I co jeszcze?????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 lis 2004, 10:00

Vampirzyca pisze:W Polsce chyba nie ma żadnego zespołu CZYSTO GOTYCKIEGO ;) A jak się mylę, to niech mnie ktoś oświeci ;)

w ogóle co to znaczy "czysty gotyk"?? gotyk czysty rasowo? :wink:
jest rock gotycki...tzw gotycki ;] a czystym gotykiem mógłbym nazwac jedynie projekty pokroju Autumn Tears czy Raison D'etre :>
Vampirzyca pisze: ale to nie zmienia faktu, że Closter rządzi :>

pan tu nie stał :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 05 lis 2004, 14:20

ciacho pisze:Kto wam w ogóle nagadał,że Closter to nie gotyk :?: :P

Kto? Hm... Kojarzysz Anję Orthodox? Fajna laska ;P

Anka sama mówi (znaczy się mi tak mówiła;P), że Oni nie są typowo gotyckim zespołem... Niektóre piosenki są gotyckie, niektóre rockowe itd... Ale owszem, są identyfikowani z gotykiem...

A "Neo" jest śliczny... :serduszka:
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 05 lis 2004, 16:15

Vampi pisze:Kto? Hm... Kojarzysz Anję Orthodox? Fajna laska :P

Hmm,znam ta laskę i wiesz co Ci powiem Vampi,ona pieprzy jak potłuczona,zresztą ona jest potłuczona z deka :twisted:
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 05 lis 2004, 18:59

jesoos pisze:a czystym gotykiem mógłbym nazwac jedynie projekty pokroju Autumn Tears czy Raison D'etre :>

Eeee tam Clostekeller... Autumn Tears jest super :twisted: :mrgreen:
A ma ktoś nowego Delighta, "Od nowa" znaczy się?... bo nie wiem czy kupować...
ps. mam już bilet na dsf :D
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 06 lis 2004, 10:42

Vampirzyca pisze:W Polsce chyba nie ma żadnego zespołu CZYSTO GOTYCKIEGO ;)

Nie wiem, czy zespołu nie ma, ale gdyby wziąć całą pierwszą płytę Artrosis, a może także i całą drugą, to jest dla mnie 100% rasowy gotyk ;)
Czyli w latach 1997-1998 czysto gotycki był Artrosis.
Trzecia płyta już trochę bliżej popu, można pod gotyk podciągać, ale chyba nie taki "czysty".
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 06 lis 2004, 13:23

Vampirzyca pisze: Asia - ale to nie zmienia faktu, że Closter rządzi :>

I jak Ci się "Reghina" podoba? "Reghina Closter Trance FP Formula Mix" rządzi! ;P

ołłłłł jee:D Closter wymiata;D
dzieło Freddiego i Pucka tez;D i tytuł fajny:P
A mi też chyba "Neo" najbardziej przypadło do gustu.. skolei ta piosenka Jacksona nie..;/

I Vampi..o inną osobę mi chodziło z tym gotykiem..ale nieważne;-)
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 06 lis 2004, 17:01

A ja sobie słucham nowych Wilków ("Wartra" :D )... I podoba mi się! Dla mnie znowu udowodnili, że nawet grając tyle lat wciąż można to robić z pasją... Polecam :mrgreen:... nawet sobie opisik zgapiłam... :wink:

ps. Dzięki Moon! 8)
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 06 lis 2004, 20:19

Moja droga,kochana,wspaniała,fajna i w ogóle Syriel (grunt to wazelina :twisted: ) czy posiadasz całą "Watrę" w formacie mp3 moze?? :>
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 07 lis 2004, 7:53

Mój "drogi, kochany, wspaniały, fajny i w ogóle" Ciacho lizusie :twisted: ... Na razie nie posiadam "Watry" w tym magicznym formacie, płyta podobnie jak "NCNJ" Łez ma te głupie zabezbieczenia przed kopowaniem :evil: ... Ale myślę, że Moon trochę wysili obszary swego mózgu odpowiedzialne, ze kwestie informatyczne i jakoś mi zrobi mp3.... A wtedy się zgłoszę do Ciebie 8) ...

ps. Tu można posłuchać fragmentów płyty: http://www.wilki.com.pl/adapter :)
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 07 lis 2004, 10:17

Tak, najlepiej kupcie płytę :P :twisted: Mi się osobiście podoba. Są wyjątki w piosenkach, ale w tłumie ujdzie :)
...
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 07 lis 2004, 13:33

ciacho pisze:

Hmm,znam ta laskę i wiesz co Ci powiem Vampi,ona pieprzy jak potłuczona,zresztą ona jest potłuczona z deka :twisted:

Mam nadzieję, że to miał być komplement, bo jak nie, to się obrażę ;P

Aśka - o Kaczmarskiego? ;)

Ej, no bo nie powiecie mi chyba, że "Władza" czy "Klepsydra" np to są rasowe, gotyckie utwory...

Syriel - ja wczoraj na DSF słyszałam nową płytę Delightu... I tak średnio mi się podoba... Lepiej Pauli wychodzi spiewanie po angielsku.

Via Mistica mi się wczoraj na DSF podobała... Na 'rozgrzanie' świetna, taka... klimatyczna :) Cemetery of Scream ledwo zniosłam. O Delightcie pisałam już, dodam tylko, że bardzo lubię Paulę - nie wiem, taka jakaś... strasznie sympatyczna jest :) Moonlight... "refleksyjna" część koncertu mi się nie podobała - bo były to piosenki z nowej płyty, której znieść nie mogę... :| za to "zabawowa" była świetna... :serduszka: No i "Uszatek" był!;D No i najlepiej wypadł oczywiście Closterkeller, najbardziej hm... ognisty i rockowy koncert ze wszystkich... Najlepiej się bawiłam, Anka była najlepiej ubrana i w ogóle wszystko było najlepsze;P Zabrakło mi "Violette", ale za to z 2 niespodzianek się bardzo cieszyłam :) No i wygrałam singla ;) No i miło było Ankę znowu zobaczyć (od 28 sierpnia 5 raz;P) i z Nią pogadać... :)

Ale się kurde nie wyspałam po tym DSF... Gdyż nocowałam Persefonę... Która o 7:48 miała pociąg (Syriel, jechała tym samym, co Ty ode mnie;D) - a położyłyśmy się po 3 :P

Aśka - a mi się z kolei Jackson bardzo podoba... Nie lubię Jacksona, ale ta piosenka akurat jest świetna... A z wokalem Anki to juz w ogóle mrrr... ;) A na DSF świetnie wyszła, bo śpiewały Ją jeszcze Majka, Paula i Kasia (wokal Via Misticia) :)

Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 07 lis 2004, 19:28

Vampirzyca pisze:
ciacho pisze:

Mam nadzieję, że to miał być komplement, bo jak nie, to się obrażę :P

Vampi no czy ja mógłbym obrazić Anję O. :> No chyba o takie rzeczy mnie nie posądzasz :D
No,ale Anja trochę jest ne ten-teges :D Oczywiscie w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) I dzisiaj Ninonka ja pozdrowiła od Ciebie :)
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 09 lis 2004, 14:23

Vampirzyca pisze:
Aśka - o Kaczmarskiego? ;)

Aśka - a mi się z kolei Jackson bardzo podoba... Nie lubię Jacksona, ale ta piosenka akurat jest świetna... A z wokalem Anki to juz w ogóle mrrr... ;)

A kto to w ogóle jest Kaczmarski? :P

a ta piosenka Jacksona jest chyba najgorszą piosenką na płycie..coś do mnie nie trafia. Nie to, że jestem jakaś np uprzedzona..po prostu, jest be:P
Mi się tam podoba tylko "aaaaaaah; oo" :P

a jak wypadł Moonlight?
Ciesze się, że byłaś jednak na koncercie:)
A singiel wygrałaś po znajomości pewnie ;>
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 10 lis 2004, 4:38

Asiuncia pisze:A kto to w ogóle jest Kaczmarski?

To chodzi o Jacka Kaczmarskiego :?: barda solidarności :?:

I z innej beczki,odkopałem płytę która jest zapisem koncertu Metalliki z Chorzowa z tego roku (31.05.2004).Jeeeezu wróciły wspomnienia o tym wypadzie,to było coś fajnego <serduszka> To już pół roku minęło (no prawie 30.11 minie dokładnie) a pamiętam jakby to było wczoraj,jakbym dopiero co wrócił do domu po koncercie.Ten cały klimacik,ta scena wielka,Metallica,wypad na śląsk,podróż do Siemców nie znając w ogóle Katowic i Siemianowic :D Piwo z Qbusiem i Sławkieem (pozdro panowie) nastepnego dnia.Ale głównie to sam koncert,to przeżycie,ta cała otoczka,czekanie na koncercik,piwko pod stadionem....ech.... Ja chcę jeszcze raz :(

Ally pamiętam o mp3 :***
Awatar użytkownika
Coma^
Kontaktowanie:

Postautor: Coma^ » 10 lis 2004, 12:15

Wybaczcie że tak piszę troszkę nie na temat ... ale w niedziele byłam na koncercie Artrosis :lol: Jestem pod wrażeniem .. bardzo mi się podobało :D Macie jakąś ulubioną płytę Artrosis lub chociaż utwory ?
Obrazek

Wróć do „Różne czyli Inne”