I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 19 paź 2004, 18:44

no ja zgadzam się z Tobą w zupelności :wink: o ile ira to kawałki do poskakania i pomachania czerepem o tyle dżem to... Blues :twisted: a kapelusz to kawalek który szczególnie do mnie trafia ;>
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 23 paź 2004, 8:57

polecam zespoł Hunter ..odjazdowa muzaaaaaaa...jazda na maxa :lol:
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 23 paź 2004, 8:58

polecam zespoł Hunter ..odjazdowa muzaaaaaaa...jazda na maxa :lol:
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 23 paź 2004, 9:15

ciacho pisze:Vampi nie marudź :P Posłuchaj sobie starego Paradise Lost (czasy "Gothic" , "Icon" czy "Draconian Times") a potem totalnie elektronicznej,nagranej w klimatach Depeche Mode płyty "Host".Zobaczysz jak mozna zmienić klimat muzyczny,na szczęście wrócili do ostrego grania w gotyckim klimacie.Ja słyszałem "Audio..." kilka razy i mi się podoba,zachowali mimo wszystko gotycki klimat,więc nie narzekajmy :>

Wiesz, ale mnie interesuje to, jak się zmienił Zespół, ktory zaliczam (zaliczałam?) do swoich ulubionych, a jak się zmieniają inne Zespoły, a to, że jakiś tam Zespół się zmienił bardziej, to mnie naprawdę mało obchodzi - zwłaszcza, że Paradise Lost nie słucham, więc nie żałuję i nie rozpaczam nad tym, że się zmienili ;) (mam nadzieję, że to nie zabrzmiało niemiło, bo nie miało tak zabrzmieć ;) )

A co do "Audio..." -> a słyszałeś wcześniejsze płyty Moona?

Ja się już nie mogę doczekać EPki Clostera, która wychodzi w poniedziałek :mrgreen: Bo słyszałam 4 utwory - 3 na żywo i 1 dzięki uprzejmości Anki ;) Najbardziej mi się podoba chyba cover Jacksona - Anja genialnie toto zaśpiewała... I okładka EPki jest świetna, w środku również :mrgreen: Najładniejsze jest zdjęcie Ani w bluszczu ;D
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 23 paź 2004, 12:24

Spoko Vampi nie zabrzmiało to niemile.
Widzisz dałem po prostu przykład zmiany stylu kapeli,akurat Paradise Lost jest jedną z moich ulubionych kapel i płyta "Host" była dla mnie szokiem.Do teh pory jest.Ja Ci nie karzę słuchać Paradise`ów,dałem tylko przykład który w pewnym sensie jest bardzo podobny do Moonlightu.Również zmiana klimatu.
Jeśli chodzi o Moon`a to słyszałem wcześniejsze płyty,mam całą dyskografię w mp3 więc mogę się wypowiedzieć na temat "Audio..." pod kątem innych płyt :)

Jeszcze jedno.MetallicA też się zmieniła swojego czasu i również wiele osób byo oburzonych tym faktem.Tak samo przy oakzji "St.Anger".
Zmiana stylu jest znakiem,że zespół się rozwija muzycznie nie tkwi w maraźmie,nie popada w jakąś rutynę i nie nagrywa ciągle tego samego.Każda zmiana stylu na początku jest szokiem dla fanów,ale potem z czasem przyzwyczajasz się do nowego stylu,kto wie,może następna płyta Moon`a będzie w klimatach "Floe" czy "Meren-re".
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 23 paź 2004, 13:45

Tomek, nie będą w klimacie "Meren Re", Majka to już zapowiedziała w wielu wywiadach, chcą odejść całkiem od tego stylu. Maja mówiła też, że większość z tych starych piosenek juz Jej nigdy przez gardło nie przejdzie.

Hm, można się rozwijać, ale cały czas utrzymać swój klimat - przykład - "Nero" Closterkellera... Płyta bardzo się różni od poprzednich - jednak cały czas są świetne teksty, cały czas jest ten klimat, cały czas jest to gotyk.. ;) Przynajmniej moim skromnym zdaniem;P
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 23 paź 2004, 18:53

Vampi,wiem,że Maja tak mówiła,ale nigdy nie wiadomo co będzie podczas pracy nad kolejnymi płytami :) Zawsze może im się odwidzieć :D Moim zdaniem "Audio..." też ma gotycki klimat w dalszym ciągu :)

A tak BTW to słyszałem "Rise Of Soddom And Gomorah" czyli utwór Therion`a.Dzięki Dawid za telefon z koncertu :)
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 26 paź 2004, 18:07

ciacho pisze:Moim zdaniem "Audio..." też ma gotycki klimat w dalszym ciągu :)

popieram :) choć bojesię tu to pisać, bo jak dla mnie to jest jedna z bardziej ulubionych płyt Moonlightu tak inni jej wręcz nie znoszą ;)
a co do Clostera... w niedzielez Minimaxie w 3. puścicili trzy piosenki z nowej plyty Clostera... (może było ich wiecej ale poszłam spać :D)
pierwsza to była wersja techo Królowej ciszy, druga to cover piosenki Michela Jakson, a trzecia to ich nowa piosenka... szczerze o ile te dwie pierwsze mi się podobały.. zwlaszcza ten cover :) to ta nwoa piosenka była... lekka... rockowa...softrockowa...-takie moje odczucie
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 26 paź 2004, 18:37

Mariku -> cover Jacksona -> "Earth Song" :] Ja go w wersji płytowej nie słyszałam, 'tylko' na koncercie 2x - i naprawdę bardzo mi się podoba, Anja genialnie go zaśpiewała... Lepiej od oryginału :P ;-)

A nowa piosenka to "Lunar" zapewne... ;) Też słyszałam 2x i nie bardzo się mogłam nad tekstem skupić - ale wpada w ucho, całkiem mi się podoba.
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 31 paź 2004, 18:48

Nio to ja ostatnio słucham sobie "Świętej Załogi" tzn. mojego kolegi "zespołu" [narazie jedna osoba :P] hh chrzścijańskiego, naprzemian z Tymoteuszem i FPS-em. ;)
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 04 lis 2004, 16:55

Vampirzyca pisze:"Nero" Closterkellera... (...)cały czas jest to gotyk.. ;)

Vampi, przykra prawda o naszym ulubionym zespole;P Closterkeller to nie jest Gotyk. Taki prawdziwy Gotyk. Jak to powiedział ktoś (będziesz wiedzieć kto ;) ) Closterkeller ma na każdej ze swoich płyt jakiś utwór Gotycki..ale jest to jeden, dwa.
Closter jest w klimacie Gotyckim, ale większość piosenek jest tylko w takim klimacie, a nie jest takim klimatem;P
(napultałam..;P ale Wy będziecie wiedziec o co chodzi;) )

Co do Reghiny. Płytę kupiłam dopiero wczoraj, ale chyba 5 utworów znałam z audycji Kaczkowskiego ;)
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 04 lis 2004, 20:22

W Polsce chyba nie ma żadnego zespołu CZYSTO GOTYCKIEGO ;) A jak się mylę, to niech mnie ktoś oświeci ;)

Asia - ale to nie zmienia faktu, że Closter rządzi :>

A w sobotę jadę na Dark Stars... <serduszka>

I jak Ci się "Reghina" podoba? "Reghina Closter Trance FP Formula Mix" rządzi! ;P
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 04 lis 2004, 22:06

ja się zakochałam w piosence
"Neo"
<serduszka>
Obrazek
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 04 lis 2004, 23:26

Jak nie ma sceny gotyckiej u nas :?:
A Moonlight,Delight,Closterkeller,Artrosis to co to jest,death-metal :?: :twisted:
Kto wam w ogóle nagadał,że Closter to nie gotyk :?: :P

A ja sobie słucham "Mojego domu" o! Oczywiście IRA.
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 05 lis 2004, 6:43

Ostatnio namietniej Horridy 8)

Wróć do „Różne czyli Inne”