I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 16 paź 2010, 12:32

Bardzo spodobała mi się ostatnio, koncertowa piosenka Kory, zatytułowana "Nie jestem biała, nie jestem czarna" Fajny rockowy numer :wink: Pozatym, już wkrótce premiera zupełnie nowej piosenki tej pani, "Nigdy nie zamknę drzwi przed tobą" - Mam nadzieję, że piosenka będzie w podobnych klimatach :P

A już 26.10.2010 Swoją premierę będzie miała płyta Patrycji Markowskiej. Fragmentów można posłuchać tutaj Mi wpadł w ucho ostatni singiel - "Halo, halo" :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 17 paź 2010, 14:37

Agnieszka Chylińska - Niebo

Bardzo oryginalny, nowy teledysk Agi :twisted:
Podoba mi się... taki z pomysłem :P

no i piosenka bardzo przyjemna :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 17 paź 2010, 17:08

ROTFL !!
i za to agnieszke lubie ;) totalna beka. piosenka do klipu jak pięść do nosa... waćpanna ;D
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 17 paź 2010, 21:06

Podoba mi się ten klip :) No i singiel też fajny. Jedyna dobra piosenka z tej płyty.
gg: 1604953
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 17 paź 2010, 23:12

EfektMotyla pisze:A już 26.10.2010 Swoją premierę będzie miała płyta Patrycji Markowskiej. Fragmentów można posłuchać tutaj Mi wpadł w ucho ostatni singiel - "Halo, halo" :wink:

Przesłuchałem tych fragmentów i nie podoba mi się. Wyżej jest wywiad i Patrycja mówi, że teraz będzie więcej rocka niż popu... Czy na pewno mówi o tej płycie? ;]

EfektMotyla pisze:Agnieszka Chylińska - Niebo

Bardzo oryginalny, nowy teledysk Agi :twisted:
Podoba mi się... taki z pomysłem :P

no i piosenka bardzo przyjemna :wink:

Wyprzedziłeś mnie, miałem właśnie dać ten link :P
Teledysk może i fajny, pomysłowy, ale nie pasuje do tej piosenki. Powiedziałbym nawet, że ją psuje.

Ewa_p pisze:Podoba mi się ten klip :) No i singiel też fajny. Jedyna dobra piosenka z tej płyty.

No ja już kiedyś pisałem, że to najlepszy utwór na tej płycie ;)

A już 25 października wychodzi nowy album Frontside "Zniszczyć wszystko" :twisted:
Opis płyty:
Nowa studyjna płyta ekipy z Sosnowca!!! 12 nowych utworów!!! Sam zespół mówi o tej płycie: [...] Nowe numery są miażdżące i zapiszą się z pewnością w naszej historii. Stworzyliśmy najmroczniejszy, najbardziej posępny i najcięższy album spośród wszystkich dotychczasowych. Tak, chcemy zniszczyć wszystko i wszystkich! Apokalipsa trwa! [...]. Każdy fan ciężkiego brzmienia musi posiadać to wydawnictwo w swojej kolekcji.

http://www.mystic.pl/plyty_cd,frontside ... ,10308.htm
Podobają mi się tytuły kawałków ;> Szkoda, że w necie nie można posłuchać żadnego singla, ani nic ;)

Jakiś czas temu wyszła też nowa płyta UnSun "Clinic For Dolls". Płyta bardzo podobna do poprzedniej - rockowe, energetyczne, melodyjne granie.
Teledysk promujący album:
http://www.youtube.com/watch?v=2O2Aec2o-4w
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 03 lis 2010, 0:12

http://venflon.pl/
Damian, coś dla Ciebie. teksty po polsku.
It's the only way.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 03 lis 2010, 23:19

Dzięki. Ściągnąłem. Posłucham i się wypowiem ;)

-

-

Awatar użytkownika
pama63

Postautor: pama63 » 04 lis 2010, 12:16

Ja ostatnio skusiłam się na "Panienki z temperamentem". Nie można powiedzieć, że żałuję tej inwestycji, bo sama Pani Przemyk jest doskonałą "marką", ale wykonania mnie niestety nie powaliły. Ta płyta jest po prostu poprawna, a nie tego oczkuję od Renaty. Wszystkie poprzednie płytki są cudowne, wracam do nich bardzo często, natomiast "Panienki z temperamentem" po kilku przesłuchaniach wylądowały na półce i wydaje mi się, że szybko nie zostaną z niej ściągnięte. Chociażby wykonanie "Bo we mnie jest seks" jest po prostu nudne! Chociaż widzę plusy tego projektu: "Tango kat" i cudowna sesja. :)
gg: 3908874 :)
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 04 lis 2010, 18:34

A dzisiaj premiera teledysku "Ogród półcieni" Closterkellera na YT

http://www.youtube.com/watch?v=7b4Gg0eK948
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 04 lis 2010, 20:02

napewno nie jest to ich najlepszy klip ;)
ale w porównaniu do "nocarza" to wprost fantastyczny...
Anja super wygląda
It's the only way.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 06 lis 2010, 21:08

Therion -klip do tytułowego kawałka z nowego...
http://www.youtube.com/watch?v=jfy3QIJz ... re=channel
zajebisty krok wstecz zrobili.. nie moge uwierzyć. album pozbawiony kompletnie koncepcji. a ten klip to jakieś kompletne nieporozumienie. Nightwish na pierwszych klipach bawił sie w takie fekety, teraz mamy 2010 :P
It's the only way.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 07 lis 2010, 23:03

jesoos pisze: http://venflon.pl/
Damian, coś dla Ciebie. teksty po polsku.

Może być, ale nie zachwyciło mnie. Czasem przypomina mi ten zespół trochę Huntera, czasem Comę, czasem Zalefa - nic oryginalnego :P

sylwiak pisze:A dzisiaj premiera teledysku "Ogród półcieni" Closterkellera na YT

http://www.youtube.com/watch?v=7b4Gg0eK948

Wycięli połowę piosenki - szkoda. A klip? Dobry, ale nic zachwycającego ;)

jesoos pisze:Therion -klip do tytułowego kawałka z nowego...
http://www.youtube.com/watch?v=jfy3QIJz ... re=channel

Średni klip, trochę nudny ;) Dziewczyna wygląda pozytywnie dopóki nie otwiera ust :twisted:

--

Ze strony Dody:
REWELACYJNA WIADOMOŚĆ!!!
KOCHANI,
nie wiem od czego zacząć...JESTEM TAKA SZCZĘŚLIWA!!! ADAŚ W GRUDNIU BĘDZIE MIAŁ PRZESZCZEP. Moje starania zakończyły się sukcesem- ZNALAZŁ SIĘ DAWCA!!! Czym by jednak było moje zaangażowanie bez wsparcia moich Fanów,którzy z własnej woli organizowali pracochłonne lecz niesamowite w skutkach akcje nawołujące do oddawania szpiku. Wielką rolę odegrali również Fani Behemotha nieustannie zachęcając do rejestracji w bazie dawców również poza granicami Polski. Nie zawiodły też media, dziennikarze, artyści i celebryci i PRZYJACIELE, którzy błyskawicznie odpowiedzieli na mój apel.
DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY!!! "SOLIDARITY, SOLIDARITY, SOLIDARITY" :))))
Choć przed Nami najbardziej ryzykowny i niepewny etap leczenia to ADAŚ jest dzielny, radosny i wiem, że swoją postawą dodaje otuchy i siły innym chorowitkom. Wierzymy, że będzie MOC I OGIEŃ :)))))))
Marzy mi się, żeby coraz więcej chorych w Polsce podzielało mój entuzjazm..., dlatego jeżeli już sami się zarejestrowaliście ( www.DKMS.pl), nie ustawajcie w namawianiu innych do oddawania szpiku. Im więcej dawców, tym większe prawdopodobieństwo znalezienia bliźniaka genetycznego dla osoby cierpiącej na białaczkę. TYLKO DZIĘKI WAM UDA SIĘ OCALIĆ ŻYCIA INNYCH.
Dzięki uprzejmości telewizji TVN, wspólnie z Fundacją Urszuli Jaworskiej i DKMS, nakręcamy telewizyjny SPOT mający na celu rozpropagowanie problemu białaczki, jej zagrożenia i jedynej formy pomocy w jej wyleczeniu.
PAMIĘTAJCIE! BIAŁACZKA JEST JAK LOTERIA. NIE WIADOMO NA KOGO TRAFI. POMAGAJĄC INNYM... POMAGACIE TEŻ SOBIE.

Aha... piszę to siedząc w sanatorium, godzina w godzinę zabiegi na kręgosłup..., obiadki, basenik, masażyk....gezas, jest moc. Obiecałam rodzicom, więc zostawię bez komentarza moje obserwacje.
Dzięki dzisiejszej informacji czuję, że wraca mój dawny, DODOWY power!! Generalnie rządzę na turnusie:) Średnia wieku 500 lat, gin się leje :D
Buziory amory!

--

Jest NOWA piosenka Michaela Jacksona! -
http://www.pudelek.pl/artykul/28328/jes ... posluchaj/
Słabizna, raczej kolejne oszustwo. Zresztą można poczytać w komentarzach, że to remix piosenki The Jacksons ;)

---

Na koniec mojego posta wspomnę jeszcze o nowej płycie Frontside "Zniszczyć wszystko". Słucham jej od 2 tygodni non stop. Początkowo mnie nie zachwyciła, ale teraz ją uwielbiam ;) Jest cięższa i agresywniejsza od poprzednich albumów, śpiewające fragmenty zostały ograniczone do minimum (w sumie tylko w 3 kawałkach i to niezbyt bogato). I tak przeciwnicy Frontside nadal będą ich jebać za wszystko i na pewno ta płyta nie przekona ich do zmiany zdania o kapeli, ale mnie ten zespół jak najbardziej odpowiada i bardzo dobrze mi się ich słucha. Jakby ktoś był zainteresowany, to polecam z tej płyty "Dopóki moje serce bije", "Nie ma we mnie Boga" i "Z zimną krwią" - można znaleźć bez problemu na youtube ;)

-

-

Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 14 lis 2010, 15:25

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Kory i Maanamu:

Wszystkie płyty studyjne Maanamu, płyta Kora i Pudelsi, Ja pana w podróż zabiorę oraz Kora Ola Ola poddawana są aktualnie nowemu remasteringowi, na wiosnę 2011 Kamiling i Emi wyda je w opakowaniach tzw. digipack

(kora.org.pl)

:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 19 lis 2010, 23:22

13 grudnia ukaże się nowy album Michaela Jacksona.
http://breakingnews.michaeljackson.com/PL/

Można już posłuchać dwóch kawałków ;)

-

-

Awatar użytkownika
ola2162

Postautor: ola2162 » 20 lis 2010, 22:46

http://muzyka.onet.pl/10174,91325,69809,plyty.html

YEAH , właśnie wróciłam ze sklepu z nowym nabytkiem :D
A jakim można się domyślić :P
Nowa płyta jest fenomenalna , wg mnie taki powrót do ''starego'' Dżemu.
Teksty , muzyka .. wszystko takie dopracowane i .. cudowne :) po prostu Dżemowe ^^
Bardzo udany pomysł z tym DVD ..
Płyta godna polecenia.. więc polecam !! :)
''Jak złote ziarenka piasku rozsypuję się na wszystkie strony świata''

Wróć do „Różne czyli Inne”