I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

...Julia...
Członek FFC

Postautor: ...Julia... » 14 lis 2007, 18:56

hmmmmmmmmmmmmmmm. . . zabijesz mnie jak Ci napiszę, że nie znam?
.::kiedy przyjdzie dzień,że zawołasz mnie, to ja powiem mojej muzyce,ona popłynie też::.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 14 lis 2007, 18:59

...Julia... pisze:zabijesz mnie jak Ci napiszę, że nie znam?

przeciez to oczywiste.
ze nie znasz :>

http://profile.myspace.com/anaalnathrakh

http://profile.myspace.com/dyinghumanity

http://www.myspace.com/thehowlingofgod

prosz.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
...Julia...
Członek FFC

Postautor: ...Julia... » 14 lis 2007, 19:02

o rany!

to jednak nie moje klimaty

ten Pan z anaal nathrakh chyba kogoś zabija jak "śpiewa", co?
.::kiedy przyjdzie dzień,że zawołasz mnie, to ja powiem mojej muzyce,ona popłynie też::.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 14 lis 2007, 19:07

...Julia... pisze:to jednak nie moje klimaty

przekonasz sie ;)

...Julia... pisze:ten Pan z anaal nathrakh chyba kogoś zabija jak "śpiewa", co?

etam zaraz zabija ;) drobiazgowa jestes ;)
It's the only way.
...Julia...
Członek FFC

Postautor: ...Julia... » 14 lis 2007, 19:10

już się przekonałam.

ale myślę, że Nemo będzie zachwycony.
Ostatnio zmieniony 14 lis 2007, 19:15 przez ...Julia..., łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 14 lis 2007, 19:12

Nemo jest przereklamowany.
;)

a ja bede naprawde szczesliwy jak dorwe, jakakolwiek droga, Autumn Tears "The Hallowing" :(
It's the only way.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 14 lis 2007, 20:56

Mam już nową Tarję ;D
Na razie słuchałem tylko 2 razy, pierwsze wrażenie - spodziewałem się czegoś lepszego. Drugie - w sumie nie jest źle.
Jednak wolę nowego Nightwisha niż Tarję, ale kilka kawałków zasługuje na uwagę ;P
Jedynie pod względem wokalnym Tarja wypada lepiej niż Nightwish, ale to jest oczywiste i nie podlega żadnym dyskusjom.

Co do propozycji Jesoosa (:P), to spodobał mi się ANAAL NATHRAKH, pozostałe dwa mniej, a tego analu (:P) może nawet poszukam więcej w necie ;P
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 16 lis 2007, 16:37

Nemo pisze:Jednak wolę nowego Nightwisha niż Tarję, ale kilka kawałków zasługuje na uwagę ;P
Jedynie pod względem wokalnym Tarja wypada lepiej niż Nightwish, ale to jest oczywiste i nie podlega żadnym dyskusjom.

ja sie zastanawiam czy ktos w tym roq mogl nagrac gorszy album od nightwish ;] przesluchalem moze trzy razy -NIC tam nie ma ;P oprocz pierwszego kawalka ktory dobitine pokazuje ze Holopainen spelnial by sie calkowicie komponujac muzyke filmowa ;) poza utworem nr 3 (bardzo chwytliwy refren ;) reszta -zwlaszcza na instrumentalnej wersji!- pokazuje jak bardzo to wszystko jest bez wyrazu.
Tarja z materialu na stronie czaruje... chwilowo, poza glosem instrumenty brzmia jakos tak bardzo sztucznie.. tam w ogole muzycy graja czy komputer? ;]

Co do propozycji Jesoosa , to spodobał mi się ANAAL NATHRAKH, pozostałe dwa mniej, a tego analu może nawet poszukam więcej w necie ;P

alez ja niczego nie proponowalem ;P ;)
szukaj szukaj. obadaj tez Ted Maul na
http://profile.myspace.com/index.cfm?fu ... d=30608761
to Cie powinno jeszcze bardziej.. ;) zwlaszcza drugi kawalek jest pycha :>
It's the only way.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 16 lis 2007, 20:00

jesoos pisze:ja sie zastanawiam czy ktos w tym roq mogl nagrac gorszy album od nightwish ;] :>

Oj, pierd***sz ;P
Mnie się ta płyta podoba ;)

A co do albumu Tarji, to ta płyta także mnie się podoba. Może za dużo spokojnych kawałków, ale piękne melodie w nich, wynagradzają ten spokój ;P
Mój nr 1 to "Die Alive" - żywcem wyciągnięta z Nightwisha ;)
Poza tym na uwagę zasługuje kawałek "Boy And The Ghost", fajnie się rozwija ;P
Inne ciekawe kawałki to "My Little Phoenix", "Ciarans Well" i "Sing For Me".
Przeróbka "Poison" też fajnie wyszła ;P
Czasami wydaje się, że to Nightwish ;P Podoba mi się, że są chóry i orkiestrowy klimat ;P
Na pewno płyta warta uwagi ;)

Jesoos, wolę to poprzednie z analem niż to ;P Ale też nie jest złe, kojarzy mi się z "Six Feet Under" - oni mieli taki fajny kawałek "The Day The Dead Walked" \m/

-

-

Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 18 lis 2007, 12:00

jesoos napisał:
ja sie zastanawiam czy ktos w tym roq mogl nagrac gorszy album od nightwish ;] :>

ja wiem ja wiem wybierz mnie wybierz mnie.

Najgorszy album tego roku wydał zespół Hey. Takiej porażki ze świecą szukać. Profanacja zgroza i totalne nieporozumienie.
Zazdrość mdła, Teksański w wersji country, reszta nie do strawienia.

Gratuluję sobie że nie idę na koncert, chociaż mogę.
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 18 lis 2007, 12:40

A mnie się bardzo,ale to bardzo podoba ten album.
Właśnie z powodu zmian w aranżacji.I właśnie Teksański mnie bardzo pozytywnie zaskoczył,bo trzeba było wiele odwagi,żeby to ruszyć.Uważam,że się udało.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 18 lis 2007, 21:30

Ja też już posłuchałem Heya i się wypowiem ;P
Nie oceniam tej płyty ani tak negatywnie jak Marek, ani tak pozytywnie jak Daria.
Płyta ok :)
W TV nie było wszystkiego ;P Płyta jest ciut dłuższa (1,11) niż to co pokazało MTV. Tak więc kilka piosenek (jakoś 3) można na płycie usłyszeć zupełnie premierowo, w sumie nie dziwie się, że nie puścili ich w TV, bo te kawałki akurat nie są jakieś nadzwyczajne ;P
Najbardziej podobają mi się akustyczne aranżacje piosenek: "Fate", "Dreams", "Ho", "Angelene" (ze względu na Chylińską oczywiście, czekam i czekam na jej nowy album, a tu nic, mam nadzieję, że w końcu coś wyda ;P) i [sic!] (chyba najlepszy kawałek na płycie, więc nie dziwie się, że on ją promuje ;P).
"Mimo wszystko" brzmi prawie identycznie jak wersja właściwa ;P
Chyba największe kontrowersje budzą dwa ostatnie kawałki - "Zazdrość" (w wersji Las Ketchup + Jennifer Lopez) i Teksański (country). Obie średnio mi się podobają. Tak dla odmiany fajnie jest ich posłuchać, ale jednorazowo; nie na dłuższą metę ;P
Podsumowując, płyta, jako zjawisko, jako taki prezent, "coś innego" jest fajna i ciekawa, ale ja wolę Hey elektryczny, tak jak wszystko inne elektryczne (łącznie ze Łzami ;P).

Marek, na koncercie nie będą grać raczej akustyków, bo zbyt wielu muzyków towarzyszyło im na tym koncercie i raczej nie jeżdżą z nimi po Polsce, poza tym ta trasa ma inny charakter ;P

Jeszcze napiszę coś o Tarji, już po raz trzeci ;P
Nadal jestem pod wrażeniem płyty, z dnia na dzień coraz większym ;)
Największe apogeum świetności tej płyty ( ;P ) znajduje się między 8, a 10 kawałkiem (nawet można podciągnąć nr 7 ;P), czyli "Die Alive", "Boy And The Ghost" i "Sing For Me" oraz ewentualnie ta 7 ("My Little Phoenix) ;)
Najbardziej komercyjny i przebojowy jest kawałek "Poison", ten cover może być hitem, jest bardzo radiowy i szybko wpada w ucho, rzuca się w pamięć po pierwszym przesłuchaniu bardzo ;)
I jeszcze wspomnę o najostrzejszym kawałku "Ciarans Well" - ma zajebisty początek i w ogóle mocny kawałek \m/
Dobra, starczy ;P

-

-

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 19 lis 2007, 23:18

Właśnie przed chwilą w "Teraz my" wystąpiła Doda... Hmm nie wiem czy śpiewała na żywo, czy nie, ale jeśli to playback, to tym gorzej - głosik coś już nie bardzo... :?
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 19 lis 2007, 23:27

Właśnie też to widziałem ;D Nawet nie było info na stronie Dody, a zawsze były wzmianki o każdym występie w TV ;D
Doda zaśpiewała dla Naszego nowego premiera "To jest to" ;D

Nie pisałem o tym na forum, ale jakiś czas temu słuchałem poprzedniej kapeli obecnej wokalistki Nightwish - Alyson Avenue i brzmi to jak rock z lat 80-tych ;P A tak wyglądała Anette za czasów Alyson Avenue, czyli wcale nie tak dawno:
http://www.tce.se/~thomas/
Ha! ;D To naprawdę ona ;D

A co do nowej płyty Strachów z piosenkami Kaczmarskiego, to płyta nie podoba mi się ;) Podobnie płyta Tymona & Transistors ;)
Słuchałem też albumu Feel - taki pop-rock, nic nadzwyczajnego ;P Za dużo spokojnych kawałków. Podoba mi się jednak bardzo muzyka w nowym singlu, ogólnie piosenka sympatyczna ;) ("No pokaż na co cię stać")

PS. A Frytka jest już aktorką z dyplomem ;P
http://film.wp.pl/idGallery,2557,galeri ... 499121.431

-

-

Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 20 lis 2007, 9:55

Strachy mi się absolutnie nie podobają.Niestety koncertowo obecnie też jest kiepsko.Wracając jednak do albumu, spieprzyli Kaczmarskiego moim zdaniem.Dotykając tego dorobku,Grabaż musiał się z tym liczyć,ale byłam przekonana,że wyjdzie z tego o wiele lepszy longplay.Fe.Przesłuchałam raz i mam dość.Wokalnie jest jako tako,ale aranżacje i samo instrumentarium nie pasują mi do tego klimatu.

Feel.Nie lubię,nie słucham.Po przesłuchaniu krążka stwierdzam,że tylko singiel jest przebojową piosenką.Reszta stanowi chyba raczej tło.Tak jakoś bez wyrazu.
...a były takie szumne zapowiedzi płyty na miarę U2 :lol: .

I słuchałam też płyty gwiazdki z Pussycat Dolls :twisted: -Nicole Scherzinger.
Przynosi,podobnie jak płyty Furtado,Timberlake'a i Timbalanda trochę świeżości do amerykańskiej muzyki popularnej.

Wróć do „Różne czyli Inne”