwio Ty ostatnio coś na mój temat pisałaś w temacie "Polityka", a sama zgrywasz właśnie buntownika, który gardzi tłuszczą (tym razem licealną a nie politycznie ukierunkowaną). Nieładnie tak trochę .....
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
klaudia_kl.

Postautor: klaudia_kl. » 04 lis 2007, 20:23

mar-r pisze:Ja się mogę ewentualnie zgodzić, że Doda reprezentuje dzisiejsze postawy młodzieży. Z tym że robi to świadomie i z premedytacją. A nie odwrotnie.

Zgadzam się z kolegą i uważam, że jest to przykra sprawa kiedy idolka zachowuje się tak jak się zachowuje wiedząc, iż jej fanki ([najczęściej z podstawowki i gimnazjum) biorą z niej przykład. . . :roll: i 'kopiują" jej zachowanie (cząsto bezczelne) oraz styl ubierania i bycia...
Popieram Oliwię, Pamę i Monikę, bo sama spotkalam się z chamskimi zachowaniami rówieśnikówi wielokrotnie, ale najbardziej zabolało mnie kiedy podczas zwiedzania obozu koncentracyjnego w Oświecimiu grupa gimnazjalistów dawała niesmaczne docinki i głupe komentarze na temat fotografii, a potem chichoty. Było mi wstyd... Całe wydarzenie było żalosne. Paniusie w makijażu, butki na obcasikach, komórki w ręce, a w głowie pstro :evil: Dopiero po interwencji naszej przewodnik, która pomogła koleżance po fachu niedającej sobie już rady grupa zaczeła zachowywać się jakoś normalnie.
Z drugiej jednak strony każdy ma prawo zachowywać się jak chce i nic mi do tego. Dody nie lubię od początku i mówiłam już o tym na forum, ale nie cierpię też na syndrom 'Pana Boga" i zmieniać jej ani innych nie zamierzam :wink: :D Oliwii oraz Pamie życzę dużo cierpliwosci i zdrowia :) Bądźcie sobą a bedzie dobrze :twisted:
Obrazek

"Oceniaj mnie! Niech jad strumieniami leje się!"
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 04 lis 2007, 20:24

Dagmara pisze:A ja nie widzę nic wspólnego z Dodą.
:roll:
U mnie w podstawówce też takie zachowania były, a Doda także wtedy jeszcze zabawiała w podstawówce, w gimnazjum zresztą też.

I tu się zgadzam.Kwestie zachowania w miejscach publicznych i inne poruszone tu sprawy to nie jest "wina" Dody,a kwestia wychowania w domu.
Ludzie się tak zachowywali,kiedy Doda sikała w majtki.
Może jedynie lansować publicznie pewne poglądy,styl bycia.Na pewno jednak nie kształci tego w młodych ludziach.
Awatar użytkownika
klaudia_kl.

Postautor: klaudia_kl. » 04 lis 2007, 20:37

Droga Dario nie moge się z Tobą do końca zgodzić, ponieważ obecnie w Polsce jest jak jest i żeby utrzymać rodzinę rodzice często pracują na dwie zmiany, a wracając sa tak padnięc, że myslą tylko o spaniu. Efektem tego jest niestety to, ze znaczny wplyw na wychowanie dzieci ma TV, internet albo gazety. A czego w tych mediach nie może zabraknać i jest tam tego pełno???
Chcąc nie chcac Doda ma taki charakter, że pragnie aby ludzie ja naśladowali, wychwalali, itp. A więc jednak ma jakiś wpływ na zachowanie mlodzieży, na szczeście nie wszyscy widzą w niej swoją idolke i autorytet. :twisted: :roll:
Obrazek

"Oceniaj mnie! Niech jad strumieniami leje się!"
Awatar użytkownika
pama63

Postautor: pama63 » 04 lis 2007, 20:40

W pewnym stopniu napewno wychowanie tez jest wazne. Ale wiadoma rzecza jest ze fani czesto staraja sie upodobnic do swoich idoli. A zachowanie Dody z pewnoscia nie pomaga wrecz przeciwnie.
gg: 3908874 :)
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 04 lis 2007, 20:41

A ja myślę,że ta dyskusja powinna się odbywać w innym temacie,bo rzecz dotyczy właśnie wychowania,a nie dokonań muzycznych Dody.

A argumenty,jakoby praca na dwie zmiany itp. miały usprawiedliwać niezajmowanie się dziećmi są dziwne.
Awatar użytkownika
moniczka-s14
Członek FFC

Postautor: moniczka-s14 » 04 lis 2007, 21:59

Radomski zespół Lilith ;) Grają fajną muzykę, uwaga, bo można się uzależnić :P

http://www.lilith.darknation.eu/lilith3.html

W dziale media można posłuchać kilku kawałków i ściągnąć teledyski.

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... /radomskie

http://an3ta.wrzuta.pl/audio/6iiNABb6mz/lilith_-_zemsta

http://pl.youtube.com/watch?v=XgB5tDPzgOQ

Zapraszam 22 listopada 2007 na koncert do Warszawy do klubu Hybrydy ;)
Ostatnio zmieniony 06 lis 2007, 15:35 przez moniczka-s14, łącznie zmieniany 2 razy.
Tennessee Williams napisał:
’’Kiedy tak wielu ludzi jest samotnych,
byłoby niewybaczalnym egoizmem,
być samotnym samotnie”
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 06 lis 2007, 10:01

Rozmowa z Dodą w Monachium ;)
http://muzyka.wp.pl/id,48494,size,2,gal ... 339662.521

EDIT - Wracają Spice Girls ;P I oczywiście trzeba zrobić coś kontrowersyjnego, żeby zwrócić na siebie uwagę ;)
http://muzyka.wp.pl/id,48625,size,2,gal ... 339702.053
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 06 lis 2007, 15:36

mar-r pisze:A Oliwio Ty ostatnio coś na mój temat pisałaś w temacie "Polityka", a sama zgrywasz właśnie buntownika, który gardzi tłuszczą (tym razem licealną a nie politycznie ukierunkowaną). Nieładnie tak trochę .....

Już Ci na gg napisałam jaka jest duża różnica między naszymi wypowiedziami, więc Twoje zarzuty są nieadekwatne i naiwne.

A co do tematu, to polecam nową płytę Tomka Makowieckiego "Ostatnie wspólne zdjęcie". Zaskoczył mnie, poszedł w klimaty muzyczne Ani Dąbrowskiej, która także gościnnie zaśpiewała w francuskojęzycznej piosence.
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 07 lis 2007, 20:50

Z.U.-Oliwia pisze:A co do tematu, to polecam nową płytę Tomka Makowieckiego "Ostatnie wspólne zdjęcie". Zaskoczył mnie, poszedł w klimaty muzyczne Ani Dąbrowskiej, która także gościnnie zaśpiewała we francuskojęzycznej piosence.

Czyli Makowiecki poszedł w bełkotliwe,mdłe i pseudo alternatywne pioseneczki,myśląc,że robi coś wartościowego,co ludzie nazwą "sztuką",a rzesza krytyków zachwyci się jego wyciem (tak jak Dąbrowską) i napiszą,że nagrał płytę,kóra jest muzycznym objawieniem i odkryciem roku.Jednym słowem oboje tworzą denne,popowe melodyjki pod hasłem "robię wielką szukę,jestem alternatywny i fajny".
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Emanuelnoire
Kontaktowanie:

Postautor: Emanuelnoire » 07 lis 2007, 22:09

Ciacho, a słyszałeś jego nową płytę?
Cosmic Love
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 07 lis 2007, 22:27

Kolejne nieszczęście roku :D.
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 08 lis 2007, 0:00

Emanuelnoire pisze:Ciacho, a słyszałeś jego nową płytę?

Obiła mi się o uszy :)
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
karusia
Członek FFC

Postautor: karusia » 08 lis 2007, 10:40

to przykre że muzyke Ani nazywasz "wyciem".I dlaczego płyte która "obiła sie Wam o uszy"już nazywacie nieszczęsciem roku?Bo ja np.mam zamiar sobie tą płyte kupić i to zrobie.Sam Makowiecki wypowiadał sie że żeby tą płyte zrozumieć trzeba ją usłyszeć w całości od począstku do końca.Uważam że Ania jest jedną z najlepszych polskich piosenkarek bo między Bogiem a prawdą w ostatnim czasie zrobiła lepsze przeboje niż mało który wokalista. To chore co czasami umiecie napisać...
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 08 lis 2007, 12:49

Karusia, Ciacho niech pisze co chce, to Jego zdanie :) Ty i ja jak widac mamy inne. On lubi np.: Irę, Harlem, Ty Makowieckiego i Dąbrowską.
Dla mnie akurat np.: IRA jest nudna i nie lubię głosu Gadowskiego. A teksty i muzyka Makowieckiego i Dąbrowskiej do mnie przemawiają i nie zgadzam się, że to bełkot :) Po prostu, różnica w upodobaniu gatunków muzycznych. Szkoda tylko, że piszesz tak Ciacho 'po obiciu się po uszy', bo w tej chwili Twoja recenzja nie jest rzetelna. I owszem, muzyka obu wokalistów jest wartościowa :) I jeśli pamięć mnie nie myli, to ani Tomek ani Ania nigdy nie twierdzili, że są alternatywni, więc myślę Ciacho, ze niepotrzebnie dorabiasz im takie hasła.

P.S. Teksty na ten krążek, oprócz Tomka, napisali Marek Jałowiecki (poeta, lider zespołów: Generał Stillwell, Delons, Ladislav) oraz Przemek Myszor (Myslovitz). Nad warstwą brzmieniową natomiast czuwają Daniel Bloom (Physical Love) oraz Tomek Bonarowski (producent m.in. Myslovitz, Lipnickiej & Portera).
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]

Wróć do „Różne czyli Inne”