I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
adir
Członek FFC

Postautor: adir » 08 lip 2008, 16:55

Ja oglądałem obydwa koncerty, jak i kabareton. Nie zawsze uważnie, chwilami trochę pobieżnie, przełączając po kanałach.

O koncercie Top top przypomniałem sobie jakoś tak w połowie i trafiłem akurat na występ Dody. No zaskoczyła mnie trochę aranżacja Katharsis, a druga piosenka to standard, w stylu Dody. Potem występ Edyty Górniak, już zrobił większe wrażenie na mnie, pokazała, że ma niezły głos, chociaż w "To nie ja" przegięła trochę z udziwnianiem i ozdobnikami. Potem to już Feel opanowało amfiteatr. Później to czekałem już tylko na występ Hey. Kasia zaśpiewała "Sic!" i "Teksańskiego". Ogólnie cały koncert TOP nie był na tyle TOP jak powinien być. Jak pisała __daria__a wszystko było strasznie sztuczne, a najbardziej prowadzący (dramatyczna para Kasia Cichopek i Ibisz, ale nie przebili prowadzcej koncertu Trendy - Sowińskiej :/). Potem kilka utwórów wykonała Maryla Rodowicz: Małgośkę, i dwa nowsze utwory z najnowszej płyty, którą polecam :) (Maryla wróciła do starego stylu).

Przed drugim koncertem byłe jubileusz Krzysztofa Krawczyka. Nie przepadam bardzo za jego twórczością, więc przelatywałem po kanałach i zatrzymałem się dopiero na dłużej przy duecie z Edytą Bartosiewicz. Potem koncert Trendy... Czekałem na Video, a że okazało się że Video gra już drugie to potem nie oglądałem już tak uważnie. "Idę na plaże" to fajna, taka festivalowa, wakacyjna piosenka, ale występ trochę mnie zawiódł. Spodziewałem się troszeczkę czegoś innego, no ale gratuluje nagrody dziennikarzy. Podsumowując koncert, najbardziej podobały mi się występy LOV i Jarka Wista(może dlatego że znałem już wcześniiej jego twórczość) i za nich trzymałem kciuki. A i chwilami denerwował mnie Koterski. Chciał byś śmieszny, a mu nie wychodziło...

A co do kabaretonu hmmm niby główną nagrodę dostało Ani Mru Mru ale wg mnie Kabaret Paranienormalni czy Kabaret Rak byli lepsi. Skecz Pazury czy Halamy, wogóle mnie nie śmieszyły, chociaż Grzegorza Halame bardzo lubię. Zabrakło mojego ulubionego kabaretu: Hrabi i Joasi Kołaczkowskiej.
After all is said and done,
One and one still is one.
When we cry, when we laugh,
I am half, you are half.
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 08 lip 2008, 17:05

Zapomniałam napisać o Rodowicz. Rewelacyjne aranżacje,ale to jest klasa. Nazwisko,motywacja,przeboje,zmysł. Warto też powiedzieć,że Jej nowa płyta jest świetna.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 08 lip 2008, 22:16

Koncert TOP taki sobie, ale nie zgadzam się trochę z Darią - na tym koncercie oprócz komercyjnych zespołów jak Feel czy Kombii, zaprezentowali się też tacy wykonawcy jak Anna Maria Jopek, Hey i Raz, dwa, trzy ;)
Jubileuszowy koncert T.Love bardzo pozytywny ;)
Koncert TRENDY nawet fajny - i tu znowu nie zgodzę się z Darią:P Manchester podobali mi się i chętnie posłucham całej płyty jak wyjdzie ;)
Koncert Krawczyka nie podobał mi się, pewnie dlatego, że nie przepadam za tym trollem ;>
Kabaret o wiele lepszy i śmieszniejszy od tego opolskiego - liczę na powtórkę, bo niedokładnie oglądałem, a było kilka naprawdę dobrych występów ;)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 09 lip 2008, 16:52

Damian,napisałam,że było sztucznie. Moim zdaniem Hey nie odnajduje się w atmosferze wielkich festiwali robionych z pompą.Raz Dwa Trzy zawsze zaś pokazuje to samo.
I nie mogę zrozumieć jednej rzeczy. Ibisz powiedział,że w TOP biorą udział płyty z materiałem premierowym i dlatego Hey się nie liczy. A przepraszam piosenki Młynarskiego to premiery są?
Awatar użytkownika
...:::Karac:::...

Postautor: ...:::Karac:::... » 09 lip 2008, 20:49

Ja oprócz Łezek słucham Queenu. 8)
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 09 lip 2008, 22:19

__daria__a pisze:I nie mogę zrozumieć jednej rzeczy. Ibisz powiedział,że w TOP biorą udział płyty z materiałem premierowym i dlatego Hey się nie liczy. A przepraszam piosenki Młynarskiego to premiery są?

Zwyczajna niekonsekwencja i brak profesjonalizmu ;>

EDIT ->
http://nocoty.pl/title,Bartosiewicz-nig ... omosc.html
Bartosiewicz nigdy nie wróci na scenę?! ;)

-

-

isko_:)
Członek FFC

Postautor: isko_:) » 09 lip 2008, 23:33

Jak nie wróci to trudno...mimo to ciągle mam nadzieję.A nóż widelec zacznie coś tworzyć...Edyta przecież jest genialną wokalistką...
Ska ska, ska skaranie,
Skaranie boskie z tym drogi panie!
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 10 lip 2008, 9:25

"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym"
To chyba lepiej niż gdyby miała zacząć shity dla kasy nagrywać.
Mamy całą plejadę takich "gwiazd". Np dla mnie Budka Suflera skończyła się już dawno - mimo, że kocham ich dokonania z lat 70-tych. Po co się błaźnić, jak można zostać legendą.
A co do festiwalu :
Widziałem fragmenty i jedyne co mi sprawiło radochę to to, że Feel w końcu usłyszałem i dzięki temu wiem co Video miało na myśli w zwrotce "ostatni raz płakałem gdy śpiewał Feel" bo też się popłakałem z rozpaczy, a poza tym zdobyłem świetny materiał do denerwowania Gosi, bo jej piosenkę Feela śpiewam sopranem strasznie fałszywym, co ją do pasji doprowadza:D
Jopek poszła w dziwne klimaty, 123 nie lubię - bo jak ktoś powyżej nadmienił grają zawsze to samo, Wagiel z Maleńczukiem - super jak dla mnie. Żałuję ,że nie widziałem recitalu T.Love.
Z kabaretów:
Tylko KMN - moje poczucie humoru, mój klimat, reszta do gazu. I taka refleksja - czy my mamy od 5 lat 5 kabaretów w kraju, bo zawsze ten sam squad występuje.
Aaaa i Daniec był żenujący

Już
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Lara Croft

Postautor: Lara Croft » 10 lip 2008, 10:26

A ja i tak liczę,że Edyta Bartosiewicz wróci na scenę.Podobno materiał na płytę ma już od dawna przygotowany (Kasia Nosowska mówiła w jakimś wywiadzie,że miała okazję przesłuchać nawet),ale ciągle go dopracowuje i chce,żeby wszystko było idealne.
Nie ma presji,jest wolnym człowiekiem i sama zdecyduje kiedy i czy coś zaprezentuje ponownie.Dla mnie to ona może jeszcze z 10 lat czekać z wydaniem czegoś nowego,bo i tak kupię :)
gg: 2027434

"Ja zawsze byłam jakby obok
Zanotuj, że byłam -->Jestem -->Będę
Ja zawsze biegłam jakby pod prąd
Zanotuj, że biegłam -->Biegnę -->I będę biec"
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 10 lip 2008, 22:47

Nowy klip Dody "Nie daj się":
http://pl.youtube.com/watch?v=g2D7Dzmk44Q

-

-

Awatar użytkownika
Solve
Kontaktowanie:

Postautor: Solve » 11 lip 2008, 8:49

Oglądałem. Teledysk ciekawie zrobiony, chociaż od razu widać, że to klip Dody. Teledysk momentami przypominał mi The Pussycat Dolls.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 11 lip 2008, 11:31

Michael Jackson na wózku!
http://muzyka.wp.pl/id,67223,size,2,galeria.html
Szkoda mi go ;/

-

-

Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 14 lip 2008, 23:19

Nie tylko Michael Jackson porusza się na wózku inwalidzkim.
"Monika Kuszyńska zostanie kaleką do końca życia…"
http://www.muzoteka.pl/2008/07/12/monik ... zycia.html
Ciekawe co dalej z Varius Manx? ;/

A zmieniając temat -
rusza KOLEJNY festiwal w Sopocie ;] Tym razem organizowany przez TVP2 SOPOT HIT FESTIWAL :roll:
http://media2.pl/media/38270-doda-i-ich ... iwalu.html
Przesadzają z tymi festiwalami w Sopocie. Ktoś kto się nie interesuje tym może się pogubić w tych festiwalach.
Może niedługo TRWAM zorganizuje swój katolicki festiwal w Sopocie ;]

A Doda gra już tylko po wioskach ;>
http://www.pudelek.pl/artykul/11370/gra ... _wioskach/
Wypowiedź Maćka też tu jest ;)

-

-

Krrishna

Postautor: Krrishna » 15 lip 2008, 12:01

Jak ja nie lubię Dody, brrrr...
I dobrze niech traci tą karierę bo już mam jej dość i przypuszczam, że spora większość też.
To co z tego, że ma głos jak nie umie nim operować i wyje jak krowa na pastwisku.

Tak apropo Dodzi przypomniał mi się filmik, który nagrał jej obrońca
"Przestańcie do cholery krytykować Dodę, która osiągnęła wszystko"
:D

http://luntek.wrzuta.pl/film/jpyBfih4TU ... kowac_dode

Albo jeszcze lepiej :
http://luntek.wrzuta.pl/film/yWBuwdte9Z ... ie_doda_xd
Awatar użytkownika
moniczka-s14
Członek FFC

Postautor: moniczka-s14 » 15 lip 2008, 17:29

Chłopak jest z tym śmieszny i trochę żałosny, ale nie to najbardziej rzuciło mi się w oczy. Najbardziej żałosne są treści niektórych komentarzy umieszczanych pod filmikiem przez niektóre osoby. Sama nie lubię Dody, ale niektórzy pisząc "lecz się pedale", sami powinni się leczyć na totalny brak tolerancji i chamstwo. Chce sobie chłopak gadać i bronić Doroty Rabczewskiej, a niech sobie gada i kręci filmiki, z których się wszyscy śmieją, ale komentarze typu: "człowieku schowaj się .. Jak na ciebie patrzę to jestem za EUTANAZJĄ !!", "Ty człowieku sie lecz, jak cie spotkam to Cie za:je:bie pedale" są wyrazem totalnego braku tolerancji ze strony narodu polskiego(niestety) i braku kultury. Krew mnie zalewa jak czytam takie rzeczy. Fakt, widać, że się chłopak przejął i jest to śmieszne, ale żeby od razu takie rzeczy pisać :roll:
Tennessee Williams napisał:
’’Kiedy tak wielu ludzi jest samotnych,
byłoby niewybaczalnym egoizmem,
być samotnym samotnie”

Wróć do „Różne czyli Inne”