I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 04 kwie 2004, 11:47

Ja niewidziałam,szkoda:(
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 04 kwie 2004, 12:34

kotek pisze:Ja podziwiam Krzysia Zalewskiego za piosenke Znikam, a szczegolnie za jej tekst.

Ale przecież Kasia Nosowska z Hey'a pisze teksty Jego piosenek...a szkoda...bo chciałabym usłyszeć coś autorstwa Krzysia...
A Jego strona to strasznie uboga jest :?
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 04 kwie 2004, 15:30

A mnie sie wydaje ze pisze wiekszosc tekstow jego piosenek, ale nie wszystkie. Ale moge sie mylic....

A tak btw to ostatnimi czasu strasznie polubilam Linkin Park...sweitna muza:)
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 04 kwie 2004, 22:31

dziś na onyx.tv nadziałem się na cos takiego jak 'dark onyx' :P było parę koncertowych Nightwishy (m.in End of All Hope i klip do Over The Hills...) na koniec dali jakieś archiwalne Depeche Mode -też koncertowe:P
Taria na scenie prezentuje się prześlicznie :)
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 04 kwie 2004, 23:50

Tarja ma śliczny głos a i wygląd niczego sobie.
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 13 kwie 2004, 15:14

1 maja we Wrocławiu o 17.30 w klubie Diabolique zagrają Elysium i Enter Chaos...
w imieniu Entera zapraszam :wink:
It's the only way.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 13 kwie 2004, 21:28

ja napiszę na inny temat :D
3 maja (o ile dobrze zapamietałam) jest premiera nowej płyty Scorpionsów :-) z miłym polskim akcentem ;)
na jakiejs stronie rosyjskiej sobie posłuchałam urywków :) starzy Scorpionsi :) ...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
esti

Postautor: esti » 13 kwie 2004, 21:36

kotek pisze:A mnie sie wydaje ze pisze wiekszosc tekstow jego piosenek, ale nie wszystkie. Ale moge sie mylic....

A tak btw to ostatnimi czasu strasznie polubilam Linkin Park...sweitna muza:)

mi sie tez wlasnie zaczelo podobac LP. tak jakos ostatnio polubilam takie klimaty :twisted: och, po prostu dorastam :wink: :twisted: :lol:
moje serce jest jak ognia zar... moje slowa sa jak wiatru szept... szkoda, ze dopiero teraz wiem, ze nie warto jest kochac za dwoje....

Kto mnie nie zna i chce to zmienić zapraszam na GG:5798142 ;)
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 14 kwie 2004, 1:17

esti pisze:mi sie tez wlasnie zaczelo podobac LP.tak jakos ostatnio polubilam takie klimaty :twisted: och, po prostu dorastam

Czy nikt już nie słucha starego dobrego metalu w postaci Black Sabbath,Iron Maiden,Metallica,Ozzy Osbourne czy np.Paradise Lost? Czy teraz wszyscy wariują na punkcie nu-metalu a szczególnie Evanescence i Linkin Park?
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 14 kwie 2004, 11:12

ciacho pisze: Czy teraz wszyscy wariują na punkcie nu-metalu a szczególnie Evanescence i Linkin Park?

Tomasz zauważ że większość tutaj stanowi młodzież w wieku gimnazjalnym... a tutaj już raczej nie spotkasz się z takimi "wyjadaczami" jak BS czy IM* ... Metallica jeszcze jako tako chyba funkcjonuje, bo kampanie promocyjna maja podobna do coca-coli -wszędzie ich pełno :P Ozzy nie stara się by być we wszystkich brukowcach muzycznych chyba...
Swoja droga nawet o Limp Bizkit ostatnio ucichło...Behind blue eyes jest tak odmienny stylistycznie od reszty ich tfu-rczości, że ledwo udało mi się skojarzyć wykonawcę z utworem...
(*wyjątek: martynka... zawazeliniłem ;) )
It's the only way.
Awatar użytkownika
pati z Pszowa

Postautor: pati z Pszowa » 14 kwie 2004, 12:28

JA SŁUCHAM WIELE ZESPOŁÓW ALE RACZEJ WOLĘ OSTRY ROCK NA PRZYKŁAD NIRVANĘ ALE PRZEDE WSZTSTKIM KOCHAM ŁZY

NO A CO DO GIMNAZJALISTÓW TO WYDAJE MI SIĘ ŻE ONI PO PROSTU DOPIERO ODNAJDUJĄ SWÓJ STYL I JESZCZE DO KOŃCA NIE WIEDZĄ CZEGO CHCĄ :lol:
nienawidze alkoholików....
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 14 kwie 2004, 16:21

ciacho pisze:Czy nikt już nie słucha starego dobrego metalu w postaci Black Sabbath,Iron Maiden,Metallica,Ozzy Osbourne czy np.Paradise Lost? Czy teraz wszyscy wariują na punkcie nu-metalu a szczególnie Evanescence i Linkin Park?

hm... ja lubię od czasu do czasu posłuchać Ozzy'ego czy Paradise Lost, ale ogólnie zagłębiam się w polskiej muzyce gotyckiej...

co do Evanescence, LP i LB.... niektóre piosenki 1 Zespołu mi się podobają, jednak 2 następnych znieść nie mogę... do tej 3 dodałabym jeszcze The Rasmus 8)

hm... ja też jestem gimnazjalistką i wiem, czego chcę ;P
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 14 kwie 2004, 19:00

Kazdy ma inny gust, a o gustach sie nie rozmawia.
Ja uwielbiam LP, ale zdecydowanie nie szaleje na punkcie nu-metalu. Co do LB to Behind blue eyes bardzo mi sie podoba, szczegolnie tekst jest mi bardzo bliski. Moja opinie na temat Evanescnce wiekszosc zna, ale powtorze ja raz jeszcze. Mam Ich plytke, slucham jej codziennie, podoba mi sie bardzo. Szczegolnym uwielbieniem darze piosenke pt. My Immortal, ktora wiekszosci juz sie 'przejadla'. Ja sluchajac jej po raz kolejny, slucham ja tak, jakby to byl pierwszy raz. Z ta piosenka zwiazanych jest dla mnie kilka kluczowych w moim zyciu osob oraz kilka wspomnien...kocham ta piosenke...nasza piosenka...teledysk zreszta tez ma bardzo udany, chociaz gdyby byl w kolorze wyszedl by po prostu 'lipnie'. My immortal rules :twisted:
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 14 kwie 2004, 20:49

Małe sprostowanie do Limp Bizkit."Behind Blue Eyes" to jest cover.W oryginalne to utwór formacji The Who z końca lat 60-tych. :D
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 15 kwie 2004, 18:36

Vampirzyca pisze:
co do Evanescence, LP i LB.... niektóre piosenki 1 Zespołu mi się podobają, jednak 2 następnych znieść nie mogę... do tej 3 dodałabym jeszcze The Rasmus 8)

hm... ja też jestem gimnazjalistką i wiem, czego chcę ;P

bez przesady, nie wrzucajcie wszystkich do jendego worka;) są osoby, które w podstawówce już wiedzą czego chcą;) ja tak jak Vampi..wiem czego chce:P hehe;P ale i tak zauważyłam, że słucham coraz 'mocniejszej' muzyki ;) np. kiedyś nie przepadałam za Nirvaną..a teraz ciągle Ich słucham..choć mam narazie tylko 2 płyty..
i co do Evanescence, lubie ich. niektóre teksty są mi bliskie..chce mi się płakać jak oglądam My Immortal (wiem, jestem głupia;P)
Linki....no coments;) bardzo ich nie lubie
Lump Bzik(:P) nie mam zdania zbytnio...;-)

Wróć do „Różne czyli Inne”