I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 05 lip 2009, 21:11

bLaZeJeQ pisze:Powstanie film o Edycie Górniak:

http://muzyka.onet.pl/10172,2002950,newsy.html

Po co? :P

jesoos pisze:jakby ktoś był zainteresowany: nowy Behemoth jest już do ściągnięcia
ciekawe czy bardziej spodoba sie Damianowi czy Lokiemu ;)

Wiem, widziałem na torrentach :P Plik mam już ściągnięty ;> Czeka na swoją kolej, na razie męczę Anię W., a potem przypominam sobie całą dyskografię Michaela J. ;)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 05 lip 2009, 22:56

Nemo pisze:
bLaZeJeQ pisze:Powstanie film o Edycie Górniak:

http://muzyka.onet.pl/10172,2002950,newsy.html

Po co? :P

jesoos pisze:jakby ktoś był zainteresowany: nowy Behemoth jest już do ściągnięcia
ciekawe czy bardziej spodoba sie Damianowi czy Lokiemu ;)

Wiem, widziałem na torrentach :P Plik mam już ściągnięty ;> Czeka na swoją kolej, na razie męczę Anię W., a potem przypominam sobie całą dyskografię Michaela J. ;)

Psychoza 7 - nagle Jacksona wszyscy słuchają, za to na 3 lata Queen przestałem słuchać. Że zacytuję Grabaża - nawet do twarzy Ci z trupem Nemo.
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 lip 2009, 22:59

żadna psychoza. Nirwany tez zaząłem słuchac jak sie szum po smierci Cobaina zrobił. Nie zaczyna sie słuchać Dżeksona bo jest moda, tylko dlatego że puszczają go w radiu i tv CZĘŚCIEJ i możesz sie dokształcić jesli wczesniej nie miałes mozliwości..
smutne
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 05 lip 2009, 23:03

Drogi Marku - Jacksona to ja słucham od 1993 roku ;) Dyskografię mam w paluszku :P
Teraz po prostu postanowiłem ją sobie przypomnieć w całości od samego początku do końca ;> I nie przeczę, że to pod wpływem jego śmierci ;)

-

-

Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 05 lip 2009, 23:03

Queen słuchałem w podstawówce i koledzy mieli ubaw że takiego chłamu słucham jak Airon Mejden jest przeca i Venom. Umarł Mercury i się posrali że taka super muza. Teraz replay - wejdź na www.peb.pl - dyskografia Jacko w co drugim temacie w ofertach audio i wszyscy się srają, a miesiąc temu znali pół piosenki. Żenaaadaaaaaaaaaaa

Damian, nie do końca mnie zrozumiałeś, do Ciebie nic nie mam, po prostu lodówkę strach otworzyć
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 05 lip 2009, 23:08

Jak w latach 90-tych słuchałem namiętnie Jacksona, wieszałem jego plakaty i naśladowałem taniec, to też czasem patrzyli na mnie jak na pojeba ;>
To był mój pierwszy idol, więc co jakiś czas wracam (nawet ostatnio) do jego kawałków ;)

A z tą lodówką masz rację, spójrz w Empiku na półkę z gazetami w stylu "Życie na gorąco" czy "Show" ;)

-

-

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 lip 2009, 23:10

mar-r pisze:Queen słuchałem w podstawówce i koledzy mieli ubaw że takiego chłamu słucham jak Airon Mejden jest przeca i Venom. Umarł Mercury i się posrali że taka super muza.

ale że co? Queen to jest POTĘGA bez względu na to kiedy i jak umarł Freddie. Twoi koledzy okazali sie lansiarzami, na szczęscie w pozytywnym kierunku.. u mnie w klasie nikt sie na Queen nie "nawrócił" jak Merc. kipnąl... Lepiej sie nawracać po śmierci artysty niż wcale sie nie nawracac i tkwić w niewiedzy.
Jedyne co mnie naprawdę boli że czasem trzeba śmierci dobrego artysty żeby łatwiej było go dostać/znaleźc w sklepie czy w radiu..

pees: tak ostatnio z bratem gadałem jak ogladalismy wspominkowe klipy na vh1 że trzeba by kilka jego najlepszych płyt kupic, zebyh maniany nie było ;P może teraz bedą ciut tańsze ;)
It's the only way.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 05 lip 2009, 23:25

Kilka? On tak naprawdę w ciągu tylu lat swojej kariery nagrał kilka płyt ;)
Kupcie "Thriller", "Bad" i "Dangerous" - starczy ;)

Przed "Thrillerem" było "Off The Wall", które było preludium do sukcesu "Thrillera", potem właśnie "Thriller", "Bad" i "Dangerous", a następnie "HIStory" (podwójny album - CD1: największe przeboje, CD2: nowe kawałki, czasem bardzo dobre, ale nie dorównujące trzem poprzednim płytom), no i ostatni album "Invincible" - totalna klapa, od której zaczęły się peoblemy finansowe Jacksona. Potem jeszcze był jeden czy dwa albumy, ale to takie THE BEST OF-y z jakimiś bonusami w stylu jednej nowej piosenki, czy niepublikowanej starej ;)

-

-

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 lip 2009, 23:33

Nemo pisze:Kilka? On tak naprawdę w ciągu tylu lat swojej kariery nagrał kilka płyt ;)

nie wiem o co Ci tutaj chodzi ;)
Kupcie "Thriller", "Bad" i "Dangerous" - starczy ;)

wiem, dzięki. brat ma gdzies jeszcze Dangerous na kasecie z młodzienczych czasów ;)
It's the only way.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 05 lip 2009, 23:47

Chodziło mi o to, że chcesz kupić kilka płyt Jacksona, a prawda jest taka, że jego cała dyskografia to zaledwie kilka płyt :)

"Dangerous" też mam na kasecie, pierwsze wydanie :P No i w ogóle moja pierwsza kaseta Jacksona, jaką miałem. Pamiętam, że byłem zachwycony, że trwa prawie półtorej godziny, mogłem słuchać i słuchać :P A ile ta kaseta przeszła ;> Od wkręcania taśmy w magnetofon kilka razy była rozkręcana i "naprawiana" przez mojego tatę i przeze mnie :P Do dziś leży na półce ;)

Generalnie te trzy wspomniane albumy, to kopalnie hitów. Znajdźcie mi innego wokalistę (zespół), który mając na płycie "Thriller" 9 kawałków z 7 robi single/klipy, na płycie "Bad" 11 kawałków - 9 singli/klipów i na "Dangerous" 14 kawałków - 9 singli/klipów ;)

-

-

Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 05 lip 2009, 23:55

http://photos.nasza-klasa.pl/1023262/43 ... fc81c.jpeg

Thriller mnie zabił, płyta jest genialna, reszta oprócz teledysków mnie mało obeszła.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 06 lip 2009, 15:31

Nemo pisze:Jak w latach 90-tych słuchałem namiętnie Jacksona, wieszałem jego plakaty i naśladowałem taniec, to też czasem patrzyli na mnie jak na pojeba ;>
To był mój pierwszy idol, więc co jakiś czas wracam (nawet ostatnio) do jego kawałków ;)

Całkiem podobnie było u mnie, z tym, że chyba jestem lepsza, bo ja miałam strój i tańczyłam na wszystkich festynach i występach w przedszkolu. Na ulicy wołali na mnie Jackson :lol: Tylko kurczę czarnych, kręconych włosów nie miałam....

Miałeś "Dangerous" z taką okładką?

Obrazek

Bo ja miałam taką i była to moja pierwsza oryginalna w ogóle kaseta :)
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 06 lip 2009, 20:48

Ja bardziej kameralnie "występowałem" ;)

A "Dangerous" miałem i mam nadal z taką okładką i też to była moja pierwsza oryginalna kaseta w ogóle ;)

(Nie licząc jakiejś tam kasety Majki Jeżowskiej z piosenką "A ja wolę moją mamę" ;P)

-

-

Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 07 lip 2009, 13:30

To były czasy.... ;)
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
...Julia...
Członek FFC

Postautor: ...Julia... » 07 lip 2009, 14:16

A ja nie mam kasety tylko płytę też z taką okładką. 1991 ;)

U mnie teraz po Open'erowo. Bylam na Gabie Kulce i teraz płyta leci. Polecam gorąco.
.::kiedy przyjdzie dzień,że zawołasz mnie, to ja powiem mojej muzyce,ona popłynie też::.

Wróć do „Różne czyli Inne”