I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 28 maja 2003, 15:13

jesoos pisze:
Syriel pisze:A wiec tak... grrrr :evil: ... mojego demka już nie będzie...

A gdzie takie rewelacje wyczytałaś? powiedziałbym że wręcz odwrotnie.... Tobie obiecałem pierwszej o ile mnie pamięć nie myli -to po pierwsze...po drugie Daga mieszka bliżej więc nawet jakby cos to mogę jej porzyczyć albo podrzucic przy okazkji....i w końcu po trzecie: o ile mi wiadomo Daga ma bliższe kontakty z zepołem więc naprawde nie rozumiem jak to sie stało że demka do tej pory nie ma...... :twisted:

No to siem ciesze... odbiorę demko w piątek... :)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 28 maja 2003, 17:09

Ja czekam na to Demo od stycznia i pewnie sobie poczekam jak dobrze pójdzie do kolejnego stycznia... albo maja... :evil: :P
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 28 maja 2003, 23:21

jesoos pisze:i ten LimpBizkit i LinkinPark na trasie....'na szczęście' nie w polsce...może do polski póxniej zawitają....

W Polsce koncert Metallicy w lutym w Katowicach, i juz tgeraz zbieram kase bo jade, musze byc na MEtallice... szcególnie ze wiem ze nowa płyuta bedzie genialna... cały czas slucham StAnger... cos rewelacyjnego... :D
Powiem tyle Metallica powróciłą w wielkim stylu, juz teraz moge to powiedziec :D
A fajnie by było jako support przed koncertem w polsce wystąpił zespoł KAT... tak jak w latach 80 kiedy Kat supportował Metallice na koncertach w Polsce :D

A Limpy I Linkiny to pomyłka na trasie z Metallicą te zespoły nie mają nic wspolnego z metalem, naweet z rockiem to hip-hop z gitarami... :/
Na trasie swiatowej teraz bardzo obok Metallicy pasował Slipknot albo Superjoint Ritual (jedyny zespol z kręgów new, któy mi sie podoba, bo moze dlatego ze grają bardzo brutalnie :D )
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 29 maja 2003, 0:01

Ghrave pisze:
A fajnie by było jako support przed koncertem w polsce wystąpił zespoł KAT... tak jak w latach 80 kiedy Kat supportował Metallice na koncertach w Polsce :D

Tak...ale lata 80 były jakby nie patrzeć 23 lata temu (ja to wiem najlepiej :twisted: ) i baaaardzo b ym się zdziwił jakby supportowało ich coś w tych klimatach... musza mieć coś co ścignie młodsza publiczność...musza nadążac za trendami....które podopbno im sie podobają....

Ghrave pisze:A Limpy I Linkiny to pomyłka na trasie z Metallicą te zespoły nie mają nic wspolnego z metalem, naweet z rockiem to hip-hop z gitarami... :/

Podpisuję się obiema rękami...
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 29 maja 2003, 0:04

jesoos pisze:
Ghrave pisze:

Tak...ale lata 80 były jakby nie patrzeć 23 lata temu (ja to wiem najlepiej :twisted: ) i baaaardzo b ym się zdziwił jakby supportowało ich coś w tych klimatach... musza mieć coś co ścignie młodsza publiczność...musza nadążac za trendami....które podopbno im sie podobają....

ALe ostatnia trasa reaktywowaneogo Kat w Polsce naprawde byla duzym sukcesme, naprawde frekfencija jak na Polksie standardy bya bardoz duza :)
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 29 maja 2003, 0:04

jesoos pisze:
Ghrave pisze:A Limpy I Linkiny to pomyłka na trasie z Metallicą te zespoły nie mają nic wspolnego z metalem, naweet z rockiem to hip-hop z gitarami... :/

Podpisuję się obiema rękami...

O jedna z nielicznych spraw w której sie zgadzamy ;) :D
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 29 maja 2003, 0:44

Ghrave pisze:
O jedna z nielicznych spraw w której sie zgadzamy ;) :D

hehe...pewnie znalazłoby sie jeszcze kilka :twisted:
(ps: juz widze jak nas opieprzaja za prowadzenie regularnego off'owego dialogu :twisted:
ps2 : ile ma Twój St. Anger? bo mój tylko 2 min z czymś.... :(
ps3 : gdzie znalazłes do niego teledysk..? ;) )
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 29 maja 2003, 2:20

Teledysk jest na cgm.pl cały :D
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 29 maja 2003, 3:07

Znaczy nie cały tylko ta wersja to TV bo cały wersja studyjna jeszcze dłuzsza jest... wogóle na necie szukałem juz nowego albumu w mp3 ale jak na razie jest niewiele tego i z tego co wiem mozna sciagnac cos co wpsiane ma STANger i Metallica ale Metallicą nie jest... np. kolega sciagnął jakis album nazwany Metallica StAnger a okazalo sie ze jakis gotyk :D
Tak wiec jak juz pisałem na cgm.pl jest cąły klip ale jakosc jest dosc słaba, ale za to fajnie słychac bebny :D

I tez jestem przekonany ze znalało by sie jeszcze wiele zgodnych opini na tematu muzyczne jak i pozamuzyczne ;) :)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 29 maja 2003, 14:55

wczoraj ściągnąłem st.Anger + Chains of Pain i Follow me....
zaskoczenie było porównywalne do tego które okazałem gdy usłyszałem w radiu że o. Rydzyk nie ma juz nic przeciwko UE.... pozytywne :twisted:

najpierw zaskoczyła mnie podwójna stopka....której Lars nie używał juz baaaaardzop dawno ;) później vokal .... vokal niezwykły...... zdawało się że miętalipa juz niżej upaść nie może i podąży śladem linkin park i podobnego szmelcu.....a okazało sie że...... zatoczyli pełne koło w muzyce ....i zaczęli grać.....Death.....
Co sie jeszcze wydarzy? :twisted:
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 29 maja 2003, 15:00

Jendo jest pewne Metallica powróciłą w chwale :D jeszcze tylko 10 dni a w moje rączki powinna wpasc swieza płytka... :D

Co do podwójnej stopki to nawet za "starych" czasów była zadko uzywana przez Larasa... chyba najwiecej jej bylo na "...And Justice For All" :)

Ale czy grają Death, chyba jedna Thrash, oczywiscie nie taki jak w larach 80tych, ale chyba znow grają Thrash :D
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 29 maja 2003, 16:46

Ghrave pisze:Co do podwójnej stopki to nawet za "starych" czasów była zadko uzywana przez Larasa... chyba najwiecej jej bylo na "...And Justice For All" :)

Ale czy grają Death, chyba jedna Thrash, oczywiscie nie taki jak w larach 80tych, ale chyba znow grają Thrash :D

I rzeczywiście St.Anger najbardziej przypomina brzmieniem i klimatem "Sprawiedliwość..." (nawiasem mówiąc wyraźnie widać że chłopcy wolą jednak wyciszony bas nie wybijający rytmu ale idący własna strroną...;) )
Nalepka Thrashu przywarła do nich na pierwszych trzech albumach...wydaje mi sie że juz na Justice troche odeszli od formy gatunku -zamiast szybkości -ciężar...i nie wiem dlaczego ale synonimem thrashu pozostaje dla mnie Slayer :wink:
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 29 maja 2003, 16:51

Hmmm Slayer, no w sumie to najbardziej znana kaple Thrashowa obok Metallicy i Anthrax... ale dla mnie na zawsze synonimem Thrashu pozostanie Kreator ;)
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 29 maja 2003, 16:55

A co do "...And Justice For All" to dla mnie najlepsza płytka Metallicy, klimat, brzmienie instrumentów... no i przedewszytskim same utwory sa genialne... no i zgadzam sie ze na "...And Justice..." juz nie ma tylu szybkich partii, wszytsko idzie bardziej na ciezar... i ogólnie "...And Justice For All" jest najbardzie pokąpilikowaną aranzacyjnie płytą zespołu co mi sie bardzo podoba...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 30 maja 2003, 14:45

Ghrave pisze:ogólnie "...And Justice For All" jest najbardzie pokąpilikowaną aranzacyjnie płytą zespołu co mi sie bardzo podoba...

Niom...na samym końcu jeden instrumental spokojny jak diabli i troche długawy a zaraz potem ślicznie szybka Dyers Eve..kocham ten utwór (chciałem go kiedyś puścic w Opolskim Highlanderze ale nie miałęm odwagi :wink: )
Ogólnie album strawny jak porządna porcja golonki...trzeba sie z nim osłuchać...później coraz bardziej się podoba :wink: a St.Anger brzmi jakby chcieli nagrać ta płytę jeszcze raz -szybciej :D
It's the only way.

Wróć do „Różne czyli Inne”