I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 15 kwie 2004, 21:18

ciacho pisze:Czy nikt już nie słucha starego dobrego metalu w postaci Black Sabbath,Iron Maiden,Metallica,Ozzy Osbourne czy np.Paradise Lost? Czy teraz wszyscy wariują na punkcie nu-metalu a szczególnie Evanescence i Linkin Park?

niecierpię nu-metalu :D wiec nie takie wszyscy... moze 2 piosenki Enasence mi isę podobały, ale za szybko sie mi osłuchały :D
wiec proszę nie uogólniać :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 15 kwie 2004, 21:52

A CZY NIEMOŻNA JUŻ SŁUCHGAĆ TEGO, CO SIE CHCE :?: CZY TYLKO SŁUCHANIE "DOBREGO METALU" JEST AKCEPTOWANE :?: A NU-METAL JEST "BE" TYLKO DLATEGO,ŻE JEST "NU" :?: :?: JA LUBIĘ METALLICE, A JAK MAM OCHOTĘ (PRZEWAZNIE W PRACY) TO WŁACZAM LINKIN PARK. I NIEWIDZE W TYM NIC NIENORMALNEGO...
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 16 kwie 2004, 0:12

Łukaszo,nie twierdze,że trzeba słuchac tylko "dobrego metalu",każdy ma prawo do słuchania tego czego chce,ale pokaż mi 15-16 latka (ów) którzy słuchają starego metalu.Owszem są wyjątki,ale sporadyczne już. (Vampi :*** ).Teraz młodzież gimnazjalna wariuje na punkcie NU,a stary metal powoli odchodzi do lamusa.
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 16 kwie 2004, 8:50

Ja tam metalu nielubie..Jak mozna tego słuchać?;P...No ale dobra,Ozyy Osbourne...Jeda piosenka mi sie podoba:)
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 16 kwie 2004, 14:13

Moniczka pisze:No ale dobra,Ozzy Osbourne...Jedna piosenka mi sie podoba :)

Moniczka a która? :)
Awatar użytkownika
pati z Pszowa

Postautor: pati z Pszowa » 16 kwie 2004, 15:32

ja tam słucahm wszystkie oprócz hip hopu bo tego to ja nie nawidzę no techna też za bardzo nie lubię.
nie wiem co wy się tak czepiacie ludzi którzy słuchają trochę innej muzyki przecież każdy ma swój gust i nikt mu ni powinien mówic co ma robić
nienawidze alkoholików....
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 16 kwie 2004, 16:48

Moniczka pisze:Ja tam metalu nielubie..Jak mozna tego słuchać?;P...

widzisz.... niektorzy ludzie słuchający metalu zastanawiają się, jak mozna słuchać popu czy nie wiem, hip hopu... widocznie można, skoro ludzie słuchają ;)
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 16 kwie 2004, 16:57

CÓŻ, NIEMOŻNA NIKOMU NAKAZAĆ SŁUCHANIA CZEGOŚ, JAK I ZAKAZAĆ. FAKTEM JEST, ZE NOWE "BOYSBANDY" I "GIRLSBANDY" ZACZĘŁY ŁAPAĆ ZA GITARY ( CHOĆ GRAC NIEUMIEJĄ) I UDAWAĆ, ŻE GRAJĄ ROCKA. NP. OSTANIO CZĘSTO NA VIVIE LECI TELEDYSK JAKIŚ LUKROWANYCH PANIENIEK Z ZESPOŁU O NAZWIE "VANILLA .." (COSTAM, ZAPOMNIAŁEM) , GDZIE SZALEJA Z GITARAMI NA RINGU, A WIDAĆ, ZE NAWET NIEUMIEJĄ ICH PORZĄDNIE TRZYMAĆ. PODOBNIE Z NASZA ALEX - CHYBA KAŻDY WIDZIAŁ TELEDYSK DO JEJ EUROWIZYJNEGO HITU, WIĘC NO COMMENT. A TO WSZYSTKO DZIAŁA NA MŁODE MÓZGI I STAD TYLE FANÓW TEJ LIPY.
LIMP BIZKIT I LINKIN PARK, CHOĆ SA "NU" TO JEDNAK POTRAFIA TWORZYĆ NIEZŁE KAWAŁKI, NO I UMIEJĄ GRAĆ :wink:
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 17 kwie 2004, 2:07

Łukaszo pisze:LIMP BIZKIT I LINKIN PARK, CHOĆ SA "NU" TO JEDNAK POTRAFIA TWORZYĆ NIEZŁE KAWAŁKI, NO I UMIEJĄ GRAĆ

Ale mimo wszystko nie lubie Nu-metalu :twisted: "Wychowałem" się na starym dobrym rocku a potem już "dorastałem" na klasycznym metalu i właśnie dlatego nu-metal jest dla mnie profanacją muzyki metalowej :D
A dodawanie nazwy METAL do tego jest dużą przesadą.
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 17 kwie 2004, 10:34

ciacho pisze:...ale pokaż mi 15-16 latka (ów) którzy słuchają starego metalu.Owszem są wyjątki,ale sporadyczne już. (Vampi :*** ).Teraz młodzież gimnazjalna wariuje na punkcie NU,a stary metal powoli odchodzi do lamusa.

Ja nieslucham nu-metalu, a tego starego to lubie sobie czasem posluchac (chocby Ironow).
Ciacho moglbym zapytac kto dzis slucha starej muzyki powaznej i malo kto by odpowiedzial twierdzaco. Nowe(niekoniecznie dobre) wypiera stare.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 17 kwie 2004, 12:54

muzyka poważna?? Mój chłopak obok rocku i metalu słucha też muzyki poważnej :)
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 17 kwie 2004, 13:27

Kajo pisze:Ciacho moglbym zapytac kto dzis slucha starej muzyki powaznej i malo kto by odpowiedzial twierdzaco.

Ja lubie muzykę poważną,Bacha,Bethovena,Mozarta :D

Kajo pisze:Ja nieslucham nu-metalu, a tego starego to lubie sobie czasem posluchac (chocby Ironow).

Kajo pisałem,że są wyjątki nieliczne w Twoim wieku które nie słuchają nu-metalu,ale to już nie często się spotyka.Ironi rulezzz :twisted:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 17 kwie 2004, 14:40

Kajo pisze: Ciacho moglbym zapytac kto dzis slucha starej muzyki powaznej i malo kto by odpowiedzial twierdzaco.

To, że tej muzyki nie słychać w radio ani wnie widać w telewizji nie znaczy, że już nikt tego nie słucha :P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 17 kwie 2004, 14:47

Co do Linkinow to: taka Madonna czy panna Britney Spears albo chocby Lzy na koncertach maja scenografie, panny wyzej wymienione przebieraja sie po kilkanascie razy w czasie jednego koncertu (nie mowie w tym momencie o Lzach, bo do Lez to sie tyczy scenografia, bo na tych koncertach na ktorych akurat ja bylam, to ja robili, i to nawet nawet efektowna), podczas gdy LP wychodza w zwyklych podkoszulkach, bez zadnych przebieranek itp. (przyklad to Texas, moze ktos widzial teledysk do Numba nakrecony wlasnie tam, czyli Numb (live in texas)), maja zwykla scene, nie robia zadnego wielkiego "show" po prostu wychodza i spiewaja. A jednak ich muzyka trafia do milionow, ludzie ich teksty uwazaja za cos peiknego (bo niewatpiliwe takim pieknem sa), ludzie przychodza na ich konecerty, placza...oni nie musza nic robic. wystarczy ze zaspiewaja. chocby w takiej stodole. dla nich to nie ma nic do rzeczy. ich muzyka i tak trafia do bardzo wielkiej liczby fanow.
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 17 kwie 2004, 14:56

Na koncertach Iron Maiden też jest zawsze scenografia dość imponująca a jednak nie są gwiazdami popu tylko klasyką heavy-metalu.

Wróć do „Różne czyli Inne”