I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 12 paź 2003, 23:09

A teraz sensacyjny news... Havoc odszedł z Behemoth... dla mnie to duzy szok... to teraz na placu boju został znow Nergal wraz z Inferno... cos niedobrego dzieje sie z Behemoth...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 13 paź 2003, 11:00

raczej mnie to nie zdziwiło...potwierdziła się 'reguła' ze 'trzon stanowi' nergi i inferniak...widać ci panowie najbardziej się dogaduja :P
nie bardzo rozumiem czemu wrzucasz slipknot, machine head i soulfly do worka razem z limp bizkit, POD czy The Rasmus (o Linkin Park nie wspominając)... machine grało juz w czasach kiedy nikt jeszcze nie myślał o czyms takim jak 'nu'... odnoszę wrażenie jakbys wszystko co nie jest heavy, black lub death nazwał nu... to chyba nie w te strone imo..
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 13 paź 2003, 17:12

jesoos pisze:heheh In the shadows podoba mi sie przez pierwsze 5 sekund gdy stoja w przygaszonym swietle :wink: potem już "mniej"

niom ten moment jest fajny :wink: ale tez fajnie jak ich gliny gonią :wink: :D Lauri Johannes YlĂnen -wokal ma fajne ruchy :lol: i tymi rekom,a tak smiesznie macha :wink:
Martynka

Postautor: Martynka » 13 paź 2003, 17:55

kasieńka pisze:
jesoos pisze:heheh In the shadows podoba mi sie przez pierwsze 5 sekund gdy stoja w przygaszonym swietle :wink: potem już "mniej"

niom ten moment jest fajny :wink: ale tez fajnie jak ich gliny gonią :wink: :D Lauri Johannes YlĂnen -wokal ma fajne ruchy :lol: i tymi rekom,a tak smiesznie macha :wink:

Chyba nie zrozumiałaś troche tego, co Jedrzej chciał powiedziec.. ;) Albo ja jestem taka głupia ;)
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 13 paź 2003, 18:18

MARTYNKA pisze:
kasieńka pisze:

Chyba nie zrozumiałaś troche tego, co Jedrzej chciał powiedziec.. ;) Albo ja jestem taka głupia ;)

Nie jesteś :wink: Kasieńka źle zrozumiała :)
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 13 paź 2003, 19:53

jesoos pisze:raczej mnie to nie zdziwiło...potwierdziła się 'reguła' ze 'trzon stanowi' nergi i inferniak...widać ci panowie najbardziej się dogaduja :P
nie bardzo rozumiem czemu wrzucasz slipknot, machine head i soulfly do worka razem z limp bizkit, POD czy The Rasmus (o Linkin Park nie wspominając)... machine grało juz w czasach kiedy nikt jeszcze nie myślał o czyms takim jak 'nu'... odnoszę wrażenie jakbys wszystko co nie jest heavy, black lub death nazwał nu... to chyba nie w te strone imo..

Ja włąsnie napisałem ze Limp Bizkit nie pasuyje mi do worka z Soulfy, MH cyz Slipknot ;)
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 13 paź 2003, 22:49

Cień Anioła pisze:
MARTYNKA pisze:
kasieńka pisze:

Nie jesteś :wink: Kasieńka źle zrozumiała :)

Och :!: Ale wstyd :oops: :oops: :oops: wiecie co jak teraz dokładniej przeczytałam to zrozumiałam :wink: :oops: :oops: ale wstydd...bbbuuuuuuuuuuu :wink: :)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 16 paź 2003, 23:04

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Słoneczko!

Wysłany: Czw Paź 16, 2003 22:46 Temat postu: LINKIN PARK

--------------------------------------------------------------------------------

Ciekawa jestem czy są tu jacyś fani LP, chociaz watpie...
Wypowiadam sie tu tylko dlatego, bo moja przyjaciolka zarejestrowala sie na forum LP
No więc, co sądzicie o LP...
Ja ich kocham!!

I'm tired of being what you want me to be....

What's your plans for Valentine's Day?
- Masturbation - Chester Bennington:D

Powrót do góry
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 17 paź 2003, 11:25

Słoneczko! pisze:Wypowiadam sie tu tylko dlatego, bo moja przyjaciolka zarejestrowala sie na forum LP

nie widzę związku między zarejestrowaniem się Twojej przyjaciółki na to forum a Twoją potrzebą wypowiadania się tu .."tylko dlatego".
It's the only way.
Awatar użytkownika
asia_gda

Postautor: asia_gda » 23 paź 2003, 22:32

To będzie łatwe: Lady Pank, Lady Pank, Lady Pank i jeszcze raz Lady Pank! No a potem Perfekt, Republika(zrozumiałam to dopiero po śmierci G. Ciechowskiego-Polska straciła wielkiego człowieka), Wilki, IRA itd.
To nie koniec, tylko chwila na sen...
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 24 paź 2003, 8:24

hm.. a ja tak:

Nirvana, Guano Apes, Evanescence, Perfect, Stare Dobre Małżenstwo, Within Temptation.. Kilka piosenek Nightwish'a, AM. Jopek, Kasi Kowalskiej :)

ale Łzy przede wszystkim=)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 24 paź 2003, 9:53

Moje ostatnie odkrycie:
AUTUMN TEARS (Jesienne łzy) -nazwa w 100% adekwatna do muzyki- gotyk w chyba najczystszym wydaniu :) zero gitar, tylko fortepian, organy, i niebywale piekne vokale... idealne na jesienne i zimowe dni :D
It's the only way.
marigell

Postautor: marigell » 24 paź 2003, 11:02

Mają jakąś strone w necie??
Obrazek
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 24 paź 2003, 12:25

:arrow: http://www.darksymphonies.com/autumntears/
tu coś jest...ale jeszcze sie nie wczytywałem :P
z polskich rzeczy jest chyba tylko krótka wzmianka na rockmetal.pl
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 24 paź 2003, 23:05

Na necie cos mało info na temat tego zespołu, a mnie zaciekawiło to co pisałes...
Bo na tej stronce nawet nie ma darmowych fragemntow mp3 :/

Wróć do „Różne czyli Inne”