O zlocie FFC

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 04 paź 2004, 14:20

Proste wyjaśnienie dla Adasia :

Wchodzisz na dziewiątą stronę - wybierasz interesujący Cię temat i Go po prostu czytasz...literka po literce...zdanie po zdaniu :wink:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 04 paź 2004, 15:13

A ja pozwole sobie wrocic do tematu :P
Ahhh te dawne dzieje... :D
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 04 paź 2004, 19:25

Małgorzata pisze:Proste wyjaśnienie dla Adasia :

Wchodzisz na dziewiątą stronę - wybierasz interesujący Cię temat i Go po prostu czytasz...literka po literce...zdanie po zdaniu :wink:

Jeszcze raz, tym razem z wytłuszczeniem specjalnie dla Małgorzaty ;)

Adas pisze:OK, ja się chyba nie znam, bo nie mam pojęcia jak przeczytać temat znajdujący się na dziesiątej stronie...

Moja cierpliwość nie zna granic... :twisted:
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 04 paź 2004, 19:35

Chill out ludzie,wyluzujcie już.
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 04 paź 2004, 20:05

Do Adasia :

Ten temat znajdował się na 9 stronie....i jakbyś nie zauważył to ten dział liczy 9 stron.....nie mam pojecią skądś Ty wytrzasnał 10 strone :roll: i w dodatku się o to czepiasz.....ahhhh no chyba, że ta 10 strona znikła w cyber przestrzeni :lol:
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 04 paź 2004, 21:27

Gosia, Adaś... Po pierwsze wasza rozmowa nie na temat.... a po drugie naprawde nie ma sie o co kłócić... wiec tak jak napisał ciacho... wyluzujcie... I spokoj juz :!: Wkoncu pani moderator powinna dawac przyład...
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 04 paź 2004, 21:41

Morelko - nikt się tutaj nie kłoci .... to tylko wymiana zdań. I proponuje przeczytać temat trochę wczęsniej na 1 stronie i wtedy zastanowic sie nad zdaniem "moderator powinien w końcu dawać przykład...."

Poza tym ten temat do niczego się juz nie przyda..... i nie przydał tak szczerze mówiąc, więc nie mas co się obawiać, że nie rozmawiamy na temat 8)
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 04 paź 2004, 22:06

Akurat ten moderator sadzi się jak szczur na otwarciu kanału i nie chodzi mi o osobiste uprzedzenia tylko o wpieprzanie się w każdego posta i dorabianie na siłę ideologii. To forum zdycha i akurat takie przypomnienie tematu potrafi choć na chwilę je ożywić, ale ty Gosiu czujesz się tu jak we własnym pokoju - jak ktoś smarknie to trza powycierać. Jak może niektórzy zauważyli wiele osób nie pisze już tutaj - Carti, PPJ, Jesoos, moja skromna osoba. Gosiu zniechęć resztę (Jesteś na dobrej drodze) i moderuj swoje posty - powodzenia.
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 04 paź 2004, 23:39

Może spokojniej. Niedawno pousuwałem trochę moderatorów i był zgyz i wielka obraza. Chciałbym chociaż wiedzieć co takiego złego napisał Adaś, że zaśmiecił forum bo coraz bardziej zaczynam się przekonywać że najlepiej będzie jak moderatorem zostanie tylko zespół.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 05 paź 2004, 5:58

mar-r :

Ależ oczywiście, że w ogóle nie chodzi w Twoim poście o osobiste uprzedzenia....nie no skąd.
Zastanowiłeś się dlaczego nie piszą? Bo jest nudno....tak najwyczajniejsze słowo NUDNO. Spokojnie, w swoim pokoju zachowuję się inaczej ;P więc prównanie nie ma sensu. Poza tym nie jestem tym szczurem czy tym modearotem, który panoszy się tytaj jak w kanale, więc sobie daruj.
I oczywiście można odwieżać tematy i "ożywiać" nimi forum jak sam napisałeś.....ale zawsze panowała zasada PISZEMY COŚ SENSOWENEGO I NA TEMAT

Adrian-Lzy :

Ależ dowiesz się co takiego napisał Adaś. A mianowicie nic nie napisał. Tak właśnie nic nie napisał, tylko w opowiedzi wysłał ikonkę";)" co wydaje się zbędnę i dlatego tu usunełam. Niejednokrotnie zwracano Adasiowi uwagę na takie posty i nawet było to w okresie kiedy na forum nie było nudno....i więcej osób pisało.

Adrian-LZY pisze:Niedawno pousuwałem trochę moderatorów i był zgyz i wielka obraza.

Przepraszam, że niby kto się tak bardzo obrażał? No bo skoro obrażaniem się nazywasz zwykłe zapytanie "Co się dzieje z forum i czemu moderatorzy znikają, czy to czasem nie Ty Ich usuwasz? " No to chyba przepraszam....ale ja znam nne znaczenie słowa "obrażalski" Poza tym - zonk, bo ja sie nie obrażam! Taką mam zasadę w życiu.Ale nie o mnie miało być, tylko o usuwaniu zbędnych postów.
Do tej pory jakoś nikt się tym nie interesował - teraz nagle gdy zaczęło wszystko padać .... zaczeły się problemy.
Skoro twierdzisz, że najlepiej będzie jak moderatorami będą tylko osoby z zespołu, to prosze bardzo - zabierz mi tego moderatora, bo bez niego da się żyć uwierz.Tylko ciekawa jestem kto będzie tak naprawdę moderował to forum.....chyba tylko Ty jeden, bo jak wiadomo, reszta zespołu nie ma ochoty czytać forum.

P.S. Albo daj Go komuś innemu.....mnie to już nie robi różnicy.
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 05 paź 2004, 6:45

w tym momencie tez napisze cos od siebie. Czytam forum i widze co sie dzieje. Podziele opinie Marka. Goska wpiepszasz sie doslownie wszystko od kad jestes w zarzadzie FFC tylko sie rzadzisz i pokazujesz fochy a o forum juz niewspomne. Gadasz ciagle o sprawach FFC a tak naprawde zniechecasz ludzi do pisania... :roll:
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 05 paź 2004, 7:07

Boże... i pomyśleć, że 'dyskusja' zaczęła się od tego, że Gośka skasowała jednego niepotrzebnego posta :]

Do tego chyba należy rola moderatora? Wg mnie post " :wink: " nie wniósł do tematu kompletnie nic.... Ale to tylko moje skromne zdanie :]

W każdym bądź razie.... Gośka wg mnie dobrze się spisuje jako moderator.... W końcu zaczęło się coś dziać - kasowanie użytkowników, którzy dawno nic nie napisali, albo którzy w ogóle nic nie pisali itd.....

Goska wpiepszasz sie doslownie wszystko od kad jestes w zarzadzie FFC tylko sie rzadzisz i pokazujesz fochy a o forum juz niewspomne

W co się Gosia wpieprza?

A co do zarządu.... przecież Gosia sama się tam nie pchała, została wybrana większością głosów.... więc wiesz.... :]

O tych fochach to też nie rozumiem, o co chodzi....

Jak może niektórzy zauważyli wiele osób nie pisze już tutaj - Carti, PPJ, Jesoos, moja skromna osoba. Gosiu zniechęć resztę (Jesteś na dobrej drodze) i moderuj swoje posty - powodzenia.

Z tego postu wnioskuję, że to niby wina Gosi, że ileś tam osób nie pisze.... Tak, pewnie :] Dobrze, że masz na kogo zwalić, prawda...?
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 05 paź 2004, 8:04

Małgorzata pisze:ale może mi powiesz Adaś co oznacza post w stylu " :wink: " :? bo jak widzisz...np. dla mnie treści nie mogłam odczytać.....A jest to zwykłe nabijanie sobie liczby postów.

Nie mogłaś odczytać treści, bo treści nie ma.
Ale brak treści nie oznacza automatycznie braku sensu.
A miałem się nie tłumaczyć :P

Teraz wyjaśnienie niezrozumiałej dla Ciebie "dziesiątej strony", cytuję chronologicznie:

Małgorzata pisze:zresztą każdy kto chce to jest w stanie zajrzeć na poprzednie strony i poczytać....

Adas pisze:Wbrew temu co mówisz - tego tematu już dzisiaj nikt by nie mógł przeczytać, chocby i całe forum przegrzebał.

Małgorzata pisze:Niby czemu nikt nie przeczytałby?

Adas pisze: bo nie mam pojęcia jak przeczytać temat znajdujący się na dziesiątej stronie

Małgorzata pisze:Ten temat znajdował się na 9 stronie...

No i tu mi wypada zapytać jak "blĄdynkę" z dowcipów:

Czy Ty naprawdę nie rozumiesz, że tego tematu nie byłoby już na dziewiątej stronie, gdybym się nie przeciwstawił Twoim działaniom?

Twoje dwukrotne kasowanie posta powodowało, że ten temat wracał na ostatnie pozycje 9-tej strony, co w praktyce oznacza, że olałaś moją (forumowacza) ochotę na ocalenie tego tematu przed skasowaniem. To tak samo, jakbyś chciała skasować ten temat. To była kwestia najwyżej dnia lub dwóch, żeby tego tematu już nie było.

Oczywiście jako moderator masz prawo kasować tematy.

Ale ja jako użytkownik tego forum myślałem, że też mam jakieś tam prawa... Przede wszystkim prawo do nie bycia nękanym przez moderatorów.

Jest na tym forum setki przykładów "nieposprzątanych" postów i tematów, i miałem nadzieję, że akurat moje posty nie są przykładem tych, które w pierwszej kolejności należałoby posprzątać.

Ale niestety, dzięki takiemu moderowaniu jak Twoje Małgorzato - sugerujesz wyraźnie, że to właśnie ja zaśmiecam to forum. Może i tak jest, co do mnie - zarozumiałego - nie dociera. Ktoś bardziej obiektywny może zobaczy, czy tak jest.

Jeżeli jak twierdzi Małgorzata - wielokrotnie naruszałem regulamin tego forum - to niestety...ja się nie zmienię, bo nie widzę swojej winy. Raczej też nie zniechęcę się do zaglądania tutaj. W końcu to tylko chwila...nie wiadomo, co będzie w miejscu tego forum za kolejne 6 lat, ale podejrzewam, że ja tu będę, o ile dożyję ;)

A miałem się nie tłumaczyc ;)

Jednak dobry moderator potrafi drobnego usera mentalnie skłonić do dyskusji :lol:
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 05 paź 2004, 13:13

Ja mam tylko jedno pytanie do Adama... Dlaczego tak ci zależało, na odkopaniu akurat tego tematu??.... Przecież tematów o zlotach trochę jest. Pytam z czystej, ludzkiej ciekawości :wink: ....
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 05 paź 2004, 19:03

Bez sensu są te Wasze kłótnie. Na forum mało sie ostatnio dzieje, forum upada. Czy tylko w taki sposób można je ożywić? Kłócąc sie i wypominając sobie jakieś nieistotne sprawy, przecież to nie jest najlepsze rozwiązanie na pobudzenie tego forum do życia. Robi sie zbędne zamieszanie i jakaś dziwna atmosfera, i tak od dawna jest dziwna wiec nie ma sensu tego pogarszać. Jeśli chodzi o Gosie, to nie zauważyłam jakoś żeby sie rządziła, bo jak ktoś stwierdził jest w zarządzie i sie wywyższa. Uważam, ze dobrze robi pilnując porządku na forum, w końcu ktoś musi. Jak był tu bajzel to wszyscy narzekali, ze nie ma komu pilnować. Teraz jest ok (poza tym ze troche cicho) to też Wam sie nie podoba. Czy warto sie spierać o takie głupoty? Dajcie już spokój.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"

Wróć do „Łzy”