I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 30 paź 2003, 8:16

Martynka, ja baaardzo, bardzo lubie Within Temptation :) A jakie piosenki sciągnełaś? Jakby co, to polecam Ci - Dark Wings, Neverending Story, The Promis, Candles, Bittersweet, Another Day, Ice Queen i Pearls of Light

A ja ostatnio ściągnełam jedną piosenkę "Dark Sanctuary" Bez słow, sama muzyka.. Bardzo fajne brzmienie, bardzo oryginalne, nawet nie wiem, na jakich instrumentach grają ;)
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 30 paź 2003, 8:56

MARTYNKA pisze:P.S.2 Ghrave - nie poznaje Cie;)[/b][/color]

A to dlaczego??:P
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 30 paź 2003, 11:15

Asiuncia pisze:a mi sie strasznie ta piosenka nie podoba :roll:

Taaak...Asia przypomina mi się CP i te okrzyki... :twisted: SN miałem nieprzyjemność oglądać dwa razy na żywo tego roku...
Grejw: tez Cię nie poznaję :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Martynka

Postautor: Martynka » 30 paź 2003, 15:57

Vampirzyca pisze:Martynka, ja baaardzo, bardzo lubie Within Temptation :) A jakie piosenki sciągnełaś? Jakby co, to polecam Ci - Dark Wings, Neverending Story, The Promis, Candles, Bittersweet, Another Day, Ice Queen i Pearls of Light

A ja ostatnio ściągnełam jedną piosenkę "Dark Sanctuary" Bez słow, sama muzyka.. Bardzo fajne brzmienie, bardzo oryginalne, nawet nie wiem, na jakich instrumentach grają ;)

Ściągnęłam całą płyte która sie nazywa chyba "Mother Earth" czy jakoś tak.. ;)
Ghrave - bo wszystkie piosenki jakie Ci sie podobają są z bardziej innego kręgu... Hip hop - i nie zmienia sie nic :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 30 paź 2003, 16:00

[quote="MARTYNKA']A ja ostatnio ściągnełam jedną piosenkę "Dark Sanctuary" Bez słow, sama muzyka.. Bardzo fajne brzmienie, bardzo oryginalne, nawet nie wiem, na jakich instrumentach grają ;)[/quote]
Ściągnęłam całą płyte która sie nazywa chyba "Mother Earth" czy jakoś tak.. ;)
Ghrave - bo wszystkie piosenki jakie Ci sie podobają są z bardziej innego kręgu... Hip hop - i nie zmienia sie nic :twisted:
[/quote]

Co do Whitih Temptation to nie podoba mi sie ten wokal, muza nawet ok, szczegolnie te bardziej folkowe momnety, ale wokla nie... pani wokalistka strasznie piszczy :P

P.S. Ghrave postanowił poszerzyc swoje muzyczne horyzonty... ale Peji nie lubie... ;) :P
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 30 paź 2003, 18:39

MARTYNKA pisze:Ściągnęłam całą płyte która sie nazywa chyba "Mother Earth" czy jakoś tak.. ;)

mam wrazenie że ostatnio wszyscy oszaleli na punkcie tej płyty... w moim radiu jest rozchwytywana... a ja sie wczoraj załapalam bez kolejki :D dokładnie nie przesłuchałam jeszcze... tyle co zdązyłam zgrać... ale nie wszystkie piosenki są zachwycające... praktycznie tylko 3 moze... :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 30 paź 2003, 19:13

to ich płyta jest w ogóle w Polsce? Nie wiedziałam. Rok temu, jak zaczynałam ich słuchac, to jeszcze nie było.. W ogóle mało kto o nich słyszał, a teraz - teledyski na VIVIE +, koncert na VIVIE, nieźle się zdziwiłam O_O tylko nei wiem, czy to dobrze, czy źle.. :/
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 30 paź 2003, 19:15

tez dzisiaj sciagnaolem sobie ch plyte bardzo mi sie podoba ich muzyka :) chyba jedyny taki zespol Gotycki ktory teraz gra TV bo chyba Evanescence gotyku nie gra :P
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 30 paź 2003, 19:24

jesoos pisze:
Asiuncia pisze:a mi sie strasznie ta piosenka nie podoba :roll:

Taaak...Asia przypomina mi się CP i te okrzyki... :twisted:

hehe :P Syriel mówiła żebyśmy zeszli z nich, Sara spała, ja wrzeszczałam a Ty milczałeś ;P na tym koncercie sztywni jacyś byliście a mi tak sie skakać chciało ;P (jakiś nadmiar energii czy co ;) )

a co do Within Twmptation, to ja słyszałam tylko Ice Queen.... kiedyś na vivie to puszczali, a teraz już chyba uważają za staroć... :? nie wiem...
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 30 paź 2003, 19:28

Carti pisze:tez dzisiaj sciagnaolem sobie ch plyte bardzo mi sie podoba ich muzyka :) chyba jedyny taki zespol Gotycki ktory teraz gra TV bo chyba Evanescence gotyku nie gra :P

Grupa EVANESCENCE wciąż święci triumfy na listach przebojów całego świata. Za sprawą przebojowego numeru 'Bring Me To Life' album zatytułowany 'Fallen' znajduje się w czołówce bestsellerów. AMY LEE, wokalistka zespołu, twierdzi, że jej grupa owszem gra mroczną muzykę, ale z pewnością nie jest to rock gotycki. Artystka wskazuje na zasadnicze różnice pomiędzy gatunkami muzycznymi. Uważa także, że w muzyce pop należy odchodzić od pogodnych tekstów, które nijak mają się do rzeczywistości.

"Gothic rock różni się od naszej muzyki. Nasza jest mroczna - zawiera się w niej wiele moich osobistych doświadczeń. Niektóre z nich były ponure i dotyczyły przykrych spraw, ale równocześnie sądzę, że w naszej muzyce można doszukać się rzeczy pozytywnych i pięknych. Gdybyśmy wszyscy śpiewali o tym, jak bardzo jesteśmy szczęśliwi, okłamywalibyśmy samych siebie. Ludzie usiłują uciec od swoich problemów z pomocą alkoholu, imprez i tańca. Ja doznaję ukojenia gdy mogę usiąść i pomyśleć, stawić czoła faktom i pogodzić się z nimi. To czyni mnie szczęśliwą" - wyjaśnia AMY.

nie grają rocka gotyckiego, wiec gotyku tym bardziej :D
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 30 paź 2003, 19:28

A w ogole nie wiem czy wiecie, ze album Within Temptation "Mother Earth" ukazał sie dobre 2 lata temu, ale wtedy nie odnisl sukcesu, i niedawno po podpisaniu lepszego kontraktu zespol wydął ponownie ta plyte z bonusami... i na poczatku w TV puszczali czesto kawałek "Moher Earth", potem "Ice Queen", a teraz znow widze czesto "Mother Earth", zreeszta niedawno na Vivie Plus leciał koncert zespolu... generalnie rosnie konkurencja dla Nightwisha... ;)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 30 paź 2003, 21:00

Zwłaszcza ze Nightwish prosperuje teraz baaardzo cicho, po wyemigrowaniu vokalistki na nauki do niemiec do szkoły operowej... Mother Earth ma szanse ale nie spodziewam się zbyt dużego hałasu..

Osobiście raczę sie w tej chwili ostatnim krążkiem Emperor "Prometeus: The Discipline of Fire and Demise"...album dużo konkretniejszy i bardziej ułozony od nieco chaotycznego jak dla mnie "IX Equilibrium" (na którym znalazł się jeden remix i dwa nagrania koncertowe) pozatym wstawki symfoniczne..wydaje mi sie że dały lepszy efekt niz na "Death Cult Armaggedon" DB..
swoja drogą interesujace jak wszystkich ciagnie w kierunku klasyki i symfonii :wink:
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 30 paź 2003, 21:04

jesoos pisze:Zwłaszcza ze Nightwish prosperuje teraz baaardzo cicho, po wyemigrowaniu vokalistki na nauki do niemiec do szkoły operowej... Mother Earth ma szanse ale nie spodziewam się zbyt dużego hałasu..

Osobiście raczę sie w tej chwili ostatnim krążkiem Emperor "Prometeus: The Discipline of Fire and Demise"...album dużo konkretniejszy i bardziej ułozony od nieco chaotycznego jak dla mnie "IX Equilibrium" (na którym znalazł się jeden remix i dwa nagrania koncertowe) pozatym wstawki symfoniczne..wydaje mi sie że dały lepszy efekt niz na "Death Cult Armaggedon" DB..
swoja drogą interesujace jak wszystkich ciagnie w kierunku klasyki i symfonii :wink:

Tak Prometheus to geniusz... naprade... genilana płyta... moim zdnaiem jedna z najlepszych płyt wszechczasów... Emperor odszedł w wielkim stylu...

Co do MAGIKA to mi bardziej poodba sie Paktofonika... ale jak teraz sie slucha PFK i slysze MAGIKA to tez łezka w oku sie pojawia...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 30 paź 2003, 21:51

To ja jeszcze wspomne (choć moze niepowinienem ;) bo to mini album) o "Blood" Vadera :D choć zupełnie nowych utworów tu niewiele to material rewelka, widac że 'doszli do siebie' po nieco śpiącym "Revelations", a kunszt Docenta az dech zapiera...ponownie -i tak byc powinno...czysta radość ze słuchania :)
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 30 paź 2003, 23:52

Blood jeszcze nie slyszalem, ale czytałem w reckach ze 2 nowe kawalki sa badzo dobre... a przedewszytskim bardzo swieze w stosunku do juz troche ogranego stylu Vadera...

Wróć do „Różne czyli Inne”