I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 04 lut 2004, 17:14

To był koncert Black Metalowy... i nie wiem o co całą ta afera, czy ludzie nie maja juz czym sie zajmowac, takie koncerty odbywały sie od lat i nikt nie robil afery, przychodzi tam specyficzna publika... wiec nie mam mowy o obrazaniu jakiś uczuc...
marigell

Postautor: marigell » 04 lut 2004, 17:18

Ludzie to już nie mają z czego sensacji robić ... a jeśli taki koncert obraża czyjeś uczucia to niech nie ogląda i po kłopocie :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 04 lut 2004, 17:23

sara pisze:Ludzie to już nie mają z czego sensacji robić ... a jeśli taki koncert obraża czyjeś uczucia to niech nie ogląda i po kłopocie :roll:

dokładnie.. przecież nikt nikogo nie przymusza do oglądania :roll:
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 05 lut 2004, 2:25

Ghrave ma racje,to był koncert black metalowy a to jest specyficzny odłam metalu.Do cholery,ale po co robić z tego afere nie wiadomo jaką.Teraz znowu pogłębił się sterotyp ludzi,że metalwocy to sataniści :D
Sam słucham metalu i wiem jak to jest odbierane,jak babcie widzą ludzi ubranych na czarno to się boją :D

A co do tematu to ja słucham m.in.:Metallica (kocham ich-platonicznie oczywiście-od 1997 roku),Iron Maiden,Ozzy,Black Sabbath,Paradise Lost,Moonspell,Sepultura i jeszcze kilka innych formacji z gatunku gothic,death i trash :D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 05 lut 2004, 12:09

Najlepsze jest to, że gdyby taki koncert odbył się np. w USA to dla ludzi byłoby to normalne. Polska robi z tego wieelki skandal! :? Znowu mtalowcy będą posądzani o satanizm (nie wiem jak to się pisze) Wszystko co metal, czarne ciuchy i paznkocie to szatan. Po raz kolejny widać nietolerancje i brak zrozumienia dla ludzi którzy to lubią (metal) w Polsce :?
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 05 lut 2004, 20:47

Uśmiechnięta, to ja znam jeszcze lepsze przypadki 'wyzywania' ludzi od satanistów:P moja koleżanka kiedyś pokazała babci, że chce glany, a ta jej babcia zaczęła gadać: 'Justyna, takie buty noszą sataniści!!!' ;P wiecie..bo to takie satanistyczne buty są :lol:
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 05 lut 2004, 22:08

Skoro już mowa o satanistach...
Mi zakazano nosić do szkoły mój piękny krzyżyk :(
i tylko ankh moge sobie miec..bo tamten jest za duzy... :? Ale ja oczywiście
No i jak to zapytała moja wych mojego tatę "czy pana córka nalezy do jakiejs sekty?"
To pytanie troche nie na miejscu, bo nawet jakbym nalezała to by przecież nic nie wiedział..ale mój genialny tato odpowiedział "oczywiscie, ta sekta nazywa się chyba FFC, wie pani..ludzie jeżdzą po całej Polsce za jednym zespołem" i chyba na tym skończyła się jakże ciekawa rozmowa :wink:
A moja babcia na widok glanów też tak zareagowała...."dziecko moje drogie..nie niszcz sobie życia w zadnej sekcie..nie bądź satanistką" itepe...także jak widać, już się przyjeło :wink:

Co do tematu..To chyba się tu jeszcze nie wypowiadałam..więc jak narazie u mnie obecnie(często się zmienia):
oczywiscie Apogeum :twisted:
Nightwish
Within Temptation
Hey
Myslovitz
Soad
Akurat
Paradise Lost
Moonlight
Closterkeller
Artrosis
Virgin
Włochaty
no i taki jeden zespół...Chyba Łzy się nazywa..czy tam Łezy...fakt faktem znam tylko Agnieszkę, i Ankę, i Narcyza, czy tam Fiołka, ale te piosenki są super! i jestem fanem tego zepsolu!
hiehie:twisted:
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 05 lut 2004, 22:09

iwonkax pisze:Skoro już mowa o satanistach...
i tylko ankh moge sobie miec..bo tamten jest za duzy... :? Ale ja oczywiście
No i jak to zapytała moja wych mojego tatę "czy pana córka nalezy do jakiejs sekty?"
To pytanie troche nie na miejscu, bo nawet jakbym nalezała to by przecież nic nie wiedział..ale mój genialny tato odpowiedział "oczywiscie, ta sekta nazywa się chyba FFC, wie pani..ludzie jeżdzą po całej Polsce za jednym zespołem" i chyba na tym skończyła się jakże ciekawa rozmowa :wink:
A moja babcia na widok glanów też tak zareagowała...."dziecko moje drogie..nie niszcz sobie życia w zadnej sekcie..nie bądź satanistką" itepe...także jak widać, już się przyjeło :wink:

Co do tematu..To chyba się tu jeszcze nie wypowiadałam..więc jak narazie u mnie obecnie(często się zmienia):
oczywiscie Apogeum :twisted:
Nightwish
Within Temptation
Hey
Myslovitz
Soad
Akurat
Paradise Lost
Moonlight
Closterkeller
Artrosis
Virgin
Włochaty
no i taki jeden zespół...Chyba Łzy się nazywa..czy tam Łezy...fakt faktem znam tylko Agnieszkę, i Ankę, i Narcyza, czy tam Fiołka, ale te piosenki są super! i jestem fanem tego zepsolu!
hiehie :twisted:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 lut 2004, 22:10

sara pisze: ... a jeśli taki koncert obraża czyjeś uczucia to niech nie ogląda i po kłopocie :roll:

Problem w tym że największe krzyki podniosła ekipa telewizji, która ten koncert miała rejestrować :twisted: :twisted: :twisted: i tu wina organizatora: MMP bo przeciez stać ich na to żeby wynająć i własnych ludzi i własny sprzęt -tak jak miało to miejsce na metalmani...wtedy nikt nie czuł się zgorszony (chociażby występem Marduk'a) :P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 09 lut 2004, 14:34

i tylko ankh moge sobie miec..bo tamten jest za duzy... :?

mi kiedyś rodzice też zabronili nosić jeden krzyżyk do szkoły... ale to kwestia czasu, bo już od kilku miesięcy go nosze :> i wszystkim w zkole się on bardzo podoba :lol: a z nauczycieli, to tylko Ojciec od religi zareagował;)

iwonkax pisze:No i jak to zapytała moja wych mojego tatę "czy pana córka nalezy do jakiejs sekty?"
To pytanie troche nie na miejscu, bo nawet jakbym nalezała to by przecież nic nie wiedział..ale mój genialny tato odpowiedział "oczywiscie, ta sekta nazywa się chyba FFC, wie pani..ludzie jeżdzą po całej Polsce za jednym zespołem"

Twój tata jest genialny :lol: :lol:

iwonkax pisze:A moja babcia na widok glanów też tak zareagowała...."dziecko moje drogie..nie niszcz sobie życia w zadnej sekcie..nie bądź satanistką" itepe...także jak widać, już się przyjeło :wink:

ludzie dziwaczeją na starość;)

iwonkax pisze:Co do tematu..To chyba się tu jeszcze nie wypowiadałam..więc jak narazie u mnie obecnie(często się zmienia):
Within Temptation

wyciągnełam tylko Within Temptation bo chce Wam coś powiedzieć:P
w programie telewizyjnym napisali, że dzisiaj na Vivie o 23:00 ma być coś o nich ;)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 16 lut 2004, 17:55

EMBRION

Wysłany: Pon Lut 16, 2004 18:26 Temat postu: NOWE ŚLĄSKIE GRUPY ROCKOWE !!!

--------------------------------------------------------------------------------

Witajcie forumowicze Łez.
W zasadzie, to innej muzyki słucham i inną muzykę wykonuję.
Gram w zespole Parking z Raciborza, a piszę, ponieważ podoba mi się, że z naszego regionu zespół Łzy, odniósł tak spektakularny sukces. No niby hałdy, upadające górnictwo, śluuunski dialekt a tu... Cieszy mnie to. Czuję nawet w pewnym sensie... hmm... regionalny patriotyzm hehe..
Odbyłem rozmowę z Konkolem i wiem, że to jego desperacka haryzma popchnęła ten zespół.
Mimo wszystko muzycznie jestem gdzie indziej i piszę dlatego, aby wykorzystać potencjał zespołu Łzy na prezentację młodego zespołu Parking (i nie tylko). Nie będę ukrywał.
Potęga internetu jest przewielka!!!
Podoba mi się np. zespół Digger (Yo Sula hehe... tak, tak, ale bez lizania się po prąciach hehe) za energię, podoba mi się Underground za grunge, podoba mi się Mosqqitos z Raciborza za nieskalaną młodzieńczą haryzmę... i wiele innych z naszego regionu.
Mam wrażenie, że dość dużo tu się dzieje.
Proszę o podanie przykładów innych ciekawych grup ze Śląska.
Mój zespół, z kolei robi to, co sobie wyśnił w dzieciństwie (no może bez konta w Szwajcarii i Pameli Anderson na imprezie hehe)

parking.art.pl to ciekawa strona zespołu Parking. Zapraszam.

Pozdrowienia dla wszystkich nowych zjawisk i ludzi szukających mocnych wrażeń. Sija
[/b]
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 16 lut 2004, 18:30

Zdecydowanie Evanescene oraz Linikn Park, ewentualnie Limb Bizkit
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
Mika

Postautor: Mika » 20 lut 2004, 12:16

Ja jestem za Iron Maiden,Hammer Fall,Therion,czasami mam ochote na Bajm,U2,ale góre biorą Łzy!!Do moich ulubionych zalicza sie także Mike Oldfild,Kiss...Dzieki za dołączenie mojego zdania :) fajny temat!!
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 20 lut 2004, 12:45

Asiuncia pisze:
i tylko ankh moge sobie miec..bo tamten jest za duzy... :?

mi kiedyś rodzice też zabronili nosić jeden krzyżyk do szkoły... ale to kwestia czasu, bo już od kilku miesięcy go nosze :> i wszystkim w zkole się on bardzo podoba :lol: a z nauczycieli, to tylko Ojciec od religi zareagował;)

Rodzice mi powolili..Jedynie nauczycielka od polskiego (Moja wych.) się czepiała..i ładnie poprosiła, żebym nosiła inny, bo ten jest za duży :twisted: ale oczywiscie noszę go dalej..a na polski chowam :wink:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 03 mar 2004, 16:49

Nie wiem czy widzieliście, ale na głownej stronie FAKTU jest nagłówek
KONIEC ICH TROJE :lol:

Wróć do „Różne czyli Inne”