O zlocie FFC

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 05 paź 2004, 19:46

Carti :

Z zarządu FFC zrezygnowałam razem z Ally przed ogniskiem, dlatego ogniskiem zajmował się Cieniu z Marikiem - czyli zarząd FFC...ale ponieważ jako jedyna mam jako taki kontakt z Kariną więc miałam im pomóc.....co nie znaczy, że jestem w zarządzie FFC. Skoto tak uważnie czytasz forum, to powinieneś zauważyć, że w temacie "zarząd FFC" nie widnieją żadne moje dane, co oznacza, że w zarządzie FFC nie jestem, więc nie zarzucaj mi, że wpieprzam się do wszystkiego.Poza tym to nie jest temat do tego tematu. A i jeszcze jedno......fajnie jak wypowiada sie osoba mająca z FFC i forum teraz mało wspólnego
"O forum już nie wspomnisz" ? Skoro nie umiesz doczytać się ironii w moich postach, to przykro mi bardzo.....to juz nie mój problem.
A czemu gadam o sprawach FFC? Bo mi na tym zależało....tak podkreślam zależało....ale jakiś czas temu właśnie przestało....bo do niektórych osób pewne rzeczy niestety nie docierały.
Ja zniechęcam ludzi do pisania? Niby czym? Kasowanie postów w stylu ";)" lub tych co wysłane są po 2 czy 3 razy? No rzeczywiście....bardzo dobra metoda zniechęcenia....

Adaś :

Widze, że jednal nadal upierasz się przy swoim....i właśnie mi się przypomniały czasy, w których to dziewczyny, które niestety już tu nie piszą (choć teraz to wcale im się nie dziwię....) zwracały Ci uwage na takie właśnie "odświeżanie tematu". Przecież ja nie napsiałam, że masz nie odświeżać tematu....tylko, żebyś napisał COŚ a nie wysyłał głupią ikonkę....z której nikt nie wie o co chodzi....Jakbyś chociaż napisał coś to napewno posta bym nie skasowała, a temat by został na pierwszej stronie.

To, że akutar usunełam Twojego posta ";)" wcale nie oznacza, że to Ciebie "nazwałam" tym co zaśmieca forum.....Gdyby tego posta napisał ktoś inny też bym Go skasowała, a że Ty go napisałes, to skasowałam Twoje - proste rozumowanie.
Zresztą ja nie zamierzam się z Tobą kłocić ani sprzeczać. To tylko wymiana zdań...chociaż jak juz zauważyłam Ty jesteś uparty i zawsze potrafisz postawić na swoim i Cię nikt nie przekona do swoich racji.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skoro uważacie, że kasowanie postów w stylu ";)" czy też usuwanie postów, które się powstarzają jest wpieprzaniem się i w dodatku panoszeniem się jak szczur w kanale, to wybaczcie, ale ja chyba mam inny pogląd na ten temat. Bo tak jak napisałam wyżej - kasuję tylko takie posty.
Dziewczyny - dzięki, że cokolwiek miłego na mnie napisałyście - ale jak widzicie....jestem ta zła z forum i tylko się wpieprzam oraz zniechęcam ludzi do pisania.....no tak zawsze będę WINNA .... ohhh przepraszam najmocniej nie chciałam, aby przeze mnie ludzie przestali pisać i w ogóle nie zaglądali na to forum....
Przepraszam, ze w ogóle się odezwałam i usunełam tak cennego posta Adasia....
I przepraszam też za to, że panosze sie jak szczur w kanale....
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 05 paź 2004, 19:49

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka...

PAX :!: :!: :!:
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 05 paź 2004, 20:18

"Słuchaj, patrz, milcz, jeśli chcesz żyć w spokoju"
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 05 paź 2004, 21:03

Poza tym ten temat do niczego się juz nie przyda..... i nie przydał tak szczerze mówiąc, więc nie mas co się obawiać, że nie rozmawiamy na temat

To ze "nie na temat wasze wypowiedzi byly" z mojej strony bylo ironia... no ale ok.

Poza tym nie dosc ze forum podupada, malo osob pisze, to jeszcze zostaje wprowadzona taka niezdrowa atmosfera. Bo nikt mi nie powie ze to tylko "wymiana zdan" :roll:

Co do osoby Gosi... pozostawie to bez komentarza... bo kazdy ma swoje sympatie i antypatie... A winy zazwyczaj nalezy szukac posrodku, wiec ta rozmowa jest bez sensu.
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 05 paź 2004, 21:05

Chciałabym zauważyć, że ten temat nie jest osnośnie mojej osoby....tylko dyskutowaliśmy o usuniętym poście....i na tym chyba powinno pozostać :roll:
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 05 paź 2004, 21:11

A mi sie wydaje ze kazdy po czesci zszedl z tematu... ale ok... Ja moze lepiej juz nic nie napisze... bo znowu chyba ja nie na temat :lol:

I pozwole sobie dodac, ze pewnie gybym napisaa jaka jestes wspaniała pania moderator i wogole to bys nie napisała ze to nie temat o Tobie... no ale coz... Trzeba sluchac moderatora... Wiec zycze milej dalszej konwersacji.

----------
A tak poza tym to milo widziec ze tak wiele osob sie tu wypowiedzialo.... Syriel, Carti, Marek... dawno was tu nie widzialam :lol:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 05 paź 2004, 21:20

Goska moze w zarzadzie niejestes ale rzadzisz si ejak bys w nim byla... moim zdaniem niejestes kompetenta osoba na moderatora.
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 05 paź 2004, 21:24

Przynajmniej forum żyje :twisted:
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 05 paź 2004, 21:34

Morelko :

Post wyżej nie był skierowany do Twojej osoby, tylko napisałam ogólnie, że dyskusja się stoczyła na temat mojej osoby...Wiec nie zarzucaj mi, że powiedziałabym tak czy tak.....bo jakbyś wiedziała wcale się za cudowaną i wspaniałą panią moderator nie uważam.....i napewno zwróciłabym uwagę na to, że to nie jest temat o mnie...nawet jakbyś napisała same superlatywy pod moim adresem...

Cart:

Rządzic to ja sobie mogłam jak w Nim byłam.
To Twoje zdanie..... To moze Ty poproś Adiego, żeby Ci moderatora dał? Może Ty jesteś bardziej odpowiednią osobą na moderatora.

I ponownie napisze - dyskusja na mój temat nie powinna się tutaj toczyć :lol:
I proponuję skończyć tę głupią dyskusję, bo i tak do niczego ona nie prowadzi
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 05 paź 2004, 21:44

morelka pisze:A tak poza tym to milo widziec ze tak wiele osob sie tu wypowiedzialo.... Syriel, Carti, Marek... dawno was tu nie widzialam :lol:

Widać użytkownicy będący na forum już trochę czasu nadal forum przeglądają.... tylko Z JAKICHŚ powodów nie mają ochoty się wypowiadać :wink: ....
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 05 paź 2004, 21:56

a mi sie nie podoba sposób wyrażania własnego zdania u niektórych osób.
Ty Carti w ogóle nie przebierasz w słowach, zresztą czy kiedykolwiek to robiłeś..
Po Tobie Marek sie tego nie spodziewałam, myślałam że stać Cie na coś ambitniejszego niż tylko "szczur w kanale".
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 05 paź 2004, 21:59

1. bywam tu ale pisać mi się nie chce bo Gośka i tak to skasuje - tylko jej posty są ważne
2. dyskusja w podobnym klimacie w temacie allegro - patrz posty Gośki - upominanie jak nauczyciel w zerówce.
3 . Szczur w kanale to powiedzonko które znam od lat i nie ma się o co obrażać - raczej zastanowić się nad swoją osobą
4. Moderować niczego nikt nie musi - dawno nie widziałem posta ewidentnie do usunięcia - jasne że można wywalić połowę i to niczego nie zmieni ale po co?? Jak to mówił mój kolega - Nowak powie k... i się wszyscy ubawią, Kowalski powie k.... i wszyscy powiedzą " Co za cham"
5. Np Cieniu moderuje bez upierdliwego upominania i bicia linijką po łapach
6.Gośka - ale cytatów wywaliłaś:P
7. Grożenie zbanowaniem na czacie bo ktoś napisał k.... to śmiech na sali - serio rozpytaj się o posadę przedszkolanki w swoim mieście.
8. Adaś odświeża naprawdę fajne tematy kiedy wszyscy sobie do gardeł nie skakali i wara od nich
9. Jaka jest różnica między ikonką a napisaniem " Zobaczcie jaki fajny temat kiedyś był" ??
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 05 paź 2004, 22:14

1) Tak Marek - napisz, że wszystkie Twoje posty kasuję ;P W ogóle to siedzę tu od rana do nocy i kasuję tylko Twoje posty.
2) Zawsze się upominało.... i nie tylko ja to robiłam...ale oczywiście słaba pamięć....a może troszkę magnezu by się przydało?
3) Jesli ja mam się nad sobą zastanawiać, to radze Ci - zrób to samo
4) Nie no skąd....najlepiej, żeby było śmietnisko
5) O ile dobrze pamiętam, to Cieniu też upominała ludzi....Linijek tylko na matematyce używam.
6) I tutaj nie wiem kompletnie o co Ci chodzi....
7) Ja nikomu nic nie groziłam...tylko napisał do mnie maila chłopak, który zajmuje się ponoć kanałem Łez i odwiedza często czata i "upomniał" o pięknym i na poziomie zachowaniu czatowniczów
8 ) Niech odświeża, ja nie mam nic przeciwko - tylko niech to robi w normlany sposób

I Ty mi może powiesz, że te posty są zupełnie bez żadnego Twojego uprzedzenia do mnie....ależ oczywiście.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 05 paź 2004, 22:17

jak widać czepianie stało sie ostatnio bardzo popularne na forum, potem sie dziwić że nikt już nie chce tu pisać..
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 05 paź 2004, 22:21

Małgorzata pisze:tylko napisał do mnie maila chłopak, który zajmuje się ponoć kanałem Łez i odwiedza często czata i "upomniał" o pięknym i na poziomie zachowaniu czatowniczów

To było o mnie z tego co pamiętam :D

I tak jest offtopicowo :P

Wróć do „Łzy”