I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 13 maja 2004, 11:34

kotek pisze: Jesteś IGNORANTEM, bo uważasz LP za tandete. Zresztą pewnie słyszałeś ze dwie piosenki, bo naprawdę wątpie, żebyś słyszał choćby My December czy Crawling, nie wspominając już o With You.

Teraz to zaczynasz już mówić jak Tomasz: LP jest megazajebiste i nie możliwe jest żeby sie komuś nie podobało, więc jeśli ktoś tak twierdzi napewno nie słyszał LP zbyt dobrze :P Tomasz zresztą używa argumentów pewnego profesora polonistyki z "Ferdydurke" -dlaczego Słowacki zachwyca? -bo Słowacki Wielkim Poetą był! :wink:
a ja powiem że nie zachwyca o! i zachwycać nie musi :P ani Ozzy, ani BS ani LP ani żadna inna kapela, czy to kultowa juz teraz, czy w przyszłości czy w ogóle nie kultowa :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Gwiezdny

Postautor: Gwiezdny » 13 maja 2004, 16:16

Rynexuwna pisze:Artrosis i Closter nie sa komercyjne, a Within temptation albo Evenescence a i owszem...

buhaahaaha....!! <bez komentarza>
chyba nie mowimy o tym samym artrosis i closterze:P
czcij szatana az sie posrasz :]
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 13 maja 2004, 16:26

i znowu się zaczyna dyskusja na temat komercji? uhm...

każdy pod słowem 'komercja' pojmuje coś innego, widocznie. skoro dla jednych komercyjne jest Ich Troje, a dla innych Closterkeller.... to niekomercyjnym może pozostać chyba tylko człowiek, który stoi pod kościołem/na rynku z jakimś instrumentem i coś tam sobie podśpiewuje. :>

zresztą... nie rozumiem, dlaczego tyle osób na słowo "komercja" tak strasznie reaguje... czy jeśli jakiś Zespół jest (niby..) komercyjny znaczy, ze nie moze byc dobry? hm..
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 13 maja 2004, 16:58

jesoos pisze:
kotek pisze: Jesteś IGNORANTEM, bo uważasz LP za tandete. Zresztą pewnie słyszałeś ze dwie piosenki, bo naprawdę wątpie, żebyś słyszał choćby My December czy Crawling, nie wspominając już o With You.

Teraz to zaczynasz już mówić jak Tomasz: LP jest megazajebiste i nie możliwe jest żeby sie komuś nie podobało, więc jeśli ktoś tak twierdzi napewno nie słyszał LP zbyt dobrze :P Tomasz zresztą używa argumentów pewnego profesora polonistyki z "Ferdydurke" -dlaczego Słowacki zachwyca? -bo Słowacki Wielkim Poetą był! :wink:
a ja powiem że nie zachwyca o! i zachwycać nie musi :P ani Ozzy, ani BS ani LP ani żadna inna kapela, czy to kultowa juz teraz, czy w przyszłości czy w ogóle nie kultowa :wink:

Niezachwycam się twórczością LP, bo nie uważam Jej za jakąś BOSKĄ. Masz racje, nie każdego musi coś zachwycać...
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 13 maja 2004, 18:51

Vampirzyca pisze:i znowu się zaczyna dyskusja na temat komercji? uhm...

niekomercyjnym może pozostać chyba tylko człowiek, który stoi pod kościołem/na rynku z jakimś instrumentem i coś tam sobie podśpiewuje. :>

No coś Ty...przeciez komercja to m.in granie dla kasy.
A jak myslisz, w jakim celu ludzie graja pod kościołem?? :twisted: :lol:
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 13 maja 2004, 19:29

kotek pisze:bo naprawdę wątpie, żebyś słyszał choćby My December czy Crawling.

Tak się składa,że "Crawling" słyszałem.Mój pierwszy kontakt z LP miał miejsce przy piosence "One Step Closer" i wtedy w Polsce jeszcze mało kto kojarzył ten zespół.
Więc nie mówi mi,że nie znam ich twórczości.
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 13 maja 2004, 21:24

ciacho pisze:
kotek pisze:bo naprawdę wątpie, żebyś słyszał choćby My December czy Crawling.

Tak się składa,że "Crawling" słyszałem.Mój pierwszy kontakt z LP miał miejsce przy piosence "One Step Closer" i wtedy w Polsce jeszcze mało kto kojarzył ten zespół.
Więc nie mówi mi,że nie znam ich twórczości.

Ech, a jednak nie znasz CAŁEJ TWÓRCZOŚCI LINKIN PARK. I tak bez sensu jest dalsza polemika, gdyż i tak bedziesz uważał LP za tandete, a ja Twojego WIELKIEGO OZZEGO za zupełny kicz. Nic tego nie zmieni. I to już jak dla mnie koniec tematu.
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 13 maja 2004, 21:35

Moja droga,czy możesz uzasadnić na jakiej podstawie uważasz Ozzy`ego za kicz.Bo jak do tej pory nie wysunęłaś żadnych argumentów na ten temat,tylko w kółko na okrągło powtarzasz się,że "Ozzy to kicz i tandeta".
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 13 maja 2004, 21:46

ciacho pisze:Moja droga,czy możesz uzasadnić na jakiej podstawie uważasz Ozzy`ego za kicz.Bo jak do tej pory nie wysunęłaś żadnych argumentów na ten temat,tylko w kółko na okrągło powtarzasz się,że "Ozzy to kicz i tandeta".

Mój Drogi, ja nie powtarzam, że Ozz to kicz i tandeta w kółko, powiedziałam to tylko raz ( w pierwszej osobie liczby pojdenczej), a mówiłam, że dla moich znajmocyh jest. A Kochaniutki, może Ty byś mi uzasadnił swoją opinie na temat LP? Ja po prostu tak uważam, Jego muzka do mnie kompletnie nie trafia, nie trawie Go, a Jego muzyka to dla mnie kicz, bo nie czuję Jej. Nie podoba mi się w zupełności.

Sylwia;-) ja tymczasowo nie mam gg. Ekhm...bywa.
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 13 maja 2004, 21:49

kotek pisze:A Kochaniutki, może Ty byś mi uzasadnił swoją opinie na temat LP?

Po pierwsze nie odpowiada się pyatniem na pytanie.
Po drugie możesz jaśniej sprecyzować dlaczego kicz?

kotek pisze:Jego muzyka to dla mnie kicz, bo nie czuję Jej. Nie podoba mi się w zupełności.

Bardzo logiczne wytłumaczenie.Ja np.nie czuje hip-hopu i ta muzyka mi się nie podoba,ale nie twierdze,że np.Paktofonika czy Kaliber 44 to kicz.
Takie tłumaczenie jak Twoje to kompletna bzdura.Według Twojego rozumowania to dla mnie 3/4 sceny muzycznej byłoby kiczem i tandetą.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2004, 21:51 przez ciacho, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 13 maja 2004, 21:50

Do mnie LP nie trafia i już. Jakbym miał słuchać wszystkiego to by mi kasy zabrakło na płyty. Ostatnio słucham Cree, bluesa akurat lubię i nie zależy mi na tym żebyście ich lubili, nawet mi nie zależy na tym żebyście ich posłuchali, to muza która mi się podoba i tyle.
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 13 maja 2004, 21:53

Brat to Ci z pociągu?? :D
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 13 maja 2004, 21:59

ciacho pisze:Takie tłumaczenie jak Twoje to kompletna bzdura.Według Twojego rozumowania to dla mnie 3/4 sceny muzycznej byłoby kiczem i tandetą.

Jezus by powiedział:"widzisz słomkę w oku bliźniego swego, a belki w swoim nie widzisz..."
Konkol (Adam) by powiedział:"przyganiał kocioł garnkowi"
:P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 13 maja 2004, 22:00

Mój Drogi, nie odpowiedziałeś na pytanie.
Poza tym moje argumenty na temat Ozzego nie muszą do Ciebie trafiać, nie muszą Ci się podobać.
Mógłbyś powiedzieć moja strata.
Ja powiem Ci - Twoja strata, względem LP.
A o Ozzym wyrobiłam sobie zdanie po Ossbornsach czy jak to się piszę.

A dlaczego ludzie uważają Brit za kicz?
Na takie pytanie wielu ludzi by nie odpowiedziało. Bo po co? Po prostu tak uważają. Ich sparwa.
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 13 maja 2004, 22:07

Co do Brit...to uważam że teledysk jej jest okropny...udawane samobójstwo..a teraz tak wiele osób je popełnia...totalne zero z tego teledysku...ale to tylko moje zdanie...
Ostatnio zmieniony 13 maja 2004, 22:14 przez sylwiak, łącznie zmieniany 1 raz.
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook

Wróć do „Różne czyli Inne”