I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
nieuchwytna

Postautor: nieuchwytna » 28 wrz 2004, 20:25

KAT , Dead Can Dance, Godsmack, Artrosis, XIII.Stoleti, stare Wilki, stare Łzy, Grechuta, Woźniak, Niemen...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 29 wrz 2004, 20:36

Vampirzyca pisze:to, że zajęli któreś tam miejsce w Top Trendy i wygrali coś w Opolu nie znaczy jeszcze, ze mają wysoką pozycję na polskim rynku muzycznym

ja w kwestii formalnej;)

To, co wymienione (Opole, Top Trendy), właśnie ZNACZY o wysokiej pozycji na RYNKU MUZYCZNYM.

Polemizować można jedynie na temat pozycji w "świecie artystycznym", "świecie snobistycznym" czy jeszcze w czymś innym.

Jeżeli jednak mówimy o RYNKU, to miarą wysokiej pozycji jest poparcie KONSUMENTA, czyli w przypadku "rynku muzycznego" miarą tej pozycji jest popularność w mediach i sklepach muzycznych.

Stąd -> jeżeli popularność w mediach i sklepach jest duża -> to pozycja jest wysoka.

Na przykład w tej chwili bardzo wysoką pozycję na polskim rynku muzycznym jest Kasia Kowalska. Jej (na mój gust świetna) najnowsza płyta bije rekordy sprzedaży, a w mediach Kasię aż do znudzenia widać i słychać.
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 29 wrz 2004, 22:05

Adaś pisze:...jest Kasia Kowalska. Jej (na mój gust świetna) najnowsza płyta...

I komuś się pododba nowa płyta Kasi jak miło.Też uważam,że ta płyta jest świetna i "Antidotum" bije na głowę :D

Adaś "piątka" V :D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 30 wrz 2004, 20:57

Bardzo podoba mi się płytka Kasi, ale to właśnie dlatego, że jest zrobiona ścieśle pod mój pop-rockowy gust;)
A właśnie w dzisiejszej gazecie przeczytałem mini-recenzję, gdzie tak dopieszczona zawartość tej płyty jest uważana za wielki minus. Po prostu brak w niej spontaniczności. I trudno się z tym tak zupełnie nie zgodzić, bo płytka rzeczywiście niczym szczególnym nie zaskakuje, nie prezentuje nic odkrywczego, a jest po prostu od początku do końca przyjemnie pop-rockowa, praktycznie bez słabszych momentów. Trzeba się zgodzić, że dla zwolenników "poszukiwań i odkryć muzycznych" ta płytka Kasi może być zwyczajnie nudna.
W sumie nową płytkę Kasi nazwałbym szczytem komercji w najbardziej pozytywnym rozumieniu tego słowa.
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 30 wrz 2004, 23:05

Dean pisze:Temat postu: Czego słuchacie ???

zastanawiam sie czego słuchacie <jakiej music> ???
ja wielbie łzy, virgin i uwaga .... Britney !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 01 paź 2004, 7:21

Ja musze powiedziec, ze jescze nowej płyty KAsi nie słuchałam. Jakos nie mialam okazji :lol: Słyszalam, zreszta chyba jak wszyscy, jedna piosenke :)

I jest wporzadku według mnie :)
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 01 paź 2004, 16:16

Przesłuchałem całą płytkę Kasi Kowalskiej w sklepie i mi sie podoba. Znaczy można sobie ją posłuchać :wink: ale żeby to jakaś fenomenalna płyta była to się nie zgadzam. Poprzednie jej płyty lepsze :)
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 09 paź 2004, 12:28

Ja teraz non stop słucham piosenki "Krakowski spleen".... Która jest cudowna i którą uwielbiam ;) A słucham na zmianę w wykonaniu Maanamu i w wyk. Closterkellera :)
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 09 paź 2004, 12:38

Vampir a skąd masz ten kawałek w wersji Clostera??
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 11 paź 2004, 17:47

Chce zareklamować świetny zespół :D
ostatnio non stop ich słucham... no i bylam na ich koncercie, na którym było wprost cudownie... koncert na stdionie, nie było barierek, osób moze z 50... w tym z15 "biorących czynny udział" w koncercie :D
zespół nazywa się Pneuma... z tego co wiem są dosć znani w Trójmiescie... jest to, jak gdzieś przeczytałam, (bo ja isę na tym nie znam :p ) hard rock, teksty sa religijne, np Psalmy czy modlitwy, ale maja też swoje teksty...
jak dla mnie świetne, choć są wyjatki :P
podaję Wam linka do ich strony... nie wiem co tam jest do ściągniecia ich, ale jak ktoś jest zainteresowany to ja mam na dysku ich pierwsze dwie płyty i niedługo będe miala trzecią :D
mi na razie podobają się najbardziej piosenki "zobaczcie" "Ojcze Nasz" "Emenes"
link:
http://www.pneuma.kdm.pl/
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 11 paź 2004, 18:10

A ja polecam zespół Fire Fly. Myślę, że Tobie Marik też się spodoba :*
na tej stronce jest 6 utworów. Jest to muza puszczana na spotkaniach z młodzieżą w sprawie narkotyków :arrow: http://www.arka.kdm.pl/pod.html

Polecam.
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 11 paź 2004, 19:22

a ja zaczęłam coraz bardziej słuchać hip hopu i rocku [cóż za kontrast] chrześcijańskiego ;) Ostatnimi czasy słuchałam nowej Kowalskiej - na nogi mnie nie powaliła, ale ogólnie jest dobrze ;).
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
Bursztyn
Członek FFC

Postautor: Bursztyn » 11 paź 2004, 21:15

hm...ja ostatnio wróciłam do korzeni.......Alice Cooper...jest super.......dawno , oj dawno go nie słuchałam....mlodsza częśc forumowiczów pewnie nie ma pojęcia o kim mówie...ale kto wie ,ten wie :D
No i oczywiście Black Album Metalliki.....on mi sie nigdy nie znudzi....... :D
" Życie wychodzi bo to nie poezja! A wiesz dlaczego? Bo nie poddaje się krytyce!"
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 11 paź 2004, 21:40

No nie Bursztyn, nie mów, że pamiętasz Alice Coopera z czasów gdy był "na topie"?????

Toż to było chyba ze 25 lat temu... :lol:
Adam
gg 1412220
Gość

Postautor: Gość » 12 paź 2004, 9:02

Adas pisze:Toż to było chyba ze 25 lat temu... :lol:

Czekaj bo nie nadążam :twisted:
znaczy że jak coś powstało wcześniej to już niemożliwe żeby ktoś o tym pamiętał? znasz=pamiętasz? :twisted:
tą drogą to Led Zeppelin, The Ramones czy BS to już do lamusa? a może The Beatles też?
:lol:
oj Adaś Adaś :wink:

Wróć do „Różne czyli Inne”