I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 16 maja 2004, 19:41

Tez nie do końca moje klimaty, ale po tym koncercie po prostu wysiadłem ;) Maja naprawdę super muzyków :D
...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 16 maja 2004, 19:53

będę miała okazję być na ich koncercie pod koniec maja u nas :D osobiście podobają mi się dotychczasowe piosenki ich które słyszalam... tytułów nie znam :D ale takie odpowiednie dla mnie gdy humor mam nijaki ;-)
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 16 maja 2004, 20:58

Ja powiem że dla mnie ta płyta jest rewelacyjna...choć słyszałem tylko Bones of Love i There and Now... Bones polubiłem dopiero jak wsłuchałem się w tekst :wink: i zakochałem się w tym utworze...w ogóle płyta dzięki vokalowi Portera do złudzenia przypomina Murders Ballads Nicka Cave'a -rewelacja :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 16 maja 2004, 21:04

Sorx, że odbiegam od tematu, ale Evanescence wydało nowy singiel "Evrybody's Fool". Teledysk już puszczają na Vivie. Hmmm...mi się bardzo podoba, występuje w nim tylko Amy Lee, motywem jest jak mniemam rosnąca popularność grupy i to jak ją odbierają. Na koniec teledysku pokazany jest bilbord, na którym widnieje wizerunek Amy Lee, i wielkimi literami napisane Lies (kłamstwo).
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 16 maja 2004, 21:15

teledysku nie widziałam, ale podobają mi się teledyski Evanescence, więc chętnie zobaczę ;)

a "Everybody's Fool" tak średnio lubię... wolałabym, żeby kolejnym singlem było "Tournniquet", "Hello" czy "Whisper" (ale w wersji starszej, nie tej z płyty)...
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 16 maja 2004, 21:22

A tak właściwie, to chyba coś jest w tym, że teraz jest Evrybody's Fool ponieważ, jak dotąd wydane były trzy single. Pierwszy Bring me to life (pozycja numer dwa na płycie), Going Under (pozycja numer jeden), My Immortal [:***] (pozycja numer cztery), a teraz Evrybody's Fool, które jest trzecie. Tak więc pierwsze cztery piosenki z płyty poszły na single.

Mi Evrybody's Fool podobało się od kąd je usłyszałam, ale troszkę bardziej przypadło mi do gustu Hello, My last breath i Taking over me. Ogólnie to cała płytka jest bardzo interesująca. Każdy utwór podoba mi się.
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 16 maja 2004, 23:10

Jesoos pisze:w ogóle płyta dzięki vokalowi Portera do złudzenia przypomina Murders Ballads Nicka Cave'a -rewelacja

Jesoos kurde skoro przypomina "Murder Ballads" (najlepszą płytę Cave`a) to musi być rewelka duet Porter Lipnicka.
Ja Cave`a wielbie wprost.Generalnie uwielbiam dołujące kawałki.Cave i Leonard Coehn wymiatają,dorzuciłbym jeszcze Lou Reeda :D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 16 maja 2004, 23:28

To dokładam In The Court Of Tha Crimson King - King Crimson i Ogień Breakout + Mira Kubasińska
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 17 maja 2004, 8:52

ciacho pisze:
Jesoos pisze:w ogóle płyta dzięki vokalowi Portera do złudzenia przypomina Murders Ballads Nicka Cave'a -rewelacja

Jesoos kurde skoro przypomina "Murder Ballads" (najlepszą płytę Cave`a) to musi być rewelka duet Porter Lipnicka.
Ja Cave`a wielbie wprost.Generalnie uwielbiam dołujące kawałki.Cave i Leonard Coehn wymiatają,dorzuciłbym jeszcze Lou Reeda :D

A pamiętacie nagranie Kylie Minoque z Cave'm ??? Myślę, że duet Lipnicka & Porter można porównać do tej piosenki (nawet na ich płycie jest jeden utwór, który się z nią kojarzy).

Ten sukces to chyba głównie zasługa Portera, bo to on wprowadził Anitę w świat takiej muzyki, której wcześniej nie grała. Ale ich głosy uzupełniają się rewelacyjnie... "Bones Of Love" na koncercie było w świetnej, zmienionej wersji ;) W każdym razie polecam wybrać się na koncert. (ale nie plenerowy).

Macie jeszcze jedną mp3:

http://katharsis.art.pl/WayBackToLove.mp3
http://katharsis.art.pl/StrangeBird.mp3
...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 17 maja 2004, 11:37

moon pisze:A pamiętacie nagranie Kylie Minoque z Cave'm ??? Myślę, że duet Lipnicka & Porter można porównać do tej piosenki (nawet na ich płycie jest jeden utwór, który się z nią kojarzy).

taaa...ostatnie wakacje :wink: piosenka miała tak podobny klimat że przez chwile myślałem że utwór pochodzi z tego własnie krążka (MB) :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 17 maja 2004, 12:40

Jeśli kogoś interesuje reszta piosenek też mogę wrzucić je na serwer ;) Ale jeśli nie to nie ma sensu ;)
...
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 17 maja 2004, 12:59

Możesz wrzucić na serwer...chętnie posłucham ich..bo są fajne :) :P
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 18 maja 2004, 19:11

http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl. ... 420f0eae7d

To dla fanów Virignu :)

A na forum Virginu użytkownik Michał napisał
Na pierwszym miesjscu jest Britney ,ubustwiam te laske za wszystko ,za styl,za muze,i wogóle za całoksztalt pracy,trudu jaki w to wlozyla ,ciezki wysilek ,nie poddanie sie mimo tylu najedzan ludzi na NIA
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 18 maja 2004, 19:37

ten 'uzytkownik Michal' powinnien popracować nad ortografią i literówkami;P

co do Virginu, to przeczytałam kilka tekstów z Ich nowej płyty i nie wiem, czy się śmiać, czy płakać.... tylko nie znalazłam tekstu do "Baru" i "Ulicy", a te teksty właśnie chciałabym przeczytać, bo napisała je AnjaO... jak ktoś ma, to niech da namiar, proszę ;)
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 18 maja 2004, 20:30

Ekhm, a mi się właśnie texty podobają :P niop ale każdy ma inny gust. Ekhm a Bar to hmmm...text że tak powiem średniacki
uśmiech się
bo już dobra czas

Wróć do „Różne czyli Inne”