I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 17 kwie 2004, 18:13

jesoos pisze:
Kajo pisze: Ciacho moglbym zapytac kto dzis slucha starej muzyki powaznej i malo kto by odpowiedzial twierdzaco.

To, że tej muzyki nie słychać w radio ani wnie widać w telewizji nie znaczy, że już nikt tego nie słucha :P

A ile twoich znajomych slucha muzyki powaznej, a ile rocka czy metalu? :twisted:
I czy ja napisalem, ze NIKT :?:
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 17 kwie 2004, 20:34

a tak mnie cos zastamowilo...mowicie, ze LP to nie jest metal...a wiec pytanie : jaka muzyke graja Lzy?? Czy mozna to nazwac rockiem?? A jesli nie zbyt bardzo to rock przypomina to dlaczego Lzy nazywane sa zespolem rockowym?
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 17 kwie 2004, 22:27

Łzy to rock,
o gustach muzycznych jak i o polityce lepiej nie dyskutować...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 18 kwie 2004, 3:24

Kotek pisze:...mowicie, ze LP to nie jest metal...

A jest? Sorki,ale jakoś nie słysze tam ciężkich i ostrych riffów.Zamiast tego są jakieś pseudo ostre gitary i ckliwy wokal Chestera Benningtona i do tego jakiś rapujący koleś.Kotek wybacz,ale rapujący wokal i metal jakoś się wzajemnie od razu z miejsca wykluczają.Posłuchaj sobie Iron Maiden,starej Metalliki,czy takich kapel jak Moonspell,Paradise Lost,albo Sepultura,że o kalsyce jak Black Sabbath nie wspomne.Usłyszysz wtedy jak brzmi dobry i normalny metal.
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 18 kwie 2004, 18:40

Dobrze ciacho..Metaliki czesto doscy slucham. Ale no coz niewiele mi Lzy rocka przypominaja, ale coz. Skoro wszyscy mowia ze to rock. Wiec niehc rockiem pozostanie...
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 18 kwie 2004, 21:01

kotek pisze: maja zwykla scene, nie robia zadnego wielkiego "show" po prostu wychodza i spiewaja.

Na tym samym teledysku widać gigantyczny telebim na którym leci teledysk do w/w utworu i pokazywani sa muzycy, to wg Ciebie nie jest element show? pozatym nie za bardzo rozumiem idei Twojego posta :P co ma robienie show na scenie do samej muzyki?
Kajo pisze:A ile twoich znajomych slucha muzyki powaznej, a ile rocka czy metalu?

szczerze? nigdy nie pytam moich znajomych czego słuchają :P i zauważyłem że ze słuchaniem takiego klimatu nikt się nie afisszuje za bardzo tak samo jak nikt nie afiszuje sie zabardzo z tym że był w teatrze czy filharmoni -o pewnych sprawach trudno dyskutować.
ciacho pisze:A jest? Sorki,ale jakoś nie słysze tam ciężkich i ostrych riffów.Zamiast tego są jakieś pseudo ostre gitary i ckliwy wokal Chestera Benningtona i do tego jakiś rapujący koleś.

Tomasz powiedz mi ile z tfu-rczości LP jest Ci znane? bo jeżeli wypowiadasz sie na podstawie tego co widziałes w mtv to chyba nie ma o czym rozmawiać (to tak propos ciężkich riffów)
Kotek wybacz,ale rapujący wokal i metal jakoś się wzajemnie od razu z miejsca wykluczają

ja rozumiem że kolega Tomasz jest wyrocznią w kwesti "co jest metalem a co nim nie jest"...
na moje to kolega Tomasz jest muzycznym rasistą :D
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 18 kwie 2004, 21:19

Jędrzeju od razu muzyczny rasista.Ja tylko nie cierpie nu-metalu :D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
taodmisia
Członek FFC

Postautor: taodmisia » 19 kwie 2004, 8:57

A ja nie słucham takich ostrych rzeczy jak Wy:P ale zdziwilibyście sie czego słucham:PP
...:::Ubierała się na czarno i lubiła spiewac:::...
...:::Kochała się w kwiatach, motylach i drzewach:::...
Awatar użytkownika
Anioł_ciemności

Postautor: Anioł_ciemności » 19 kwie 2004, 9:09

ciacho pisze:
Kotek pisze:...mowicie, ze LP to nie jest metal...

A jest? Sorki,ale jakoś nie słysze tam ciężkich i ostrych riffów.Zamiast tego są jakieś pseudo ostre gitary i ckliwy wokal Chestera Benningtona i do tego jakiś rapujący koleś.Kotek wybacz,ale rapujący wokal i metal jakoś się wzajemnie od razu z miejsca wykluczają.Posłuchaj sobie Iron Maiden,starej Metalliki,czy takich kapel jak Moonspell,Paradise Lost,albo Sepultura,że o kalsyce jak Black Sabbath nie wspomne.Usłyszysz wtedy jak brzmi dobry i normalny metal.

Hmmm...A to już nie można słuchać LP i np.Iron Maiden?Przecież oba to dobra muza,ja słucham obu...I jeszcze paru innych...

Każdy ma inny gust,jednym się podoba tak,a drugim inaczej...

Takie rzeczy to tylko w...FFC!

Szatan,mrok cały rok!
marigell

Postautor: marigell » 19 kwie 2004, 9:48

Łzy to już na chwile obecną niewiele mają z rockiem wspólnego :roll: ... więc Łzy to nie rock!
Obrazek
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 19 kwie 2004, 17:18

TA_od_misia pisze:A ja nie słucham takich ostrych rzeczy jak Wy:P ale zdziwilibyście sie czego słucham:PP

Czyżby disco polo? :P
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 19 kwie 2004, 20:09

Mała___ pisze:
TA_od_misia pisze:A ja nie słucham takich ostrych rzeczy jak Wy:P ale zdziwilibyście sie czego słucham:PP

Czyżby disco polo? :P

Albo Fasolki :P :twisted:
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 19 kwie 2004, 23:04

Anioł_ciemności pisze:Hmmm...A to już nie można słuchać LP i np.Iron Maiden?Przecież oba to dobra muza,ja słucham obu...I jeszcze paru innych...

Każdy ma inny gust,jednym się podoba tak,a drugim inaczej...

jasne, ze można. można słuchać nawet Shazyy i Metalliki. choć niektórzy Fani Clostera twierdzą, ze nie można słuchać i Łez, i Clostera :roll:

a pojęcie "dobra muza" jest względne...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 04 maja 2004, 15:25

"Czy wiesz że...?"

-Tuwim (Julian) był pacyfistą?
-rockowo-reagge'owa grupa Akurat zabawiła się w poezje śpiewaną i wyśpiewała jego wierszyk "Do prostego człowieka"?

:arrow: http://www.akurat.pl/akurat/mp3/
można ściągnąć, szybko się osłucha..a potem mozna szpanowac że się zna wierszyk wieszcza Tuwima na pamięć :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 04 maja 2004, 15:43

eh a ostatnio spodobala mi sie nowa piosenka Jeden Osiem L. Czasem bywa tak ma bardzo fajny tekst i ogolnie jest spox

a jeszcze cos co do LP tak wiec, gdyby Mike ne rapowal to bylby to metal, ale ze wzgledu na rapujacego Mike tworczosc zespoly Linkin Park nazywana jest nu-metalem.
uśmiech się
bo już dobra czas

Wróć do „Różne czyli Inne”